MTT Kórus

Több
20 éve 3 hete #218777 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Hm, hát azt hiszem nekem nem kell magyaráznotok, hogy milyen ha egyszerre több dolgot csinál az ember, mert cirka 9. éve csinálom... :roll:
Annyi icuri-picuri engedményt sem lehet tenni, hogy az időpontot előrébb hozni? :o :(
Azért mindennek ellenére elmegyek a válogatásra... ha más nem, legalább megtudom, hogy változott-e a hangom február óta.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218731 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Drizzt írta: Úgy tudom valakik már gyakorolták ezt a dalt...remélem olvassák a topicot.
Csak eddig alappal...de élőzenével persze jobb ;)
Ha nincs más jelentkező én vállalom....persze még kell valaki ;)


Ha nem csal az emlékezetem, akkor a táborban Rayan és Pók énekelte... Szal őket kell zargatni... :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218718 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Kár, hogy néha nem mi döntünk, hogy mi a fontosabb.. (iskolába járni pl muszáj, pedig néha úgy érzem tottál felesleges.. mindegy..)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218706 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Tehát a válasz: nem. ;) Oké, felőlem... :roll:
Kincső, ez nem jött össze... :?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218607 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Igaza van Kriszananak es Leguannak.
Sajnos donteni kell.
En is probaltam sokaig ezt is azt is csinalni, de egyszerre nem ment annyi minden mert egyreszt kimerultem, masreszt egymast utottek a programok.
Pl akartam most felvetelizni az enekkarba, de ugy nez ki megint nem fog osszejonni mert pont akkor lesznek a probak amikor az edzeseim vannak. Oszintenek kellett lennem magamhoz es dontenem kellett: az edzes nekem fontosabb.

Azt nem lehet elvarni hogy mindenkinek az igenyeit figyelembe tudjak venni egy-egy program szervezesekor, muszaj neha donteni az alanynak.

Ez egyebkent csak meg erosebben lesz jelen a jovoben amikor felnottok annyira hogy magatokrol kell gondoskodnotok, magatokat eltartanotok. Pl. csalad vagy hobbi. Es eleg ritkan van ugy hogy megy egyutt a ketto, altalaban valasztani kell. (nekem mazlim van, Cabi Báci nagyon megerto 8) )
De ugyanigy van ez akkor is ha hobbi es hobbi kozott kell valasztani. Muszaj. De ettol leszel erosebb. Ez az elet rendje :)
Szoval valasszatok :)

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218589 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Estel Adániel írta: :eek4: Hmm.
Már elnézést, hogy bocsánatot kérek, de nem úgy kéne, hogy ahány alkalommal elvileg ráérne az illető, annyira legyen érvényes a 12,5%-os hiányzási arány :?: No nem mintha belevau akarnék, de az a kijelentés, hogy akinek ez nem oké, arra nem lehet számítani, kissé sommásan hangzik... :look:

és íme a válasz, amit nem én írtam (de mélységesen egyetértek vele), tehát "mosom kezeimet"

Leguanember írta: Dönteni nehéz és kellemetlen. Tánc vagy énekkar, színdarab vagy fordítói munka, egyszerre maximális fordulatszámon nem megy. Anélkül meg nem érdemes csinálni.

Külön felhívnám mindenki figyelmét az utolsó mondatra.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218585 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Dönteni nehéz és kellemetlen. Tánc vagy énekkar, színdarab vagy fordítói munka, egyszerre maximális fordulatszámon nem megy. Anélkül meg nem érdemes csinálni. Ha véletlen folytán vagy ügyes lobbizással sikerül kialakítanod egy hobbi/különóra-órarendet, akkor működik(addig, amíg bírod a tempót). A több nyergen ülést ki lehet és szerintem ki is kell próbálni, hogy lásd a hatását. De beláthatod, egyidőben két ló az nem megy. Egymás után igen. ennek folyományai: 1. nem szokik hozzád a ló és ledob 2. teljesen kimerült leszel és leesel. A két folyomány következménye: A földre kerülsz.
Érdemes átgondolni. :wink:

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218569 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Kórus
:eek4: Hmm.
Már elnézést, hogy bocsánatot kérek, de nem úgy kéne, hogy ahány alkalommal elvileg ráérne az illető, annyira legyen érvényes a 12,5%-os hiányzási arány :?: No nem mintha belevau akarnék, de az a kijelentés, hogy akinek ez nem oké, arra nem lehet számítani, kissé sommásan hangzik... :look:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218567 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ana: ugye ez nem lesz érvényes ha valaki azé hiányzik a 8 alkalomból többet me mondjuk lázas meg ilyenek? Csak mert arról nem tehet az ember.. Nálunk egy csomóan a suliban ezért jönnek be betegen, hogy ne legyen sok a hiányzásuk.. ma több embert küldtem haza lázasan.. ( én is beteg vagyok egy picit de amig nemlesz 39fookos lázam addig megyek iskolába)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete - 20 éve 3 hete #218566 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Kincső írta:

Estel Adániel írta: Kincső, és többek]egyik nap nem jó, az kéthetente legalább tudjon járni[/b]. ;)


Ez eddig jó, de akkor a 8-ból csak 4 próbán vagyok ott, és elméletileg a 8-ból csak 1-et hiányozhatok, akkor az megvalósíthatatlan... Ezen akadtam fenn. :roll:
De ha ilyen indokolt esetben kéthetenkénti járással számíthatok/számíthat az aki bekerül teljes értékű tagnak, akkor hálás köszönet, hogy a megbeszélésen gondoltatok erre. :wink:

Nem, sajnos Kincső azt kell mondjam, nem megoldható, ha valaki kéthetente jár pórbára.
Valóban volt ilyenről szó múlt csütörtökön, de ezt csak a jelenlegi kórustagoknak ajánlottam föl, akinek ez problémát okoz, de ebből nem lesz rendszer.
Továbbra is áll, hogy 8 alkalomból 1x lehet hiányozni. Aki ennél többször hiányzik, arra nem lehet majd számítnai, tehát nem tudhatjuk előre, hogy ott tud-.e majd lenni egy adott fellépésen vagy sem.
Ez van.
A heti egy próba kell.
Az, hogy csütörtökön van a tánc, sajnálatos.
Választani kell. Ring, neked is. Egy fenékkel, nem lehet 3 nyerget megűlni. Én is megpróbáltam...nem sikerült, csak ideid-óráig.
Az ember mindent szeretne kipróbálni, de ez gyakorlatilag fizikai képtelenség.
Én is sajnálom, hogy így van.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218559 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Lau: igen, sajna nekem kedden kéthetente így is váltásban kell járnom,
2 dologra (thai-chi és jazz-szolfézs) mert az is egy időbe van, no meg a tánc. :( aszittem hétfőként lesznek a próbák, node ha van valakinek
erre a problémára ötlete, azt szívesen fogadnám, addig is kiagyalok valamit.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218544 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Ladislas írta: Asszem meg van még, és azt nem énekli senki- olyan szép...és nehéz- szóval, nem tom mikor kezdődődnek el a kóruspróbák, mert akkor úgyis találkozunk, és odadom, jó?
Üdv: Lad

[size=9:1byts2va]u.i: ugye nem akarsz egyedül hagyni a basszusban!!!! :evil: [/size]

[size=9:1byts2va]Dehogy akarlak! Csak a szóló/duettprodukciókhoz választanék kissé más hangfekvést is... ;)
[/size]
Oké, előre is köszi a kottát! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218543 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Asszem meg van még, és azt nem énekli senki- olyan szép...és nehéz- szóval, nem tom mikor kezdődődnek el a kóruspróbák, mert akkor úgyis találkozunk, és odadom, jó?
Üdv: Lad

[size=9:2qbb3bty]u.i: ugye nem akarsz egyedül hagyni a basszusban!!!! :evil: [/size]

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218542 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Estel Adániel írta: Kincső, és többek]egyik nap nem jó, az kéthetente legalább tudjon járni[/b]. ;)


Ez eddig jó, de akkor a 8-ból csak 4 próbán vagyok ott, és elméletileg a 8-ból csak 1-et hiányozhatok, akkor az megvalósíthatatlan... Ezen akadtam fenn. :roll:
De ha ilyen indokolt esetben kéthetenkénti járással számíthatok/számíthat az aki bekerül teljes értékű tagnak, akkor hálás köszönet, hogy a megbeszélésen gondoltatok erre. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218539 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Kincső, és többek: emlékezetem szerint pont azért született az a megállapodás a múlt csütörtöki - a leendő próbahelyszínen megtartott relatíve szűkkörű (a topikban nem meghirdetett) megbeszélő talin -, hogy felváltva legyen keddenként és csütörtökönként a heti egy próba, hogy akinek az egyik nap nem jó, az kéthetente legalább tudjon járni. ;)

Más: Szia Fereste! :D De régen láttalak errefelé! :look: Kár hogy nem tudsz jönni beválogatóra... :closed: (Vagy talán mégis?)

Megint más: a tavaszi tervezett Musical-Estre való készülődéskor - Ladis, azt hiszem, nálatok - láttam közkézen forogni egy Moulin Rouge kottát... Kérdésem & kérésem: megvan-e még valahol, és hozzáférhető lenne-e egy Come What May erejéig? :deal:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218537 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Kincső írta:

kriszana írta: :arrow: Amennyiben bekerülsz, úgy heti 1 próbára kell számítani (egyik héten kedden, másik héten csütörtökön 18.00-20.00-ig), ami természetesen senkinek nem kötelező, de a rendszeres és pontos munkavégzéshez elengedhetetlen.


Csak egy megjegyzés, azt hiszem többek nevében: azoknak, akik most kezdték az ír táncot (és elég sokan vagyunk) ez alapból kizárás, mert a tánc csütörtökön fél6-7-ig van... :roll: :? Nem lehetne valahogy kompromisszumot kötni, ha valamelyikünk/többen amúgy felvételt nyernénk az énekkarba? [size=9:1r2c0ay2](Amúgy ez olyat is érint, aki már énekkaros...)[/size]


igen, többek között ezért van kedden is próba.
ring: ha jól emlékszem azt mondtad, hogy neked kedden is valami különórád van... minden héten?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218506 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ring: azt a kottát nem tudod beszkennelni és elküldeni nekem???? *csizmástekintet* :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218494 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Kórus

kriszana írta: :arrow: Amennyiben bekerülsz, úgy heti 1 próbára kell számítani (egyik héten kedden, másik héten csütörtökön 18.00-20.00-ig), ami természetesen senkinek nem kötelező, de a rendszeres és pontos munkavégzéshez elengedhetetlen.


Csak egy megjegyzés, azt hiszem többek nevében: azoknak, akik most kezdték az ír táncot (és elég sokan vagyunk) ez alapból kizárás, mert a tánc csütörtökön fél6-7-ig van... :roll: :? Nem lehetne valahogy kompromisszumot kötni, ha valamelyikünk/többen amúgy felvételt nyernénk az énekkarba? [size=9:1667qs0d](Amúgy ez olyat is érint, aki már énekkaros...)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218486 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Úgy tudom valakik már gyakorolták ezt a dalt...remélem olvassák a topicot.
Csak eddig alappal...de élőzenével persze jobb ;)
Ha nincs más jelentkező én vállalom....persze még kell valaki ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218483 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT Kórus
sziasztok!

lenne valakinek kedve énekelni, hogy lekisérhessem zongorán?
A darabom az Aladdin c. rajzfilmből a Whole new world c. számot játszom,
és ehhez egy lány és egy fiú énekes kéne.
Valszeg csak februárban kerülne sor a zeneiskolámban bemutatásra,
de ha van jelentkező akár a musical-estre is vihetnénk.
akár cd-re vagy kazettára is rájátszom, ha már olyan állaptban lesz. :wink:
akit érdekel, írjon privit/mailt!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #218288 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Fereste írta: sziasztok, (jé, bizony élek még :lol: )
elgondokodtam most rajta, hogy elmegyek válogatásra, de abban az esetben ha felvennétek nekem csak a keddi nap lenne jó :? úgyhogy ez most ugrott, de majd legközelebb :D


Szia Fereste! :)

Ne hagyd annyiban, meg lehet oldani majd valahogy. Szerintem gyere el, ha kedvet érzel rá, mindenképpen, legfeljebb a végén még módosítasz!!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218158 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Azt hiszem, én is megyek.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218109 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: MTT Kórus
sziasztok, (jé, bizony élek még :lol: )
elgondokodtam most rajta, hogy elmegyek válogatásra, de abban az esetben ha felvennétek nekem csak a keddi nap lenne jó :? úgyhogy ez most ugrott, de majd legközelebb :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #218108 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Kedves Kórus, kedves kórus közeli emberek és kedves mindenki más is!

Szeptember 25-én, szombaton, dálután 15.00-tól felvételit tartunk az MTT Kórusba
:arrow: Alt, tenor, bariton és basszus szólamokba keresünk lányokat és fiúkat egyaránt.
:arrow: Korhatár nincs.
:arrow: Hangszeres tudás, zenei előképzettség előny, de nem feltétel
:arrow: Amennyiben bekerülsz, úgy heti 1 próbára kell számítani (egyik héten kedden, másik héten csütörtökön 18.00-20.00-ig), ami természetesen senkinek nem kötelező, de a rendszeres és pontos munkavégzéshez elengedhetetlen.

A leendő és a régi kórustagok figyelmét felhívnám a szabályokra, amit legutóbbi alkalommal fundáltunk ki:
:arrow: Új kórustagoknak próbaidő: az első 6 próba. Ezután a kórus tagjai közösen dönthetnek úgy – amennyiben nem felel meg a zenei vagy emberi elvárásoknak – hogy nem lehet teljes jogú kórustag.
:arrow: 8 próbából 1-et lehet hiányozni. Jelenléti ívet vezetünk, és ne legyetek kíváncsiak rá, hogy milyen szankciók vannak kilátásba helyezve :wink:
:arrow: A későknek 100 Ft-ot kell befizetni a kóruskasszába (pénztáros: Lau)
:arrow: aki nem jelenik meg a szereplés előtti főpróbán, az nem áll színpadra.
:arrow: Fellépések alkalmával a program kezdete előtt 1 órával meg kell jelenni.

A kórusba felvételi évente 1x van, szeptemberben.
A követelmény:
- kottaolvasás
- jó hang, illetve énekelni tudás

A felvételi nem nehéz.
2 dalt kell elénekelni 1 szabadon választott bármilyen műfaj, és 1 népdalt, amit mi kérünk tőled (természetesen csak olyat kérünk, amit te is tudsz). A felvételiztetők a jelenleg működő kórus tagjai lesznek.

A felvételizők figyelmébe: a helyszínre közösen megyünk ki, találkozó 14.30-kor a Határ úton, a PIROS 54-es busz megállójában

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #218024 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: MTT Kórus

kriszana írta: Kórusfelvételi, szeptember 25-én, 15.00tól. A helyszín még kérdéses.


:( ((
Sajna, nem érek rá :(
Akkor épp kb 1000 méterre leszek a tenger szintje felett (Mátraderecske) szóval majd mikor lesz a következő válogatás? Esetleg nem lehetne egy pót-válogatás? (*szépen néző szemek ON*)
Üdv!

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217608 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: MTT Kórus

kriszana írta:

Artemisz (Erenya) írta: Ana, mivel mint tudjuk, 25-én Versestali és TK mellett még Cross Borns koncert is lesz Tatabányán, nem volna probléma megtudakolni, hány órakor lesz a válogató? :oops: :oops:

Kórusfelvételi, szeptember 25-én, 15.00tól. A helyszín még kérdéses.


:hello: :hello:

*taps-taps*

Hálám örökké üldözni fog, Ana!


[size=9:1lcms1s4]EGY kérdés még: ha zenetudásommal akarnék villogni esetleg, hozzak furulyát, és abban is meghallgat a nagyérdemű zsűri, vagy ez most nem lesz?[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217598 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ana: Jóó akkormondom mit tudok :) ) Hát tudok furulyázni, akkármit, csak előtte hallanom kell és idő kell míg begyakorlom, meg tudok énekelni valamilyen szinten (te tudodm ilyen szinten hiszen hallottad már, azóta nem tuom változtam-é.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217577 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Artemisz (Erenya) írta: Ana, mivel mint tudjuk, 25-én Versestali és TK mellett még Cross Borns koncert is lesz Tatabányán, nem volna probléma megtudakolni, hány órakor lesz a válogató? :oops: :oops:

Kórusfelvételi, szeptember 25-én, 15.00tól. A helyszín még kérdéses.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217483 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Részemről tök okés!

Ana, mivel mint tudjuk, 25-én Versestali és TK mellett még Cross Borns koncert is lesz Tatabányán, nem volna probléma megtudakolni, hány órakor lesz a válogató? :oops: :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217474 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Kedves Kórus,

Szeretném, ha a felvételi előtt még - ha lehet ezen a héten - összejönnénk egy órácskára - hogy néhány fontosabb részletet tisztázzunk.
Mit szólnátok a csütörtökhöz?
Mielőbbi választ szeretnék, sms-ben, e-mailen.
Köszi
kriszana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.620 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére