Humor

Több
16 éve 10 hónapja #348369 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Humor
de ari :) ez tetszik :) :):):) :lol: :lol:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348229 Írta: Elrond Vilya
Elrond Vilya válaszolt a következő témában: Humor

Nesi írta:

Altaris írta: Szauron legújabb orkfajtája: orka...

:lol:


Meg van Horka, Dorka, Bodorka, nem? :P

A Mordor felől fújó szél pedig az orkán.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348117 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Humor

Acho írta: Lököttek... :D


persze, mert nemegyszer meglöktek már minket.. ezért mindenki az. még te is :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348054 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Humor
Lököttek... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348053 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Humor
jajj ne.. ez már beteg...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348052 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Humor

Altaris írta: Szauron legújabb orkfajtája: orka...

:lol:


Meg van Horka, Dorka, Bodorka, nem? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348046 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Humor

Phaedra/Namarie írta:

Altaris írta: Nam: folytatásért könyörögk :P :) nagyon jó :) :):):)


Köszönöm!

Készül!

helyes :)

Szauron legújabb orkfajtája: orka...

:lol:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347878 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Humor
Húhh... :D Ez ütős... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347846 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Humor
Ez fájt.... :D DD

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347842 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Humor
A buszon hazafelé eszembe jutott egy hülyeség: apró lény Tolkien világában? Ardai manó. :P
Bocs, ha már volt hasonló marhaság :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347353 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor

Altaris írta: Nam: folytatásért könyörögk :P :) nagyon jó :) :):):)


Köszönöm!

Készül!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #347351 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Humor
Nam: folytatásért könyörgök :P :) nagyon jó :) :):):)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347282 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Humor
Ez jóóóó :D DD

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347264 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Humor
Aúú... :lol: Már csak az éneklést vártam volna bele... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347258 Írta: Elrond Vilya
Elrond Vilya válaszolt a következő témában: Humor
Barad Dur hivatala nyilvános pályázatot hirdet kormányszóvivői pozíció betöltésére.
Elvárások:
-határozott fellépés
-kiváló kommunikációs készség
-kiváló problémamegoldó képesség
- a fekete beszéd tárgyalóképes ismerete
- lojalitás, elhivatottság, feltétlen odaadás a Szabadság
adója iránt
- fekete mágia legalább alapfokú ismerete
Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- kihívásokkal teli felelősségteljes munka
- szolgálati lakás, kilátással a Végzet hegyére
- hivatali öltözék és ruhapénz
- étkezési hozzájárulás(kezdetben orktakarmány, kiváló
munkavégzés esetén emberkoszt is vásárolható az
utalvány révén)



A fényképpel ellátott szakmai önéletrajzokat "Szauron Szája" jeligére várjuk a human. resource@barad-dur. gov.mor e-mail címre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347201 Írta: Maedhros
Maedhros válaszolt a következő témában: Humor
Naná, hogy szeretnénk :P

I Love still lives and grows strong
Where I cannot enter
What hope is there in my own dark world for me?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346970 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Humor
Permi szintén...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346960 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Humor
Én szeretném :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346956 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Hetedkorból a tündék nyakára 1. avagy kalandozások Középföldén-egy kicsit másképp

Nemrégiben történt... egész pontosan a tábor befejezése után három nappal. Ott állok reggel szandálban, pólóban, papucsban a konyha közepén, azon gondolkodván, hogy kimegyek a kertbe, mikor is megjelent a jól ismert fény. Nagyon megörültem, mivel azt hittem, hogy ez Finrod és Feanor jöttét jelzi. (Igen, voltak már nálam a 2007-es farsang után, majd ezt is elmesélem..).

Ha tudtam volna, micsoda rémálom következik (pontosabban: első fokozatú rémálom), nos, akkor nem örültem volna annyira. A fény elhalványult, és én egyszer csak egy hűvös erdő kellős közepén találtam magamat. Hangsúlyozom, egy szál pólóban, sortban, szandálban.

-Hol lehetek?-kérdeztem magamtól, de a válasz... nos,. amikor rádöbbentem, hol vagyok, először azt hittem, megőrültem, utána meg azt, hogy elájulok. A négy hobbit jött felém. Igen, Frodó, Samu, Pippin és Trufa. És nem fegyverben. Tehát az útjuk kezdetén vannak, én meg azt sem tudom, hol, egy szál nagyon kevésben ilyesféle dologhoz.

Mikor összetalálkoztunk, vagy egy percig döbbeneten néztünk egymásra, ők nyilván azt latolgatták, hogy most én mi vagyok, ártok-e nekik, vagy sem, én meg azt, hogy mit is csináljak most. Végül Samu döntötte el a kérdést azzal, hogy nekem szögezte a kardját, én meg válaszoltam neki, hogy ha akarnám se tudnám őket bántani, lévén nincs fegyverem, amint látják.

-De varázsolni azt tudhatsz!- mormogta Pippin.
-Hidd el, ha tudnék, már rég visszavarázsoltam volna magam onnan, ahonnan jöttem.
-Mordorba?- kérdezte Trufa.
-Halkabban, légy szíves!- szóltam rá. Nem, hanem a Hetedkorba.
-A micsodába?
-A Hetedkorba?
-Minek?
-Mert onnan jöttem, ott az otthonom.

Azt már csak magamban tettem hozzá, hogy semmi kedvem nazgulokkal a hátamban, szandálban végigloholni Völgyzugolyig.
-Nem tűnsz meglepettnek.
-Fiúk, ha rám hallgattok, sürgősen lemegyünk az útról, és ott diskurálhatunk. Meg jó lenne haladni valamerre, mert úgy tudom, nektek igencsak sietnetek kell.
-He?- nézett rám Trufa.
-Ne kérdezz semmit, majd ha itt lesz az ideje, akkor mesélek. Márha megengeditek, hogy veletek tartsak.
-Ha tudsz főzni....
-Valamennyire igen, de gyerünk.
Így hát elkezdtünk szépen, egymás után, libasorban menni, én meg nem árultam el a hobbitoknak, hogy most ők vezetnek engem is. Egyszer csak megállt az egész társaság, mivel tündeéneket hallottak.
-Na, hála Istennek -könnyebbültem meg.

Nem részletezem azt, ami a regényben van, de annyit hozzáteszek, hogy Gildor majd' lefordult a nyeregből.
-Te mit keresel itt?
-Ezt szeretném én is tudni!
-Nos, ha te sem tudod, én se tudom neked megmondani... de úgy látom, mintha segítségre meg egy köpenyre volna szükséged. -mosolygott fanyarul.
-Nos ez így van.
-Gyere félre.

Gondolom, mondanom se kell, hogy a hobbitok igencsak meglepetten néztek utánunk. Mikor találtunk egy félreeső helyet, Gildor hosszan nézett, majd így szólt:
-Nme idevalósi vagy. Honnan jöttél?
-A Hetedkorból.
-Tessék?
-A Hetedkorból. Tudod, még akkor is mesélik a történeteket, meg van írva, és van, aki nagyon tisztel Titeket.
-Te ugye pontosan tudod, hogy kik Frodóék, miért vannak úton, és kik üldözik őket?
-Igen.
-És mondtál nekik valamit?
-Csak azt, hogy a Hetedkorból jöttem.
-Helyes. Ne is mondd el nekik, amit tudsz. Tényleg, mit is tudsz?
-Nézd, a történeteteket mesélik, és olvassa, aki olvassa. De: mi van, ha nem is ebben a korban, hanem egy másikban pusztul el az Egy? Mi van, ha a történetetek az idők során változáson ment keresztül, és az eredetit én már nem is ismerem? A valóságot? Ezért nem mondok senkinek semmit.

Gildor gondterhelten nézett rám.
-Kételkedsz.
-Nem akarok hiú reményt ébreszteni. Nme ebből a világból vagyok, haza kell innen mennem. Nem akarok itt felfordulást csinálni, megzavarni a dolgok menetét. Mit csináljak? Hogy juthatnék haza?
-Arra nem gondoltál, hogy azért kerültél ide, hogy megnézd, mi is történt tényleg?
-Járjam végig az utat? Te jó ég....-rémültem meg. De Gildor, így kutyagoljak el Völgyzugolyig, hogy majd megfagyok, vívni se tudok, azt se tudom, minek vagyok itt, és egyáltalán... ha én most.. szóval egy akkora kolonc leszek, hogy az nem igaz!!!!!!- estem kétségbe.
-Namarie, kérlek, egy kicsit nyugodj meg.. csak egy kicsit!! A ruházaton könnyű segíteni, vívni a hobbitok se tudnak, csak hogy megnyugodj, a többiről meg Elrond úrnál kaphatsz eligazítást.
-Rendben- sóhajtottam. Akkor nincs más hátra, mint menni.

Ezután kisvártatva a következő ruhákat kaptam:
-Egy kb. hat számmal nagyobb köpenyt és nadrágot. Az utóbbi szerencsére csak hosszban volt nagyobb, azt tehát levágtuk, csakúgy mint a köpenyt. Miután így ki lettem stafírungozva, megpróbáltam elképzelni, hogy is nézhetek ki. Mit ne mondjak, a nevetést visszafojtó tündék láttán nem volt nehéz a dolog.

Gildor ezek után Frodóékkal beszélgett el, majd ki- ki aludni tért. Reggel aztán továbbmentünk. Azt én is szerettem volna tudni, merre, mert vagy egy fél napot össze-vissza tekeregtünk, közben Trufa majdnem belakmározott egy légyölő galócából, merthogy az olyan szép piros, de aztán határozott kérésemre lemondott eme tervéről. Ekkor jutott eszembe, hogy megkérdezzem, jártak-e már Zsizsik gazdánál.
-Még nem...
Nagyon örültem... mondhatni, odáig voltam, hogy akkor a "versenyfutás nazgulokkal" című versenyszám még hátra van. A "játsszunk Houdinit Fűzapóval" cíművel együtt. Nem részletezem a Zsizsik gazdánál tett látogatást, épp elég volt a Rév. (Tomáról még írok). A Révnél Pippinnek eszébe jutott, hogy éhes, és a szekéren neki akart kezdeni lakomázni.
-Pippin, Bríben ehetsz, de könyörgöm, bírd ki, míg átérünk, jó?-kértem szinte rimánkodva.
-De éhes vagyok.
-Pippin, ha kibírod, én sütök neked valamit, feltéve, ha megengedik, jó?
-Na jó..- adta be a derekát.
Szerencse, mert ekkor kellett leszállnunk a szekérről, és már hallottuk a nazgulokat.
-Futás!!!!- ordította el magát Samu. Nos, azt se hittem volna, hogy ilyen iramban tudok futni.. azaz tudtam volna, ha a szandál nem tart fel, tehát kibújtam belőle, és azon mezítláb rohantam tovább a csónakhoz. Elkezdtem húzni, miközben a hobbitok észrevették, hogy Frodó lemaradt, mert megállt, elbűvölve a lidércek hangjától.
-Rángassátok el onnét!- kiáltottam Trufára.
-És Te??
-Ide nem jönnek, utálják a vizet, hozzátok már!-kezdtem hiszterikus állapotba kerülni. Szerencsére idejében odacincálták Frodót, és teljes erőből evezni kezdtünk, Samu óbégatásától kísérve, hogy de úgyis beborulunk, és frodó úrnak az lesz a sorsa, ami a szüleinek. Kedvem lett volna lecsapni az evezővel.

Végre átértünk, és valahogy bekecmeregtünk a Pajkos Póniba. Mit ne mondjak, annyira a 2006-os tábor Pajkos Póniban játszódó előadása nem tévedett.

(Folyt köv, ha szeretnétek)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346278 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Humor
Acho, ezek nagyon jók!!!! :lol:
Ha van még ilyened (vagyha lesz) küldd el!!!!!
Kösziiii :oops:

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346260 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Humor
Acho, ez nagyon aranyos ^^
(picioff: ma hangzott el: Hát fiam, ha nyerni akarsz, ne csak lottózz, kenózis.... :D :lol: )

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346174 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Humor
Acho, ezen kívül az a buszos-kigáncsolós jó :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346164 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Humor
OFF Nóli: ezt tudom. Csak gondoltam, mivel előferdült errefelé egy-két nem Tolkienhoz kapcsolódó is, talán ez is belefér. De akkor többet nem merénylek ilyeneket... :D ;-) De kösz, hogy szóltál! ON

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346154 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Humor
Acho: nem rossz nem rossz, én is megkaptam, de ez a topic alapvetően a Tolkiennelkapcsolatos humor számára jött létre nem továbbküldős emilek kopipésztelésére....

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346145 Írta: Draug
Draug válaszolt a következő témában: Humor

Acho írta: /Remélem, nem sértik a közizélés határát! :D /


Attól ne félj...nagyon jók :lol:

"gondolkodj mielőtt beszélsz, mérlegelj mielőtt cselekszel..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346134 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Humor
Megtörtént esetek:

Réges-régen, a tv hőskorában esténként még a nők olvastak fel esti
mese gyanánt. Egy alkalommal, teljesen váratlanul az utolsó pillanatban a
bemondónő rosszul lett, és helyette az egyik férfi kollegát kérték fel a
mesemondásra.
- Szervusztok, gyerekek! - köszönt illendően az ötvenhárom
évesszakállas figura. - Fecske anyó vagyok...- folytatta, és a korabeli
felvételenlátszik, hogy az operatőr megbillenti a statívot a röhögéstől.
A mesélő, nagydarab szakállas figura folytatta:
-..és épp a tojásaimon
ülök... - a korabeli kollegák szerint ekkor a hangosító, valamint az
összes
díszletes és kellékes halkan kiosont a folyosóra, majd összeesett a
röhögéstől.
Utolsónak az operatőr maradt, aki a következő mondat után hagyta el a
stúdiót:
- ..és a fészekből kilóg a szép villás farkam...

Beálltam egy zsúfolt parkolóba és leengedtem az ablakot, hogy a hátsó
ülésennyújtózkodó kutyusom kapjon elég levegőt. Nem akartam, hogy utánam
induljon, megálltam hát a járdán és visszamutatva rá, határozottan azt
mondtam:
- Ott maradsz! Érted??Maradsz! Maradsz!!
Egy közeli autó vezetője, látva, hogy szőke vagyok, csodálkozva
végigmért, majd megszólalt:
- Csak be kell húznia a kéziféket!

Pesti utca. Rohan egy faszi mint egy őrült, utána rohan egy rendőr.
Előlép a tömegből a nap hőse, és iszonyúan elgáncsolja a rohanó fickót. A
rendőr erre ügyet sem vetve elrohan mellettük és felugrik az utolsó
pillanatbana buszmegállóban épp indulni készülő buszra. A fickó is a
buszhoz futott...

Zsúfolt busz. Egy csinos lány keresett valamit a pénztárcájában, mikor a
buszéleset kanyarodott és az apró nagy része kiszóródott. A lány
hirtelenmozdulattal leguggolt, hogy összeszedje, miközben egy igen-igen
hangosat púzott. Szegény, rákvörös arccal állt fel és nemmert senkire
sem nézni. A busz utasai szintén rákvörösek voltak az elfojtott
röhögéstől, de mindenki moderálta magát és rezzenéstelen arccal bámult
maga elé vagy ki az ablakon. Nem így egy szakadt hajléktalan, aki
megszólal:
- Te kis fingós, ott még van egy forint.

Egyik nap az iskolában egy fényképész csoportképet készített az
osztályról. A tanító néni megpróbálja rávenni a gyerekeket, mindenki
vegyen a képből.
- Képzeljétek el, milyen jó lesz, ha majd felnőttök, előveszitek a képet
és azt mondjátok, itt van Judit,ő orvos. Ez meg Gábor, ő autószerelő.
Hátulról egy vékonyka hang:
-És itt a tanárnő, ő meg halott.

Egy fiatalember lázasan tanulja a szóbeli érettségi tételeket. Egy nappal
az érettségi vizsga előtt riadtan konstatálja, hogy a történelem tételekre
nem maradt ideje. "Mentsük, ami menthető!"- alapon EGY tételt azért megtanul, mégpedig a 13-as számút, ettől rögtön elmúlt a félelme. Másnap, amikor a 8-asszámú történelem tételt húzta, egy hirtelen mozdulattal visszadugta a többi
közé.
- Na-na fiatalember, mit művel? Hányas tételt húzta?
- A 13-ast, de szörnyen babonás vagyok, ezért ijedtemben visszadobtam.
- Ilyen nincs!!!Tessék, mondja csak el a 13-as tételt!
A fiatalember jelesre vizsgázott.

Egy michigani TV állomás bemondónője, miután mégsem
esettaz előző nap megjósolt hó, ezzel fordult a meteorológushoz:
- Nos Bob, hol van az a 20 centi, amit tegnap este ígértél?
Nem csak a fickónak, hanem a stáb felének is el kellett hagynia a
forgatáshelyszínét, annyira röhögtek, a zavarba jött bemondónő pedig a
jövőben kétszer is meggondolja, mielőtt beszél...


/Remélem, nem sértik a közizélés határát! :D /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346071 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Humor
Gandalf... huh.. ez sok(k)! :lol: :P

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346053 Írta: Maedhros
Maedhros válaszolt a következő témában: Humor
AU! :lol:
Clarence örülne neki.

I Love still lives and grows strong
Where I cannot enter
What hope is there in my own dark world for me?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346008 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Humor

Gandalf írta: "meg kell, hogy értsed..."
f.freeblog.hu/n/e/u/neuromancer/ ... r_blog.jpg


Jajjne, ez még nekem is sok. 8O :lol:

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345997 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Humor
Ójajjanyám... Gandalf, ez övön aluli! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.368 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére