Humor

Több
20 éve 3 hónapja #199651 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Humor
Na, jó, formában vagyok!


Szauron Szája, mikor Aragorn a szeme közé nézett

Szauron (azaz a Szem), mikor Aragorn megmutatta neki az Andúrilt

Fingolfin, mikor rájött, hogy Feanor elégette a hajókat

Melkor, mikor felkerült az égre Eärendil

Mandos, mikor Lúthien énekelni kezdett

Tarisznyádi-Zsákos Lobélia amikor megkapta Bilbótól a "maradék" ezüstkanalakat


:lol: :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199649 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Meg Celegorm és Curufin, amikor rájöttek, hogy Lúthien meglépett
Sauron, amikor lúthien megszorongatta

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199648 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Humor

Namarie/Alatariel írta: Thingol, amikor közölték vele hogy Lúthien meglépett
Thingol, amikor újra meglátta Berent


Ezeket én is gondoltam! :wink: :twisted:

Na meg:

Éothian, mikor Éomer átadta a lovakat Aragornéknak

Elrond, mikor Samu felfedte ottlétét a Tanácsban

A főporkoláb, mikor rájött, hogy a törpök meglógtak

Thranduil király ugyanekkor

Thorin, mikor viszontlátta Bard kezében az Őskövet

Frodó, mikor Zsizsik gazda kutyái kergették

Celegorm, mikor Huan ellene fordult

:lol: :lol: :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199647 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Még egy pár:
Gríma, amikor rádöbbent, hogy itt már semmi keresnivalója..
Szarumán, amikor Gríma rátette a nyakára kést

Ez nagyon gonosz: Finrod, amikor a saját várában létrehozott börtönbe vetteék
Melkor, amikopr felébredt, és rádöbbent, hogy az egyik szilmaril nincs meg
Thingol, amikor közölték vele hogy Lúthien meglépett
Thingol, amikor újra meglátta Berent

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199638 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Humor

Namarie/Alatariel írta: Arcok, amiket érdemes lett volna megnézni Középföldén:


Ehhez csatolnék:

Legolas, mikor Gimli javasolta, hogy kettőjük szemét kössék be

Isildur, abban a pillanatban, mikor lecsúszott az ujjáról a Gyűrű

Ar-Pharazón király, mikor elkezdett alatta remegni a föld

Éomer, mikor Gríma börtönbe vettette

Gríma, mikor rájött, hogy a palantírt dobta ki :wink:

Éowyn, mikor meglátta Arwent (na, jó, ez már túl gonosz..)

:lol: :lol: :lol: :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199630 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Humor

Timona írta: Gyémánt_Hajnal ez ténleg thök ló!!!
Blájen nagyon ott van :mrgreen: :up:
[size=9:37voi4kr]Fikusz Kukiszt akarok :lol: [/size]


Agamemnón: -Akhilleusz, te ugye mülmidón vagy?
Akhilleusz: -Hogy mmmicsoda????
Agamemnón: -MÜLMIDÓN!
Akhilleusz: -Nem-nem: müRRRmidón!!!!!!

BLÁJEN rúlzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199528 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Namarie: Nem hogy nem baj, de nagyon örülök neki. Már nem is tudom, Celeborn-e a lököttebb vagy Galadriel? :cheers:
A karrierekre már nem is szólok... :roll:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199494 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Karrierk Középföldén:

Szarumán: olimpia bajnok torony-és műugrásban, hátraszltóval (by Ulmo)

Legolas öttusa - világbajnok
Samu olimpiai aranyat nyer úszásban
Feanor pirotechnikai szakértővé avanzsál
Aragorn szólóénekesként hatalmas sikereket arat
Arwen logopédusként helyes és szép kiejtést tanít
Galadriel üvegcsiszolómester és restaurátor lesz, aki a velencei tükrökre szakosodott

Frodó és samu alpinistaként megmásszák a Mount Everestet
Pippinék kabarét nyitnak, illetve Pippin logikai értekezéseket ír

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199442 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
Namarie: :D :itscool: :hello:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199437 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Na, akkor már rég volt:

Galadriel mostanaztántényleg hipertitkos naplója



Nem is tudom, hol mivel kezdjem..



102. hatodik havának 10. napja

Lassan készülődünk Nargothrondba. Celeborn velem jön, bár szegényt egész álló éjjel nyugatom, hogy nem fognak vele semmi olyat csinálni, amit ő nem akar, mi noldák vagyunk, nem pedig Feanor és fiai. Mi nem eszünk telert vacsorára. És nem is dobjuk a vízbe, meg lődözzük le, meg ilyenek.


102. hatodik havának 22. napja

jaj de szép volt a tegnapi nap.... elmeséltük Celebornnal egymásnak az ünnepség után, hogy miért is rúgtunk be a télen..

Celeborn drága azért, mert hiányoztam neki. Egy szép reggel, mint mesélet, arra ébredt, hogy a macka a mellkasán, a fejem helyén fekszik. Ezt még elviselet volna, de az már sok volt neki, hogy a kutya is mellette feküdt, a helyemen. Dühösen kizavarta, majd rájött, hogy fáj a hasa, és nem vagyok ott gyógyítani.

Ekkor kezdődtek a bajok. Reggel egy fél deci pálinkával indított, pedig ha iszik is, maximum csak este. Aztán ugye nem múlt el azonnal a hsfájása, nem úgy, mikor én segítek a baján, így még ivott egy kicsit, még egy kicsit, aztán eszébe jutott, hogy ezt most nem én hozom neki, ekkor már bánatában kezdett inni. Mire délután lett, elég érdekes állapotba került, Mablung rá is zsólt, hogy jó lesz már az a pálinka, már alaposan kifertőtlenítette vele magát. erre elkezdett bort inni, és féltékeny lett, hogy én őt most tuti elhagyom, mert teli van Nargothrond nála szebb és okosabb noldákkal. kitántorgott az esgalduin partjára, aholis (Ulmo megjegyzése: ez egyre jobb) egy idő után kitalálta, hogy eljön hozzám, mégpedig úgy, hogy a jeges folyóban leúszik a az Esgalduin és a Narog találkozásáig, majd föl a Narogon. az, hogy nem tud úszni, nem zavarta. Tántorgásának útját tehát egyenesen a víz felé vette.

Ulmo csak vagy háromszor rakta ki, negyedjére kénytelen volt neki megjelenni, és közölni, hogyha bele mer lépni a vízbe, hát felforralja a vizet. Erre beszólt Ulmonak, hogy a hideg víz neki nem árt, merthogy ő igazán együttérez velem, és ha én kibírtam a Helcaraxet, akkor őneki se fog megártani a jeges víz. Meghogy Ulmo tuti vigyáz rá.. na mondom, szegény Ulmo.. (Ennél már csak én lehettem jobb anno, amikor egész egyszerűen át akartam úszni Középföldére, mindenki legnagyobb gyönyörűségére. Még Melkor is rém mérges volt, és azt mondtam, csak azért nem fojt meg személyesen, mert még hasznomat veheti.. )

Drága párom közölte, hogyha nem mehet, hát leül a partra és megvár. Ekkor már Mablung is kijött, hogy bekönyörögje, mert a hóban még föl talál fázni, de nem tudta vele megértetni, hogyha lovon menetm, akkor tuti nem hajóval jövök haza, maximum Szilszakáll ágán fog történni az utazásom. Végül Lúthien tett rendet- Ulmo meg is dicsérte érte. Kijött és erélyesen rászólt celebornra, hogy azonnal álljon fel és jöjjön be, mert ha fölfázik, még a kedves felesége ápolhatja, és valószínüleg nagyon nem örülne egy csupa beteg celebornnak, aki a saját hülyeségéből lett beteg. Na erre felállt, Lúthien közölte, hogy támaszkodjon rá, majd ő beviszi. Erre közölte, hogy nem, ő bemegy maga.

Két baj volt: ekkorra már egy helyet ötöt látott, és félig lefagyott a hóban. szegény lúthien megmérgesedett, és ráförmedt, hogy vagy bejön, vagy nyakon vágja. Na erre tűrte, hogy lúthien bevigye, persze végig morgott magában, hogy micsoda disznóság, hogy eg yhölgy cipel egy férfit, de azért nem ment volna Mablunghoz. Sikersen ágybatették, majd Melian két napig ápolta a nátháját és a másnaposságát. szegény celeborn rémesen szégyellte magát , de Thingol megvigasztalat, hogy ha őmellőle ment volna el Melian nem fél évre, de egy napra is, hát nagyjából ugyanezt csinálta volna.

Na, aztán jött az én vallomásom. Nálam csak annyi történt, hogy minekutána a törpök Gwindor meg az én hajamat kéztörlőnek nézték, és én is rájöttem, hogy hiányzik Celeborn, elfogadtam Gwindor meghívását egy pohár búfelejtőre. Megittunk egy pohár bort, majd elkezdtünk emlékezni valinorra. És megittunk még vagy két üveg bort. Finrod egyszer csak gyanút fogott, hogy hol vagyunk, mert meglehetősen feldúltak voltunk aznap, és amikor meglátott minket négy palack bor társaságában, eléggé elszörnyedt.

Közöltem vele, hogy ezt mi ittuk meg, és hogy érdekesen forog a világ. erre közölte, hogy csak úgy látom, majd hívatta Gwindor öccsét, hogy vigye el aludni, engem ő vitt el az ölében. Szegény bátyám egész éjjel semmit se aludt, mert járkált ide-oda beteget ápolni.

Mikor elmondtuk Celebornnal a történetünket egymsának, tök jót nevettünk, majd megállapítottuk, hogy minekünk soha nem szabad egymást elhagynunk.. ezt még a fivéreim és Ulmo is megerősíttették...


__
Gyémánt: nagyon- nagyon jó!!!!

Más: remélem, nem csináltam rosszat azzal, hogy betettem a dolgot. A feltöltés intenzíven folyamatban van....

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199436 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Humor
Gyémánt_Hajnal ez ténleg thök ló!!!
Blájen nagyon ott van :mrgreen: :up:
[size=9:81z93n4p]Fikusz Kukiszt akarok :lol: [/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199426 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Hmm.... akkor még egy kis löket :twisted:


Akhilleusz belép Agamemnón sátrába, és kérdőn néz rá.
- Tudod, a kilályokla és nem a hősökle vagy halcosokla emlékszik majd az útókol. &#8211; áll elé Agamemnón, de Akhilleusz csak bambán bámul rá.
- Pardon? &#8211; kérdi.
- Mondom, én vagyok itt az úl és nem te, Akhilleusz. &#8211; ismétli Agamemnón, de a körülötte lévők csak röhögnek rajta. &#8211; Mi olyan vicces? &#8211; néz körbe.
- Szóval te vagy itt a nyúl? Jó, mert én az oroszlán. Nyaú. &#8211; szívatja Akhilleusz. &#8211; Bár holnap te lennél itt az első, aki kinyúl. &#8211; suttogja nagyon halkan.
- Nem nyúl, hanem úl! &#8211; ismételte ingerülten Agamemnón.
- Ha úgy neked jó, ulam. &#8211; gúnyolódott vele Akhilleusz.
- Hee? &#8211; Agamemnón. &#8211; Mindegy. Azt akalom, hogy holnap lohand le az egész seleggel a tlójaiakat.
- Neked kéne harcba menned, akarom mondani halcba menned Agamemnón. &#8211; válaszolja Akhillesz és meghajol, hogy elmenni vágyik.
Ekkor behozzák Arwen Undomielt.
- Akkol a csaj az enyém. &#8211; rázza meg a vállát a király, erre Akhilleusz elkezd dühöngeni, majd Agamemnón torkának esik.
- Hülye malha! Malha! &#8211; fuldoklik Agamemnón, de Arwen közbeszól.
- Ne! Miattam ne! Inkább választom a halandók sorsát, de miattam egy tünde ne veszítse életét! &#8211; majd elájul, de aztán fölpattan, elkezd rohangálni és kutatni a tekercsek között. Akhilleusz, Agamemnón meg az őrök bambán bámulnak. De ekkor belép Odüsszeusz egy hatalmas könyvvel a kezében (LOTR), de Arwen kikapja a könyvet a kezéből.
- Tökéletes! &#8211; majd leül egy székre, kiejti a könyvet a kezéből, és azt mondja: - Inkább választom a halandó életet. &#8211; és azzal megint elájul, majd Akhilleusz és Agamemnón folytatja a verekedést és kénytelen lesz őket Odüsszeusz szétválasztani.
- Ostobák! &#8211; és ekkor Akhilleusz fölkapja Arwent, hogy elviszi, de Agamemnón útját állja.
- A balátnőd malad!!! &#8211; de Akhillesz csak megrázza a vállát, félrelöki a királyt, kilép a sátorból, megvárja, míg Odüsszeusz is kijön és elvágja a sátorkötelet, az meg Agamemónra omlik.
- Látod, ezért jobb jurtában lakni! &#8211;szól oda neki Akhilleusz.

Agamemnón és Menelaosz odamennek egész seregükkel a trójaiak falai elé, majd felszólnak.
- Hahó, van ott valaki? &#8211; kérdik, de válasz semmi. &#8211; Kéldem van ott valaki? &#8211; és erre kinéz egy trójai katona.
- Nem veszünk semmit! &#8211; kiáltja ki, majd az egész sereg egymásra bámul.
- Mi nem eladni akalunk, hanem visszavenni! Egy asszonyt kelesünk! &#8211; válaszolja Agamemenón.
- Ez meg milyen nyelvjárás? Milyen nemzetiségi vagy? &#8211; kérdi a katona.
- Gölög! Én vagyok a gölögök kilálya! &#8211; válaszolja Agamemnón.
- Gölög? Még nem hallottam a gölögöklől!
- Alcátlan! &#8211; dühöng Agamemnón, de testvére szól közbe:
- Egy rühes, szilikonozott, szőke asszonyt keresünk! &#8211; kiáltja.
- Asszony? Minek neked asszony? Szép párocska vagytok ti ketten is! Minek még egy harmadik? &#8211; kérdi a katona. &#8211; Bár amilyen világot élünk&#8230; - erre Agamemnón és Menelaosz egymásra néz.
- Az ulad itthon van? &#8211; kiált fel Agamemenón.
- Az uram itthon van, és van már neki szőke bigéje! De még mennyi! Ti ördögfattya gölögök!
- veszi keményebbre a katona, majd odaszól a két társának: - Azt mondtam, az urunknak van egy rahedli szőke bigéje! &#8211; azok meg röhögnek.
- Mit mondott? &#8211; kérdi Menelaosz.
- Azt, hogy van mál neki bige. Gondolom a tied. &#8211; válaszolja Agamemnón.
- Adjátok ki a feleségemet! &#8211; ordítja be Menelaosz dühösen.
- Miért?! Te vagy a felszarvazott görög Menelaosz? &#8211; kérdi pimaszul a katona.
- Igen! &#8211; ordítja Menelaosz.
- Ohho&#8230; - mered le a katona. &#8211; Görögök vagytok?! Akkor miért mondjátok, hogy gölögök vagytok?
- Én azt mondtam! &#8211; ordítja Agamemnón.
- Te azt mondtad, hogy gölögök! És nem görögök!
- Nem mindegy az uladnak? &#8211; kérdezte Agamemnón.
- És hol van a híres Akhilleusz? &#8211; és közben gúnyolódó pofákat vág nekik a trójai katona.
- Öhh&#8230; - indul neki Agamemnón, hogy visszakiált, de megtántorodik. &#8211; Aplopó, hol is van?
- Na mi az?! Nincs veletek a szőke tünci?! Elment virágot szedni? Akkor menjetek ti is! Bye bye! Aufviderzén! Csáó! Szájoncsókos szájonárá! Dászvidányjá ányá! &#8211; majd eltűnik a katona és kénytelenek ők is visszafordulni.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199380 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Humor

Gyémánt_Hajnal írta: 23449. katona: - Nem! Bocsi! Paris hívta ki, de azt mondják, Agamemnón helyett a tesója vív meg vele. De valami tekemeccsről van szó.

Hogyan jutnak az eszedbe ilyen marhaságok, Gyémi? :mrgreen:
Naon brutááááááál :D :D Kéretik folytatni :D :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199316 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Humor

Gyémánt_Hajnal írta:
23454. katona: - Most mi a helyzet? Támadunk? Nem támadunk?
23453. katona: - Ez az! Ne lehet látni semmit!
23455. katona: - Befognátok?
23450. katona: - Azt mondják, hogy boldogok akik hazamennek.
23451. katona: - Szerintem meg boldogok, akik hadirokkantak!


Háát ez naggggyon khirály!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BRIAN bocsánat BLÁJEN ÉLETE RÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚLZZZZ!!!!!!!!!!!


:hello: :mrgreen: :up: :agree: :dance:

Már csak az hiányzik, hogy "MENJÜNK KÖVEZNI!" :lol: :lol: :lol: :lol:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199248 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Gwaihir Légitársaság. Szállunk rendelkezésére.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199242 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Humor

Ery írta: Ez az új közmondás még pénteken született. Ihletője Dínchamion volt

"Senki sem forradalmár a saját topikjában!"


:mrgreen:

(Csakazértis egyetlen szmájli! :evil2: )

Edit: vitatkoznék, de hát minek... :D Az ottan nem off volt. De ez az! :evil3: Éljen a forradalom! Höhö. :)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199043 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Humor

Ery írta: "Senki sem forradalmár a saját topikjában!"

:biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

Ez jóóóó... :lol:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198995 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Gyémánt: ha ezt Akhilleusz tudná...! Szegény. :lol:
Namarie: Én is igy kezdtem... Azóta se folytattam... Remélem, te fogod! Sok sikert! 8)

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198975 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Humor

Gyémánt_Hajnal írta: 23454. katona: - De jó&#8230; Mire visszaérünk, ők még mindig menetelni fognak.
23445. katona: - Pókerparti?
23450. katona: - Miért ne...


Áúúú... :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198965 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor
Ez az új közmondás még pénteken született. Ihletője Dínchamion volt

"Senki sem forradalmár a saját topikjában!"

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198829 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
No, akkor egy kis folytatást - aztán már komoly sztoriba kell őket foglalnom :)

A görögök kilovagolnak Agamemnónnal az élükön, hogy elkezdjék az ostromot Trója ellen. Paris és Hektór pont Agamemnónnal és testvérével állnak szembe, aki elfogadja Paris kihívását.

De amott a távolban....

23454. katona: - Most mi a helyzet? Támadunk? Nem támadunk?
23453. katona: - Ez az! Ne lehet látni semmit!
23455. katona: - Befognátok?
23450. katona: - Azt mondják, hogy boldogok akik hazamennek.
23451. katona: - Szerintem meg boldogok, akik hadirokkantak!
23454. katona: - És az nekünk mitől jó? Ha hazamennék, akkor sem engednének. És én tengeri beteg vagyok. Nem élnék túl még egy ilyen utat.
23455. katona: - Befognátok?
23454. katona: - Mit? Azt sem tudjuk, mi történik ott elől. Ti egyáltalán láttok valamit? Mert még hallani sem hallani.
23450. katona: - Én csak az előttünk álló 20 ezer katonát, de azokból is csak háromezret.
23449. katona: - Várjatok! Állítólag Hektór kihívta mérkőzni Agamemnónt!
23451. katona: - Odass!!!
23449. katona: - Nem! Bocsi! Paris hívta ki, de azt mondják, Agamemnón helyett a tesója vív meg vele. De valami tekemeccsről van szó.
23445. katona: - Agamemnón tanakodik, hogy &#8230; de miről is?
23449. katona: - Áh, azoknak jó, akik elől vannak! Ők legalább hallanak, meg látnak mindent.
23454. katona: - De lehet tudni valamit? Fogadok, mire elér hozzánk, hogy mi a helyzet, már rég vége a harcnak.
23445. katona: - Paris győzött! Nem! Vagyis Hektór! De izé&#8230;
23450. katona: - Most mi van?!
23445. katona: - Visszavonuló!
23454. katona: - De jó&#8230; Mire visszaérünk, ők még mindig menetelni fognak.
23445. katona: - Pókerparti?
23450. katona: - Miért ne...

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198800 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Humor

Gyémánt_Hajnal írta: - Lurc! Lurc! Lurc! Lurc!
Haldír vigyorogva húzza a száját, majd elkiáltja magát:
- Akhilleusz!

Júúúúj... :lol: :lol: :lol:

Folytatáááást!! 8)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198622 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Humor
Trója paródia RÚÚÚÚÚLZ!! :D :lol: :mrgreen:
Még!! :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198595 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Humor
Jézusom, Hajnal, borzasztóan jó!!! 8O :D :lol:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198473 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Humor
Hát ez kész!!!!!!!!!!!!!

Örömmel vettem észre, hogy nektek is feltűnt, hogy Eudorosz kiköpött Kabir Bedi...csak kék a szeme!!!!!!!! :wink: :lol: :D

pici offocska:Az RTL Klub fórumán már egy ideje ezen röhögünk, és egypáran úgy beindultak rá, mint annak a rendje.... :lol:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198463 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Humor

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198393 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Humor
Gyémánt_Hajnal: brutális a trója paródia. :up: :itscool: :evil3: Még ilyet mééééég!!!!!!

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198346 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Hmm..... jó akkor még egy kis Trója :twisted:


Miután a mürmidónok elfoglalják a partot, Akhilleusz visszamegy a sátrába (amúgy jurta, csak ekkor ez még nem egy továbbfejlesztett változat volt). Szóval, Akhi visszamegy a sátorba, és ott talál két hobbitot megkötözve.
Akhilleusz pofákat vágva méregeti őket, majd bekukucskál hozzá első embere, akit asszem Eudorosznak hívnak, de maradjunk Sandokannál (by Sil):
- A templom melletti pince alagútjának egyik vájatából nyíló másik járatban egy hordó mellett találtuk őket, valami harmadikkal. Gondoltam kedvedre lesznek. &#8211; mondja Sandokan, majd Akhilleusz fintorogva barátjára néz. &#8211; Nem úgy&#8230; - mondja vigyorogva. &#8211; Biztos jól el fognak szórakoztatni. Tudnak táncolni is. &#8211; majd elmegy.
Akhilleusz áll és áll és bámul, majd mit sem törődve leveszi szoknyáját. Frodó elfordítja a tekintetét, Samu elvörösödik, majd ő is más merre néz.
- Mi a nevetek? &#8211; kérdi a mürmidón.
- Az én nevem Zsákos Frodó. &#8211; válaszolja Frodó.
- Ő a testőröd? &#8211; kérdi Akhilleusz a másikra biccentve.
- A masszőrje. &#8211; válaszolja gúnyosan Samu.
- És mit kerestetek ott? &#8211; kérdi a hős.
- El kell jutnunk Mordorba. &#8211; válaszolja Frodó, majd a görög hős nagyot néz, pofán csapja magát egy lavór vízzel, majd úgy tesz, mint aki tudja hol van Mordor.
- Akkor jócskán eltévedtetek. Ez itt Trója. &#8211; válaszolta, majd felöltött valamit.
- Ilyen messze lennénk? &#8211; riad meg Frodó, mint aki tudja hol van Trója.
Ekkor megint bekukucskál Sandokan:
- Bocsi, összekevertük a foglyokat. Ez a két törpe megy Odüsszeuszhoz. &#8211; mondja sajnálkozóan, majd elviszik a két hobbitot, és Akhilleusz kap egy csajt, aki csodálatos királynői ruhában van, sötét haja lágyan omlik a vállára.
Akhilleusz magában vigyorog, megint ellövi a mosakodós trükköt. De előtte megkérdi:
- Hogy hívnak? &#8211; kérdi a csajt, de az elkezd sipítozni.
- Vissza akarok menni Gornihoz! Megállj! Ha ideállít a seregével!!! &#8211; és hisztizik.
- Csak van neved. &#8211; erősködik Akhilleusz.
- Arwen Undomiel. &#8211; válaszolja sértődötten a tünde. &#8211; De Aragorn eljön értem, mert nála keményebb nincs! Ő egy igaz király.
- Hm&#8230; - hümmög Akhilleusz, majd leveti szoknyáját.
- Hűűűűűűűűű &#8211; ámul Arwen. &#8211; Király. &#8211; majd elájul.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198212 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Humor
Hát ez isteni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még több ilyen trójásat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PLÍZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:up: :hello: :cheers: :evil3: :itscool: :dance: :agree:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198177 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Humor
Elrandosz és Haldírosz?!!! Nagyon durva!!!! :mrgreen: :up:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.393 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére