MTT Kórus

Több
19 éve 11 hónapja #227423 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Csakhogy ne érje szó a ház elejét:

PRÓBA KEDDEN lököttek 17.50 Közgáz

Most időben beírtam, több, mint 4 nap van addig...


Jah, és emlékeztető, MUSICAL ESTRE meghallgatás holnap (szombaton), 10.00tól nálam.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227254 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Lau: én szerintem siimán mehetnénk (végre nem csak a szüleink és a barátink elött lépnénk fel :twisted: Najo kapolcs kivétel volt:))

Ana: amit én jeleztem musical estre azt töröld pls!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #227224 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Kórus
az Mtt topicban olvastam, hogy szerveznek egy tolkien-napot veszprémben is, január 29-n szombaton. esetleg el lehetne menni az énekkarral... ?(kb. 2 óra vonatút budapesttől)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227202 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Laurelen írta: nem vagyok egy kinyilatkoztató, de tiszteljétek már egymást, mint embert. És talán vagyunk olyan fontosak egymásnak hogy ne feszültséglevezetőnek használjuk az énekkart.

Ehhez nem szeretnék hozzáfűzni semmit...csak bólogatok. Én mindenestre befejeztem...

Más Aki akar próbálni még a holnap utáni meghallgatás előtt, és ráér, az jöjjön el ma hozzám az albiba. Igazából 7-ig...8-ig még lehet zajongani sztem, ki amikor ideér...csak egy lehetőség. Ha minden igaz vissza is tudjuk hallgatni amit énekeltünk (ezen még dolgozok).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227136 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Lau: abszolút egyetértek.

És szerintem fontoljuk meg Rabyn körbe-sms javaslatát, mert szvsz az eddigi legésszerűbb és legjárhatóbb út, hogy a hasonló helyzeteket elkerüljük.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227057 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Kórus
szept. 30 csüt
okt.5. kedd
okt. 14. csüt
okt. 19. kedd
okt. 28. csüt
nov. 2. kedd
+nov. 4. csüt

ezek voltak az eddige próbák, ezért a legtöbben a nov. 11-ére számítottunk. valószínüleg a múlt heti 2 próba megzavart minket ezért ez a félreértés.
ha van egy rendszeres váltakozása a próbáknak akkor nem is kell előtte szólni, kivéve persze fellépés előtt amikor a pluszalkalmak bejönnek.

érdemes lenne a következő félévben a tantárgyakat úgy felvenni, hogy pl. a hétfő délutánja mindenkinek szabad legyen, mint tavaly. és akkor egy korrekt próbahelyet is egyszerűbb lesz találni.

más.
szerettem volna személyesen mondani (eredetileg múlt csütörtökön, de úgy szerettem volna, ha ott van mindenki) hogy nem tudok járni a kórusba, ebben a félévben legalábbis biztosan nem. a következő félévben sokkal inkább prioritásba fogom helyezni, ha visszamehetek-mert még máig alig hiszem hogy felvettek. és kurva szar hogy nem érek rá, mert hiányozni fog az éneklés és hiányozni fog a társaság. (ha szükség van a hangomra musical esten-bár saját megítésem szerint nem sokat ér- még ennyi próba kimaradással is, akkor megyek)

megint más.

kérlek ne "beszéljetek" így/szekáljátok/szivassátok egymást. mindenki ingerült, félreértések vannak, emberek képtelenek kiszámítani az idejüket energiájukat, de ezt ne egymáson vezessük le, különösen ne így hogy itt marad, elolvassuk sokszor és egyre szomorúbbak leszünk.basszus nem vagyok egy kinyilatkoztató, de tiszteljétek már egymást, mint embert. És talán vagyunk olyan fontosak egymásnak hogy ne feszültséglevezetőnek használjuk az énekkart.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226998 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
ott a pont
csütörtökön nem lesz próba, mer gillz aszonta, hogy látta a fórumon, hogy nem lesz (ez ana beírása), így úgy készül, hogy nem készül. Nélküle nemtom mennyire járnánk sikerrel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226985 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Akkor tehát összegezzük szépen, sorban, és paprikátlanul :
:arrow: tegnap próba lett volna.
:arrow: próba előtt két nappal este a szokásos próbaidőpont le lett cserélve három órával korábbira, és erről csak a fórumon történt közlés, bár félév elején szépen körbeírtuk egy lapra az elérhetőségeinket...
:arrow: mivel - cseppet sem meglepően - a három órás időpont nem igazán volt jó a - ha jól számolom - többségnek, ti pedig túl kevesen voltatok egy próba megtartásához, ezért tehát kijelentetted, hogy ok, csütörtökön akkor nuku próba, gyerekek.
:arrow: tegnap tehát nem volt próba.
:arrow: ezen a héten nem volt próba.
:arrow: az elején megállapodtunk heti egy próbában.
:arrow: többen felvetettük, hogy bepótolhatnánk csütörtökön, szokásos helyen, szokásos időben...
:arrow: ...akkor tehát (kérdés következik:)biztos, hogy a mi dumánk 'nagyon rossz'?
Köszöntem a figyelmet.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226968 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Kórus

kriszana írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Kincső (Thilanna) írta: Kérdésem, hogy gondolom aki szerepel, annak előbb kéne odamennie. Hányra? Jó lenne mielőbb tudni, [size=9:37go4dmq]mert csak egy táncot lóghatok el, és a TK-sat szeretném, úgyhogy jó lenne, ha 6-nál előbb nem kéne odamenni... [/size] :roll: :P


Szeretem ha válaszolnak a kérdésemre... :roll: PLS!

Mármint hova hányra, Kincső?

És miért nem írtok nagybetűkkel, ha valamit kérdezni akartok?
Szerintetek jó szórakozás kibogarászni, hogy vajon mire gondolhatott, miközben ezeket írta?


Jó: KÉRDEZNI AKAROK! :D :wink:
Hányra kell odamenni november 20-án a szereplőknek a Musical-est helyszínére, azaz az Ipartestületi Székházba :?:

A 2. felét meg azért írtam kicsivel, mert gondoltam nem annyira érdekes miért. :roll: Ha valakit érdekel, úgyis rákattint az idéz gombra... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226963 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Én má hozzászoktam a rövid ö és ü betükhöz:DDD
De a sürgös eseteknél azért jó lenne ez a rendszer szerintem..
Úgy látom, hogy csütörtökön nem lesz próba, de nemtom.. nekem fülészetre kell mennem ezértk érdéséses, hogy mikortol érek rá.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #226961 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ana, nem azért nem mentem, mert kevésbé lenne súlya ennek a próbának.
De lesz csütörtökön végül?

Rabyn, szerintem minden próbán meg lehet egyezni, hogy mikor van a következQ, az még aznap este megjelenhet a fórumon, és mindenki értesül róla. Az sms-lánc inkább sürgQs esetekre való, hirtelen változtatásokra.
Remélem elég lesz a betqkészlettel csinálni valamit...kösz az infókat.

őűőűőűőűőűőűőűőűőűőűő :P

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226958 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ádám: nemtom nekem is ezt csinálja.. aszonták az okosok, hogy ujra kell tenni a böngészdét.
Szal mit szoltok ahhoz amit lentebb írtam? így tényleg mindig mindenki tudna a probákról!
Persze lehet szólni neten is vagy élöben a lényeg, hoyg lenne egy lista, hogy kinek szól és a végén mondjuk GillztQl mert öt a legnhezebb elérni jutna vissza Anához, hogy szólt neki az utolsó ember NA?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226956 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Kincső (Thilanna) írta:

Kincső (Thilanna) írta: Kérdésem, hogy gondolom aki szerepel, annak előbb kéne odamennie. Hányra? Jó lenne mielőbb tudni, [size=9:2gkhore4]mert csak egy táncot lóghatok el, és a TK-sat szeretném, úgyhogy jó lenne, ha 6-nál előbb nem kéne odamenni... [/size] :roll: :P


Szeretem ha válaszolnak a kérdésemre... :roll: PLS!

Mármint hova hányra, Kincső?

És miért nem írtok nagybetűkkel, ha valamit kérdezni akartok?
Szerintetek jó szórakozás kibogarászni, hogy vajon mire gondolhatott, miközben ezeket írta?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226953 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Leguanember írta: Hahó!

Tudtommal betiltották a paprikát...

okt. 5.: kedd, okt. 14. csüti, okt. 19. kedd, okt. 28. csüti
nov. 2. kedd, nov. 11. csüti
A legutolsó idQpont lesz holnapután, eddig pluszpróba volt nov. 4-én és nov. 9-én (ma).
Kérdésem: Tehát véglegesítve van, hogy nincsen kóruspróba csütörtökön?

:?: Miért ír a gép Q-t hosszú ö helyett és q-t hosszú ü helyett, shifttel meg P és p. Ez illogikus. :?:

a mai próba nem pluszpróba lett volna...
nem tudom, miért olyan nehéz ezt felfogni...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226952 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Kincső (Thilanna) írta: Kérdésem, hogy gondolom aki szerepel, annak előbb kéne odamennie. Hányra? Jó lenne mielőbb tudni, [size=9:1k4dpmvq]mert csak egy táncot lóghatok el, és a TK-sat szeretném, úgyhogy jó lenne, ha 6-nál előbb nem kéne odamenni... [/size] :roll: :P


Szeretem ha válaszolnak a kérdésemre... :roll: PLS!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #226951 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Hahó!

Tudtommal betiltották a paprikát...

okt. 5.: kedd, okt. 14. csüti, okt. 19. kedd, okt. 28. csüti
nov. 2. kedd, nov. 11. csüti
A legutolsó idQpont lesz holnapután, eddig pluszpróba volt nov. 4-én és nov. 9-én (ma).
Kérdésem: Tehát véglegesítve van, hogy nincsen kóruspróba csütörtökön?

:?: Miért ír a gép Q-t hosszú ö helyett és q-t hosszú ü helyett, shifttel meg P és p. Ez illogikus. :?:

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226939 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
HÉÉÉ mi LENNE HA NEM ÖLNÉTEK LE EGYMÁST???

Figyeljetek azt hogy mindig mindenki tudjona probákrol a követketö képen megoldhatnánk.

Mindenki megadja az otthoni ill a mobil számát és a proba elötti napon vagy azt azt megelözöt szépen körtelefonosdit játszunk.
Az olyan, hogy lesz egy lista, hogy ki kit hív lfel és a végén a kör körbeér Pl Ana felhívja angwent ö felhívja Dirzztet Drizzt engem én Elödöt Elöd Gillzt Gillz Ádámot stbstb és a Véégén az aki az utolsó visszahívja Anát, hogy eljutott hozzá a hír. Annak idején amikor gyerekvasutas voltam ez baromi jól bevált!! Nem kell telefonálni ha valakinek van pénz a kártyáján smst is küldhet, de ez a biztos módszer.. És nem kerül sokba egy telefon. És azért kéne a matváto is megadni mert matávról matávra olcsóbb. (ok van akinek nincsen matávja másnak meg csak az van)
Mit szóltok ehhez?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226936 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus

kriszana írta: hé, hé, hé
álljatok már le!
Ezen a héten kedden lett volna próba...
ezért csütörtökön nem lesz (mert a csütörtök sokaknak nem jó, mert ugye kedden lett volna próba...)
mi remekül éreztük magunkat, ugyan nem próbáltunk, de jól elbeszélgettünk
köszönjük a megjelenést annak, aki vette a fáradtságot és eljött. Név szerint: gillznek, Rabynnak, Angwennek, és Rayannak, aki egyébként holnap zh-t ír.... mégis eljött...
szóval nagyon rossz duma ez fiatalok... nagyon rossz
ennyi


Tudtommal múlt héten is hatan próbáltunk...tudtommal akkor nem voltál ott...érdekes, akkor senkinek nem volt nagy a szája. Elmentem betegen is (másnap nyem is tudtam suliba menni de mindegy...biztos csak túl könnyen veszem ezt a kórus dolgot). Azt hiszem az sem mindegy, hogy vki ZH-t vagy szigorlatot ír, de ez is mellékes. Ha meg vkinek órája van...ne várjátok már el, hogy lóg csak azért, hogy elmehessen kóruspróbára, ezt ti sem gondolhatjátok komolyan. A másik meg, hogy ha jól emlékszem azt beszéltük meg, hogy heti 2, azaz két próba lesz minimum (ált kedd/csüt)...vagy ez már nem érvényes ? Na mindegy...
Én amondó vagyok, hogy kevesebb embernek is érdemes próbát csinálni (főleg, ha olyanok tudnak jönni, akik ma nem), igazából gillztől függ, szal, ha gondoljátok akkor próbáljunk a szokott időben és a szokott helyen...mármint aki tud.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226930 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Szerintem itt most nem megsértödés van hanem csak simánsokakanak nem jo (én nekem elvileg igen, de attólfügg mikor végzek a dokinál.)
De asszem gillz mondta ma, (Drizzt nála vana könyved!) hogy nem jó neki (merthogy gillz, Rayan, Angwen meg én elmentünk Anához még is.. pedig én se tudtam volna menni csak ez hosszu....)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #226929 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus
hé, hé, hé

álljatok már le!
Ezen a héten kedden lett volna próba...
ezért csütörtökön nem lesz (mert a csütörtök sokaknak nem jó, mert ugye kedden lett volna próba...)
mi remekül éreztük magunkat, ugyan nem próbáltunk, de jól elbeszélgettünk
köszönjük a megjelenést annak, aki vette a fáradtságot és eljött. Név szerint: gillznek, Rabynnak, Angwennek, és Rayannak, aki egyébként holnap zh-t ír.... mégis eljött...
szóval nagyon rossz duma ez fiatalok... nagyon rossz
ennyi

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226918 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Egyetértek Drizzttel. Szerintem is valahogy meg kéne oldani, hogy mindenki időben megtudja, mikor lesz a próba.
A csütörtök nekem is jó lenne, mert akkor már nem kell esettanulmányt írnom. :)

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226903 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Drizzt írta: Estel nem kell a feszültség...

Egyetértek, nekem se.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226899 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Nehogymár megsértődjön mindenki...
Valahogy meg kell oldani, hogy aki nem tud gyakran netezni az is tudja, hogy mikor van próba. Ha előtte nap beírjuk a fórumra (ami vagy működik vagy nem) az nem megoldás.
Ez a csütörtök nuku próba ez komoly ? Mert akkor már tudok menni, hszen addigra megírtam a szigorlatot. Vagy olyan sok embernek nem jó csütörtökön ?
Estel nem kell a feszültség...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226890 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Melyik hét csütörtök? ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226882 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus
ok, gyerekek

csütörtökön nuku próba

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226846 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Próba kedden, de kivételesen most 15.00-tól nálam!

Ne b....tok ki velem!
Ezt csak most vettem észre.
Az előbb ecseteltem bánataimat, csak kiírta, hogy Page cannot be found, mikor elküldtem a hozzászólást. Szal most csak annyit, hogy ahogy áll a dolog, örülhetnék, ha most elindulnék és a próba végére odaérnék. Még akkor is, ha innen egyenest oda száguldanék.
Tehát bocsánat, de ma lemaradtam a próbáról.
Idegesít, zavar... de sajna nem tehetek ellene.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226804 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Veszekedni semmi értelme...
Ha jól tudom, akkor Ana le akarja jáccani azzal a progival a dalokat, persze lehet,h tévedek. Mondjuk ártani nem árt...főleg annál a pszichopata télapós dalnál...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226755 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Most meg mit nyavaly ogsz te is? ;) Gondolod, úgy működik, hogy hipp-hopp, mondasz egy három órai időpontot (ami az eddigiekhez képest - 3 órát jelent), és akkor az egyből hirtelen jó lesz mindenkinek, aki eddig arra panaszkodott, hogy későn van vége a próbáknak? :roll: Gratulálok.
Egyébként mi az, amit csak nálad lehet meghallgatni - ha nem vagyok indiszkrét? :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226735 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus
még az a szerencse, hogy mindenki azért nyavajgott az utóbbi hónapokban, hogy ilyen későn, meg olyan későn van a kóruspróba...
most, hogy egy nap korábbi időpontra lett rakva, hirtelen mindenki elfoglalt... érdekes

fontos lenne, hogy nálam próbáljunk, mert meg kellene hallgatni pár dolgot...
de végülis nem nekem fontos...

Musical Est:
mivel hiába ajánlottam fel a választási lehetőséget, senki nem élt vele, akkor most szólok, hogy
Szombaton, azaz november 13-án, a Tolkien Klub előtt, 10.00tól meghallgatás nálam a Musical Estre. Aki szerepelni akar, legyen ott, különben nem lép színpadra. Ez van.
Nem kell órákat itt töltenetek, csak előadjátok egyszer, amit tudotk, és már mehettek is Isten hírével.

szólottam

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226727 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Sziasztok!

Holnap nem tudok menni próbára, mert terepgyakorlatom van 16-20 óráig. De hétvégén is gyakoroltam itthon.
Ana, majd ma még felhívlak telefonon.
Csütörtökön pedig elsoe a kórus, mint ahogy múlt hét kedden is az volt.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.597 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére