Humor

Több
19 éve 8 hónapja #235728 Írta: Idhren/Ryelnya
Idhren/Ryelnya válaszolt a következő témában: Humor
Nem szeretnék mindenlébenkanalaskodni (pedig pontososan az vagyok) de azért elmondom a véleményemet. Oiduft-nak teljesen igaza van , én is marhán kiakadnék ha valaki csórna valamit az oldalamról, de azért túlzásba se kell vinni. Persze, tudom magamról, hogy egy szörnyű, idegesítő, buta és mindenbe belekotyogó torzszülött vagyok, de mondom: szerintem teljesen fölösleges ezen veszekedni, és az ezelőtti, számomra nagyon emlékezetes vitához hasonló remélem, hogy nem fog még egyszer kirobbanni. Szerintem ezt mindenki rendezze priviben és kész. Bocs, ha nagyon goromba voltam, Alyr törölheti ezt a hozzászólásomat, ha akatja, mert OFF voltam. Bocsesz.

it shouldn't hurt me to be free-emilíana torrini

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235727 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Humor

Alcarcalimo írta: Narmo: sajnos azt kell mondjam: Oiduftnak igaza van. A plágium undorítóan mocskos dolog. (Nekem is szóltak, hogy felfedezték az egyik versemet egy bizonyos szerepjátékos oldalon, ahol az illető "elfelejtette" megemlíteni a szerzőt).
Gondolom azért írta be még egyszer, mert semmiféle reagálást nem kapott rá. Pedig illene... főleg attól, akinek szól. Itt a lehetőség, hgy az illető megvédje magát, avagy korrigálja, amit korrigálni kell...

Alyr, légy szíves, még ne vedd ki ezt. Nem tartom jónak, ha ez elharapózik... üdvös lenne, ha ez tisztázódna mielőbb...

Üdv.:
Alcar


Tényleg egyetértek a dolog azon részében,hogy tiszázni kell a dolgokat, csak ez az ovis szintű ismételgessük cuccost irtóra felidegesített. Persze, tudom, akinek nem inge ne vegye magára.. csak úgy éreztem, ezzel kicsit bánt.. :( Meg a lekezelő stílust (bármiről is legyen szó) nem tudom díjazni, akár rám vonatkozik, akár nem. :( Én ilyen vagyok.. hisztis, tudom..

Bocsánat az OFFért.. részemről befejezve.. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235723 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: Humor
Mit kell korrigálni, vagy megvédeni magam? Ez az ügy tisztára van beszélve. oiduft-t kérdezd. Privátba teljesen sebetlen a dolog.

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235699 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Humor
Narmo: sajnos azt kell mondjam: Oiduftnak igaza van. A plágium undorítóan mocskos dolog. (Nekem is szóltak, hogy felfedezték az egyik versemet egy bizonyos szerepjátékos oldalon, ahol az illető "elfelejtette" megemlíteni a szerzőt).
Gondolom azért írta be még egyszer, mert semmiféle reagálást nem kapott rá. Pedig illene... főleg attól, akinek szól. Itt a lehetőség, hgy az illető megvédje magát, avagy korrigálja, amit korrigálni kell...

Alyr, légy szíves, még ne vedd ki ezt. Nem tartom jónak, ha ez elharapózik... üdvös lenne, ha ez tisztázódna mielőbb...

Üdv.:
Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235697 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Humor
OFF lecek,de nem bírtam megállni..
Oiduft: sztem ha egyszer elmondod bőven elég.. nem hiszem,hogy ovis szinten kellene elmagyarázni ezeket a dolgokat.. Főleg nem reklámozni. :evil: Persze, valszeg nem kellett volna,de..
OFF vége..

(Töröljétek ki, ha túl izé voltam.. :( Jah és bocs.. )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235695 Írta: oiduft
oiduft válaszolt a következő témában: Humor
Ó, ezt el is felejtettem: megkérek minden kedves fórumozót, hogy ha bármi humoros megtetszene nektek Középföldén ( middle-earth.uw.hu ), tartsátok magatokat a netiketthez, ne másoljátok be ide, hanem linkeljetek.

Kriszta (oiduft)

What you are is God's gift to you. What you make of it is your gift to God.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235691 Írta: oiduft
oiduft válaszolt a következő témában: Humor
Ismétlem: "Pizzadobozos by Lutrz" nem létezik. Az említett művet Evadne írta, és Kriszta fordította. Lutrz csak elorozta, szerző, fordító, forrás feltüntetése és engedély nélkül tette fel, és ezen a fórumon elfelejtette megemlíteni, hogy nem ő írta, ebből a zavar. E tárgyban javaslom elolvasni ezt a hozzászólást egy kicsit lentebb:
Elküldve: Szo Dec 25, 2004 10:19 pm

Aki kíváncsi a TTT pizzadobozosra, menjen el a
middle-earth.uw.hu weboldalra, és ott elolvashatja.

Kriszta (oiduft)

What you are is God's gift to you. What you make of it is your gift to God.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235679 Írta: Myräfelle
Myräfelle válaszolt a következő témában: Humor
Phaedra: :tongue: [size=9:t71wnkut]Miért nincs csirkés emotikon?[/size] :P
Niéla, ez beteeeg! :wink:

A "Pizzadobozos TTT by Lurtz" végülis fenn van valahol?
Nekem az első rész nagyon tetszett! Khirály! :)

...A tündék hatalma régen elmúlt,
most már a világ körein kívül lakoznak,
és nem térnek vissza többé...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235469 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor

Phaedra/Namarie írta: Miért ment át a csirke az úton?

Maedhros: Hogy hintázzon a levegőben.
Galadriel: Nézett már tükörbe?
Gollam: A jobbik énjéért.
Samu: van neki olyan? Ja, és persze, hogy kísérje Frodó urat.. tűzön- vízen át...

Melkor: Hogy megtalálja az Olthatatlan Lángot.
egy vanya: Hogy eleget tegyen a valák kívánságának.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235464 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Miért ment át a csirke az úton?

Maedhros: Hogy hintázzon a levegőben.
Galadriel: Nézett már tükörbe?
Gollam: A jobbik énjéért.
Samu: van neki olyan? Ja, és persze, hogy kísérje Frodó urat.. tűzön- vízen át...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235346 Írta: Idhren/Ryelnya
Idhren/Ryelnya válaszolt a következő témában: Humor
Phaedra: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: *megsetudszólalni* *leesikaszékről*
Niéla: Uhhuhh. Jajjajjajjj!

A Caradhras nagyon titkos naplója

1. bejegyzés
Kilenc hangya mászkál rajtam. A legkisebb kis vöröshangya azt mondja kegyetlen vagyok. Hát, ha továbbra is csikiznek, tényleg az leszek.
2. bejegyz.
Továbbra is csikiznek. Kültem ájuk egy jó nagy hóesést, szerencsére az a hapsi ott délen, aki fél a manikűröstől, segített. Aztán az a piszkosszürke hangya meg elkezdett hangosan kiabálni. Erre rájukszakadt egy nagy adag hó, mert utálom, ha kiabálnak velem. *gonoszvigyor* Az a két magas, fekete hangya meg kotorja a hót. Van velük egy tüncihangya is, nyilván hidrogénezi azt a szép szőke haját. Fujj.
3. bej. (pár héttel később)
Az a szürke hangya még mindig él. Ma azzal zaklatott, hogy egy tüzes nagy valamit dobbott rám. Le is omlott a hegyoldal.
4. bej.
És most a szürke itt fekszik! Vigye már el valaki, mert elhányom magam!
5. bej.
Hála Erunak, elvitte egy sas. Már sokkal jobban érzem magam.
6. bej.
Né' mán! Innen most látom a kis vöröshangyát!! Itt rázza az öklét. Nem hiszi el, hogy én erősebb vagyok.

(Bocs ha sz*r lett...)

it shouldn't hurt me to be free-emilíana torrini

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235337 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Lesz pirománia, de addig is megint nagyon pihent voltam.

Az Anor-kő nagyon titkos naplója

kor
Elkészültünk. A Mester (Fëanor) egész csini gömbölyűre esztergált minket, és utána nekiállt csiszolni. De még mindig nem volt velünk megelégedve, ezért elkezdett suvickolni. Majd lefújt minket hajlakkal. Majd a szilmarilokkal felfényezett. Már teljesen hülyén néztünk ki.
Ekkor Fëanor 7 fia megkaparintott minket, mivel mi is heten voltunk, és tekézni kezdtek velünk. Ki tudja, mire jutunk, ha Nerwenke oda nem jön, félkézzel szét nem csap F. fiai között, és össze nem szed minket a csipkés köténykéjébe?
kor
Most meg csak úgy odaadtak minket holmi embereknek! Nerwenke (leend

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235270 Írta: Halálvirág/Gemini
Halálvirág/Gemini válaszolt a következő témában: Humor
Hozzáfűzök a dolgokhoz: Hahahaha!
Egyébként BK (utólag) és BÚÉK (előre)!

darált Halál
bang bang

Elvakít a napfény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235267 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Humor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235108 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Miért ment át a csirke az úton?

Erendil: Nem ment. Áthajózott.
Nienna: sajnálatos eset.. sírnom kell..

Ulmo: Mert nem tud úszni. De miért ponta Helcaraxet választotta útnak?
Feanor:Szerinted?

Feanor: Utána fiúk!!! Nme juthat a csőrébe Szilmaril!
Hurin: Nem látom tisztán.. de Melkor szemével nézve nem rossz húzás!
Gandalf: Itt úgyse jössz át! Talán a zebrán!

Melian:Csak az övemen keresztül!
Thingol: na azt próbálja meg!
Lúthien: De apa, az Beren volt, nem pedig egy csirke!!!
Finrod:Affrancba!!!!

Maedhros: Hogy tollat adjon Fingon íjára...
Elrond: Tanácskozni.
Gollam: Menjen el és ne jöjjön vissza!!

Más:
Párbeszéd egy pocsolya fölött:
-Szeretlek.
-Én is.
-Imádlak.
-Én is.
-Gollam vagyok.
-Ööööööööööö

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234928 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Humor
_Neo feleségei munkacsoport koncepciója:

_Neo és Feleségei Házasságkötő/törő Társaság

Az ügyfél választhat, kivel kívánja megköttetni/törni házasságát.

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234851 Írta: oiduft
oiduft válaszolt a következő témában: Humor
Kedves Lutrz!

Megdöbbenten tapasztaltam, hogy számos olyan történetet látok itt, amit engedély nélkül vettél át a Középfölde nevű honlapról
( middle-earth.uw.hu ),
és ami még rosszabb, se a szerző, se a fordító nevét nem közölted vele. Bármilyen jószándékkal tetted is, hogy a fórumlátogatókat szórakoztasd, sikerült megsértened személyében és jogaiban is az említett szerzőket. A dolgot azért kérem ki, mert személyesen én vagyok Kriszta, azaz a fordító, és minden közzététel előtt levélben megkeresem a szerzőket, hogy adjanak engedélyt a dolgaik közlésére az én oldalamon, nem máshol, és személyesen vállalok garanciát, hogy biztosítom a szerzőnek az őt megillető nyilvánosságot (név, e-mail cím, weboldal), valamint írásaikat nem fogják más neve alatt, vagy név nélkül idézni, közölni. Ez most megtörtént, akarom ellenére és tudtomon kívül. Gondolom, neked sem esne jól, ha Frodó beszámolóját elcsórná valaki a neved közlése nélkül. Ezenkívül az oldal (Középfölde) alján van is egy felhívás, hogy a fordító ÉS a szerzők engedélye nélkül NE KÖZÖLD MÁSHOL a történeteket. (Pl elég lett volna egy linket beszúrni, ami odavezet, hiszen én is emberből vagyok, aki szereti, ha nő az oldala látogatottsága, de mindegy.) Nem akarok itt most jogvédő vitát keríteni az ügyből, értelme se lenne, és különben is karácsony van, de megteszem azt, amit te valami okból elfelejtettél megtenni. Tehát a következő műveket olvashattátok itt a következő szerzőktől:

Evadne: A Gyűrű Szövetsége - pizzadobozos kiadás
Evadne: A két torony - pizzadobozos kiadás

Mindezeket, és még sok mást is, amiket Kriszta fordított, a middle-earth.uw.hu címen lehet megtalálni. Nyomatékosan kérlek, Lutrz, hogy többet ezt ne csináld, ha valahová az internetre fel akarod rakni valaki más munkáját, azt tudtával, engedélyével és legalább a nevének közlésével tedd, így tisztességes.

Kriszta

What you are is God's gift to you. What you make of it is your gift to God.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234670 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: Humor
Véleményt kérnék tőletek a "Frodó titkosnak nem nevezhető naplója" - ról.. Ez az első ilyen pojénosabb művem :oops:

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234600 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: Humor
Ezeket ismertem. de tettszenek.

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234587 Írta: Alcarohto
Alcarohto válaszolt a következő témában: Humor
Gollam naplója:

7462. nap: Meeggggggggggyyyyyyyyeeeeee! Záákossssssszz...

8902. nap: Záákossssssszz... Affene. Eszt már mondtam.

9042. nap: Ma elengedtek Mordorból. Cúf orkok. Tiszta kosz lettem a kínszókamráckáikban. Nem mintha számítana. De a tangáckám igazán szexi.

9088. nap: Ma megnésztem magam egy pocolyában. Mekkora gülüszemeim vannak! Így jár, akit számítógépen cinálnak. Szebaj. Hamarabb észreveszem a Drágaszágot. Ez akkor isz el

Baráti Üdvözlettel
Alcarohto

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234534 Írta: Idhren/Ryelnya
Idhren/Ryelnya válaszolt a következő témában: Humor
Jaaaj, Lurtz, én tegnap megnéztem a TTT-t és így utólag nagyon jó hatása van a rekeszizmokraaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

it shouldn't hurt me to be free-emilíana torrini

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234324 Írta: Myräfelle
Myräfelle válaszolt a következő témában: Humor
Lurtz: Ollé!!! :D :D :D :D
[size=9:5oc5lynz]Jólesett ez így, betegen...[/size]

...A tündék hatalma régen elmúlt,
most már a világ körein kívül lakoznak,
és nem térnek vissza többé...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234296 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor
Galadriel naplójának Melkor féle kommentárja megtalálható: Itt

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234294 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Humor
Jöhet a két torony. Meg várom a piromániásakat is. Ja, és Alyr is írjon má' valamit! Szal hajrá emberek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234290 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Lurtz:

Ez nagyon jó lett szerintem.. csak ha lehet, tegyél bele Legolast is, kérlek!

Ez a naplórészlet, sajnos, nem az igazi, de most ennyi telt tőlem:

Galadriel véresen titkos naplója:
www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1539

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234189 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: Humor
Oké oké.

Kössz mindenkinek. Ez azt jelenti rakhatom a Két tornyot?

(Több részben)

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234170 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Lurtz hadnagy:

Legközelebb ezt ne egy hozzászólásba rakd bele, hanem több egymást követőbe.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234107 Írta: Idhren/Ryelnya
Idhren/Ryelnya válaszolt a következő témában: Humor
Jajajajajajajajajajajajajjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Aúúú!! Ez már fájdalmas...............

it shouldn't hurt me to be free-emilíana torrini

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234085 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Jajj, Lutrz... ez így másodszorra is Khirály...

Én is kérek reakciót...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234063 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor

Ery írta: Arc, amit igazán érdemes lenne meglátni:
- Feanor, mikor megtudja, hogy Galadriel HÁROM szál hajat adott első szóra egy törpnek.


JÚÚÚÚÚÚÚÚJJJJJJJJ!!!!!!

Meg még egy: szintén Feanor, amikor megtudta, hogy a fiai a kezükben tartották a Szilmarilokat és eldobták...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.460 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére