Humor

Több
21 éve 8 hónapja #88103 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Nim: sajna, de a Tanácsosat én löttem le... Persze attól még Király! De T. meszterre ne tesszék rosszakat mondani, mert még meg találunk fojtogatni valakit! :twisted: :nono:
Pennie: Ez annyira rúlzik, hogy már ninicsenek rá emotikonok... Télleg jó volna egy fordítás, végülis a szóviccek nélkül is eszméletlen jó lenne. Én egyébként Szméagollal vagyok! :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88100 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Humor
:? Háát, nem tudom, kit fogsz megnyúzni, de egy párat bizony ezek közül is lelőttek már... :roll: C'est la vie! :cry:

De a Boromirosat még nem... ;) [size=9:3rdlnk6s](Csak, hogy helyreálljon a lelki békéd! :D [/size])

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88068 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Két gyöngyszemet találtam a könyvben:
1. Tanács, Gandalf épp elmondta a Gyűrű feliratát M. nyelvén. „A nap egy pillanatra mintha árnyékba borult volna, a tornác elsötétült. Mindenki reszketett, csak a tündék hegyezték a fülüket.” 
2. G. elmeséli, hogy mi volt Szarumánnal. „Ez messze délen van, Vasudvardban, a Köd- hegység végében, nem messze Rohan kapujától. Boromir majd elmondja nektek, hogy egy nagy nyitott völgy, amely a Köd-hegységet és az Ered Nimraist, hazája Fehér-hegységét köti össze.”
Már csak Boromir kéne. „Gya, ez egy nagy, nyitott völgy, ami a Ködheccséget és az Erednimrászt, hazám Fehér heccségét köti össze…”

Tolkiennek volt egy kis perverzitása, nem? Szóval… Köd a sírbuckákon, Toma épp kimentette a hobbitokat a buckából, azok a ruháikat keresik. Toma: „… Dobjátok le a hideg rongyokat! Futkározzatok meztelenül a füvön, amíg Toma hajtóvadászatra indul!” Vagy inkább amíg Toma készít néhány helyes kis képet…
A Szilmarilok is tele van ilyenekkel. Már nem tudom kicsoda arra kényszerítette az ellenségét, hogy meztelenül fusson az erdőben, vagy vmi hasonló. Túrin húga olyan volt az éjszakai erdőben, letépett ruháiban, mint valami állat… Emellett a visszafojtott brutalitás… A fejeket egy halomba rakták és úgy csillogtak a lemenő nap fényében, mint valami aranydomb. Oh, milyen festői!
Ha már ezeket is lelőtte vki, megnyúzom!!! :evil: :twisted: :wink:
A 9 perces csodát elkezdtem letölteni, de túl hosszú, so majd este, akkor olcsóbb. :wink:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88043 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Humor
Nekem nem sikerül letölteni (sőt, lefagyott tőle a gép!)... :wink:
Na, majd megpróbálom a másik gépen, mert tökre kiváncsi vagyok! :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88042 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
Én is valahol letöltöttem a videót, de nem találja seho, és azt írja ki, nem tudja lejátaszani, pedig 10 különféle videólejátszóm van. :?:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88035 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
Gyerekek, ebből újabb kultuszfilm lesz! :lol:
Nem lehetne esetleg a LEP-en A Gyűrű Szövetsége előtt trailerként levetíteni?! :lol:

Úúh, még most is csorognak a könnyeim. A legjobb a Széltető, ott elhaláloztam. "Stay out of Mordor!" Jahahahaj, nagyon rossz :lol:
A másik díjnyertes a "balrog". "Get out of my way, you flame of Udún!" Meg hogy Frodó megöl mindenkit :lol: Csúcs! Kösz Pennie!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88014 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Humor
Ha akartok valami brutálisat látni, töltsétek le ezt a videót:

ringil.cis.ksu.edu/Tolkien/Movie/lotr.mov

18 MB, közel 9 perces filmecske. A Gyűrűk Ura - kicsit másképp :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88013 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Humor
Jaj, ne vedd úgy a szívedre :D megárt 8)
De tényleg keresd meg azokat a hozzászólásokat, érdemes :D

[size=9:fuc053e6](Egyébként is, egy ilyen szinkron után még volt lelki nyugalmad? :evil2: )[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88010 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Jóvanna, nem tudtam! Penny, kizökkentettél lelk nyugalmamból! :cry:
Szégyelhessed magad! Hogy tudok majd ezek után tükörbe nézni??? :wink:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88009 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Humor

Nimashilin írta: Nem tudom, ki látta a FOTR bemutatóját a Viasat3-on, de én szakadtam a röhögéstől.

Igen, ezt valahol, valamikor részletesen kitárgyaltuk, esetleg keress rá a "Viasat" szóra :wink:

Nimashilin írta: 5. Elrond: -Tűzbe kell dobni a hegyről! -Nem inkább ledobni a Tűz hegyéről?!

Nem, beledobni a Végzet hegyének tüzébe :wink:

Nekem egyébként ez a kedvencem: Szauron lovai mozgolódnak :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87999 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Nem tudom, ki látta a FOTR bemutatóját a Viasat3-on, de én szakadtam a röhögéstől.
1. Ary:-Are you félsz?
Frodó:-Igen
Ary:-Nagyon félsz?
2. Arwen: -I don't félek tőlük.
3. Gandalf áll Khazad Dum hídján, jön a balrog, G épp a botját vágja a földhöz, közben ordít: -Heee! Szaruón! Ide!
4. Frodó nézi a Gyűrűn kirajzolódó betűket: -Nem tudom elolvasni. Nem. Nem fog menni. -se a magyar szinkronban, se az angolban, de még a könyvben sem így írják. Nem baj...
5. Elrond: -Tűzbe kell dobni a hegyről! -Nem inkább ledobni a Tűz hegyéről?!
6. Boromir: -A Lord vissza fogja szerezni az aranyat. Milyen Lord, milyen aranyat?
+1. A Gyűrűn álló verset viszont szépen, szöveghűen lefordították... az angol szöveget.
_________________

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87901 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor
Nima:nagy nehezen, de leesett :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87899 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
gondjaid, Az én kedvencem, amin azóta is halálra röhögöm magam: /filmes jelenet/ A&A áll a hídon, közel egymáshoz, szól az Aníron... /az is sántít, hogy Enya énekli, h "kívánom Esthajnalcsillagot"... Mindegy./

Arwen:-Emlékszel az első találkozásunkra?
Ary: /elégedett kis hörgések/ -Mintha egy álomba csöppentem volna.
Arwen: -Akkor még nem voltak olyan [/img]mint most. -Közben lepillant, Ary is, gondterhelten.
Már csak egy lelkes kis Bilbó kéne, ahogy odarohan és Ary zsebébe tuszkol egy doboz Viagrát... :twisted:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87877 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor
Rayan:Naon jó a kép meg a paródia is :lol: :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87854 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
A képet én sem értem annyira, de a paródia :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87846 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Rayan:
A paródia: :lol:
A kép:Nem értem!!! angol-angol...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #87841 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
O_O
Ez azért nem egyszerű :lol:
elfwood.lysator.liu.se/loth/s/t/ ... n.jpg.html

"Óh, Boromir, hogy neked milyen nagy kürtöd van...! Megfújhatom?"

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87840 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humor
újabb 1 percesek ^^

[size=9:3p6a5cjs]Gandalf: Itt úgysem jössz át!!!
Balrog: Pedig de.
*Balrog nyugodtan átlépdel a hídon Gandalf feje fölött, majd "Szabad vagyok!" örömhörgésekkel kirepül Móriából*

Ork: Milyen parancs jött Mordorból, uram? Mit követel a szem?
Szarumán: Öhh, feladatot kaptunk...
*később*
Szarumán(tükörben nézegeti magát): Ez a Szauron egy perverz alak.
Ork(sír): Utálom a húsvétot! Utálom a nyuszis jelmezt!

Gyűrűlidérc: Megyeee...Zsááákos...
Zsizsik: ...
Gyűrűlidérc: ...MEGYE...ZSÁKOS...
Zsizsik: Sajnálom, uram, de talán ha kifejtené...Tudniillik amit mondani akar...hát nem egészen világos.
Gyűrűlidérc: Ah, vagyúgy. Szóval ez a Megye, nemdebár? Én itt egy Zsákos nevű illetőt keresek, ugyanis haladéktalanul ki kell nyírnom.
Zsizsik: Ó, hát persze! Az utca végén balra.
Gyűrűlidérc: Nagyon köszönöm.
Zsizsik: Ugyan, nincs mit.
[/size]

:twisted: :wink:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87765 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Penn:Jó, csak 1 5let volt, ne fáradj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87594 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Humor

Ragoran írta: Penni:Lécc lefordítanád!?!? Tudod nem vaok angolos... :roll:

Az a gondom, hogy nem beszélek jól Gollamul/Szméagolul. Ha valaki jelentkezne a dologra, annak szívesen csinálok egy nyersfordítást, amit át lehetne jól gollamosítani, és azt már érdemes betenni. Anélkül nem üt :roll: És vannak benne olyan szóviccek, amiket nem tudom, hogy lehetne átültetni magyarra... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87589 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Humor

Niphredil/Szméagol írta: Alyr Meszter: de kár... :(
No, Drágaszágaim, mivel esz asz utolszó hozzászólászunk így karácony előtt,

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Trufa karáconyt kívánunk nektek!
(We wisssh you a Merry Christmassss!)
:wink:


Jaj, ez fájt!! 5 mp kellett, míg leesett!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87551 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
Hűűű, ez nekem egy kicsit zavaros... :? ... mondjuk így az angolszótárral a 60%-át értem, és nagyon joó!!!!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87542 Írta: TitkosŽ
TitkosŽ válaszolt a következő témában: Humor
Penngaladiel: Ez halálos! :lol: (Bár egy fordításnak azért én is örülnék.)

"Nem tudja, hogy minket mi bánt, ugye, drágaszágom? Nem, de nem ám. De Szméagol szokat elviszel. Úgy ám."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87521 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Penni:Lécc lefordítanád!?!? Tudod nem vaok angolos... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87510 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Mória: Frodó: - Gandalf! Valami van odalent!
Gandalf: -Jól van na, nem volt időm feltakarítani!

Ehhe-ehe-ehe

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87505 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Humor
Hát, a szöveget csak kb értem, de amit fölfogtam jó :lol: :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87504 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Humor
Az Index fórumán találtam, Sir Dryden az IMDB fórumról idézte:

Why is Gollum like a Lord of the Rings fan?

SMEAGOL: I Likes then new film...Master Peter did well for us...he did.

GOLLUM: No...Master Peter is treaterious...he destroyed Master Tolkein

SMEAGOL: But the film is good...We likes the effects and landscapes!

GOLLUM: They are filthy theives who stole the Precious story and changed it!!!

SMEAGOL: Well the evil NEW LINE Executives only gave master Peter 3 hours and that is not enough time for us we say.

GOLLUM: We could have 5 hours and they would still mess up Faramir!

SMEAGOL: We Loves it!!!

GOLLUM: We HATES IT!!!

SMEAGOL: No...we'll see it again and make the master more money...more coins for the master!

GOLLUM: Ahhhhh we will kill it!...Boycott and starve the master! Yes...YES!!!!

SMEAGOL and GOLLUM:.....Maybe we will just watch Survivor instead!

:lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87500 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor

Rabyn írta: y....
Jo tudom de akkor is valahogy el kellet kezdeni nem?
amugy most olvasgatom végig!
Tökjo!!


Rabyn:(Boc)Jóvan, meg se nyikkantam! Sorry!
Olvasgass csak, sztem is tök jók!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87495 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humor
y....
Jo tudom de akkor is valahogy el kellet kezdeni nem?
amugy most olvasgatom végig!
Tökjo!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87397 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Humor
Darkman: :lol:
Rabin:Az illető hozzászólása alatt van egy -rövidítés ami privát üzenetet jelent, talán úgy 1szerübb lenne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.805 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére