Humor

Több
20 éve 3 hónapja #198118 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Humor

Fel mindenki, nem személyi edző vagyok, hanem tünde.

:lol: :lol: :lol: :lol:
Honnan pattan ki nálatok ez a sok hülyeség??!! :D

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198109 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Humor

Gyémánt_Hajnal írta: - Halhatatlanok. – rázza meg a vállát Haldírosz. Erre mindenki térde borul előttük. – Cool.- jegyzi meg önelégült képpel Haldírosz, majd komolyra vált. – Elrandosz úr üzenetét hozom az Olümposzról. – kezd bele, majd felsegíti a király.
- Az meg ki? – kérdi Priamosz. – És te ki vagy?
- Haldírosz.
- Hörcsög volt a jó anyád, hogy ezt adta neked? – kérdezte oda keményen Hektór.

Juuuuj, Gyémi, ez nagyon kemény volt

Nam, kezdő szerepjátékosok naon rulzzzzzz :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #198095 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Namarie: Rúúlzzz!!!!! :mrgreen:

Ja, és még egy kis Trójás hülyeség, folytatva a Monty Python vonalat:



Akkor egy kis ráadás…

A görögök megérkeznek, hogy leigázzák Tróját. Priamosz és fiai kint ülnek és nézik, a görögök hogyan cövekelnek le a parton.
- Az ellenség szeme mozgolódik. – jegyzi meg Paris.
- Jobb vagy bal? –kérdi Hektór.
- Csak egy van neki. – válaszolja Paris, majd vesz egy nagy sóhajt. De ekkor kürt hangot hallanak.
- Az istenek! – szól a pap.
- Az istenek katonákat küldtek! – áll fel Priamosz.
- Az istenek le se szarnak minket, de nem tudom kik ezek. – dühöng Hektór.
- Ez nem ork kürt. – fordul apja felé Paris.
Ekkor megjelenik egy népes tünde sereg és bevonul Trójába. Priamosz és fiai fogadják a sereg élén álló vezért, akit történetesen Haldírosznak hívnak.
- Hát ti meg miféle szerzetek vagytok? – kérdi Priamosz.
- Halhatatlanok. – rázza meg a vállát Haldírosz. Erre mindenki térde borul előttük. – Cool.- jegyzi meg önelégült képpel Haldírosz, majd komolyra vált. – Elrandosz úr üzenetét hozom az Olümposzról. – kezd bele, majd felsegíti a királyt.
- Az meg ki? – kérdi Priamosz. – És te ki vagy?
- Haldírosz.
- Hörcsög volt a jó anyád, hogy ezt adta neked? – kérdezte oda keményen Hektór.
- Akkor maradjunk Bellerofontésznál. – válaszolja Haldírosz, és ekkor megint mindenki térdre rogy. – Fel mindenki, nem személyi edző vagyok, hanem tünde.

És ez fordítva…

Helm-szurdok, Haldírék a falaknál állnak, megjelenik az egész uruk-hai sereg és elkezdenek dübörögni, és az egyik uruk kiállt.
- Lurci!!!! – ordítja, majd megjelenik a legtermetesebb és legmagasabb uruk-hai, akit emberek és tündék valaha láttak és az egész sereg ordítja:
- Lurc! Lurc! Lurc! Lurc!
Haldír vigyorogva húzza a száját, majd elkiáltja magát:
- Akhilleusz!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198089 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Humor
Namarie/Alatariel:
Eddig nem különösebben érdekelt a szerepjáték (el sem tudom képzelni, gyakorlatban hogy működhet), de most kedvet csináltál! Velemben kipróbálom!

:lol: :lol: :lol:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198068 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humor
Ha már kedvcsináló, betenném ezt ide is, bízva abban, h az egyik leglátogatottabb topicból nem törlik, meg kiemelném, h az egyik topicgazda név szerint van benne emlegetve :) Szóval lécci ne vágjátok ki innen, hanem jöjjetek ti is ;)

Június 18-19-20-án tartja az MTT a Születésnapi buliját Szegeden (mint köztudott, 16-án alakultunk ;) ). Ezúton szeretném felhívni mindenki figyelmét, h nagyon jó buli lesz (zene, ének (a Tiszában -- mint az Alakulón, emlékeztek? :D ), torta, buli...). És jó lenne, ha minél többen mennénk, mert igaz, hogy alig 30-an alapítottuk a Társaságot, mára már sokkal több aktív tagja van, akikkel jó lenne együtt ünnepelni eme neves eseményt :) ;) (ha megnézitek az MTT-s naptárat, abban is benne van a Társaság alakulásának napja :D ;) ).
Szóval gyertek minél többen! Részletek a Szülinapos topicban. (amúgy: június 10-ig kell Lamoraknak emilt írni ( lamorak@tolkien.hu -- minő meglepő ;) ), amiben leírod polgári és nickneved, meg hogy van-e diákigazolványod, és hogy mely napokra kérsz szállást.

Jah, mégvalami: Rayan is jön, szóval idén is lesz valami fantasztikus főzés :D Tavaly pl. isteni marhapörkölt volt, aki kivárta, az még emlékezhet rá... ;) :D nyamm :) ))

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198058 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Egy kis tábori kedvcsináló. Ezt még tavaly a győri talin alkottuk. Az irományt Meleth-lin tökéletesítetet, mert nekem helyenként megbicsaklot az emlékezetem



Időpont: 2003. augusztus, győri tali
Szereplők: Legolin, Meleth_lin, Nóli, Namarie

Szerepjátékpróbálkozás. A négy szereplő közül senki se tudott szerepjátékozni, egyikük (Nóli) egyszer már játszott ugyan, ezért ő lett a mesélő. Legolinnak és Meleth_linnek van egy „A Gyűrűk Ura – Szerepjáték” című szép könyve, amivel csak az a baj, hogy ami keveset tudtál a könyv olvasása előtt a szerepjátékokról, azt is összekavarja benned. Egyikük meg soha a büdös életben nem szerepjátékozott (Namarie). Közben persze két szobával arrébb vad szerepjátékozás folyik, de a fent említettek úgy gondolják, elég, ha maguk előtt égnek.

A mesélő – a változatosság kedvéért – ugyanazt a szituációt „találta ki”, amiben ő játszott vala:

Szitu: tünde (Namarie) ül a kövön, ráköszön az arra jövő kószára (Legolin). Kósza les, hallgat, tünde megint köszön, kósza megint les, és hallgat...
Mesélő: na, mondjál már neki valamit...
Kósza (jól megfontolva): nem erősségem a beszéd...
Aztán mégiscsak beszélnek egy keveset, majd két külön úton indulnak tovább. A mesélő közreműködésével, mely sziklaomlás miatti úttorlaszokban érvényesül, végül ugyanott kötnek ki (annak ellenére, hogy a játékosok igyekeztek mindent megtenni, hogy ne találkozzanak); a Szélesbozót nevű hobbitfaluban. (Ez egy szép barokk körmondat volt. J )

Nóli: na szóval, adva van egy jelképes, fél méter magas kerítés a falu körül… amit simán átlép egy hobbit is, nem még egy tünde.
Meleth_lin: akkor legyen másfél méteres.
Legolin: egy tünde nem lép át csak úgy egy másfél méter magas kerítésen…
M: akkor ugorja át…

Nóli (némi gondolkodás után): Nem biztos, hogy jól jár a tünde, ha csak úgy átlendíti magát a kerítésen… Lásd: Romolus és Remus…
Namarie: De Romolus és Remus nem is volt tünde...
Legolin: És nemigen jártak hobbitfaluban…

Végül sikeresen eléri a kósza is, és a tünde is a falu főterét…
Nóli: itt megpillantanak egy olyan méretű épületet, ahol egy ember is elférhet.
Meleth_lin: minden hobbitházban elfér egy ember, az más kérdés, hogy vízszintesen, vagy függőlegesen…
Bemennek abba a bizonyos épületbe, ami egyébként egy fogadó. Itt találkoznak egy Trupin (Meleth_lin) nevezetű „kicsit” ügyetlen hobbittal, ő a fogadós.
Nóli: na, fogadd őket…
M: mivel?
N: hát mondjuk kérdezd meg tőlük mit akarnak..
M: üdv vándorok! Hozhatok valamit?

Nagy huzavona után kiegyeznek borba a kószának, vízbe a tündének.

Nóli: a vándor sebesült. Tünde, mit teszel?
Namarie: hát meggyógyítom. Mutasd a sebeidet!
Nóli: jó, jó, begyógyulnak a sebei, de nem mutatja meg őket, mert ki tudja, hol vannak...
Namarie: na igen, hát nem is áll neki és tolja le a gatyáját a fogadó közepén...

később

Nóli: van egy 150 cm-es goblin…
Meleth_lin: azt is átugorja a tünde.
Nóli: jó, akkor 160 cm-es…

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198021 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Humor
hát csak gratulálni tudok nektek :lol: :wink:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198013 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor

Namarie/Alatariel írta: Arcok, amiket érdemes lett volna megnézni Középföldén:
Celeborn arca, amikor Gimli hajat kért Galadrieltől
Legolas, amikor már fél Gondor őt bámulja

LOL! :mrgreen: :up:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197974 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Humor

Namarie/Alatariel írta: Arcok, amiket érdemes lett volna megnézni Középföldén:

Feanor, amikor Galadriel elő ízben tagadta meg tőle a hajszálat
Melkor, amikor feledetzte, hogy Maedhros eltűnt, ill amikor rádöbbent, hogy Lúthien és Beren elvitték a Szilmarilt
Eöl, amikor felfedezte, hogy Ardenel és Maeglin megléptek (Ulmo szerint az ő arcát valahogy inkább nem lett volna jó látni)
Celeborn arca, amikor Gimli hajat kért Galadrieltől
Legolas, amikor már fél Gondor őt bámulja
Szarumán, amikor rádöbbent, hogy Gríma a plantírt dobta ki
Elrond, Galadriel és Celeborn amikor értesültek Arwen választásáról



RÚLZ :D
és bármelyikőnk arca midőn elolvastuk ezt... :!: :D
:D

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197970 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Humor
RÚLZ.
gratula!
:up: :bounce: :cheers:

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197920 Írta: Vëannë
Vëannë válaszolt a következő témában: Humor
Az én családomra is van bizonyos hatása Tolkien iránti heveny rajongásomnak... :wink: Öcsém nemrég kissé népies színezettel szavalni kezdte a Gyűrűverset:

"Egy ürü mind felett, Egy ürü kegyetlen.."

Sajnos pont egy ballagási vacsira időzített, így a pincérek is élvezhették a művet, meg az asztalonfetrengésemet.. :oops:

"Home is where the way is
My road goes on forever
One more voyage to go"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197888 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Humor

Gyémánt_Hajnal írta: ekkor a trójaiak kihajítják a falovat és Akhilleszre esik, aki aztán feláll és leporolja magát. - Hogy erre mekkorák a szúnyogok.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Aragorn, Legolas és Hidalgo rulz!! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197886 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Humor
Gyémánt_Hajnal ez csúcs! Filmes képzavar nagyon RULZ!!! :twisted:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197805 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Látom, rég írtam már ide, de hát Trója rúúlzz, LOTR rúúluzzz.... éljen Orli, meg mindenki: 8)

A király visszatér

Hektór kilovagol a katonái elé, akik Trója falainál állnak felsorakozva, a fülüket vakargatva, másnaposan, álmosan.
- Nincs sok időm, de egy nagyon fontos dolgot fogok elmondani nektek. – kiált körbe, de azok fel se figyelnek rá. – Mondom, nagyon fontos dolgot kell elmondanom!
Ordít megint, de ekkor belovagol Aragorn, és az emberek csak néznek, Hektór köpni, nyelni nem tud. Gorni megáll, leszáll a lováról, körbenéz, majd megfordul.
- For Frodo. – majd nekiront a görög oldalnak.
- Ki ez a marha? Koptassátok le! – utasítja Hektór, majd miközben Gorni fut, hirtelen megáll, és csalódott ábrázattal megkérdi:
- Most mi van? Nem jöttök? – kérdezi. A sereg elkezd futni.
- Állj! – kiáltja Hektór dühösen, s kardját kivonja. - Ne itt ugrálj hapsikám! Tűnés vissza a saját eposzodba! – és Hektór lovával fenyegeti Gornit.
- De én király vagyok! – háborodik fel Gorni.
- Az lehet, de nem az én mesémben. – válaszol Hektór, és apjáék felé tekint, de látja hogy öccse a falaknál ugrándozik egy nyíllal a kezében. Persze a napfény eleinte eltakarja és Gorni kénytelen kezét szemellenzőként tartani, majd az alak kilép a napfényből.
- Ez lehetetlen. – jegyzi meg Gorni. – De hisz ez…
- Hé, mit stírölőd az öcsémet? – kérdi Hektór.
- Legolas! – kiáltja Paris felé. Hektórnak ez már tényleg elég.
- Na jó van hapsikám, most aztán már húzás vissza a saját 1200 oldalas eposzodba! Ja, és hagyd békén az öcsémet, mert ha nem… - és Gorni inkább fogta magát és morcosan felült lovára, előkapott egy cowboy kalapot, és ellovagolt.
- Gyíjja, Hidalgo!!! – ordítja Gorni.
- Na jó van emberek, most aztán már valóban nincs időm. Szóval a lényeg: futás, harc, aki kinyuvad, azt megsiratjuk, aki nem, az holnap elölről kezdi. Orvosi felmentést nem fogadok el! – és Hektór elindult, nyomában a sereg.


Odüsszeusz ötlete...

A trójaiak rátalálnak a falóra, majd bevonszolják a falak mögé, az egész napjuk erre megy el, a görögök meg a bokrok mögött ülnek és néznek, mint a moziban. Odüsszeusz megszólal:
- Szóval, Akhilleusz, én, meg te, éjjel kitörünk a lóból. – kezd bele és mindenkire mutogat.
- Mi van? – kérdi Agamemnón.
- Én, te és Akhilleusz megvárjuk, míg elalszanak a trójaiak, és éjjel kitörünk a lóból. – ismétli Odüsszeusz.
- Miért mi csak hárman? Én bőven elég vagyok. – szól közbe Akhilleusz. Agamemnón a fejét fogja.
- Te ütődött!!! De a ló bent van, mi meg kint! – vágja oda Agamemnón, és Odüsszeusz lebénul, majd mindhárman a fejüket rázzák.
- Sosem voltam jó matekból. – sír Akhilleusz, aki amúgy holt részeg.
- Akkor új terv: építünk egy másik lovat. – folytatja Odüsszeusz.
- Azt hiszed, vannak olyan hülyék, hogy becipelnek még egy falovat? Mik vagyunk mi, lakberendezők? – kérdi Agamemnón.
- De most szereljünk rá kereket. Úgy gyorsabb. – rázza meg a vállát Akhilleusz, és egy pillanatra mindegyik ránéz.
- Akkor építünk egy kislány lovat! – ereszti el Odüsszeusz.
- De hogyan különböztetjük meg, hogy ez egy kislány ló és nem egy fiú paci? – kérdi Agamemnón.
- Varrunk neki tőgyet. – ereszti el nagyon épelméjűen Akhilleusz, és kezével mutatja, hozzá bamba pofát vágva.
Erre a görögök építenek még egy falovat, de most már kerekekkel, még masnit is kötnek rá azzal a felirattal: Ajándék az Isteneknek.
A trójaiak megint kimennek és begurítják a falak mögé, de persze a görögök megint kifelejtik magukat.
- Jó, akkor építünk még egyet. – jegyzi meg halkan Odüsszeusz, de Agamemnón már zokog.
- Hé srácok, nyitva hagyták a kaput. – szól oda Akhilleusz, de nem is törődnek vele.
- Akkor ez egy kis paci lesz. Amolyan póni. – folytatja Odüsszeusz.
- De nincs több fánk! – kiáltja Agamemnón. – Nincs több fánk!
- De kakaós csigánk még van? – kérdi Odüsszeusz.
- Srácok, én bemegyek. – folytatja Akhilleusz.
- De nincs több fánk! – ordít Agamemnón.
- Akkor hozatok meggyes pitét és építünk egy pónit.
- Ok, én bementem! Pá! - ekkor a trójaiak kihajítják a falovat és Akhilleszre esik, aki aztán feláll és leporolja magát. - Hogy erre mekkorák a szúnyogok.

*ördögi vigyor* 8)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197486 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Humor

Namarie/Alatariel írta: Arcok, amiket érdemes lett volna megnézni Középföldén:

Szarumán, amikor rádöbbent, hogy Gríma a plantírt dobta ki


:twisted: :twisted: :lol:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197468 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Humor
Rayan: És _Neo mit szólt hozzá?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197344 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Humor

Rayan írta: +18

Télleg csak felnőtteknek szabad

Csin-cee
=))))))))



Ez nagggyon :nocomment: !!! 8O 8O 8O
Már meg sem merem kérdezni, kinek a keze...

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197341 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Arcok, amiket érdemes lett volna megnézni Középföldén:

Feanor, amikor Galadriel elő ízben tagadta meg tőle a hajszálat
Melkor, amikor feledetzte, hogy Maedhros eltűnt, ill amikor rádöbbent, hogy Lúthien és Beren elvitték a Szilmarilt
Eöl, amikor felfedezte, hogy Ardenel és Maeglin megléptek (Ulmo szerint az ő arcát valahogy inkább nem lett volna jó látni)
Celeborn arca, amikor Gimli hajat kért Galadrieltől
Legolas, amikor már fél Gondor őt bámulja
Szarumán, amikor rádöbbent, hogy Gríma a plantírt dobta ki
Elrond, Galadriel és Celeborn amikor értesültek Arwen választásáról

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197188 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Humor

Csele írta: Alig fél órája történt:
Lelkesen magyarázom Anyukámnak, hogy a táborban tünde csapatba akarok kerülni, erre ő:
- Te, azok a tündék nem himnősek?
Miután összeszedtem magam a padlóról:
- Honnan gondolod?
- A filmben olyan transzvesztitának néznek ki...
:cross:

Bruhahaha!! :twisted: :P :twisted: :P :twisted: :P :twisted: :P

Az én anyumnak a hobbitok a szíve csücskei, azon belül is Samu.... :wink:

Röjönnéni: JUJJ!!! :up: :agree: :itscool: :lol: :lol: :lol:


Háááát.. valami elvetemült fotomanipuláló ehhez a képhez is készíthetne vmit...

Cöcc...

Uhhh... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :P (/me éppen önkritikus :roll: )

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197184 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Humor
Teee, Rayanförszt-csinczí...
:tongue:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197183 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Humor
Alig fél órája történt:
Lelkesen magyarázom Anyukámnak, hogy a táborban tünde csapatba akarok kerülni, erre ő:
- Te, azok a tündék nem himnősek?
Miután összeszedtem magam a padlóról:
- Honnan gondolod?
- A filmben olyan transzvesztitának néznek ki...
:cross:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197149 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Humor

Rayan írta: +18

Télleg csak felnőtteknek szabad

Csin-cee
=))))))))

:mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #197097 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Röyön, ez durvaaa :biggrin2:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197084 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Humor
Rayan: nagyon cuki! :itscool: :sungl:

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197066 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
+18

Télleg csak felnőtteknek szabad

Csin-cee
=))))))))

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197034 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
Eia: tedd be! :wink:

Kicsit pang a topic... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196974 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humor
Ery, ugyan már mondtam a chaten, de naon jó!
Min, igaz h ismertem ezt, de ilyenből sose elég! :D

Én is alkottam vmit, majd este beteszem, ha van rá igény :twisted: (és ha a kedves áldozatok megengedik! :evil3: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196833 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Minerva írta: Hányszor látott __UFO-t __Balázs Palit __Balázs Palit egy UFO-ban



Ez nagyon fáááj!

Meg úgy egyáltalán.
Szerintem maradhat, vagy ha mégse, akkor valaki mentse el...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196776 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Humor
Ezt most találtam - nagyon beteg, és nagyon off, úgyhogy majd kéretik kimoderálni :) De én szerteszét röhögtem a fejemet :mrgreen:

Jelentkezési lap a délutáni talk-show résztvevők számára:

Személyes adatok:
Név:____________
Anyja neve:_______________
Apja neve (ha ismert):__________
Házastárs neve (ha különbözik a fentiektől): ______________

Foglalkozás (tegyen x-et a megfelelő helyre): _ Munkanélküli __Eladó egy plázában __Skinhead

Egy háztartásban élő gyerekek száma:_____
Ebből saját: ____

Legmagasabb iskolai végzettség (kraikázza be a megfelelőt): 4 6 8
Egy tanévet hányszor járt? ____

Válóperei száma: ____
Börtönben töltött évek száma:____
Hetente hány órát tölt diszkókban? _____
Tetoválások száma: ____
Hobbik: __Alkohol ___Cigaretta ___Marihuána __Egyéb kábítószer __Betöréses lopás __Csoportos garázdaság

Amennyiben tud olvasni, mi a kedvenc folyóirata: __Story __Meglepetés __Popó magazin
Le tudja betűzni a vezetéknevét? __Ja __Francokat
Emlékszik a házastársa nevére? __Ja __Mi az a házastárs?
A folyamatosan káromkodás nélkül töltött percek száma (karikázza be a megfelelőt): 1 2 3 4 5
Hányszor látott __UFO-t __Balázs Palit __Balázs Palit egy UFO-ban
Emlékszik rá, mikor mosakodott utoljára? __Igen __Nem
Fogainak színe: __Sárga __Barna __Fekete __Nincs

Kérjük, egy "X" segítségével hitelesítse az iratot!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196637 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Humor

Artemisz (Celebthil) írta:

Angwen írta:

Ery írta: Maedhros pl. nem volt hajlandó kezet fogni velem! No ezt megjegyeztem magamnak. A kis önérzetes... Eljön még az az idő mikor sajnálni fogja, s azt fogja kívánni bárcsak megtehetné!


Jaj. Ez gonosz. Ez nagyon gonosz. De tényleg.

Gonosz, de marhajó! :up:

Én is ezt emeltem ki drága Melkorkánknak a cseten az imént! :twisted: :lol:


a legjobb akkor is:
(c) Ery "valami lóg a levegőben...sajnos nem Maedhros." :mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.415 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére