Kreatív Művészeti Csoport

Több
18 éve 9 hónapja #263704 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Én is szívesen segítek, csak tanítsatok be :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #263698 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Én is segítek szívesen. Én jelenleg a hímzést és a horgolást tanulom. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #263691 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Esgal, én is megyek, örömmel segítek, ha tudok. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #263689 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Adelard írta: Esgal: én is megyek nagytáborba, és szívesen segítek bármiben én is,ha kell;)


Csatlakozom!!! Én is megyek nagy táborba szóval amibe majd lehet segíteni szívesen....................

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262710 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Esgal: én is megyek nagytáborba, és szívesen segítek bármiben én is,ha kell;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262600 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Közérdekű közlemény

Talán már olvastatok róla, hogy a tolkien.hu őszig tartalom-feltöltés-en kell átessék. :idea: Mivel én lettem a Kreatív szekció / Fan Fiction rovatvezetője, keresek lelkes embereket/tüncöket/egyebeket, akik az egyes témák, csoportok ad1. bemutatását, ad2. híreinek figyelését, ad3. képgyűjtést, ilyesmit vállalnak.
Júni 28 - júli 7. között sajna nem leszek Pesten, de ez idő alatt kidolgozok egy részletes koncepciót, de addig is minden öltetet, segítség-ajánlatot várok!!! :wink: (priv, mail - akár kincso@tolkien.hu is :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262539 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Panda: tanítunk majd dolgokat, ne aggódj :) segítséget többiektől is köszönöm :) mindössze kíváncsi voltam, kit láthatok majd arrafelé :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja - 18 éve 9 hónapja #262412 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Kicsit lemaradva szólok,mint mindig,de én is megyek a nagy táborba. :D Bármiben tudok segíteni, örömmel rendelkezésre állok. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #261358 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Hömm, tábor: én beszállok szívesen, ha olyan van, amihez értek. Ha meg vizesvödröt kell cserélni, asztalt mosni és hasonlók, akkor főleg. :lol: Tudok kisvirágos gyöngyfűzést csinálni, mást csak akkor, ha megtanítjátok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #261306 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Én megyek! :D
Szal, ha valamiben tudok segíteni, csak szólj. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #261271 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Üdv népek!
Ki jön közületek Nagy Nyári Táborba? Azért kérdezem, mert (formálisan) én vagyok a tábori kreatív részleg "vezetője", és kíváncsi lennék, ki mindenki tevékenykedik majd esetleg arra. A "szokásos" dolgok lesznek: gyöngyfűzés, üvegfestés, textilfestés, meg egyebek, amik tavaly is voltak, és amik amúgy szoktak lenni.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #261021 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

:arrow: A MŰVÉSZETI PÁLYÁZAT HATÁRIDEJE MEG LETT HOSSZABBÍTVA, ÚJ HATÁRIDŐ: AUGUSZTUS 31.!

:!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260769 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Na hosszabbítsuk meg augusztus 31-ig akkor, kérnék mindenkit, hogy bárki aki felrakta bárhova az updateeljen ha lehet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260011 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Szerintem a TK-n nagyobb sikere lenne a kiállításnak.
És javaslom a határidő kitolását akár egészen nyár végéig. Mert ugye most még vizsgaidőszak van, utána meg mennek a népek nyaralni, meg ilyenek, és nem biztos, hogy az az első gondolatuk, hogy alkossanak valamit.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260007 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Arra gondoltam első lehetőségként, hogy júli 29-ig (péntek) meghosszabbíthatnánk a határidőt. Aztán a kérdés az, hogy szerintetek mondjuk a két tábor között lenne e igény egy kreatív napra ahol eredményt hirdetnénk, kiállítanánk a műveket és ezen kívűl persze még alkotójátékokat játszanánk.

Vagy pedig csináljuk azt, hogy meghosszabbítjuk a határidőt legalább augusztus közepéig és mondjuk szeptemberben szerveznénk egy kreatív napot vagy pedig az első tk-n hirdetnénk eredményt és szerveznénk kiállítást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259795 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Én nem tudok róla, hogy ilyen történt volna. Bizti, hogy jó az irányítószám? Nem 1071-et írt rá?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259704 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Mondd meg a barátnődnek, hogy ne legyen elkeseredve majd megoldjuk valahogy. Ha más nem adunk neki egy másik címet, akár az enyémet, de majd szólok. Addig azonban kérdeznélek Brisa, hogy korábbi pályázatokon sűrűn fordult elő ilyen? És ha igen mit csináltatok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259618 Írta: Finarfiel
Finarfiel válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Egyik barátnőm szeretett volna elküldeni a felhívásban megadott címre (MTT pályázat, Magyar Tolkien Társaság, 1701 Budapest Pf. 79.) 3 képet, és visszadobta a posta, hogy címzett ismeretlen. 8O
Szegénykém kétségbe van esve, hogy most mi lesz, mert olyan nagy lelkesedéssel készítette a képeket.

Nem lehet hasonló oka a minimális jelentkezésnek?

Végy egy Ezt-vagy-Azt, emeld föl a szívedig
s vigyázva tedd le. (Fodor Ákos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259443 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
A határidő meghosszabítását erősen támogatom. Ugyanis leghamarabb csak jövő hét végétől érek rá bármit is alkotni. És mindenféleképpen szeretnék csinálni valamit a pályázatra. :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259422 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Király!!! EGY pályamű érkezett be mindeddig :mrgreen: Szal mindenképp meg kell hosszabbítani a dolgot. És jobban meg kell hirdetni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259418 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Nos arra gondoltam, hogy mi lenne ha meghosszabítanánk a beadási határidőt július közepéig mondjuk és augusztus elejére szerveznénk egy nagy kreatív napot a többi csoporttal együtt ahol a pályázat eredményét hirdetnénk ki. Még konkrétabb ötletem nincsen, hogy milyen is lenne ez, de majd gondolkodom.
Battittól meg meg érdeklődöm, hogy érkezett e be mű.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259342 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Naszóval, az a helyzet, hogy nem volt jó ötlet...
Mivel a Szabó Ervin könyvtárban vannak az előadások, beszélgetések a könyvekről, a kézműveskedés nem nagyon felel meg se a helyszínnek, se a tervezett programoknak.

Majd csinálunk máskor. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259310 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Panda írta: Hahó emberek!
Arra gondoltam, az olvasókörön lehetne csinálni egy kreatívkodó asztalt olyan egyszerűbb dolgokkal, mint gyöngyfűzés, papírhajtogatás,...
Írtam Ankalimonnak, de még nem reagált. Ha csinálhatjuk, lenne kedvetek?

Nekem lenne. :wink: De,mikor lesz az olvasókör?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259268 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Hahó emberek!
Arra gondoltam, az olvasókörön lehetne csinálni egy kreatívkodó asztalt olyan egyszerűbb dolgokkal, mint gyöngyfűzés, papírhajtogatás,...
Írtam Ankalimonnak, de még nem reagált. Ha csinálhatjuk, lenne kedvetek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258008 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Brisa írta: Ja, és Finwe, júniusban nem lesz TK...

De lesz Tolkien- olvasókör. :wink: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257976 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Finwe, teccik az ötlet, de szeríntem egy kissé drága lenne... Az anyagi terheket ki állja? Összedobnánk közösen?

Fogalmam sincs, hogy érkezett-e valami, hiszen Batti szokta nézni a postafiókot. Hívd fel, és kérdezd meg őt valamikor.

A közgyűlésen felhívtam a tagtársak figyelmét a pályázatra.

Ja, és Finwe, júniusban nem lesz TK...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257935 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Díjak:

Arra gondoltam,hogy egy hobbit csomagot adnánk át, lenne benne mondjuk egy szépen díszített tányér, egy szépen megvarrt/hímzett hobbitterítő, egy üveg korabeli bor (vagy esetleg bodzaszörp, sőt arra is gondoltam, hogy esetleg boros üvegbe bodzaszörpöt öntenénk és mellékelnénk egy verset egy túlbuzgó ifjú hobbitról aki ifjukora ellenére kiitta a bort es kipotolta egy kis szörppel, hogy ne vegyek észre a szulok). Ezenkívűl rakhatnánk bele egy kis almát meg mogyorót, és mindezt egy kosárban adnánk át.
Lenne valaki aki a terítőt meg a tányért elkészítené? Vagy ha van, más ötletet is megvalósíthatunk.
Brisa nem érkezett még semmi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256416 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Igen én is filóztam hogy lehet, hogy mégis csak jó lenne így. Akkor maradjunk talán ennyiben ha nincs más kifogás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256413 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Finwe írta: elvileg igen nehéz lenne korlátozni azt, hogy ki hány néven beregisztrálva szavazzon ,ezért úgy oldhatnánk meg a dolgot, hogy felkérünk egy pár fórumost hogy szavazzon. És a képeket is csak ők láthatnánk. Mit gondoltok?


Szerintem ezt bízzuk a forumozók lelkiismeretére, hogy egy, vagy több néven szavaznak...
Ismerve a forumozók inteligenciáját, és igazság érzését, nem hiszem, hogy egy ember egy szavazatra több néven is fog írni... :oops:

Az Ip cím alapján ezeket simán ki lehet szűrni...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256412 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Finwe írta: Kérlek benneteket, hogy hirdessük ahol csak tudjok a dolgot, akár plakátként is akár fórumokon(csinálok egy egyszerűbb posztert). Kérek ötleteket, hogy milyen fórum van ahova föl lehet ezt rakni és lenne érdeklődés az irányában.

Az oklevélről meg a díjról gondolkodom de addig is a Ti ötleteiteket is várom :) A lényeg az lenne, hogy a Tolkieni világhoz kapcsolódó dolog legyen. Ennek az elkészítésére ha úgy kívánja szervezhetünk egy talit is, meglátjuk!

A szavazást úgy képzeltem, hogy a Galériába föltesszük a képeket, kapnak egy kódot és a szavazás topikban lehet rájuk szavazni. No most mikor kitaláltam ezt, abba nem gondoltam bele, hogy elvileg igen nehéz lenne korlátozni azt, hogy ki hány néven beregisztrálva szavazzon ,ezért úgy oldhatnánk meg a dolgot, hogy felkérünk egy pár fórumost hogy szavazzon. És a képeket is csak ők láthatnánk. Mit gondoltok?



Hirdetési helynek: Amatőr Művészek Fóruma

A szavazáshoz: szerintem ne zárjuk ki az oldal látogatóit a szavazásból, mert az a pár ember, akik fel lennének kérve lehetnek elfogultak is, vagy mittommi. Szerintem mindenkinek a lelkiismeretére lehetne bízni, hogy hány néven regisztrálva szavaz a művekre.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.481 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére