Kreatív Művészeti Csoport

Több
18 éve 11 hónapja #256399 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Kérlek benneteket, hogy hirdessük ahol csak tudjok a dolgot, akár plakátként is akár fórumokon(csinálok egy egyszerűbb posztert). Kérek ötleteket, hogy milyen fórum van ahova föl lehet ezt rakni és lenne érdeklődés az irányában.

Az oklevélről meg a díjról gondolkodom de addig is a Ti ötleteiteket is várom :) A lényeg az lenne, hogy a Tolkieni világhoz kapcsolódó dolog legyen. Ennek az elkészítésére ha úgy kívánja szervezhetünk egy talit is, meglátjuk!

A szavazást úgy képzeltem, hogy a Galériába föltesszük a képeket, kapnak egy kódot és a szavazás topikban lehet rájuk szavazni. No most mikor kitaláltam ezt, abba nem gondoltam bele, hogy elvileg igen nehéz lenne korlátozni azt, hogy ki hány néven beregisztrálva szavazzon ,ezért úgy oldhatnánk meg a dolgot, hogy felkérünk egy pár fórumost hogy szavazzon. És a képeket is csak ők láthatnánk. Mit gondoltok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255672 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Köszke! :dance: :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255671 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Jelentem, megvan az engedély a vezetőségtől. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255116 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
:lol: Jó.
Oklevél: ezt kézzel gyártjuk? Monnyuk lesz 1., 2., 3. meg különdíj, és ennyi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255112 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Panda írta: A szavazás hol lesz, a fórumon? Vagy valahol a főoldalon?


Ez engem is érdekelne, hogy képzelted el Finwe.

(Panda, ehhez vagy programozói tudás kell és admin jogkör, vagy pedig /legalább/ moderátori jogosultság. Szóval ezt te nem fogod tudni semmiképp megcsnálni. :D )

A főoldalon is kint van a pályázat. Az enedélyhez már csak egy szavazat kell...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255110 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
A szavazás hol lesz, a fórumon? Vagy valahol a főoldalon?
Megpróbálkozok vele, ha nem kell hozzá nagy számtechtudás. :lol:
Ha igen, akkor inkább segítek oklevél- meg díjgyártani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254948 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Finwe írta: Na Brandir aszonta (és szerintem neki van igaza), hogy akárhol is hirdetünk pályázatot ahhoz kell a vezetőség döntése amennyiben az mtt nevében hirdetjük, ezt mondjuk én alapból így gondoltam, csak aztán Brisa Te csodálkoztál, hogy miért kérek engedélyt :)


No, ha az ember a saját berkein belül akar valamit meghirdetni, ahhoz nem kell feltétlenül a vezetőség engedélye, ellenben, ha már kifelé is orientálódunk, azaz az MTT nevét felhasználva tevékenykedünk, ahhoz bizony már nagyon is kell az engedély. Van különbség a kettő között. És én még akkor csodálkoztam, amikor még úgy volt, hogy csak befelé hirdetünk. :D

A felhívás szövege tetszik, részemről is tekinthető véglegesnek.

Az engedély folyamatban van.

A Tolkien.hu-ra felrakta már Finwe: www.tolkien.hu/view.php?&c=3&a=1677

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254945 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Hát akkor mégi az MTT nevében hirdetjük. Brisa elintézi az engedélyt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254916 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
giskard.uw.hu/Szauron.jpg

Na Brandir aszonta (és szerintem neki van igaza), hogy akárhol is hirdetünk pályázatot ahhoz kell a vezetőség döntése amennyiben az mtt nevében hirdetjük, ezt mondjuk én alapból így gondoltam, csak aztán Brisa Te csodálkoztál, hogy miért kérek engedélyt :)
Akkor vagy kérünk engedélyt és várunk, ami azt jelenti, hogy a júliusi tk-n semmiképp nem lesz díjátadás, vagy pedig az mtt nevét kivesszük a szövegből, és simán Kreatív Művészeti Csoportot írunk(esetleg kitalálunk magunknak egy nevet ideiglenesen). Én ez utóbbit javaslom, át is írom immár sokadjára a szöveget :)

Ha megfelelnek így a dolgok mindenkinek akkor akár ki is lehet rakni a képpel együtt a főoldalra.

Ilyeténmódon akkor az interneten bárhol hirdethetjük, sőt lehet hogy itt a suliban is kitenném plakát formájában, itt ugyanis sokan vannak rajzosok. Olorin küldd már el nekem a plakátot amit csináltál a finrod@freemail.hu címre. Aztán maj ha szólok ki teheted.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254900 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Egyébként aaz utolsó tk elvileg junius 11-én lesz. Remélhetőleg addigra meg lesz oldva a zsűrizés satöbbi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254893 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
A Sauron a Szil miatt lett, mert ott is úgy van, de átírtam. A láthatatlan egyébként nem jelenti azt, hogy ábrázolhatatlan is, hisz tényleg nem látjuk, mi sem meg a Középfölde lakói sem, ilyen értelemben értettem és ezt ki is fejtettem a pályázati szövegben. De talán jobb lesz a "Szauron árnyékban" cím.

Az új átírt képet mindjárt fel is rakom csak itt nem jó a kislemezes meghajtó :)

A pályázati szöveget is átszerkesztettem. Megkockáztatom, hogy ez a végleges változat már :) Azt töröltem, hogy a fórumozó közönség felé hirdetjük meg, mert bárki nevezhet. Azt viszont akkor nem tudom, hogy most a tolkien.hu-n kívűl másutt hirdethetjük e meg vagy ahhoz kell a vezetőség engedélye, ezt megkérdem maj.

Brisa a palyazat@tolkien.hu -t nézném én is :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254787 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Finwe írta: Az MTT Kreatív Művészeti Csoportja pályázatot hirdet a www.tolkien.hu forumozó közönsége felé "Láthatatlan Szauron" címmel


8O Ezekszerint csak fórumozó küldhet be pályázatot? :triste: :crying: :bawling:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254776 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Finwe írta: Egy kérdés még Brisa: A palyazat@tolkien.hu -t gondolom használhatjuk, mert ha igen akkor azt is kellene valakinek nézni. És akkor annak jelszó kellene.


Ezt már elrendeztem. Ha te is szeretnéd nézni, akkor keress meg.

A "Láthatatlan Sauronnal" sztem több baj is van:
:arrow: ha láthatatlan, akkor nem lehet ábrázolni, azaz ne csodálkozzunk, ha pl. üres papírt küldenek be :wink:
:arrow: ill. mivel magyarok volnánk, ezért Szauront ajánlok Sauron helyett

Én tudok segíteni a képek fényképezésében (a LEP-es pályázat képeit is én fotóztam le), valamint abban, hogy a virtuális kiállítás elkészüljön.

Ez szvsz jobb:

Díjátadás:
A díjátadás és a kiállítás helyszínéről és az időpontról a pályázókat időben értesítjük.


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254752 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
A következők a teendők, ezekhez kell segítség:
-díjkészítés
-oklevél elkészítése
-a műveket le kell majd fényképezni (méghozzá jól, jó megvilágításban ha lehet) és el kell majd szállítani a kiállítás és díjátadás helyszínére
-a fényképeket fel kell rakni a tolkien.hu-ra
-el kell indítani egy szavazást
-értesíteni kell a díjazottakat.
Most ennyi jutott eszembe hirtelen, ezek közül tessenek kiválasztani valamit :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254744 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Nagyjából ugyanaz mint az előző csak a díjátadást írtam át 2 verzióban, talán az lenne a jobb, hogyha nem hirdetnénk ki hogy mikor lesz hanem csak május végén értesítenénk őket. Ha a két verzió közül választottunk akkor lehet kirakni.
Egy kérdés még Brisa: A palyazat@tolkien.hu -t gondolom használhatjuk, mert ha igen akkor azt is kellene valakinek nézni. És akkor annak jelszó kellene.

A díjról pedig annyit, hogy szerintem csinálunk valamit, mégpedig valami olyasmit ami a tolkieni világhoz kapcsolódik. Valamit amit egy rátermett hobbit megérdemel mondjuk. Már vannak ötleteim de még nem tisztázódott bennem. Mindenesetre valamit összedobunk

A címmel mi a baj egyébként? Lehet hülyén hangzik hogy Sauron láthatatlan, de figyelemfelkeltő és hát abban az értelemben ahogy leírtam tényleg igaz is. De lehet hogy télleg rossz én is filóztam rajta:)


Aki be akar lépeni a csoportba, az küldjön nekem egy privit, amelyben közli polgári és nick nevét

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja - 18 éve 11 hónapja #254740 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Művészeti pályázat

" ...Ám Sauronnak nem volt halandó teste, s bár elveszítette azt az alakját, amelyben oly sok gonoszat cselekedett, s többé soha nem tudott emberi szemnek tetsző alakot ölteni, szelleme felemelkedett a mélyből, s mint a tengerre boruló árnyék és fekete felhő, visszatért Középföldére, Mordorba, mert az volt az otthona. Ott ismét elfoglalta Barad-dur erős várát, s ott lakozott sötéten és csöndben, amíg új alakot nem készített magának, a láthatóvá vált gonoszság és gyűlölet képét, és Sauron, az iszonyatos tekintetét kevesen tudták elviselni... "
/J.R.R.Tolkien: Szilmarilok/

Szauron testét numenori elpusztulása és Barad-durba való visszavonulása óta valós mivoltában nem láthatta senki, vagy csak kevesen, így láthatatlan volt Középfölde lakói számára, s mivel Tolkien sem részletezte hogyan is nézett ki, így az olvasók és rajongók képzeletét azóta is foglalkoztatja milyen alakot is ölthetett. Az MTT Kreatív Művészeti Csoportja pályázatot hirdet "Szauron árnyékban" címmel, melynek témája a Sötét Úr harmadkori testetöltésének ábrázolása. A versenyre rendhagyó módon egyetlen kategóriában bármilyen ipar,- és képzőművészeti alkotást vagy ezen kategóriákba hagyományosan be nem sorolható bármilyen anyagból készült síkbeli vagy térbeli formaalkotást várunk. A téma megközelítése éppúgy lehet humoros, mint ahogy komoly is.

Beérkezési határidő: 2005 június 1

Feltételek
A pályázatra csak eredeti, jogtiszta, máshol még nem publikált, a szerzői jogok tekintetében semmilyen korlátozás alá nem eső műveket lehet benyújtani. Egy személy maximum 3 alkotással pályázhat.
A pályázaton nem vehetnek részt a pályázat előkészítésében, lebonyolításában, illetve értékelésében részt vevő személyek! A pályázatra nem lehet nevezni a Magyar Tolkien Társaság korábbi pályázataira már beküldött alkotásokkal.
A meghirdető a beküldött pályamunkák kiállítási, felhasználási, publikálási, másolási/sokszorosítási jogát fenntartja, a beérkezett műveket semmilyen körülmények között nem küldi vissza! A művekért felelősséget nem vállal.


A pályázat formátuma :
A pályaműveket csak hagyományos úton, postán lehet beadni. Az alkotáson nem szerepelhet a szerző neve, személyi adatai vagy bármilyen az alkotó személy azonosítására alkalmas utalás. A pályázó ( neve, lakcíme, telefonszáma, e-mail címe ) adatait mellékelten kell megadni egy képeslap nagyságú papíron.

Értékelés:
A beérkezett pályaműveket a www.tolkien.hu forumozó közönsége szavazással fogja elbírálni. A legjobbakat díjban és oklevélben részesítjük.
A legnépszerűbb művekből az MTT Tolkien Klub helyszínén, valamint a www.tolkien.hu-n, a Magyar Tolkien Társaság hivatalos honlapján szervez kiállítást. A pályázat legjobb alkotásai megjelennek a Magyar Tolkien Társaság negyedévente megjelenő folyóiratában, a Lassi Laurie oldalain is.

Díjátadás:
A díjátadás és a kiállítás helyszínéről és az időpontról a pályázókat időben értesítjük.

A nevezés módja :
Az alkotásokat ajánlott küldeményként az alábbi címre várjuk: MTT pályázat, Magyar Tolkien Társaság, 1701 Budapest Pf. 79.
Ne felejtsd megadni a nevedet, a lakcímedet, a telefonszámodat és az e-mail címedet is! (Az adataidat bizalmasan kezeljük, nem adjuk tovább.)

Ha kérdésed van, írj: palyazat@tolkien.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254703 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Változatos keresztkérdéseim vannak: Hogy lehet belépni? Valaki meg tudja-e mondani nekem, hogy van-e tagdíjhátralékom, és amennyiben van, ez mennyiben akadályozza a belépést?

Díjak gyártását szívesen vállalom, főleg ha június után lesz az eredményhirdetés, csak mondjátok meg, mi kell.

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254591 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Én is segítek, ha kell. Csak mondjátok meg, mit csináljak, mert sejtelmem sincs, mik egy ilyen pályázat szériatartozékai.
Ha TK-n lesz a díjátadás, akkor ne június legyen a határidő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254576 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Nem, még mindig csak a megbeszélés folyik. :wink: Majd ha kiraktuk a TolkienHU-ra meg más topikokba, akkor leszünk készen a kiírással.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254574 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Akkor most lehet hírdetni?
Mert a kiírásból nem derűl ki számomra világosan. :oops: :deal:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254522 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Finwe írta: Művészeti pályázat

"...Ám Sauronnak nem volt halandó teste, s bár elveszítette azt az alakját, amelyben oly sok gonoszat cselekedett, s többé soha nem tudott emberi szemnek tetsző alakot ölteni, szelleme felemelkedett a mélyből, s mint a tengerre boruló árnyék és fekete felhő, visszatért Középföldére, Mordorba, mert az volt az otthona. Ott ismét elfoglalta Barad-dur erős várát, s ott lakozott sötéten és csöndben, amíg új alakot nem készített magának, a láthatóvá vált gonoszság és gyűlölet képét, és Sauron, az iszonyatos tekintetét kevesen tudták elviselni..."
/J.R.R.Tolkien: Szilmarilok/

Szauron testét numenori elpusztulása és Barad-durba való visszavonulása óta valós mivoltában nem láthatta senki, vagy csak kevesen, így láthatatlan volt Középfölde lakói számára, s mivel Tolkien sem részletezte hogyan is nézett ki, így az olvasók és rajongók képzeletét azóta is foglalkoztatja milyen alakot is ölthetett. Az MTT Kreatív Művészeti Csoportja pályázatot hirdet a www.tolkien.hu forumozó közönsége felé "Láthatatlan Szauron" címmel, melynek témája a Sötét Úr harmadkori testetöltésének ábrázolása. A versenyre rendhagyó módon egyetlen kategóriában bármilyen ipar,- és képzőművészeti alkotást vagy ezen kategóriákba hagyományosan be nem sorolható bármilyen anyagból készült síkbeli vagy térbeli formaalkotást várunk. A téma megközelítése éppúgy lehet humoros, mint ahogy komoly is.

Beérkezési határidő: 2005 június ??:

A beérkezett műveket itt és itt ekkor és ekkor állitjuk ki (Tolkien klub?).

Feltételek
A pályázatra csak eredeti, jogtiszta, máshol még nem publikált, a szerzői jogok tekintetében semmilyen korlátozás alá nem eső műveket lehet benyújtani. Egy személy maximum 3 alkotással pályázhat.
A pályázaton nem vehetnek részt a pályázat előkészítésében, lebonyolításában, illetve értékelésében részt vevő személyek! A pályázatra nem lehet nevezni a Magyar Tolkien Társaság korábbi pályázataira már beküldött alkotásokkal.
A meghirdető a beküldött pályamunkák kiállítási, felhasználási, publikálási, másolási/sokszorosítási jogát fenntartja, a beérkezett műveket semmilyen körülmények között nem küldi vissza! A művekért felelősséget nem vállal.


A pályázat formátuma :
A pályaműveket csak hagyományos úton, postán lehet beadni. Az alkotáson nem szerepelhet a szerző neve, személyi adatai vagy bármilyen az alkotó személy azonosítására alkalmas utalás. A pályázó ( neve, lakcíme, telefonszáma, e-mail címe ) adatait mellékelten kell megadni egy képeslap nagyságú papíron.

Értékelés:
A beérkezett pályaműveket a www.tolkien.hu forumozó közönsége szavazással fogja elbírálni. (A legjobbakat ....... nyereménnyel díjazzuk?)
A legnépszerűbb művekből az MTT Tolkien Klub helyszínén, valamint a www.tolkien.hu-n, a Magyar Tolkien Társaság hivatalos honlapján szervez kiállítást. A pályázat legjobb alkotásai megjelennek a Magyar Tolkien Társaság negyedévente megjelenő folyóiratában, a Lassi Laurie oldalain is.

Díjátadás:
A díjakat a júniusi Tolkien Klubbon nyújtjuk át

A nevezés módja:
Az alkotásokat ajánlott küldeményként az alábbi címre várjuk: MTT pályázat, Magyar Tolkien Társaság, 1701 Budapest Pf. 79.
Ne felejtsd megadni a nevedet, a lakcímedet, a telefonszámodat és az e-mail címedet is! (Az adataidat bizalmasan kezeljük, nem adjuk tovább.)

Ha kérdésed van, írj: palyazat@tolkien.hu


Szerintem ez a szöveg tökéletes. (Néhány elütést, hibát kijavítottam.) Pár megjegyzés csak:

:arrow: A TolkienHU főldalára ki lehet rakatni Ulmoval, de csak a táborok felhívása és a TK alá...
:arrow: A címet meg kellene gondolni. Ha jó, akkor akár hozzám is jöhetnek az alkotások. (Na, most járhatok a postára... :P )
:arrow: Szerintem nem kell díj. Oklevél elég lesz és a kiállítás. Nem állunk úgy anyagilag, hogy tudjunk díjakat venni. És mivel ez egy belső pályázat lesz, szerintem így is működni fog. Kipróbálni mindenképp érdemes.
:arrow: Esetleg ami még szóbajöhet díjként: mi gyártunk valamit a győzteseknek... Esetleg egy szobrocskát vagy valami ilyesmit, amit aztán mindig tudunk adni a pályázatokon.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254486 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Maj szólok.

A pályázattal kapcsolatban: szerintem hirdessük meg és ha készül megfelelő számú munka május végéig, június elejéig akkor az utolsó Tk-n megejtjük a díjátadást, ha nem, akkor meghosszabítjuk a határidőt és később.
Szóval jelentkezzetek segíteni minél hamarabb. Amennyiben egyetértünk ebben akkor a pályázati szöveget letisztázom és ki is lehet tenni a főoldalra.

A csoport általános ügyeivel kapcsolatban is majd írok be ide később, ha lesz időm, mert vannak tervek, ötletek stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254183 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Ez is off,de éljen,éljen! :mrgreen:
Olorin,szerintem várj még vele egy kicsit,mert a pályázatnál még nem minden dolog tiszta,ha hamarosan kész lesz a pályázati kiírás teljesen,meg minden részlet rendben,akkor lehet mozgolódni,és nagyon köszönünk minden segítséget! :D
Finwe,lett értesítve az InfoCsoport? :D

InfoCsoport írta: Megkérek minden egyes MTT-s munkacsoportot, hogy megalalulásást és hivatalossá válását jelezze az InfoCsoportnak is, ne csak a vezetőségnek, hogy pontosan tudjuk, milyen csoportok tevékenykednek az MTT-n belül! A még nem hivatalosan működő, de már aktív munkacsoportok is szóljanak nekünk! Előre is köszönjük a segítségeteket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254102 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Bocsi, hogy OFF!

Éljen, éljen, éljen!!!!! Végre van topicunk! :hello: :dance:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254040 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Végre! :itscool: Már kezdtem oFF lenni másik topicba!
Láttam egy pályázatot, milyen a láthatatlan Sauron, vagy mi a címe... :oops: csinálok egy kis hírverést a városomban neki, de csak abban az esetben, ha ez nem sért más érdekeket, mert (elvileg) a fórumozók számára lett meghírdetve... :(
Hétfőig még van idő, addig nem csinálok semmit.
Várom a döntésetek...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254030 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
1. A csoport neve: Kreatív Művészeti Csoport

2. A csoport céljai, tevékenysége:

:arrow: Célirányos alkotó,- és szervezőmunkák. Ami azt jelenti, hogy valamilyen rendezvényre vagy kiállításra készülnének el az adott alkotások, tehát a minőség ez esetben követelmény.
Ide tartoznának a következők:

-Jelmez,- és díszlettervek készítése, megvalósítása (Együttműködés más kreatív produkciókkal)
-Illusztrációk készítése
-Kreatív programok szervezése
-Pályázatok szervezése (csoporton belülre, ill. a nagyközönség felé is)

:arrow: Kötetlenebb foglalkozások, ahol még aki tehetségtelennek is érzi magát is
próbálkozhat méghozzá sikerrel, mert itt az alkotás öröme a cél, mint ahogyan a táborokban is ment ez: ld. Üvegfestés, gyöngyfűzés vagy bármi alkotó, kézműves munka kívánság szerint stb. Ezt a táborban is igen sokan csinálták, itt is sokan bekapcsolódhatnának.
Ide tartoznának a következők:

-Új technikák, ágak, módszerek elsajátítása, fejlesztése. (Leírás készítése a TolkienHU számára)
-Alkotójátékok
-Kötetlen beszélgetések a kapcsolódó témákban
-Kiállítások látogatása

3. A csoport első koordinátora: Finwe

4. A csoport topikjának címe: Kreatív Művészeti Csoport

5. A csoport tagjai:
Panda
Holdlány
Gumipók
Toma gazda
Finwe
Silima
Adelard
Onering
Soulreaver
Brisa
Irunien
Mírrand
Eldamyn
Stara
Olosta

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254024 Írta: Ulmo
Kreatív Művészeti Csoport téma létrehozva Ulmo által
A Kreatív Művészeti Csoport topicja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.489 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére