Tolkien Tábor 2024

Humor

Több
21 éve 4 hónapja #90021 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Humor
Sziazstok!

Igaz,eddig,mostanában,nem nagyon írtam,de enm is nagyon tudok mit,de nagyon jó,amiket írtok!!!
Kérdeznék vmit...emlékeztek még a naplókra?Nem tudjátok véletlen,lesz-e folytatás?
Csak így tovább!

pápá

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #90018 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
Nima, ez qrva jó, betegre röhögtem magam ^^)
Kiemelnék pár telitalálatos pojént, ha nem baj. Ehehe

Elértek egy hosszú, egyenes úthoz, a szélén táblával: M0. Mellette egy másik indult, rajta a felirat: A veszélyes és kegyetlenül szűk lépcső, ahol legalább egyvalaki meghal. Gané gondolkodás nélkül ezt választotta.

-Cső, ötkettedfajzatok! Nem nyílik az ajtó?
-De, csak megmondtuk neki, hogy játszásiból mégse. NEM, NEM NYÍLIK!!! –mondta Frottír kissé feszülten.


Csöves felborította az asztalt, mire Frottír elterült a mocskos padlón. –Béjvács! –ordított a férfi és fenyegetően a hobbi fölé hajolt, de Terka elég gyors volt és lerángatta róla.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89877 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor

Nerwen! írta: - Kész elvan döntve.Kap vmi gazt hozzá meg Tibi csokit - zárta le az ügyet Bambi.

(Folyt. köv)

:lol: :lol: :lol: :lol:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89849 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
JÓk vagytok. Nagyin tetszik a versike, és a Dunyha Plaza is!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89823 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
nazg, hiányoztál :lol: :lol: Gimladriel, basszus :lol:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89781 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor
Domino, a házitündér I.rész - Dunyha pláza

Nevek:
Domino - Lego
Bambi - Boromir
Csupazsír - Aragorn
T.a.t.u. - Samu
Piperkőc - Pippin
Kurta - Trufa
Bejgli - Gimli
Toró - Frodó
Kandi - Gandalf
Gonoszka:Szauron

Egy szép nyári reggelen a szövetség tagjai sárga-pillangós borotékokat kaptak rajta "vacsora meghívás" címmel, alul a "puszi:Domino" szerepelt.
Csupazsír enyhe idegösszeroppanást kapott s majdnem visszaüzent h neki halaszthatatlan ügye akadt, de meggondolta magát a Dominoféle-speciális-sírógörcs elkerülése végett.A többiek viszonylag jól fogadták, eltekintve attól h Toró felakarta bérelni Gonoszkát "egy kis munkára".
Domino a fodrásznál ült, készülve a vacsihoz.
- A hajam vmi katasztrófa!Elvesztette természetes fényességét és simaságát.És mintha egy kis gubanc is lenne itt.Látja?Látja?Kész rohanás az életem!Még a kozmetikusomhoz is bekell ugranom - panaszkodott a nőnek.
Eközben...
A meghívottak Dunyha plázában settenkedtek.
- Vmi szépet kell vennünk.Mondjuk egy...egy... - nyögte T.a.t.u.
- ...egy vázát rajta az önarcképével? - vetette fel Csupazsír.
- ...vagy egy 4-szer A4-es posztert amin sajátmaga díszeleg teljes élet nagyságban alatta az "imádunk" felirattal? - kuncogott Piperkőc.
- Vegyünk egy olyan izét - dörmögött Bejgli.
- Öhöm...felvilágosítanál? - kiváncsiskodott Kurta.
- Hát, az olyan hajcsavarós bizgentyű, ami betud fonni egy tincset.
- Aha.Világos - gúnyolódott Piperkőc.
Kandi elő lépett a sötétség fátyla mögül - nevezzük Bambinak - és kihúzta magát, erőt és rohadt hosszú szakállat sugárzott.
- Bejgli a tincsbefonós hajszárítóra gondolt ostoba Kúp!Roppant hasznos szerkezet - pödörte szakállát.A többiek nem bírtak csodálkozni bölcsességén.
- De az se jóó, annak tutkó nem fog örülni - nyafogott Csupazsír.
- Elegem van!Beülök a Mekibe - ordította Toró.
- Na, ez lelépett.Kis piszok - szitkozódott T.a.t.u.
- Fagyit akaroook - kezdte Csupazsír.
- Kuss legyen!
- Kész elvan döntve.Kap vmi gazt hozzá meg Tibi csokit - zárta le az ügyet Bambi.

(Folyt. köv)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89774 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Humor
Hurrá!!! nazgúl jó hogy visszatértél ;) A vers egyébként nagyon Aragorn :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89764 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Humor


Disz iz máj kambek! Idáig kíméltelek benneteket, de mostmár vége! BWAHAHAHAHAHAHAHAHA! Elöre bocs, de nem tok hosszú ö-ket írni. (Ö cat höhö) indzsoj



Hajnaltált egy törpöt láttam a tóparton horgászni,
ahová az orkok járnak minden reggel tornázni.
Mondtam neki: "Törpe uram, ne maradj itt reggelig,
mert az orkok a szakállad lehúzzák a seggedig."
Nevetett ö erre, s így szólt: "Sose félts te engemet,
az orkok mind elájulnak, ha meglátják a seggemet."
Azzal fogta pecabotját, melyet addig lógatott,
s egy újabb féreg-félén fözte át a fémhorgot.
Vállat vontam, s odébbálltam, gondoltam, majd meglátja,
hogy egy orkot nem riaszt el egy szörös ülep látványa.
Delet üthetett az óra, mikor szomjas lettem én,
és a tóhoz igyekeztem, de csak gyalog, nem tevén!
Meglepödve tapasztaltam: törp uram még most is él,
söt a szakálla, mint régen, még mindig ugyanaddig ér.
"Nem jöttek ma le az orkok?" kérdeztem éretlenül,
mire az a bugris törpe nevetett, de veszettül.
Majd letolta a nadrágját, s felémpucsít. "Te jó ég!"
kiáltottam, s azt gondoltam: "A rengeteg ször nem elég?"
Mert a szörtenger közepéröl, (mit az ember nem is vár)
kiviláglott hirtelen egy csodálatos kék szempár.
A fejemben egy hang hallatszott: "Nem hitted volna, ugye?
Hát tudd meg, hogy én vagyok Gimli és a szöke nöcske gyermeke!"
Rögtön rosszullét fogott el, a világ elsötétedett,
utoljára azt hallottam, hogy Gimladriel nevetett...

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89756 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor
Ha már van könyvbeli-paródia v mi meg Tünde rádió, a naplókról nem is beszélve, akkor már én is írok! :twisted: :D
Betekintés a szövetség tagjainak magánéletébe :) [size=9:1puqs5ud]Remélem ilyen még nem volt :oops: [/size]Ha naon rossz lesz abba hagyom nem kell izgulni :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89709 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor
Niph:izginek tűnik :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89707 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
Niphredil: Milyen hullámhosszon fogható? :wink:
Nim: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up:

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89698 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
N/Sz: egy rajongód már biztos van. :)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89689 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Nimashilin: te aztán nem vagy semmi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Ez afféle Csöves, a parkban lakik és bogarakat zabál." :arrow: halál!

Coming soon: Tünde Rádió, avagy beszélgetések és viták Csavardi Samu és Önimádó Legsie között.
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89681 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Humor
Nim:
+haltam!!!
Totál khirály!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89671 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
Nima: MOst megadtad a kegyelemdöfést. Aranygomd a rendőrkutya. "Király"

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89669 Írta: TitkosŽ
TitkosŽ válaszolt a következő témában: Humor
Nimashilin: Ez egyre jobb lesz! :lol:

"Nem tudja, hogy minket mi bánt, ugye, drágaszágom? Nem, de nem ám. De Szméagol szokat elviszel. Úgy ám."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89636 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor
Nima drága szupi vagy :hello: :mrgreen:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89597 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Köszi az elismerést, de nekem tényleg nem tetszik.
Közkívánatra: Breek /mármint Brí, de angol névvel wicces./



A négy hobbi megállt a fotocellás ajtó előtt, természetesen az nem nyílt ki. Terka elmésen hozzávágta a kulacsát, ami eltört.
-Te vadbarom, az volt az utolsó butykosunk!!! –rivallt rá Kitin.
-Bah, Kitin, hogy te mily bugyuta kifejezéseket használsz mostanság! –szólt Frottír. A többiek bambán néztek rá. Csak a „Kitin”-t értették. De békés sötétségüket megzavarta a kapus, aki egy kis reteszt húzott félre az üvegajtóban. /Értelemszerűen azért, hogy jobban lásson…/
-Cső, ötkettedfajzatok! Nem nyílik az ajtó?
-De, csak megmondtuk neki, hogy játszásiból mégse. NEM, NEM NYÍLIK!!! –mondta Frottír kissé feszülten.
-Tudok róla. Nem estek bele a hatósugarába. Kis töpszlik. Itt a hobbik inkább kifelé mennek, mint be… De ti tudjátok. –ezzel lenyomott egy láthatatlan kilincset és az ajtó kinyílt. A hobbik beléptek a legundorítóbb helyre, ami létezik. Az izgalom fokozása végett megjegyezzük: tévedtek…
Elértek a Transszexuális Öszvér fogadó elé. Cégtábla gyanánt Kincsem egy duhaj éjszaka utáni portréját szögelték a falra, a kép tetején öt csillag tanúskodott róla, hogy ebbiza egy jó szálló. Beléptek. Na, ez volt a legundorítóbb hely, ami csak létezik. Mindenhol Pamela Anderson és Anettka képei függtek, döglött papírsárkányok és törött vázák mindenütt. Gyászos. És felkavaró… Odamentek a „pulthoz”. Vagy mi. A vályú jobb szó lenne rá.
-Hellóka, hobbi fiúkák! Á, te vagy ám a Rákos Frottír! –szólt ki a fogadós a –nevezzük pultnak –mögül heves kacsingatások közepette. Frottír döbbenten bámulta, közben pedig sajnálta, hogy nem szedte fel a kulacs darabjait. Milyen jól elnyiszálnák az ereit… Baksejt úr közben serényen magyarázott: -Tudja, azt a levelet a klotyi melletti padra raktam… Aztán nem vót papír… aztán…nem is volt benne semmi érdekes, higgye el nekem! –Frottír rohamos nyáladzására és rángatózására észbekapott: -Vagyis Nyalagi úr! Hé, mindenki! Itt van Nyalagi úr! Látják, ez a hobbi! Az alsó szint 13-as szobájában fog lakni! Bezony, ő Nyalagi úr, nem Rákos!!!
-Íííííísteneeeeem!!! –ordított Frottír, mire minden fény elhalványult, ő pedig egy szem reflektor fényében a földre roskadt. Megható, drámai monológ helyett csak ennyi fért ki a torkán: Bocs, Ga… Ga… Ga…. né! –összeesett. Kitin és Terka teli szájjal röhögtek, Vakunak csak a válla rázkódott, amíg egy üres asztalra fektette gazdáját.
-Nana Frottír úr, kerüljük a feltűnést. Hisz tudod…
-Most csitulj, kicsi hobbi! Orvos vagyok! –jött egy ágrólszakadt krapek, feltűnően nem nézve Frottírra.
-Ki ez? –kérdezte gyanakodva Vaku Baksejt úrtól.
-Ez afféle Csöves, a parkban lakik és bogarakat zabál. Ez mellesleg tudathasadásos is. Veszélyes párosítás… -Vaku rémülten lépett a Csöves elé.
-Szóval orvos… Ja. Én meg Elendil.
-Az nem lehet! Hiszen még nem meséltem neked el a történetét! Vagyis inkább azért, mert az én sokadik ükapám rég kinyúlt.
-Mindegy, nem szóltam.
-De, szóltál. Hallottam. Vagy nem? A hangok, már megint!!!
-Kuss már! –segített be Vakunak Kitin. Az folytatta:
-Ja. Szóval, ha orvos vagy, nem ártana ránézni a betegre?
-De. Ártana.
-Miért is?
-Mert azt mondanád, hogy bámulom.
-Te se vagy normális. Mondjuk ki az? És mihez értesz még?
-Királykodáshoz, nyomkövetés, gyepálás, kiváló rendőrkutya-képzést kaptam…
-Miért nem jössz velünk? –kérdezte Terka.
-Veletek? Oh, kedvesz kisz hobbikák! Ja, szóval ti el akartok indulni… velem? –meghatottan fújta az orrát Frottír hajába. –Persze, hogy veletek megyek!
-És tudod, hová megyünk? Meg hogy miért… -puhatolózott Kitin.
-Ja, nekem nem kell az a francos Gyúró! Megvagyok én nélküle is! Minek egy rendőrkutyának Gyúró?
-Semminek. Na, pofozd fel az uramat és tűzzünk innen, mielőtt jönnek a Díjugrató Lovasok…
Csöves felborította az asztalt, mire Frottír elterült a mocskos padlón. –Béjvács! –ordított a férfi és fenyegetően a hobbi fölé hajolt, de Terka elég gyors volt és lerángatta róla.
-Menjünk, mert kezdenek furcsán nézni ránk!
-Furcsán? Ki az a bitang? –rántott kardot Csöves és harciasan, eszelős tekintettel hadonászva elindult az ajtó felé a többiek után. Búcsúzóul még sikeresen lefejelte az ajtófélfát és utána három órán keresztül a sárga madarakat kergette.
-Még szerencse, hogy a legkisebb feltűnéssel tudtunk szobát bérelni! –lelkendezett Kitin.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89570 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor
Nima:ez neked béna 8O !!Naon jóóóóó :hello: :itscool: :cheers:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89562 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Brí? Jó. Addig Kupaktanács. /ez béna/

-Messzi földről jött idegenek, barátaink! Morgó sötét árnya egyre közelebb furaxik hozzánk. –mondta a delfines hajgumis tünci, érdekes napszemüvegét villogtatva. -Te, ott fent! Kérném a beszédem folytatását letölteni. –fentről zengő hang válaszolt: -Miazisten? Vagyis miazén? Bocs, Gané! –a delfines ürge kicsit zöldre váltott, betűk és számok futottak át rajta, majd zavartalanul folytatta: -Szóval összegyűltünk szép számmal, még dög kis törpik is jöttek. Na és ötkettedfajzatok… annyit esznek, mint a Lórugási állatkert és jobban bűzlenek, mint Bambasíel és Szaruon Szája. Tehát, kedves spanok. A Gyúró megkerült. Ne nézzetek hülyén! A G-y-ú-r-ó! Hagyjuk. Boride, te tudod, mi az?
-Miaszhogy! Ezér fogok meghóni. –válaszolt büszkén az afrikai fejéket és fűszoknyát viselő, lándzsás férfi. –Apám a helytaató! Nekünk kell adnod, Elrúg. De nem fogod. Meg fogok hóni. De c’est la vie. C’est dommage, je serai mordre. Oh, mon Dieu! Bocsi, Gané!
-Szívesen. –mondta Gané félálomban.
Elrúg már unta a sok érdektelen fejet nézni, úgyhogy feltűnés nélkül elordította magát: -Utálok tünci lenni! Gyűlölöm Tölgybagolyt! Mindenki idétlenül vigyorog és bárgyún énekelget! A Talányos hegyhez akarok menni, a sok törpi táncosnő közé! –azt vette észre, hogy Aranygomb a vállát fogja és sokatmondóan bólogat. Elrúg arrébb húzódott.
-Hagyjál, te skizofrén állat. Nem elég, hogy a zabigyerek lányomat kerülgeted? Még meg is akarod kedveltetni magad velem? Te VÍRUS!
Aranygomb porig alázva roskadt a földre és a Gyúrót kezdte dobálni.
-Aranygomb, tedd le! –sivítozott Lejmolás. –Túl csini ahhoz, hogy a mocskos csöves kezedbe vedd! Naaaa!
-Nem, fogd csak a kezedben, nehogy a tünci örüljön! –kontrázott Tipli
-De ti most miér veszekedtek? –érdeklődött Kitin
-Fogd be, te marha! Ők a nagyok. Nekik mindent szabad. –szólt Terka
-Nana, Aranygomb úr, csináld azt, amit Gané úr mond. Hisz tudod…
-Bekussolsz, Vaku! Nem szóltam semmit.
-De azt a Gyúrót nekem kell Morgóba vinnííí! –hisztizett Frottír. Aranygomb közben nyáladzott és okosan nézett a többiekre. Megártott neki a hirtelen jött információáradat. Elrúg kicsit bepipult és előhúzott egy fekete tárgyat.- Kuss, mert kiluggatom a redvás bőrötöket a hiperszupi ügynökstukkeremmel! Ti porba romboljátok a Kupaktanács ősi tradícióját! Kitin, Terka, ne bólogassatok! Most pedig eltakarodtok Morgóba, mert Boride sosem nyiffan ki! Okos kis tünciharcosok! Rohamra!!! –két fekete öltönyös fazon jelent meg, kedvesen megragadva a Szöveccséget és kipenderítve őket az ajtón. Elrúg kecsesen intett nekik egy újfajta köszönéssel, középső ujja érdekesen meredt ki zárt ökléből.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89516 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Humor
Nem tudom hallottátok-e
Két varázsló beszélget
-Hogy vagy?
-Szaru' mán! :evil:

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89503 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Nima: Khirály! :lol: :lol: :lol: Pl. Brít nem volna kedved írni?
members.aol.com/RingGamer/saruman.jpg
Super-Saruman! :D
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89461 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
Nim: ez haláli!!!!!! Méééééég. :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89413 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
I'm glad to make you laugh. Próbálok még írni. Melyik jelenetet? Nincs 5letem. :(

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89403 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor
Jaj Nima...ez haláli *könnyeit törüldöső Nerwen* :lol: :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89400 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
Nim: Mindegyik. a legutolsót pont azután olvastam, hogy elküldted.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89378 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Elrond:ez most melyikre? Nem mondod, hogy ilyen gyorsan elolvastad!!!
Most termékeny vagyok, jó a kedvem. Lehet, h majd még írok egyet.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89366 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Humor
Nim: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89365 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Örülök, hogy tetszett. 8)
Frottír:Frodó
Vaku:Samu
Kitin:Pippin
Terka:Trufa
Aranygomb, a Csöves:Ary, a Kósza
Boride:Boromir
Tipli:Gimli
Lejmolás:Legolas
Gané:Gandalf
Bambasíel:Galadriel
Kelególya:Celeborn
most: polc:ork
Balra:balrog

-Túria sötét bányái! –lelkendezett Tipli .-Igen, igen! Készít rólam valaki egy képet a nagy Valentin… vagy Bálint mellett? Ő a rokonom, mint tudjátok…
-Tudjuk… -válaszoltak a többiek kórusban, Boride előtúrt egy papírt Lejmolás retiküljéből és húzott rá egy strigulát. –Ma má nyolcaccor… -sóhajtott.
Nagy, sötét oszlopok között meneteltek. Néha a fejükre esett egy-egy csontdarab, ilyenkor hallották Kitin elégedett cuppogását. Elértek egy reflektorral megvilágított gumiszobához. Felette felirat állt: Bálint sírja.
-Neeee! Bálint, Bálint! Miért, te tirpák? Hogy lesz így nekem fényképem? –rinyált Tipli
-Ne bőgj már, miért jó az, ha két rusnya törpi van egy képen? Mi van, ha egy gyerek kezébe kerül? Megáll a fejlődésben! –tolta le Lejmolás
-Te kis… kis… vagy nagy… bülülülü!
-Mit mondtál, szobacirkáló?
-Mi az Istennek –bocsi, én- kell állandóan pörölnötök egymással??? –teremtett rendet Gané.
-Gya. Oszt majd gyünnek a polcok! –fűzte hozzá Boride.
-Nana, Boride úr, nem festjük a polcot a falra, hisz tudod…
-Pusztujj meg, Vaku! –hangzott Boride kissé sértődött válasza.
Közben a többi hobbi szájtátva nézte a közeledő polcokat. Azok dühösen és enyhén illuminált állapotban bekacsáztak a szobába, néhányan hányni kezdtek a sarokban. Az egyik megütögette Aranygomb vállát.
-Héló, Csöves! Szólj a barátaidnak, hogy gyorsan duguljanak el, mert felébresztik Balrát, a szörnyet.
-Miazisten? –csattant fel Aranygomb. Gané kicsit paprikás hangulatba jött és hátbaszúrta botjával a csövest. –Bocsi, Gané. Szóval: Te parancsolgatsz nekem, te kis fekete downkóros? Te, te tahó, te ostoba, te… -sírással küszködve folytatta –Te polcok vezére, kérlek, bocsáss meg, hogy nem szóltam nekik előbb! Én… én… nem vagyok méltó, hogy álljak előtted! –leborult a polc előtt és elkezdte a lábát nyalogatni. Az enyhén dülledt pupillákkal szemlélte. De a békés okádás és veszekedés neszeit hirtelen megzavarta valami: egy nagy, fekete bikaféleség jött a folyosón, rózsaszín fülvédőkkel és nyuszis papucsban.
-Az Istenért kell kiabálni! Bocsi, Gané. Még aludni sem tudok nyugodtan! Ejj, most meg el kell mennem pipilni is. –ezzel elindult a gumiszoba felé. Gané rémülten suttogni kezdett:
-Felébresztettünk valamit, amit nem lett volna szabad. Ez… ez mindenkit eltipor.
-Gané…
-Nincsenek ellene fegyverek…
-Figyejj mán, Gané!
-Megállíthatatlan…
-Nana. Gané! Hiszen tudod…
-Pofádbefogod, Vaku! Elpusztíthatatlan…
-Közeledik, Gané!
-Mind meghalunk…
-De Ganééééé!
-Ja, fussatok!
Kilencen húsz felé indultak, a polcok legnagyobb örömére. Végre megtalálták a kijáratot, Terka azóta sánta a jobb fülére, Vakunak pedig fáj az oldala, ha répát aprít. Elértek egy hosszú, egyenes úthoz, a szélén táblával: M0. Mellette egy másik indult, rajta a felirat: A veszélyes és kegyetlenül szűk lépcső, ahol legalább egyvalaki meghal. Gané gondolkodás nélkül ezt választotta. Elértek egy keskeny hídhoz, Balra a nyomukban caplatott. Gané megállt.
-Kikötődött a cipőfűzőm! Fussatok, bolondok!
Közben Balra is odaért.
-Engedj át!
Gané harciasan előhúzta a mazsorettbotját: -Nem!
-De huggyantanom kell!
-Én vagyok Ámor lángja és nem engedlek át!
-Az Istenit! –bocsi- Be fogok ereszteni!
-Itt úgysem jössz át! –röhögött Gané és idétlen pofákat vágott. A többiek a háttérben pirospacsiztak és nyilvánosan utálták egymást.
-Anyád! Akkor muszáj lesz lemennem az alsó szinti retyóra. –sírt Balra és dobbantott egyet a lábával, mire a híd közepén szétnyílt egy ajtó. Gané lezuhant, Balra békésen leviharzott a lépcsőn. -Csak nehogy késő legyen!
A többiek már a földön ültek és pattogatott kukoricát tömködtek egymás testnyílásaiba. Boride felkiáltott:
-Némá, az öreg eetűnt!
-Tényleg, biztos elvonultak Balrával. Az esete… -kuncogott Frottír
-Kezdem unni a filmet. –szólalt meg Lejmolás
-Akkor talán induljunk.- javasolta okosan Aranygomb
És elindultak.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #89331 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor

Elanor írta: És azt a fárasztó szóviccet hallottátok már, hogy:

Boromir - söröm olvas :mrgreen:


Elanor:Egy darabig bámultam, hogy mi va? De aztán leesett! :lol:
Így, hogy értem a neveket poénabb! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.422 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére