Tolkien Tábor 2024

Humor

Több
21 éve 3 hónapja #92821 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor
Úristen...jajjjj :lol: :hello: :itscool: :cheers: Behalok :dead: ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #92816 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Humor
TTT - hozzátenném, hogy nem emléxem pontosan a szövegekre! egyelöre...

Helm szurdok:

Valami fejes: Minden legény, aki elbírja a kardot menjen a fegyvertárba! A nöket és a gyerekeket...
valami prosztó alantas: ... bújtassuk el?
Fejes: Dehogyis! Öljétek meg öket. Még felzabálják az összes kajánkat! Aki nem dolgozik, ne is egyék!!!


Haldírék bemasíroznak:

Aragorn: Haldír! (megöleli) Tudtam, hogy számíthatunk rátok! (meglátja, hogy egy tündénél sincs fegyver, viszont fel vannak szerelkezve popcornnal meg üdítökkel) Hát ez meg mi?
Haldír: (ellöki magától) Hülye vagy? Azért jöttünk, hogy röhögjünk rajtatok egy jót.

Fangorn

Gandalf: Szerencse fordultával visszatérek hozzátok.
Gimli: Hü de késön kezdesz mutálni!
Aragorn: Jó hogy itt vagy. Már aszittük meghaltál.
Gandalf: Találkoztam a két hobbittal. Már elmentek.
Legolas: Ja, jó. Egyébként csak 4 napja próbáljuk öket megtalálni. Mehetünk?

Orthanc

Szarumán (a toronyból nézi hatalmas, ámde rendkívül ostoba seregét): ÚGYSEM ÉRTITEK AMIT MONDOK!
Orkok - általános üdvrivalgás
Szarumán: TAKARODJATOK!
Orkok - üdvrivalgás
Szarumán: TÜN-JE-TEK EL! Nem adok több autogramot! Ott van a sisakotokon!
Orkok - üdvrivalgás
Szarumán: Áh... (legyint, és visszamegy a toronyba)


Pippin+Trufa+Szilszakáll

Pippin: Látod mekkora pusztítást vitt véghez Szarumán? Hát nem vérlázító?!
Trufa: (tódítja) Igen! A kopár puszta, ahol egykor testvéreid éltek! Szörnyü érzés lehet!
Sz.sz: Jaaaj, neeem oooolyaaan naaagy gooond eeez. Mindjááárt úúújraaateeeleeeepíííítjüüük. (LASSAN füttyent egyet, erre az erdöböl rögtön elöjön egy csomó ent, szétszóródnak a területen) Mostmááár csaaaak egy kiiis vííííz keeell, ééés kéééész is vaaaagyunk...
(beeresztik a folyót, a zajra Szarumán kijön az erkélyre, és leszól nekik:)
Szarumán: Á, már végeztek is a medenceépítéssel? Jöjjenek fel, és rendezzük a számlát!


A Tiltott Tó környékén

Köpenyes íjászok veszik Frodóékat körbe.
Idegen: Add ide a gyürüdet!
Frodó: Nem!
Idegen: Nemes célra lesz.
Frodó: Mért ki vagy te?
Idegen: Robin Hood, hát ki lennék?

Théodennél

Gríma: (könnyes szemmel) Mondtam, hogy vegyétek el töle a botját!
Aragorn: (fölényesen) Hah, máris bömböl a félelemtöl, akár egy csecsemö!
Gimli: Az hagyján, amióta bejöttünk, folyamatosan bög!
Gríma: KÖTÖHÁRTYAGYULLADÁSOM VAN, JÓ?!


Kapuör: A fegyvereket! (leteszik) A botot is!
Gandalf: Csak nem fosztanál meg egy öregembert a támaszától?
Kapuör: A francokat nem! (kirúgja G. botját a kezéböl, G. a földre zuhan) Höhö. Még egy ilyen lúzert!

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92636 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor
Ö... 8O 8O
Ehehe :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92631 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor
Ezt most találatm.No comment.
immortal.kissweb.jp/art2/o_lotr9.jpg

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92585 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Humor
:D :D :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92562 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Humor
Csá! Erre az egy szösszre futotta mostanában... De hamarosan jön a TTT paródiaözönöm, amit bosszúból kénytelen leszek megírni a csalódottságom miatt! (Még egy ilyen ˘°"!/-*>#&@!!!!!!)


Egy pihenöhelyen

Aragorn: Hol van Gimli?
Pippin: Fennkölt.
Aragorn: És Legolas?
Pippin: Lembas.
Aragorn: Szóval Pippin...
Pippin: Legolasnál ezt sosem lehet tudni...

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92484 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Jajjj..haláliak vagytook :lol: :lol: :lol: Mééég... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92478 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor

Penngaladiel írta: www.bbspot.com/News/2003/01/jaromir.html :twisted: :P 8)


Valaki összfoglalná röviden a lényget, mert nem sokat értettem az angol szövegből... :roll: :look: [/quote]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92448 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Humor

Estel Adániel írta:
Vagyótarn = Aragorn ('r_ago_rn)
Vagymikor = Arwen ('r_when)


Nem akarok kukacoskodni, de a "vagy"-ok nem "are"-ok akarnak lenni? :roll: :wink: :P

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92445 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Humor
Új karakter az ifjabb korosztály igényeihez igazítva a ROTK-ben:

www.bbspot.com/News/2003/01/jaromir.html

:twisted: :P 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92395 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Humor
Elanor: tényleg nagyon jók! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92375 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
Nagyon tetszenek! :itscool: :hello: :dance:
[size=9:13asya8a]Sesy: ne izgulj, engem sem. :look: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92371 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Humor
Áfi: jaaaaaaaaj... Tiitkos naplót, még, még, méééééég! Ezen halálra röhögtem magam!!!! :hello: :hello: :hello: :lol:

Elanor vazze, ezek naon aragornok :hello:

Csak engem nem ihlet meg a TTT? :roll:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92347 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Humor
Áfonya, ez ugye az angol oldal fordítása? Meg tudnád adni az eredeti címét?

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92335 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Humor
Emberek, nagyon jók vagytok!!!! :)

De én is hoztam ám valamit ;)
Engem is megihletett a TTT :)

Régebben volt egy ilyen „vazze” sorozat, a szereplők híres „vazze-beszólásai” ;) Na, ehhez kitaláltam néhányat:

Szarumán szól Théodenből, Gandalfnak: Egy szürke mágus engem nem tud legyőzni!!
Gandalf (ledobja szürke köpenyét): Szürke, vazze’???

Théoden, Aragornnak: Mit pattogsz, vazze’? Még nem vagy király!
Aragorn: Az nem is, vazze’, hanem Khirály!!!

Legolas: Elkéstél, vazze’!

Más:

Aragorn arról beszél Arwennel, hogy van más választása is, elhajózhat, stb, és vissza akarja adni Arwennek a nyakéket, de ő ellenáll
Arwen: Ez egy ajándék!
Sean Bean a kulisszák mögül: Hé’, ez az én szövegem!!

Az uccsó kettő a magyar szinkron ihletése:

Aragorn Arwennek: Tarzan lenni halandó, Jane, halhatatlan! (Ez abból jött, hogy a magyar szinkron kb ez: Én halandó, te halhatatlan vagy! Nekem ez kicsit hülyén jött át… pontosabban így, ahogy az előbb láttátok ;) )

Gandalf Théodennek: Fiad, Theodréd békében fog nyugodni *
Théoden sarva fakad: Brühühü, valaki már megint rosszul mondta a fiam nevét!

*[size=9:3d9fjz5n]Nem emléxem, pontosan mit mond Gandalf, bocsi… [/size]

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92334 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
ÁÁÁHRGEHEHEEÁHEÁEHÁHÁHÁHÁHÁEHEMEHEM.... hát ez volt az első reakcóm. (szal nagyon jó, és kitiltottak a könyvtárból)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92332 Írta: Tybald
Tybald válaszolt a következő témában: Humor
Szemeteeeeeeeeeek!!! :lol: :lol:
Itt röhögök, kellett nekem tovább olvasni :evil3:

Ez a város olyan mint én: Nincs benne semmi biztató

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92325 Írta: Tybald
Tybald válaszolt a következő témában: Humor
Szemétség, hogy én ezeket anaplókat már 2 hete megkaptam mailban :( :lol:

Ez a város olyan mint én: Nincs benne semmi biztató

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92324 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Humor
Gyerekek! Komolyan mondom, gyilkosság ebbe a szobába lépni!!! :mrgreen: :biggrin2: Rayan, Alyr: BEHALTAM!! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92298 Írta: Tutyimutyi
Tutyimutyi válaszolt a következő témában: Humor
A távolban két alak jelent meg. Az egyik nagyon hasonlított egy kicsi, hobbitszerű lényre, aki Szatyros Roló névre hallgat, a másik pedig Sumára, a hű talpnyalójára, de ó nem, nem ők voltak. Csak valami hülye szereplők egy filmből, ami kapott egy valag Oscart. Ez a két teremtmény vándorolt egy nagy puszta sivatagban. Aztán Roló napszúrást kapott és meghalt. Mivel Suma kötelességének érezte, hogy ő is meghaljon, mint a gazdája, hát meghalt. Csak kiderülne már, hogy Aragorn miért nem mos hajat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92294 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor
Behalok :lol: :lol: :lol: :lol: Méééég!Méééég!Ez naon jó :itscool: :mrgreen: :mrgreen: :cheers: :hello:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92290 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Humor
Na, ismerős a dolog valahonnan? :wink:

NAGYON TITKOS NAPLÓK II.

Arathorn fia Aragorn nagyon titkos naplója – II.

1. nap

Futottam 40 mérföldet Rohanon keresztül. Közel-távol nincs ehető mókus. Gimli körülbelül pont akkora, hogy nyárson meg lehetne sütni. Azt hallottam, a törpöknek olyan íze van, mint a csirkének. Még nem vagyok Király.

Borostahelyzet: kielégítő.

2. nap

Összefutottunk egy sereg rohírral. Megkérdeztem Éomert, nem látta-e a hobbitokat. Nagyon goromba választ kaptam. Talán még mindig mérges amiatt, hogy a legutóbbi közös ivászatunkon durva tünde nyelvű szavakat festettem a lovára. Úgy döntöttem, nem mondom meg neki, hogy a frizuráját nyilvánvalóan Legolasról koppintotta. Ha Király lennék, nem viselkedne így velem, az tuti.

3. nap

Ha láttatok egy halom füstölgő orkhullát, utána már semmi nem lep meg. Csak ennyit mondok.

4. nap

Összefutottunk Gandalffal. Kiderült, hogy mégsem halt meg, hanem a balrog arra kényszerítette, hogy házaljon egy vegytisztítónak, és most Vakítóan Fehér Gandalf lett belőle. Micsoda reklámfigura. Legközelebb már a csúcsos süveg trükkért is pénzt fog kérni, vagy mi?

6. nap

Edorasban. Théoden jól lerendezett. Azt mondja, „Te vagy itt a Király? Amikor legutóbb csekkoltam a helyzetet, még én voltam itt a Király. Látsz még itt valakit rajtam kívül, akinek korona van a fején, hapsikám? He? He?”

Kénytelen voltam beismerni, hogy még tényleg nem vagyok Király.

Bosszúból lenyúltam a pénztárcáját, amikor nem figyelt oda, és számlát nyitottam a Rohani Kapu Plázában. Vettem Legolasnak és Gimlinek két egyforma sapkát.

7. nap

Gyanítom, Éowyn nyomul rám. Nem is csodálom, mivel borostám annyira férfias, hogy még engem is felizgat.

9. nap

Leestem a szikláról. Hülye vasudvardi farkasok. Azt hittem, Arwen mentett meg, de mikor magamhoz tértem, a lovamat csókolgattam. Kicsit ijesztő volt. Elvesztettem kedvenc csini nyakláncomat a folyóban. Eléggé zabos vagyok, mivel az ember sosem örül, ha elhagy valami ékszert. Na jó, esetleg a Gyűrűt.

Borostahelyzet: vizes.

12. nap

Győzedelmes visszatérés a Helm Szurdokba. Gimli megölelt. Mintha emlékeztetnie kéne rá, hogy pont az övemig ér. Visszakaptam a nyaklácomat Legolastól, éljen! Motyogott valamit tündéül, ami azt is jelenthette, hogy „Elkéstél”, de esetleg azt is, hogy „Tépd le a ruháimat most rögtön”. Nem igazán vagyok biztos benne, melyik volt. Fel kell frissítenem tünde nyelvtudásomat, nehogy beégjek.

Még nem vagyok Király, de elfoglalt az igen. A rohaniakat egyfolytában lelkesíteni kell, különben depisek. A készülődő csata viszont piskóta lesz, de tényleg.

14. nap

A Helm Szurdok erődjén ácsorgok. Rahedli sok ork masírozik felénk. Kit akarunk átverni? Ezt rohadtul megszívtuk. Talán van ezen a tornyon egy mellékajtó…

később

A tündék elküldték nekünk a legjobb és legnemesebb harcosaikat. Persze semmi hasznukat nem veszük a harcban, de legalább úgy halok meg, hogy valami csinit is látok. Théoden egyfolytában azt motyogja, „Ez hihetetlen!”. Egyet kell értenem – hihetetlen, hogy Haldír képes úgy felöltözni, hogy a szemöldöke nem passzol a ruhájához.

Megpróbáltam lelépni a mellékajtón keresztül, de Gimli folyton utánam mászkál. Ha ez így megy tovább, sosem leszek Király.

15. nap

Váratlanul győztünk a Helm Szurdokban. Az örömmámort kicsit lelohasztotta a Faramirtól kapott fennhéjázó képeslap, amin éppen az osgiliathi strandon sütkérezik a kis Gyűrűhordozóval és nagydarab társával, színes sortban és koktélokat iszogatva. A képeslapon ez áll:

Kedves Aragorn,

Kösz a Gyűrűt meg a hobbitokat. Elég kicsik, de meglepően hajlékonyak. Pont amire mindig is vágytam! Még mindig szívesen gondolok vissza az utolsó éjszakánkra Minas Tirithben. Csókol, Faramir


Affranc. Ennyi erővel azt is hagyhattuk volna, hogy Boromir lenyúlja a Gyűrűt, legalább megspóroltunk volna egy csomó fáradtságot. Mindegy, Samu úgyis megöli, ha bármivel próbálkozik.

Még mindig nem vagyok Király.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92286 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Humor
ALYR! Ez hihetetlen volt! Elpusztultam! Faramir nagyon... nagyonnagyon... :lol: :mrgreen: :lol:

Ez is:
"Haldír (lentről): Beengednétek végre???? Ha ezek itt észreveszik, hogy nem orkok vagyunk..."

"H (lentről): Azt a kis mitugrászt még nem sikerült sehol otthagynotok?
Gi: Teeeeeeeeeeeee.... hülye vérkommandós!
É: Vérkommandó? Vérkommandó???? VÉÉÉÉÉÉR!!!!
H: VÉÉÉÉÉR!!! Utánam kommandósok!!! Ha bejutunk, akkor kitörünk!"

KHIRÁLY! A két Vérkommandós együtt... :lol:

"Fr( odamegy): Szmígöl!
S: Frodó úr, ez nem a feliratos verzió!"

Jajjistenem!!! (Egyébként ez nekem is feltűnt.. :D )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92267 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Humor
Ez Zámbó Arwen de naon

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92264 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Humor
Hogy milyen ötleteitek vannak! Majd én is kitalálok valamit!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92250 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor
8O 8O :lol:
Zámbó Arwen...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92249 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: jóóóóóó! Szmígöl! :lol: :lol: :lol: :lol: :up:
laurelin: woodstocki hangulat... :dance: :hello: :lol:
forum.barrowdowns.com/images/rea ... -Arwen.jpg
Ez inkább fájdalmas, mint vicces, de naon kemény!
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92233 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor
Behalok... :lol: :lol: :lol: :lol:
Niph, Alyr, Laurelin...huh, nem semmi :lol: :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92226 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Humor

Alyr te vagy a nap fémpontya!
Niphredil a tiéd is nagyon teccik!

Jöhet egy kis folytatás?

Ám ebbéli igyekezetében egy csapat koszos gyerek akadályozta.
-Hilda bácsi, Hilda bácsi! Mesélj nekünk a sáfrányokról!
Hildának mondhatni nem ez volt a kedvenc témája. A sáfrányok ugyanis NAGYOK és ERŐSEK és szegény kicsi rabbitot sok kár érheti ha közös légtérbe zárják eggyel. Még máig is rémálmok gyötrik emiatt.
-Anyátok!- morogta, miközben a legközelebbi pudré felé rúgott. A mozdulatsort egy iszonytató rikoltással zárta, mert a rabbitgyerek egy nagyot harapott a felé nyújtott lábba és szinte egybeforrva vele jóízű lakomázásba kezdett.
-Segítség! Segííííííííííííííííííííííítség!- kiáltotta miközben sajátos mozdulatokkal próbálta lerázni a kis büdöst. Mivel ekkorra egész Rabbitfalván woodstocki hangulat uralkodott, ezért néhány vidám rabbit utánozni próbálta a különös táncot, ilyesmiket kiáltozva.
-Király vagy Hilda!
-Táncoljunk együtt testvérek!
-Béke!
A tömegben feltűnt az ifjú Vánkos ciklámenrózsaszín kakastaréjfrizurával.
-Segíts fiam- nyögte az öreg elcsukló hangon.
-Mi? Hol a pia?- kérdezte Frugó zajártalmi tüneteket produkálva.- Itt hozom, csak lassan értem ide, mert meghallgattam a Vérnyulak (Blood RABBITS) koncertjét. Igyál Hilda!- azzal az öreg rabbit sikolyra nyíló szájába töltötte a söröskorsó tartalmát. Hilda idegei végképp felmondták a szolgálatot. Heves köhögés és fuldoklás közepette elájult s a földre zuhant. Körülbelül két tucat rabbit utánozta a műveletet.

ennyi mára. Jó szórakozást :) :oops:

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92191 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Humor
Niph ez eszméletlen jó!!!! Ezek a nevek.... :lol: :lol: :lol: :up:
Alyr:szokás szerint Aragorn,főleg a Frodós rész!Az most nagyon teccik :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.447 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére