Tolkien HU Szerkesztőség

Több
16 éve 2 hónapja #351071 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
A cím is múltkor még rossz volt...

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #351069 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Azóta is ugyanaz... Csak a Lassinál volt változás tudtommal.


Főszerkesztő - Ery
Kreatív szekció - Tünde
Galéria - Rabyn
MTT - Gandalf
Nyelvek és Írások - Alcar
Középfölde - Brandir
Filmek - Ranamarth
Lassi - Orsie
Könyvek/Tudomány - Uhrmann Iván


Persze ebből nem mindenki aktív... :roll: (Szerintem Iván már nem is emlékszik rá, hogy elvállalta...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #351040 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Brisa írta: Azt szeretném kérdezni, h működik-e a tolkien.hu @ tolkien.hu csoportos levlista?

És erősen ajánlanám már az Impresszum frissítését, mert sok levelet kapok én - a TolkienHU főszerkesztőjeként. Ami ugye egy csöpikét elavult már - immár egy éve (leglább).


Tudomásom szerint csak a vezetoseg@, az elnokseg@ és az fb@ maradt meg, a többi csoportos mailcím megszűnt.
Az Impresszumot frissíteni fogom, ha végre valaki ad nekem egy komplett taglistát a szerkesztőségről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #351034 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Azt szeretném kérdezni, h működik-e a tolkien.hu@tolkien.hu csoportos levlista?

És erősen ajánlanám már az Impresszum frissítését, mert sok levelet kapok én - a TolkienHU főszerkesztőjeként. Ami ugye egy csöpikét elavult már - immár egy éve (leglább).

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #349576 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Gandalf írta: Kérek egy főszerkesztőt vagy admint, hogy a hibásan a Nyelvek és írások fejléccel feltöltött filmes írását Gilgaladnak törölje, mert beraktam a Film-részlegbe rendesen (kategóriákat is bejelölve).

Továbbá szeretném, ha máskor nem engedélyeznénk olyan írást, melynél a kategóriák és alkategóriák nincsenek kipipálva, mert sok galibát okozhatnak!

Köszönöm!


Törölve. A fejlesztések során megpróbáljuk figyelembe venni ezt a (mellesleg jogos) kérést is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #349569 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Kérek egy főszerkesztőt vagy admint, hogy a hibásan a Nyelvek és írások fejléccel feltöltött filmes írását Gilgaladnak törölje, mert beraktam a Film-részlegbe rendesen (kategóriákat is bejelölve).

Továbbá szeretném, ha máskor nem engedélyeznénk olyan írást, melynél a kategóriák és alkategóriák nincsenek kipipálva, mert sok galibát okozhatnak!

Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #349386 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Részemről teljesen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #349378 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
mikor megvannak a cikkek, elküldjük őket szerkesztésre, tehát akkor az a lényeg, hogy a kiadványszerkesztett példány visszakerüljön hozzánk elektronikus formában. ha ez megvan, akkor elvileg tényleg csak pár kattintás és nagyon szívesen átvállalom, hogy feltegyem, Ulmo segítségével. így ok? :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #349377 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
És majd egyszer, ha nagyok leszünk, csinálunk olyan tartalomkezelőt, ami nagyban támogatja az elosztott munkát, és akkor azírók feltölthetik a műveiket, mások korrektúrázhatják, és a szerkesztők publikálhatják adott esetben. De ez komoly munka, és idén már nem kezdünk neki.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #349370 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Remzymama/Tünde írta: ezt nem tudnák Orsie-ék, amikor kész az újság, 2 kattintással elintézni? sorry a belepofért :)


Éppen el tudnák, ha gondolnának erre. De ettől függetlenül szívesen segítek nekik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #349365 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
ezt nem tudnák Orsie-ék, amikor kész az újság, 2 kattintással elintézni? sorry a belepofért :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #349361 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Timona írta: Kedveskéim, elvileg én kezelem a Lassit a honlapom, az újság címlapjának feltöltése, tartalomjegyzék feltöltése. Ez eddig se volt egyszerű feladat számomra, mivel nem vok MTT tag, szóval nekem nem jár automatice a cucc, ez nem is volt baj, amíg aktívkodtam a társaságban, de egy ideje egyéb elfoglaltságaim miatt erre nem maradt energiám. Imigyen kérném a kedves érintettektől, hogy próbáljanak találni valakit, aki aktívabban el tudja látni eme feladatot. Nem sok munka, Ulmonak el kell küldeni a képeket, hogy töltse fel, a tartalomjegyzéket meg be kell gépeni vagy megszerezni illetékestől. Régebben volt róla szó, hogy a cikkek is kerüljenek feltöltésre, hogy az MTT tagok láthassák meg effélék, de eddig ez nem valósult meg, akinek ideje engedi, ezt is megvalósíthatja ;) Várom a felajánlásokat :)

Tim

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #347135 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Gandalf írta: Mivel a Lassi Laurie megrendelése és kipostázása még nincsen megoldva, arra kérek mindenkit, jelenleg ne rendeljen online a régebbi számokból, amíg minden nem tisztázódik!
Köszönjük a türelmet és elnézést a fennakadásért!


mire beírtad ez már nem volt igaz :) én marha... :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #347124 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Mivel a Lassi Laurie megrendelése és kipostázása még nincsen megoldva, arra kérek mindenkit, jelenleg ne rendeljen online a régebbi számokból, amíg minden nem tisztázódik!
Köszönjük a türelmet és elnézést a fennakadásért!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #347118 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #347094 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Hogyan lehet rendelni? És mennyibe kerül?

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #347087 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Keresünk!

Keresünk lelkes MTT tagokat, akik válallják, hogy az elektronikus úton érkezett Lassi rendeléseket figyelik és a kért címre kipostázzák. A munka nem nehéz, tekintve, hogy havi 1-2 megrendelés érkezik, viszont nagy megbecsüléssel jár!

Jelentkezni nálam lehet, személyesen, telefonon, emailben stb..

Szerkesztőség

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #347050 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Kinek van hozzáférése a rendeleskukactolkienponthu-s címre, ahová elvileg a Lassis megrendelések érkeznek? Ki intézi a kézbesítést?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #339118 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Ulmo írta:

Nóli i linantea írta:

12345 írta:

Azt az utasítást kaptam hogy mosolyogjak szépen Ulmora és akkor segít.
Úgyh most: *szépenmosolyog*


Írj neki privit


Megtörpént. A problémát megoldottuk. Köszönöm a közreműködést :)


Megtörtén,betudok lépni,és én köszönöm a segítséget!

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #339116 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Nóli i linantea írta:

12345 írta:

Azt az utasítást kaptam hogy mosolyogjak szépen Ulmora és akkor segít.
Úgyh most: *szépenmosolyog*


Írj neki privit


Megtörpént. A problémát megoldottuk. Köszönöm a közreműködést :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #339072 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
nem is utasítottam, tanács volt :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #339071 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

12345 írta:

Azt az utasítást kaptam hogy mosolyogjak szépen Ulmora és akkor segít.
Úgyh most: *szépenmosolyog*

Írj neki privit

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #339065 Írta: 12345
12345 válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Olosta írta:

12345 írta:

Olosta írta:

12345 írta: Nem tudom hogy jó helyre írom-e.

Tegnap megváltoztattam pár adatot a profilomba,többek közt az e-mail címem.Azóta nem enged belépnem az oldalra.Azt írja hogy rossz név vagy jelszó.Ha elakarom küldeni magamnak mélbe a jelszóm,akkor azt írja hogy a mélcímem nem aktív.
Most hogy regisztráltam,nem engedi azt a mélcímet megadni,amire tegnap megváltoztattam,mert olyan már van.

Aki tud kérem segítsen.

Randír


Elvielg a régi vagy az új mélcímre (már nem tudom, hogy melyikre) kapsz egy linket, amire kattintva aktiválhatod magad újra.


Gyakorlatilag nem kaptam... :cry:


Ez kellemetlen.
Keress meg egy adminisztrátort. :wink:



Azt az utasítást kaptam hogy mosolyogjak szépen Ulmora és akkor segít.
Úgyh most: *szépenmosolyog*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #339059 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

12345 írta:

Olosta írta:

12345 írta: Nem tudom hogy jó helyre írom-e.

Tegnap megváltoztattam pár adatot a profilomba,többek közt az e-mail címem.Azóta nem enged belépnem az oldalra.Azt írja hogy rossz név vagy jelszó.Ha elakarom küldeni magamnak mélbe a jelszóm,akkor azt írja hogy a mélcímem nem aktív.
Most hogy regisztráltam,nem engedi azt a mélcímet megadni,amire tegnap megváltoztattam,mert olyan már van.

Aki tud kérem segítsen.

Randír


Elvielg a régi vagy az új mélcímre (már nem tudom, hogy melyikre) kapsz egy linket, amire kattintva aktiválhatod magad újra.


Gyakorlatilag nem kaptam... :cry:


Ez kellemetlen.
Keress meg egy adminisztrátort. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #339056 Írta: 12345
12345 válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Olosta írta:

12345 írta: Nem tudom hogy jó helyre írom-e.

Tegnap megváltoztattam pár adatot a profilomba,többek közt az e-mail címem.Azóta nem enged belépnem az oldalra.Azt írja hogy rossz név vagy jelszó.Ha elakarom küldeni magamnak mélbe a jelszóm,akkor azt írja hogy a mélcímem nem aktív.
Most hogy regisztráltam,nem engedi azt a mélcímet megadni,amire tegnap megváltoztattam,mert olyan már van.

Aki tud kérem segítsen.

Randír


Elvielg a régi vagy az új mélcímre (már nem tudom, hogy melyikre) kapsz egy linket, amire kattintva aktiválhatod magad újra.


Gyakorlatilag nem kaptam... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #339055 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

12345 írta: Nem tudom hogy jó helyre írom-e.

Tegnap megváltoztattam pár adatot a profilomba,többek közt az e-mail címem.Azóta nem enged belépnem az oldalra.Azt írja hogy rossz név vagy jelszó.Ha elakarom küldeni magamnak mélbe a jelszóm,akkor azt írja hogy a mélcímem nem aktív.
Most hogy regisztráltam,nem engedi azt a mélcímet megadni,amire tegnap megváltoztattam,mert olyan már van.

Aki tud kérem segítsen.

Randír


Elvielg a régi vagy az új mélcímre (már nem tudom, hogy melyikre) kapsz egy linket, amire kattintva aktiválhatod magad újra.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #339054 Írta: 12345
12345 válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Nem tudom hogy jó helyre írom-e.

Tegnap megváltoztattam pár adatot a profilomba,többek közt az e-mail címem.Azóta nem enged belépnem az oldalra.Azt írja hogy rossz név vagy jelszó.Ha elakarom küldeni magamnak mélbe a jelszóm,akkor azt írja hogy a mélcímem nem aktív.
Most hogy regisztráltam,nem engedi azt a mélcímet megadni,amire tegnap megváltoztattam,mert olyan már van.

Aki tud kérem segítsen.

Randír

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #333329 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Ulmo írta: Köszi, megcsináltam. A tábor és a TLV közé tettem, így elég jól látható. BTW miért is lesz ez jó nekünk?

Ha jól tudom, az egyelőre még nem publikus. ;-) (illetve lehet, h történt előrelépés azóta, nem tudom)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #333303 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Köszi, megcsináltam. A tábor és a TLV közé tettem, így elég jól látható. BTW miért is lesz ez jó nekünk?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #333247 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Kincső:
Ulmo arra gondolt, hogy kell a főoldalra a kis kép mellé egy lead a linkhez, amely erre a cikkhez mutat. :wink:

pl.

A GYŰRŰK URA VÁZLATKÖNYVE
Az Európa Könyvkiadónál megjelent műben - mely több, mint 150 vázlatot és korai látványtervet tartalmaz - Alan Lee rajzokkal és szavakkal mutatja be, hogyan születtek a gyönyörű vízfestmények A Gyűrűk Urához. Különleges lehetőség ez, hogy bepillanthassunk annak az embernek a fantáziájába, aki megfestette Tolkien világát. Szeretettel ajánljuk mindenkinek, akit gyönyörködtetett az illusztrált A Gyűrűk Ura és szeretnék tudni, mennyit köszönhetett a film Alan Lee képzelőerejének. Bővebben itt: ->>

[size=9:52jjec53](egy kicsit kipofoztam most a cikket)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.210 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére