MTT Kórus

Több
19 éve 10 hónapja #230560 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Izé szövegek hoool? (nemtudom mindet ám én se)


Nekem pirosban csak pulcsim van.. ill egy polom amire rá van írva, "COCACOLA"
De azért igyekszem vinni egy két piros felsö cuccot.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230417 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Nekem nincs semmim, ami piros, szal ha ilyet akartok rajtam látni, akkor hozzatok :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230302 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Hogy ne egyedül kelljen menni szombaton (Angwen ha tudok/tudnék segíteni abban a dolgozatban komolyan megtenném/teszem) találkozzunk kettő és negyed három között a Borároson!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230279 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus
nagggyonjó hangulatú próba volt a mai, köszönet a részvételért
találkozunk csütörtökön 17:50- kor ugyanott 8)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230202 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Milendoria/Macskaszem írta: Nagyon-nagyon fontos!
A musical-esten ottmaradt egy fekete alapon fehér mintás pulcsiszerűség, ha valaki megtalálta, kérlek értesítsen!

nálam van
egyeztessünk időpontot

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230163 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Angwen, nincs ezzel semmi baj. Szigorlat előtti próbára én sem jöttem, és azt hiszem senki nem várhatja el, hogy elszúrjunk valami fontosat a suliban a kórus miatt. Majd most kiderül hogy tudja a dalokat a két "új" alt :mrgreen:
Estel, azért nem hallgattunk meg, mer nem gondoltuk, hogy komolyan gondolod, hiszen úgyis bekerültél volna. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230158 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Nagyon-nagyon fontos!
A musical-esten ottmaradt egy fekete alapon fehér mintás pulcsiszerűség, ha valaki megtalálta, kérlek értesítsen!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230156 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Kórus
A meghallgatáson? Ja persze, emlékszem, amikor meg se hallgattatok, hiába készültem... ;)
Sebaj. Én jövök mindkét alkalommal, és szombaton is. [size=9:3nzur4r1]És hozom a százast is a múltkori késésem miatt, amikor Artemisz is velem jött.[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230153 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Hát akkor hadd idézzem föl, hogy is történt a "megállapodás". Szeptember, kórusmeghallgatás. Megy a társaság a buszon, és Ana arról érdeklődik, kinek milyen időpont lenne jó. Én őszintén elmagyarázom a népeknek, hogy mivel kicsit sokat vállaltam ebben az évben, és a kórust nem tudom előre sorolni az életemben, nem érezném tisztességesnek, hogy nem tudnék teljes erőbedobással járni, és hogy nem ígérhetem, hogy számíthattok rám. Ezért, bár szeretem a kórust, inkább kilépek. Akkor azt mondtátok, hogy maradjak, ilyen feltételek mellett is. Hát erről beszéltem akkor. Úgy látszik, ti nem. Ha el tudok menni ma meg csütörtökön, elmegyek. Ha az itt elhangzó lelki fröccsöknek csak a felét komolyan veszem, már egy merő lelkifurdalás vagyok, de a kapacitásomat ez a tény nem fogja megnövelni.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230112 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Anának igaza van, a meghallgatáson mindenki elfogadta, hogy fellépünk most. Ez is kötelezettség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230104 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Angwen írta:

kriszana írta:

Angwen írta: Népek, sajnos hacsak valami isteni csoda következtében a közeljövőben az asztalomra nem kerül valahogy másfél kész szemináriumi dolgozat, erre a hétre alighanem kivonom magam a kórus tevékenységeiből. Sajnálom; sok sikert!

Remek, még egy ember visszamondja, és nem lesz kórus!

Ana, én év elején azt ígértem, el tudok jönni kéthetente egy próbára. Ez, akárhogy is nézem, heti kettő. Ennyit tudok erre mondani.

én meg azt gondolom, hogy ez kivételes alkalom, és eddig SOHA, egyetlen egyszer sem volt két próba egyetlen héten... (jó, mielőtt még valamlyik okos benyögi, igen a MUsical Est előtt a felszabadult napon volt egytlen plussz próba....)
És ha még mindig nem értitek, hogy ez nekem is úgy hiányzik, mint púp a hátamra, akkor sajnálom
Itt most arról van szó, hogy MEGÍGÉRTÜK
Függetlenül attól, hogy kihasználtuk-e a próbalehetőséget...
Persze...végülis nem a ti arcotok fog égni...
csak az baj - tudjátok - hogy már elegem van, hogy mindig én adom az arcomat hozzá... és én vállalok be mindent
ti pedig írogatjátok a klassz kis házidolgozataitokat, zongoraversenyre jártok, vagy ki tudja hova.
És NEKTEK VAN IGAZATOK.
Teljesen értem is, hogy mindez fontos, és nélkülözhetetlen az egyes emberek életében.
ÉN vagyok a barom, hogy mindig újra és újra bevállalok dolgokat.
Mert úgy érzem, a közösség miatt meg kell tenni
De mostmár megelégeltem
és elfáradtam
hidd el, Angwen, ÉN sajnálom
nagyon

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230088 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: MTT Kórus

kriszana írta:

Angwen írta: Népek, sajnos hacsak valami isteni csoda következtében a közeljövőben az asztalomra nem kerül valahogy másfél kész szemináriumi dolgozat, erre a hétre alighanem kivonom magam a kórus tevékenységeiből. Sajnálom; sok sikert!

Remek, még egy ember visszamondja, és nem lesz kórus!

Ana, én év elején azt ígértem, el tudok jönni kéthetente egy próbára. Ez, akárhogy is nézem, heti kettő. Ennyit tudok erre mondani.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230087 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Angwen írta: Népek, sajnos hacsak valami isteni csoda következtében a közeljövőben az asztalomra nem kerül valahogy másfél kész szemináriumi dolgozat, erre a hétre alighanem kivonom magam a kórus tevékenységeiből. Sajnálom; sok sikert!

Remek, még egy ember visszamondja, és nem lesz kórus!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230082 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Népek, sajnos hacsak valami isteni csoda következtében a közeljövőben az asztalomra nem kerül valahogy másfél kész szemináriumi dolgozat, erre a hétre alighanem kivonom magam a kórus tevékenységeiből. Sajnálom; sok sikert!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230073 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Szóval:
Most jött a jó hír
VASÁRNAP NINCS FELLÉPÉS! :dance:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230066 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Drizzt írta: Nem vagyunk feháborodva, csak ööö meg vagyunk lepve. Megcsináljuk?

Én határozottan kértem Ulmótól, hogy ha nem feltétlenül fontos, akkor tekintesenek el a vasárnapi rendezvények a Kórus jelenlététől, mert azon túl, hogy sztem nem oda való, és idő is alig lesz rá, mi most eléggé be vagyunk fogva.
Azt hiszem, figyelembe vette a kérést, mert nem vagyunk felsorolva, mint program.

Viszont, akinek van kedve jönni és MTT-s pólóban virítani, esetleg segíteni az előkészületekben és LEP-es szórólapot osztani, azt kérem jelentkezzen nálam, hogy ha nem volt KGY-en, akkor is legyen belépőjegye.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230064 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Nem vagyunk feháborodva, csak ööö meg vagyunk lepve. Megcsináljuk?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230062 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Tudom, hogy mindannyian fel vagytok háborodva, és ez teljesen jogos részetekről!
Azon egyszerű oknál fogva nem szóltam neketek eddig a vasárnapi fellépésről (ami egyébként még nem is biztos, hogy lesz), mert én sem tudtam róla...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230055 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Tavaly rám is csak azért nem sértődtek meg, mert kéthetente, bárhogy fájt, kihagytam az arra a napra eső adott eseményt, amikor hazamentem... Idén ugyanígy csinálom, ezért nem voltam ott még pl. egy TK-n sem... Na meg a vasárnapi videózáson. Merthogy aznap voltam két hét után ismét otthon. Van ez így. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #230047 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Hát igen...anyám tisztára meg van sértődve rám, mert több mint egy hónapja kihagyok minden családi eseményt, mert nem tudok hazamenni. Most is azt mondták, hogy ne merjek nem hazamenni, dehát ezek szerint mernem kell...szal egen, legközelebb előbb...persze csak, ha lehet.
Különben meg Énekelni RULZ :)
Amúgy mit éneklünk vasárnap ? Kell olyan tolkienes cuccokat is ? Már amennyi van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229905 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Kórus
ööö... jó.
Igazából jó lenne, ha nem egy héttel a fellépés előtt tudnánk meg, h menni kell (vasárnapira gondolok). Mert egy hétvégén két program kicsit sűrű a család számára, főleg előre számolatlanul.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229851 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Drizzt írta: Miaza' Goumoncs ?
Hja, és akkor most mikor lépünk fel pontosan ?

Fellépés: szombaton délután 16.00tól, a helyszínen találkozunk 15.00kor, vagy 14:30-kor a Borároson
Próbák: kedden ÉS csütörtökön 17.50 Közgáz

Még nem biztos, de elképzelhető, hogy vasárnap a MARATONI VETÍTÉS-ek szünetében is fel kellene lépjen a Kórus a MOM-ban. Erre is számítani kell, cserébe belépőt kapunk a vetítésekre. És számítok rátok, mint lelkes LEP-es szórólap-osztogató brigád.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229850 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Miaza' Goumoncs ?
Hja, és akkor most mikor lépünk fel pontosan ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229755 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Rabyn írta: Ana: azt szeretném megtudakolni, hogy csütörtökön mi lesz? Mert tegnap Peti mondta, hogy lesz összevegytve goumoncs&gyerekszoba találkozó a Leppel kapcsolatban, de nekünk ha jól tudom aznap próbánk lenne.

Igen, csütörtökön PRÓBA van 17.50-től a Közgázon,
függetlenül attól, hogy ki mit szervez...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229751 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ana: azt szeretném megtudakolni, hogy csütörtökön mi lesz? Mert tegnap Peti mondta, hogy lesz összevegytve goumoncs&gyerekszoba találkozó a Leppel kapcsolatban, de nekünk ha jól tudom aznap próbánk lenne.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229658 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Hü, azt a hét meg a nyócát, briliáns az ötlet!
Ezt azonban Vili írta; még szerencse hogy nem olyan bonyolult, mert az akkordokra könnyen rá lehet jönni, az átvezetéseket meg le kell hallgatni.
Innentöl már ügyes fülek és kezek megtaqnítják mindannyiunknak.
Csak ne nagyon énekeljük nyilvánosan...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229654 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Előd, ha nagyon kell...én leütlek. :mrgreen:
Amúgy én bármiben bennevagyok, ami kaláka. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229629 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Szolgálati közlemény:

Aki szeretne Musical-estes videómásolatot, juttasson el hozzám kazettát. A teljes műsor 3óra 10perc, tehát minimum 195 perces kazettát adjatok, ha az egész kell. (Picit tudok vágni a konferanszokból, ha nagyon összevakarom lehet, hogy meglesz a 10 perc, de már eleve a tapsok 90%-a nincs felvéve.)
Fontos tudnivaló: Mivel még sok tábori videóval is tartozom (lévén nagyonnagyon sokan kértek 8órás változatot, és én sem vagyok mindig itthon, sőt), ne számítsatok gyors elkészülésre, de továbbra is olyan sorrendben másolok, ahogy megkapom a kazettákat. Tehát érdemes mielőbb. Kettőt már kaptam! Reményeim szerint a LEP-ig megcsinálom az összes tábori és ME-s másolatot, de nem ígérem biztosra. Tudniillik utána meg mindenki LEP-es felvételeket szeretne majd.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229612 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Rayan: én ugyan nem tudom miröl van szó, de benne vagyok!: )
Kedden igyekszem odaérni a probára, de 5ig órám lesz ugyhogy lehet, hogy kések!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229596 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: MTT Kórus
ööö azta 3at?
vagy mindet? megzenesitve?
vagy usseteklemerthulyevagyok

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.610 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére