Tolkien HU Szerkesztőség

Több
17 éve 8 hónapja #297573 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
A követlező vezetőségi interjút feltettem, majd utólag beteszem a képet, ha működni fog, mert még mindig nem lehet képet feltenni, kiírja, hogy milyen forátum tölthető fel és mégse!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #297025 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Gandalf, thanx, most már okés.

Rana, köszi szépen, megkaptam :)

Brisa, írtam neked ;)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #296976 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Tim, itt a közvetlen link: mail.tolkien.hu/src/login.php (okézd le a felugró ablakokat, mert ez biztosnságos üzemmódben van a https miatt).

Rana, jó hogy szólsz. Szeretnék olyan embert, ill. embereket, akik vállalkoznak arra, hogy írnak a táborról. Nagyon szeretném elkerülni az élménybeszámoló jelleget (bocs, Rana), inkább tudósításra vágyom. :D Elvileg mindenkinek megvan, hogy mi is ennek a műfajnak a lényege, tehát fel lehet készülni belőle.
Nos? Ki vállalná be?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #296966 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Timona írta: Sajnos nem tudom megnézni a tolkien.hu- s emilemet, mert azt írja ki már jóideje belépéskor, hogy HIBA ...
(Ha elküldöd a timona@citromail.hu - ra is, akkor reagálok ;) )


Ne az onlinemail.hu-ról lépj be, hanem az új címről:
mail.tolkien.hu

Innen se működik?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #296964 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Timona írta: Sajnos nem tudom megnézni a tolkien.hu- s emilemet, mert azt írja ki már jóideje belépéskor, hogy HIBA ...
(Ha elküldöd a timona@citromail.hu - ra is, akkor reagálok ;) )


én most elküldtem neked,ha minden igaz :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #296962 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Sajnos nem tudom megnézni a tolkien.hu- s emilemet, mert azt írja ki már jóideje belépéskor, hogy HIBA ...
(Ha elküldöd a timona@citromail.hu - ra is, akkor reagálok ;) )

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #296664 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Igen,én megkaptam és köszi az értsítést,de sajna nem nagyon tudok mit mondani :oops: ...egyenlőre nem ígérhetek mást,minthogy a táborban meginterjúvolom Angwent...és persze most írok majd élménybeszámolót...annak ellenére,hogy a tavalyi Lassieba nem az enyém került...talán még örülök is neki :mrgreen:
Ami a Film kategóriát illeti a főoldalon...nos nálam továbbra is probléma,hogy nem tudjuk kikapcsolni a felugróablak blokkoló programom,így nem tudok képet feltölteni,ami nagy mértékben akadályoz...de próbálok most neki esni megint az életrajzoknak...

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #296663 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Drágák, megkaptátok az e-mailemet? Ha igen, nyöghetnétek rá valamit. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 8 hónapja #296601 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Alyr interjút most írom. Ádámmal a táborban tudjuk lefolytatni a beszélgetést.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #295884 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Már tegnap meg akartam írni, de a levelez?m egy csöpikét problémás: nem engedi, h leveleket írkáljak.

Igazából túl sokra nem jutottunk, mert Remzymamával kettesben ugyan nagyon jól eldumcsiztunk, aztán Gandalf is csatlakozott hozzánk, de aztán senki többet. Úgyhogy Ulmot már én mondtam le, hogy feleslegesen nem fáradjon.

Azért pár dolgot megbeszéltünk, de azt majd inkább mailben...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #295869 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Sajnos nem tudtam ott lenni a talin :o , kérnék szépen vmi kis összefoglalót!!! Plíz!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295691 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Bocsiii. Javítottam, hétfőn ugyanis nem érek rá.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295689 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Pontosítás:
Júli 3. = hétfő, júli 4. = kedd, júli 5. = szerda!

Nekem csak a szerda jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #295688 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Július 4-át vagy 5-ét néztem ki (kedd vagy szerda) a szerkesztőségi talinak. Délután 15-16 óra körül.

Kérek visszajelzéseket, hogy kinek mi felel meg.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #294489 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

gilloth írta: Gandalf (v vki más), azt értem, hogy az élő beszélgetésen kívül az interjú más formában is megejthető, de azért van határideje? :) Hónap végéig, nyár végéig, év végéig... ;) Csupáncsak a miheztartás végett. :oops: :)

Minél hamarabb, annál jobb!
:idea:
Amint a hozzászólásokból látom, mindenki elég elfoglalt, ezért nem kell attól tartani, hogy túl sűrűn jönnének egymás után az interjúk. De jó lenne (ideális eset), ha kéthetente kikerülhetne egy-egy. Képekkel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 9 hónapja #294231 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Gandalf (v vki más), azt értem, hogy az élő beszélgetésen kívül az interjú más formában is megejthető, de azért van határideje? :) Hónap végéig, nyár végéig, év végéig... ;) Csupáncsak a miheztartás végett. :oops: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #294215 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
nem tudom ki hogyan csinálja a szelektálás meg a törléseket, de szeretném felhívni a figyelmét arra hogy 4429 regisztrált fórumozó még egyáltalán nem szolt hozzá egy témához sem és csak a nick neveket foglalják. (vannak olyanok is akik már 2002-ben regisztráltak) csak egy kósza gondolat volt , mert a haverom nem tudott regisztrálni a Szauron néven amit már foglal egy ilyen ember.

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293915 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Jóvanna, semmi baj. Okés, felveszlek msn-re a napokban, kicsit nekem is sűrűek a napok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293909 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Alcarcalimo írta:

Brisa írta: Rendben Alcar, majd megkereslek messengeren és beszélünk. Ha türelmetlen vagy, akkor egyszerűen csak kukkants be a tolkienes postafiókodba.


Türelmetlen???
Jó. Tudod mit, Brisa? Csináld Te a nyelvi részt. Sok sikert!


Alcar, ne haragudj, bocsáss meg. Igazad van. Egyszerűen most nyakig ülök mindenben, és csak ilyen foghegyről odavetett hülyeségekre van időm, kapkodok meg száguldok mindenfelé, nincs alkalmam átgondolni a dolgokat. Máskor inkább csöndben maradok. :D

Szóval csak annyit szerettem volna, hogy amikor eljutok odáig, hogy egy időben csak egyetlen egy dologgal kell foglalkoznom, akkor szeretnék veled leülni és megbeszélni a dolgokat, mondjuk messengeren. Akkor szépen utána járunk a dolgoknak, tisztázunk mindent, és rendbe rakjuk, amit kell.

Ha jól sejtem, kábé egyszerre fogunk felszabadulni a tanévzáráskor.

Ez így megfelel?

Ulmo, nem úgy van, h. a rovatvezetok@ és a segítok@ is minden olyan levelet megkapnak, ami a tolkien.hu@-ra írnak?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293602 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Brisa írta: Rendben Alcar, majd megkereslek messengeren és beszélünk. Ha türelmetlen vagy, akkor egyszerűen csak kukkants be a tolkienes postafiókodba.


Türelmetlen???
Jó. Tudod mit, Brisa? Csináld Te a nyelvi részt. Sok sikert!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293589 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Annyit még hozzátennék, hogy Alcar tolkienes címe csak a rovatvezetok@tolkien.hu címlistába van felvéve. Ha Brisa nem arra küldte a leveleket, akkor Alcar nem is kapta meg...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293588 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Rendben Alcar, majd megkereslek messengeren és beszélünk. Ha türelmetlen vagy, akkor egyszerűen csak kukkants be a tolkienes postafiókodba.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293530 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Kedves Brisa! Az email-címem, ahogy már sok helyen jeleztem, itt is, profilban, mindenhol az alcar@citromail.hu
Erre a címre nem kaptam semmi ilyesmit. Ha kaptam volna, reagálok rá. Megismétlem: márciusban tettem fel az utolsó anyagot - én engedélyeztem magamnak - , tehát az általad említett dolognak utána kellett volna történnie, nem? Ismétlem: nem kaptam erről tájékoztatást. És amíg ez nem történik meg, addig nem is fogok kapálózni a nagy megtiszteltetésért...
Már bocsánat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293521 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Dehogynem Alcar, csak te nem nézed a postaládádat. Rendkívül sok változás történt az elmúl egy évben.

De majd akkor kereslek messengeren és átbeszéljük a dolgokat.

A TolkienHU egyik nagy-nagy vonzereje mindenképp a Tünde nyelvek". Ezért érdemes lenne valamit kitörpölni ezen a téren.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293511 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Brisa írta: Alcar, megkapod az időt. Nagyon-nagyon örülnék, ha folytatódnának a nyelvleckék. :D


a szótárt is írom, ám nem megy könnyen, pláne egyedül. Márciusban tettem fel írást utoljára, saját verset, sajna kevesen írnak.

A többi nyelv kapcsán szerinted kihez érdemes fordulni?

Neveket tudnék, ám a válaszukat is előre tudom...

Ill. tudnád-e koordinálni azt a rovatot? Mert akkor visszakapod a jogosultságokat oda.


Ebben a témában nagyon kevés értelmes új dolog merül fel. Visszakapom? Jajdejóóó!!! Arról sem szóltatok, hogy ELVETTÉTEK...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293456 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Alcar, megkapod az időt. Nagyon-nagyon örülnék, ha folytatódnának a nyelvleckék. :D

A többi nyelv kapcsán szerinted kihez érdemes fordulni? Ill. tudnád-e koordinálni azt a rovatot? Mert akkor visszakapod a jogosultságokat oda.

Gilloth, ezt hagy ne én döntsem el. :wink: Válaszd ki, hogy számodra ki szimpi, kit tudsz elérni, szórbírni stb.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 9 hónapja #293455 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Brisa, ha már beszéltünk róla, esetleg :oops: egyiket megcsináljam én :oops: ? Ha szóba álnak velem :wink:
[size=9:dxtx0iu8](az interjúkra gondolok)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293192 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Brisa írta: Alcar, a nyelvleckék folytatásáról, bővítéséről nem lehet szó?

Esetleg sindarin és egyéb nyelvek kapcsán is alkotni valami hasonlót?

Brisa, ha adtok kis időt, a quenya nyelvleckéket szívesen beküldöm, vagy felteszem. A szótár is alakul; ha vége lesz a sulinak több időm lesz. Helyesbítek: akkor lesz időm, :P PP
Sindarin és a többi nyelvekben nem vagyok otthon; esetleg fordítást vállalok a többi nyelvről HKF nyomán, ha az megfelel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293191 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Alcar, a nyelvleckék folytatásáról, bővítéséről nem lehet szó?

Esetleg sindarin és egyéb nyelvek kapcsán is alkotni valami hasonlót?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293165 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Brisa írta: A Nyelvek és írások rovathoz is szívesen látnék egy hozzáértő emberkét, már nem tudom, Alcar hogy áll mostanság a szabadidejével.


Mostanában sehogy. Ha írok valamit, azt beteszem rögtön, sajna mások nem nagyon írogatnak. Remélhetőleg 1-2 hét és több időm lesz.
Esetleg a LEP-es, ill. korábbi előadás rövid változatát be tudom tenni (a mesterséges nyelvekről), a többi max. pár quenya fordítás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.499 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére