Tolkien HU Szerkesztőség

Több
15 éve 7 hónapja #368716 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Megemlíteném halkan még egyszer, hogy

Snuffles évezredekkel ezelőtt írta: Az Impresszumban nagyjából már semmilyen információ nem stimmel. :)

És köszönöm előre is!

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #367952 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Tünde írta: Ide írom, bár Ulmonak szól, de az ő szeme úgyis mindent lát.
A rendeleses címet a Lassinál jó lenne megváltoztatni, mert annyi spamet kapok rá, hogy megőrülök tőle. És utána nem kiírni sehol rendesen, csak bötűvel.
Ha lehetőség van rá, akkor köszi :)


A címet módosítottam, kiírva már csak karakteresen van (az új cím). Tünde, majd jelentkezz nálam priviben, hogy hova küldhetem neked az új postafiók hozzáférését.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367564 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Attila írta:

Snuffles írta: Az Impresszumban nagyjából már semmilyen információ nem stimmel. :)

Már a májusi kgy előtt sem volt pontos. Már akkor jeleztem én is, hogy még a cím se jó... :idea:

Ha át tudnám írni, olyan szépen átírnám :D
Meg egyébként azon is gondolkodtam, hogy kéne olyan, hogy aki rovatot szerkeszt, az a menüsort is szerkeszthesse a saját rovatán belül. Ezt eddig nem láttam fontosnak, sőt, nem is tartottam relevánsnak, mert nem voltam benne érdekelt. De most például jó lenne egy újabb menüpont A Hobbit címmel, vagy ilyesmi, mert lassacskán összegyűlik annyi hír róla - bár még a film sehol - hogy megérdemel egy saját menüpontot.
És akkora leendő képeknek is ott lesz a galériája, etc.

Vagy ez hülye gondolat? :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367560 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Snuffles írta: Az Impresszumban nagyjából már semmilyen információ nem stimmel. :)


Már a májusi kgy előtt sem volt pontos. Már akkor jeleztem én is, hogy még a cím se jó... :idea:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367315 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Ide írom, bár Ulmonak szól, de az ő szeme úgyis mindent lát.
A rendeleses címet a Lassinál jó lenne megváltoztatni, mert annyi spamet kapok rá, hogy megőrülök tőle. És utána nem kiírni sehol rendesen, csak bötűvel.
Ha lehetőség van rá, akkor köszi :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367251 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Az Impresszumban nagyjából már semmilyen információ nem stimmel. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #365266 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Aeglos írta: Orsie, nálam csak a régi címeden vagy, Nido meg nincs is rajta a partnerlistámon... :heu:
Milyen néven vettetek föl? Az én msn címem az aeglos'kukac'tolkien.hu és minden felvételt engedélyeztem + nálam senki sincs letiltva...

Azért köszi, hogy tényleg igyekeztetek jelen lenni, de semmi életbevágóan fontosról nem maradtatok le. (Ami főleg annak köszönhető, hogy a rovatvezetők nagy része az e-mailre sem reagált, még annyit sem, hogy 'bocsi nem jövök'. Nem is tudom, ilyen hozzáállással miért vállal el valaki egy NETES feladatot.)

igen ezzel a címeddel voltál fent nálam is meg Nidonál is. akkor az MSN szarakodott.
természetesen vállalom a feladatot továbbra is és ha kell valami, akkor szólj nyugodtan.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #365260 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Bár eddig nem jelentkeztem Aeglosnak, hogy alkalomadtán szívesen segítek, de akkor most megragadom az alkalmat:

Ha van valamilyen iszonyatosan monoton keresgélős / beírogatós / szöszmötölős munka és nem kell hozzá nagy kreativitás, akkor a nyár folyamán szívesen vállalok ilyen dolgokat.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #365110 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Az nem merült még fel, hogy egy ingyenes CMS-t használjunk fel? Mondjuk a Joomla! elég divatos, és állítólag megbízható is (én nem használom), bele lehet integrálni a phpBB3-at, képgalériát, stb. De van még egy csomó, szerintem az illetékesek jobban ismerik, mint én. És akkor nem a programozással kellene vesződni annyit, bár a meglevő anyagok átkonvertálása bizony óriási munka. De ahogy elnézem, elkerülhetetlen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #365088 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Tünde írta: :oops: :oops: :oops:
Borzasztóan szégyellem magam, be kell valljam férfiasan, elfelejtettem. Pedig beírtam a naptáramba, de nem néztem rá.
Mentségemre legyen mondva, mindent leírtam előtte, és tovább is viszem a feladatot, amit elvállaltam. Szerintem a Fan Fiction rovat egész jól működik.
Mégegyszer bocsánat.


Nem baj Tünde, tényleg megírtad a fontontos dolgokat e-mailben.
Ezzel semmi gond nincs. Alcar is írt egy mailt, hogy nem tud jönni, de e-mailben megtárgyaltuk vele is a lényeget.
Rabyn sem jött, de vele is megbeszéltük, hogy mi a teendő, amíg nincs rendes képgaléria.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #365084 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
:oops: :oops: :oops:
Borzasztóan szégyellem magam, be kell valljam férfiasan, elfelejtettem. Pedig beírtam a naptáramba, de nem néztem rá.
Mentségemre legyen mondva, mindent leírtam előtte, és tovább is viszem a feladatot, amit elvállaltam. Szerintem a Fan Fiction rovat egész jól működik.
Mégegyszer bocsánat.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #365068 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
A Középfölde rovat élére keresek rovatvezetőt.
Vannak ötleteim, a jelölteket majd táborban megkörnyékezem( :twisted: ) de beraktam ide is a hírt, hátha valaki szeretne lenni.
Nem akarok semmilyen érdklődőt kizárni, bár a tolongás veszélye nem fenyeget. :P

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #365052 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Orsie, nálam csak a régi címeden vagy, Nido meg nincs is rajta a partnerlistámon... :heu:
Milyen néven vettetek föl? Az én msn címem az aeglos'kukac'tolkien.hu és minden felvételt engedélyeztem + nálam senki sincs letiltva...

Azért köszi, hogy tényleg igyekeztetek jelen lenni, de semmi életbevágóan fontosról nem maradtatok le. (Ami főleg annak köszönhető, hogy a rovatvezetők nagy része az e-mailre sem reagált, még annyit sem, hogy 'bocsi nem jövök'. Nem is tudom, ilyen hozzáállással miért vállal el valaki egy NETES feladatot.)

Snuffal beszéltünk a saját rovatáról, meg Attillával, hogy főként miben tud segíteni, és SÚ-val is, de neki főleg a fórummal kapcsolatban voltak megjegyzései, ami ugye nem hozzám tartozik, hanem Ulmohoz, de mindenesetre továbbítottam neki amit SÚ írt.

Akár táborban, akár máskor megbeszéljük, hogy mi legyen a Lassi-rovattal. Még megpróbálok utánanézni, hogy mi volt a baj a címekkel, és még az is lehet, hogy összejön egy msn-chat. :biggrin2:

Finwe: köszönöm a megjegyzéseidet, ezek a problémák már mind számon vannak tartva, de sajnos programozói munka szükséges a javításukhoz.
Volt arról szó, hogy Seregrim dizájnjának a leprogramozásakor lehetne bele új funkciókat programozni (például normális képtallózó, használható írás feltöltés, és fanfiction-szekció) de ez egyrészt nagy munka, amit ingyen senki nem csinál meg (legalábbis az új design leprogramozása nem jött össze egy éve) másrészt le kell ülni és részletesen meg kell beszéni egy programozóval, hogy mit is kéne és hogyan.

Vagy lesz valaki, aki ingyen leprogramozza az új dolgokat, vagy az MTT oldalfejlesztési pályázatok vagy egyéb úton szerez pénzt egy programozó kifizetésére, egyébként a két fönti probléma sosem lesz megoldva. :?

Amkalimonnal találtunk NCA-s oldalfejlesztési pályázatot, még régebben amikor nem voltam főszerkesztő, de pont akkor volt a leadási határodeje, mint 3 másik pályázatnak, amin az MTT indult, és sem energia sem idő nem volt rá. De - elvileg - ha több pályázaton nyerünk és az elnökség úgy határoz, lehet pénzt átcsoportosítani az oldal fejlesztésére, vagy ha ez nem megy, decemberben és március táján szokták kiírni ezt az oldalfejlesztses pályázatot, akkor arra beadjuk + folyamatosan keresünk más pályázási lehetőségeket.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #365026 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Aeglos írta:

Orsie / Fraktál írta: no, hát én felnéztem MSN-re de senkit se láttam, most viszont táborilag dolgozunk Nidonál, úgyhogy a szándék megvolt, de láthatóan nincs megbesz, úgyhogy ennyit erről.


Én fennvagyok még most is MSN-en SÚ-val és Snufflessel, ki is van írva a nevem mellé, hogy Tolkien.HU szerkesztőségi megbeszélés. (és egészen délután óta fennvagyok, elérhető vagyok, és ott a nevem mellett a felhívás.)
Az én partnerlistámon Te be sem vagy jelentkezve...

érdekes, de hónapok óta új MSN címem van és tuti fel is vettelek, de most nem látlak. mindazonáltal Nidonál fent vagy és onnan is próbálkoztunk, Rádnyitottunk és semmi válasz nem volt. szóval mi megpróbáltuk, ez van. (amúgy én nagyon sokszor rejtettben vagyok.)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #364897 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Üdv!
Na sajna ez kimaradt, most nem nagyon van netem így nehézségekbe ütközik feljönni. Bocsi!
Hát sok új dolgot szerintem amúgy sem tudtam volna mondani. De azért:

Gondolom azzal újat nem mondok, hogy a galériát kéne rendbe tenni, rengeteg olyan cím van ami alatt nincs is semmi (filológia, ilyenek, ide úgy se kerül semmi ezeket törölni kéne, hogy könnyebb legyen eligazodni), meg rossz helyen vannak dolgok. Ezt persze Ti is tudjátok, ami ötletem lenne esetleg az, hogy ilyen képtárszerűen megcsinálni, könnyebb lenne tallózgatni... És egyszerűsíteni, túl sok a téma, és egy csomó helyen nincs és nem is lesz semmi, akkor meg minek?
Ez pedig az egész tolkien.hu-ra vonatkozik.

Az új írás feltételét pedig meg lehetne egyértelműbben csinálni, ezzel sokaknak gondja van, rögtön a baloldalra kiemelten és kész:)
Képek feltöltésében, rendezésében szívesen segítek, meg a hét képének is szívesen állítgatnék be képeket hetente, ilyenekkel úgy is szívesen bíbelődöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #364838 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Orsie / Fraktál írta: no, hát én felnéztem MSN-re de senkit se láttam, most viszont táborilag dolgozunk Nidonál, úgyhogy a szándék megvolt, de láthatóan nincs megbesz, úgyhogy ennyit erről.


Én fennvagyok még most is MSN-en SÚ-val és Snufflessel, ki is van írva a nevem mellé, hogy Tolkien.HU szerkesztőségi megbeszélés. (és egészen délután óta fennvagyok, elérhető vagyok, és ott a nevem mellett a felhívás.)
Az én partnerlistámon Te be sem vagy jelentkezve...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #364831 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
no, hát én felnéztem MSN-re de senkit se láttam, most viszont táborilag dolgozunk Nidonál, úgyhogy a szándék megvolt, de láthatóan nincs megbesz, úgyhogy ennyit erről.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #363333 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Hahó!

SÚ, Finwe: Nem maradtatok le semmiről, örülök, hogy érdeklődtök! :)

MSN megbeszélés a Tolkien.HU tartalmi jövőjéről:JÚLIUS 4.-én, PÉNTEKEN lesz este 9:00-kor

Természetesen minden érdeklődőt várunk szeretettel!

Ha van javaslatod az oldal jobbátételére, vagy csak simán elmondanád, hogy milyen rovatban hiányolod a cikkeket, mi nem tetszik az oldalban (fanyalogni is lehet :P ) köztünk a helyed, mert minden vélemény fontos lehet.

MSN címem: aeglos'kukkac'tolkien.hu aki szeretne jönni, de nem vagyok a partnerlistáján, vegyen föl. (Ez csak MSN, e-mailként nem használom aktívan.)

Ha valaki nem ér rá, de feltétlenül szeretné megosztani velem a Tolkien.HU-val kapcsolatos gondolatait, annak várom a levelét a postaládámban: kuszogeb'kukkac'gmail.com

Megj.: a fórummal kapcsolatban ne nekem írjatok, én csak a főoldal tartalmáért felelek.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #363112 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Hát ezt én sem olvastam, de szívesen segítek bármiben, csak szóljatok:)...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #362990 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Aeglos, ez már megvolt, és lemaradtam, vagy az idő relatív? Mert szívesen részt vennék / vettem volna, csak sajnos nem nagyon szoktam errefelé olvasni. Légyszi küldj egy privit / MSN-üzit / e-mailt, ha még aktuális! (MSN: b2bwide kukac fw pont hú)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360471 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Köszi a kinevezést, igyexem megszolgálni. 8)

Szeretnék összehívni egy MSN-megbeszélést ahová várom a rovatvezetőket a leendő rovatvezetőket néhány embert akikre számítok a jövőben.

Rovatvezetők

Tünde
Rabyn
Alcar
Gandalf
Orsie

Brandír?
Uhrmann Iván?
(Ők rovatvezetők még? Ha igen, természetesen ők is jöjjenek.)

Rovatvezető jelölt(ek):

Snuffles (film)

Ezen kívül szeretném ha megtisztelne virtuális jelenlétével:
Felagund
Oisin
Icke
Attila

Finwe
Angwen
Amy
Sil

Ne féljetek, nem akarok rátok erőltetni semmilyen munkát, csak szükségünk lesz a véleményetekre és a segítségetekre néhány dologban.

Majd megy e-mail is mindenkinek a pontos paraméterekkel, néhány hét múlva.
Miután megvannak a fix rovatvezetők, akkor beszélünk a továbbiakról, konkrétabb dolgokról.

A megbeszélés július első hétvégéjén, vagy azelőtti pénteken lenne, az esti órákban. Aki most előre tudja, hogy ez neki nem jó, szóljon.
E-mail: kuszogeb_kukac_gmail.com

Aki nem szerepel a listán, de szeretne tagja lenni a Tolkien.HU szerkesztőségének, vagy észrevételével segítené munkánkat azt is várom nagy szeretettel. Szándékát jelezheti itt, vagy a megadott e-mail címen.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360357 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Az elnökség tegnapi döntésének értelmében a Tolkien.HU új főszerkesztője Aeglos, szívből gratulálunk neki!

Az elnökség továbbá felhatalmazta őt és engem, hogy az adminok véleményének kikérésével mi ketten döntsünk az egyes rovatvezetők személyéről.

Új szerkesztőségi gárda hamarosan várható.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359373 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Hát a noszogatás nem könnyű feladat. De nálam pl elég aktívak Namarieék :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359370 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
A Filmek az nekem is elég szibpatikus, szóval ha Snuffles nem vállalja (az eddigi jelentkezők alapján) akkor szívesen vinném. :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359340 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Snuffles írta: Én szívesen vállalom valamelyik olyan posztot, amelyik betöltésre vár, de jelenleg nem tudom, milyen kötelezettségekkel vagy feladatokkal járna. A Filmek például aktuálisan nem sok mindennel tudnak frissülni.

Ez tulajdonképpen egy rovatvezetői szerepkör lenne: nem feltétlenül Neked kellene mindig mindent feltölteni, de gondoskodnod kell arról, hogy rendszeresen frissüljön a rovatod, kerüljenek fel rá újabb anyagok, és ehhez embereket kell noszogatni és lelkesíteni. Kicsit hasonló munka, mit amit Nido és Orsie csinálnak a Lassival. :wink:

Speciel a Film-rovathoz még hírek is lennének mostanság, hogy elkezdődtek A Hobbit előmunkálatai.

A főszerkesztő pedig az a személy, aki a rovatvezetőket összefogja és felügyeli, irányítja, inspirálja, aki kidolgozza a honlap tartalmi koncepcióját, és elősegíti ennek a megvalósulását.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359335 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Én szívesen vállalom valamelyik olyan posztot, amelyik betöltésre vár, de jelenleg nem tudom, milyen kötelezettségekkel vagy feladatokkal járna. A Filmek például aktuálisan nem sok mindennel tudnak frissülni.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359331 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Nos, új elnökségi ciklus, új kommunikációs feladatok. Itt az idő, hogy rendbe tegyük a Tolkien.HU-t tartalmi szempontból is (a technikai más tészta, itt off). Ery és Rana jelezték, hogy az új időszakban már nem kívánják továbbvinni a honlapos feladataikat, ezért új utódokra lesz szükség.

Megkérdezem továbbá az alábbi személyeket, vállalják-e továbbra is rovatukat?

Főszerkesztő - ?
Kreatív szekció - Tünde
Galéria - Rabyn
MTT - Gandalf
Nyelvek és Írások - Alcar
Középfölde - Brandir
Filmek - ?
Lassi - Orsie
Könyvek/Tudomány - Uhrmann Iván


Ill. amennyiben van jelentkezés valamely posztra, most van lehetőség megkapni azt!
:wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #358129 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Ha lehet, javítani kéne a "Zenekritika: FotR Complete Recording" c. cikk címét. Nem a Complete Recordings kritikája, hanem a Limited Edition-é (ami nem túl sokban különbözik a sima mezei kiadástól). A Complete Recordings csak említés szintjén szerepel a legvégén.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353515 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség

Finwe írta: Üdv!

A tolkien.hu galériával foglalkozik valaki most? Én szívesen töltök föl képeket, mostanság sok kép tárat nézegettem rengeteg mtt-s kép van szerteszét, ha van rá igény szívesen rendbe teszem a galeryt

Rabyn a felelőse, őt keresd! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353513 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Tolkien HU Szerkesztőség
Üdv!

A tolkien.hu galériával foglalkozik valaki most? Én szívesen töltök föl képeket, mostanság sok kép tárat nézegettem rengeteg mtt-s kép van szerteszét, ha van rá igény szívesen rendbe teszem a galeryt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.497 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére