Humor

Több
16 éve 11 hónapja #345970 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345909 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Humor
A bálna repűűl!!!

Draug, ez a ,,bárányok hallgatnak"- áááá!!! vertem a fejem a padba, csak nem akarok kalóriát égetni úgyhogy abbahagytam és a gép előtt fetrengtem tovább.

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345763 Írta: Maedhros
Maedhros válaszolt a következő témában: Humor
A bálna nem ugrik? Bár... végül is az ámbráscet nem bálna, ha úgy vesszük, hanem fogascet, még akkor is, ha Melville szerint hal. :twisted:

Ha már halacka, egy kis vicces tapasztalat, aminek van némi oldalági köze a GyU-hoz is, hogy ne legyek már off:

- A múltkor néztem egy régi olasz horrorfilmet (ún. giallo), melyben előfordult egy fiatal halász (mint fontos szereplő). A kölyök kifogta a zsákmányt, és azon nyerszen, capkodósan nekiállt... először fetrengtem fél óráig, aztán eltöprengtem, hogy Andy Serkis látta-e ezt a filmet, de szinte biztos vagyok benne, hogy igen. :twisted: Az meg a másik bájos dolog volt, hogy a fiú gollami módon jelent meg a filmben és úgy végezte, mint a nargothrondi Finduilas, bár nem emlegetett semmilyen Túrint. (Gyönyörűen átszúrták egy lándzsával és fa helyett a falhoz szegezték.) Ennyi tolkieni déja vu egy horrorban... :D
(A film címe Bay of Blood)

I Love still lives and grows strong
Where I cannot enter
What hope is there in my own dark world for me?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345759 Írta: Spuri007
Spuri007 válaszolt a következő témában: Humor

Flamme írta:

Draug írta: ...mondj egy másik nem ugró állatot :wink:


Megszólítást figyelmen kívül hagyva: van pl a bálna, a cápa, meg a nem ugráló halak, meg a csiga is, meg a giliszta is, de leginkább a kolbász. :)

cápákból van amelyik ugrik, legalábbis a nagy fehér biztos

Légysz nyomj rá: www.travian.hu/?uc=hu6_7650
s2.battleknight.hu/index.php?loc ... f=MjcwMzY=
Kössz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345756 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Humor
Na, ja az a film nagyon nagy lett! :D :lol:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345755 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Humor
Ez olyan Brian-élete-féle eset. "Mit adtak nekünk a rómaiak?" "Közbiztonságot, csatornahálózatot, utakat, stb." "Na jó, de ezen kívül?" :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345753 Írta: Draug
Draug válaszolt a következő témában: Humor
Jó persze....de ezeken kívül!!! :wink:
:D
([size=9:3bdl7qqz]na jó...nyertetek[/size])

"gondolkodj mielőtt beszélsz, mérlegelj mielőtt cselekszel..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345741 Írta: Flamme
Flamme válaszolt a következő témában: Humor

Draug írta: ...mondj egy másik nem ugró állatot :wink:


Megszólítást figyelmen kívül hagyva: van pl a bálna, a cápa, meg a nem ugráló halak, meg a csiga is, meg a giliszta is, de leginkább a kolbász. :)

Ne legyél túl szép, mert üvegkoporsóba fektetnek, mint Hófehérkét, azt meg nem viszi a fénymásoló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345737 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Humor

Draug írta: Dreamer...mondj egy másik nem ugró állatot :wink:
Nóli...teljesen igazad van bár a katicát nem tom.
(amúgy természetesen egyiket sem én találtam ki. 8) )

Tudom, ezeket már megkaptam én is egynéhányszor emilben.... De azon alkalmakkor is kötekedtem :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345728 Írta: Draug
Draug válaszolt a következő témában: Humor
Dreamer...mondj egy másik nem ugró állatot :wink:
Nóli...teljesen igazad van bár a katicát nem tom.
(amúgy természetesen egyiket sem én találtam ki. 8) )

"gondolkodj mielőtt beszélsz, mérlegelj mielőtt cselekszel..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345692 Írta: Maedhros
Maedhros válaszolt a következő témában: Humor

Ery írta:

Maedhros írta: "De Elrondot legyőztük..." - ez nem volt benne, de így helyes! :twisted:


Nem bizony! Amikor előadás közben ez a baki becsúszott, bizony gyorsan kellett rögtönözni rá valamit. Azután bennemaradt.


Jah, hallottam, de így még jobb lett. Na meg a szinkronos gillz. :twisted: Elő fogom ásni a vhs-t, asszem. :lol:

I Love still lives and grows strong
Where I cannot enter
What hope is there in my own dark world for me?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345673 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Humor
Szerintem az elefánt az egyetlen emlős, aki nem tud ugrani..Pontosítsunk :D
A Katicáknak meg nem jó, mert sok a pötty, hidd el ;)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345672 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Humor
én kötekednék:
láttál már csigát ugrani?
Sok állatnak nincsen agya. Csoádlatos dolog a diffúz idegrendszer :wink:
Tudtommal a katicának s gyönyör a szex.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345667 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Humor
Draug: ritkán szólsz a fórumon, de akkor nagyot... ;-) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345665 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Humor

Draug írta: Mit hallasz, ha egy gyros-t a füledhez tartasz?
A bárányok hallgatnak.

ez a legütősebb mind közül :) :P :lol:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja - 16 éve 11 hónapja #345630 Írta: Draug
Draug válaszolt a következő témában: Humor
A vicc határát súrolják, de azért jók..


Ha 8 évig, 7 hónapig és 6 napig ordítanál, elég energiát termelnél, hogy felmelegíts egy csésze kávét.
(Vajon megéri?)

Egy disznó orgazmusa 30 percig tart!
(A következő életemben disznó szeretnék lenni.)

Ha a fejedet a falhoz vered, 150 kalóriát égetsz el.
(Még mindig a disznóra kell gondolnom!)

Egy csótány 9 napig képes fej nélkül élni, mielőtt éhenhal.
(Fúúúúúúúúúj!)

Egyes oroszlánok naponta 50-szer közösülnek.
(Mégis inkább disznó lennék. A minőség a mennyiség előtt!)

A lepkék nyalogatják a lábukat. (Ezt is meg kell tudnunk egyszer...)

Az elefánt az egyetlen állat, aki nem tud ugrani.
(Talán jobb ez így)

A macskák vizelete foszforeszkál a sötétben.
(Kit fizetnek az ilyen információk megszerzéséért?)

A strucc szemgolyója nagyobb mint az agya.
(Ismerek embereket, akiknél ugyan ez a helyzet.)

A tengeri csillagoknak nincsen agya.
(Ilyen embereket is ismerek.)

A jegesmedvék balkezesek.
(Na és?)

Az emberek és a delfinek az egyetlen élőlények,akik a
szórakozás miatt élnek szexuális életet.
(Hé, mi van a disznóval?!)

Mit hallasz, ha egy gyros-t a füledhez tartasz?
A bárányok hallgatnak.

"gondolkodj mielőtt beszélsz, mérlegelj mielőtt cselekszel..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345611 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor

Maedhros írta: "De Elrondot legyőztük..." - ez nem volt benne, de így helyes! :twisted:


Nem bizony! Amikor előadás közben ez a baki becsúszott, bizony gyorsan kellett rögtönözni rá valamit. Azután bennemaradt.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345603 Írta: Maedhros
Maedhros válaszolt a következő témában: Humor
Újraolvastam a KHE-t... még olvasva is fetrengtem megint. Pedig már láttam párszor. :lol: Annyira előttem vannak a szereplők, ahogy olvasom.

"De Elrondot legyőztük..." - ez nem volt benne, de így helyes! :twisted:

I Love still lives and grows strong
Where I cannot enter
What hope is there in my own dark world for me?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345316 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Humor
huuuujjujjujjj :lol: :lol:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345314 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Humor
Kar'sa: ez nagyon aranyos :P
Nessa: jajj, ezt még nme is ismertem...
no akkor egy-két gyöngyszem:

szomszédunk két és fél éves kislánya mondta, amikor megkérdeztük tőle (amúgy nem tudjuk, hogy valóban milyen nemű lesz), hogy milyen kistesója lesz: - nekem kétkukis tesóm lesz... Majd lefordultunk a székről, úgy nevettünk.. Ő pedig komoly arccal ránknézett, és még határozottabban kijelentette, hogy márpedig neki akkor is kétkukis testvére lesz... olyan megható volt :) egy rakat felnőtt között egy csöppség :)

ill.:
- mi a különbség a mókus és a török között?
- ???
- az egyiknek ecsetje, a másiknak mecsetje van.

- és mi a különbség a zsiráf és a krumpli között?
- ???
- ha nem tudod, ne menj a piacra, mert átvernek... // de van egy másik verziója is...: - a zsiráfnak krumpli alakú foltjai vannak, de a krumplinak nincsen zsiráf alakú foltja... :lol:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345308 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Humor
uhhh :lol: :lol: Kar'sa ez fájt :lol:
én kedvencem(elég gagyi, de nekem nemtommiért nagyon tetszik :P ):

- Miben hasonlít egymásra a kertész és a szélmalom?
- ???
- Abban hogy mind a kettő bepörög ha megfújják a lapátját.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345299 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Humor
Kar'sa: ez fájósröhögős... :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345286 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Humor
Jajj... OMG XD

Nem tudom volt-e már:

Két anyuka beszélget karácsony előtt:
- Van két gyerekem, az egyik optimista, a másik pesszimista. Nem tudom, melyiküknek vegyek nagyobb ajándékot.
Azt mondja neki a másik:
- A pesszimistát halmozd el ajándékkal, hátha örül neki. Az optimistának mindegy, hogy mit adsz, úgyis örülni fog.
Az anyuka a pesszimistát elhalmozza ajándékkal, de az optimista ajándékára már nem marad pénze, ezért az optimistának becsomagol egy nagy adag lószart. Otthon kérdezi egymástól a két gyerek, hogy ki mit kapott. Azt mondja a pesszimista:
- Kaptam számítógépet, de minek, hiszen véletlenül elromlik, aztán megráz az áram; távirányítós autót is kaptam, de minek, hiszen elromlik és akkor dobhatom ki a szemétbe, kaptam görkorcsolyát, de ha kipróbálom, biztos elesek vele... (...) És te mit kaptál?
Azt mondja az optimista:
- Szerintem pónit, de nem találom sehol.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345273 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Humor
jajj :P Ardenis :P ezt jó rég hallottam.. hogy már el is felejtettem :P köszi :)

öregúrtól kérdezik:
-magának milyen a hallása?
- római katolikus (vagy akármi mást idegondolhatsz :P csak én ezzel hallottam)...

:lol: :lol:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 11 hónapja #345217 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
csőstül jön az álldás!! :lol: (tudom, hogy ezt nem egészen erre mondják, de nekem ez jutot az eszembe, amikor meglátogattam a topicot)lsd:Maedhros,Namarie!!!
:D :lol: :D :lol: :D :lol:

Most hallottam:

-Nagyi, nem láttad a tablettáimat?Az volt rá írva, hogy extasi.
-Francba a tablettáiddal!!!Nem Láttad a sárkányt a konyhában??!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345206 Írta: Draug
Draug válaszolt a következő témában: Humor
Maedhros nagyon jó.... :D Csak így tovább

"gondolkodj mielőtt beszélsz, mérlegelj mielőtt cselekszel..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345198 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Humor
Fhhúúúúú, Maedhros, köszönöm azt a pár vidám percet amit földrajzórán szeretél nekem :D

Kérjük a folytatást ;) :bandit:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345131 Írta: Cam
Cam válaszolt a következő témában: Humor

Maed írta: A Jó, a Rossz és a Skizofrén!


:cheers: Már ezt is nagyon várjuk.

Maed stílusa, humora változatlan ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345122 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Humor
Maedhros, ez nagy! Különösen a befejező rész, meg Ecthelion halála... De a reklám is ;) :D :hello:

Maedhros írta: (folyt. köv. - most jön csak az igazi versengés...)

Várjuk, várjuk! :D :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345121 Írta: Maedhros
Maedhros válaszolt a következő témában: Humor
Tehát akkor a reklám után: Pár lembasszal többért! :twisted:

Reklám

- Új tudományos csoda! Sauron, a népszerű genetikus, ismertebb nevén Annatar, tökéletesítette a Melkor által megkezdett ork faj kikísérletezését. Az új lény intelligens, behozza az újságot, elmegy a boltba, tud számolni és takarít is. A prototípus neve "work". Sauron nem árulta el a titkát, de valószínűleg több tünde vért kevertek bele, ugyanis sokkal tisztább, mint elődje, sőt, még a 'fésű" szót is ismeri. Kitűnően idomítható. Sauront valószínűleg felterjesztik a Nobel-díjra. Egy előkelő tündének presztízskérdés, hogy mielőbb legyen házi workja. Rendelje meg ön is, most akciós!

Filmajánló

A jövő héten, ugyanitt, ugyanekkor (és még több reklámszünettel):
A Jó, a Rossz és a Skizofrén!
Egy tudathasadásos hobbit, egy bérgyilkossá züllött gondori politikus és mindnyájunk kedvenc Vándora az elveszett nargothrondi kincs nyomában! Akció! Humor! Háború! Gimli újfent cameózik!
(bevágnak pár tucat lelövős, ágyúzós, felrobbantós jelenetet)
Az első film, melyben korszerű mordori fegyverekkel háborúznak!

És akkor most folytatódjon a

Pár lembassal többért

Mithrim, alkonyat. Eső.
Vándor, a szokott ponchójában, borostájával, övén a Kettétört Karddal, lovát vezetve ráérős léptekkel sasszézik végig az utcákon, majd megáll. Fél kézzel, kalapja árnyékában szivarra gyújt (átszokott rá a pipafűről, mert ez sokkal pozőrebb), majd a lovat megköti, s besétál a részeg tündéktől keletlakóktól zajos kocsmába...
Odabent tündének látszó, de botrányosan öltözködő, erősen sminkelt nőneműek andalognak, de Vándor természetesen ügyet sem vet rájuk...
Egy seriffcsillagos pasas (halethesnek tűnik) álldogál a kocsma közepén. Vándor odamegy, tüzet kér tőle (ugyanis mialatt belépett, már végig is szívta a szivarját), majd megkérdi...
V: Mondd csak, Haleth fia Halchont, hol találom Cakkosfülű Lenkét?
Haleth fia Halchont: Ottan ül a pókerasztalnál. Neked háttal.
V: Hm... hátba szúrjam? Á, nem, az nem illik egy cool hőshöz.
(odamegy Lenkéék asztalához)
Haleth fia Halchont kisiet a kocsmából, és egyenesen a borbélyhoz megy, ahol egy másik halethes épp félig meg van borotválva. Int neki az ablakon át, hogy gáz van, jöjjön. A halethes amúgy félig borotválva felpattan, és két emberével együtt a kocsma felé siet...
A kocsmában...
Vándor szó nélkül fogja a kártyacsomagot, és oszt magának meg Cakkosfülűnek, aki kissé gyanakodva szemléli...
A póker egyébként valószínűleg Melkor találmánya, bár a tündék ezt tagadják, és Fëanornak tulajdonítják azon az alapon, hogy ebben a történetben két feltaláló ért valamit, Fëanor és Telchar, a többi kontár volt.
Néhány kör után Lenkë diadalmas vigyorral kiteríti a lapjait. Három király van köztük, mindegyiken egy-egy Vala képe: Manwë, Ulmo és Mandos.
Vándor áttolja a szivarját a másik oldalra, és terít. Három ász... és mindegyiken Melkor. (Ez már több mint gyanús...)
Lenkë: És mi a tét?
V: A életed.
Némi verekedés következik, pontosabban Lenkë menekülne, Vándor meg elkapja a grabancát, kissé megruházza, majd felkeni a bárpultra.
V: Nos, élve vagy holtan? Te választasz.
Félig Borotvált Halethes (az ajtóból, mögötte két bűntárs) Engedd el!
V. megfordul, kirántja a Kettétört Kardot, melyet az előző rész óta némiképp megbuherált, minek következtében most már egyesével is ki tudja lőni a szilánkjait. Három szilánkot csípőből útjára küld. Félig Borotvált és társai visszaesnek az utcára.
Lenkë igyekszik csendben elsunnyogni, de Vándor oda sem nézve belelövi a negyedik szilánkot. Aztán a bárpulthoz megy...
V: Sert!

A seriff irodája. Haleth fia Halchont a vérdíjat számlálja le Vándor elé.
H.f.H: Kétezer arany. Szép összeg...
V (elgondolkodva) Mondd csak, Haleth fia Halchont, nem kéne egy seriffnek becsületesnek, a valákban hívőnek és feddhetetlennek lennie?
H.f.H: De.
V (letép a csillagját, kisétál, majd az ott ácsorgó többi halethes bevándorló elé dobja) Azt hiszem, új seriffet kell keresnetek...
Majd felül a lovára, és miközben elporoszkál, morfondírozik.
V: Voltaképpen hogy kerülök én az Első Korba?

Gondolin, éjszaka. Börtön.
Emberek és tündék másznak fel nesztelenül a falakon, és csendben leszúrják az őröket.
Egy őr: Noldák... arrrggghh...
Gimli: Psssszt!
Közönség: Gimli?!
Vándor (a távolból) Hé, az előző részben agyondobtam egy miruvoros hordóval!
Gi: Bah! A törp szívós fajta! Egy kis ser, meg omló hús a csontjáról, és rendbejöttem.
V (a tábvolból) De mit keres ő is az Első Korban?!
Gi: Kuss! Éppen belopózunk, ha nem látnád!
V (elkussol)
A börtöncellában egy tünde alszik, csuklyában, mint aki még éjjel is fél a naptól. Mellette egy öreg törp ács, aki ébren van, hallja a furcsa zajokat, nyikorogva nyíló rácsokat, meg Gimliék ordítva elsuttogott szövegeit, és gondolkodóba esik.
Öreg törp ács: Hé! Eol! Ezek hozzánk jönnek?
Eol továbbra is alszik...
A cellaajtó előtt megjelenik Gimli tekintélyes alakja (hosszában nem nagy, de széltében bepótolja), és nyílik a rács...
A bandatagok besorjáznak.
Eol lelöki a csuklyáját, és felül. Egyszerre nagyon is ébernek tűnik. Felkapja a sálját, megragadja a dárdát, amit Gimli odanyújt, és a köpenye alá rejtené, de hirtelen meggondolja magát.
Eol (odalép az öreg törp ácshoz) Hiányozni fogsz, haver... (leszúrja) Na gyerünk kifelé.
Kifelé még lenyilaznak pár őrt. Eol bekopog a börtönigazgató (bizonyos Ecthelion) ajtaján, és mikor az kinyitja a kukucskálóablakot, párszor belevágja a dárdát. Aztán mikor meghalt, még párszor. Alaposan!
Lerohannak a lépcsőn, és Eol elkapja az utolsó élő katona grabancát.
E: Szóval Gondolinból nem lehet megszökni, mi? Meghagyom a nyomorult életedet! És tudod, miért? Hogy elmondhasd a nolda uraidnak, hogy mi történt itt ma éjjel. Tudniuk kell, amit én tudok. Illetve a fenét kell tudniuk, Eru őrizz, de ez van a szövegemben. Tudniuk kell, hogy ők is megdöglenek, mint Ecthelion... francba, és ezt a szöveget Éowyn le fogja nyúlni tőlem abban a hentelős-bosszúállós izében.
(démoni kacagásban tör ki)

Vágás: Eol nevető arca egy körözvényen.

10000 arany
Eolért
a sötét tündéért
közveszélyes őrült, sorozatgyilkos
élve vagy holtan

A körözvény kiszegezését befejezik...
Vándort a szövegből leginkább a "10000 arany" rész ragadja meg. De ott áll nem messze tőle Turgon is... aki inkább az "élve vagy holtan" részt fixírozza, és mélyen a plakátra festett tünde szemeibe néz (több gyors vágással)
Turgon arcán sötét, bosszúvágyó kifejezés ül...
V: ...csak tudnám, miért ugyanaz játssza Eolt, aki a múltkor Glorfindelt.


(folyt. köv. - most jön csak az igazi versengés...)

I Love still lives and grows strong
Where I cannot enter
What hope is there in my own dark world for me?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.599 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére