Kreatív Művészeti Csoport

Több
18 éve 4 hónapja #279943 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Soul, akkor igazán megtehetnéd, h készítesz sajátkezűleg 10, kimondottan színezésre szánt rajzot.

Esetleg másnak nem lenne hozzá kedve?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja - 18 éve 4 hónapja #279942 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Nekem úgy rémlett valamikor régről, hogy volt már itt a fórumon kifestős link; rákerestem, és meg is találtam még a 2003-as LEP (már régesrég archivált) topikjában: www.lordoftherings-soundtrack.com/ile/print.html (Mivel tavalyelőttiek, és az már régen volt, gondolom, fel lehetne őket megint használni ;) )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279941 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Apró megjegyzés, ezeket nem én készítettem, mielőtt még valaki egy kiélezett baltával akar nekem jönni :D 8)
Ezek egy könyvből lettek kimásolva :D

Kicsiknek ?
Hmmm...
Ennyire leegyszerűsítve ?
Hoppáré...
Lehet, hogy meg tudom csinálni...
De nem ígérek semmit...
Amúgy, ezt fel tudjátok használni erre a célra, mert elég "egyszerű"
i21.photobucket.com/albums/b298/ ... adriel.jpg

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279904 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Soul, a rajzok gyönyörűek, de nem kimondottan színezéshez valóak és nem kisebb gyerekeknek. Túl sok a már általad kiszinezett, satírozott rész.
Nem lenne kedved 5-6 egyszerűbb, határozott vonalakkal megrajzolt, árnyékolásmentes, kisebb gyerekek számára készült rajzok megalkotásához?

Kábé ilyen legyen:
www.nicoles-funworld.de/windowco ... ckel05.jpg
www.nicoles-funworld.de/windowco ... aya-23.JPG

A nagyobbaknak meg viszünk a már meglévőkből. Ők értékelni fogják ezt a típusú rajzokat.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279901 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Brisa !!!

Én már adtam Olostának egy rakattal...
Ha kellenek, itt a link:

www.photobucket.com
Ott a keresőbe beírni, hogy Tanathiel...
Ott középett, ha bejön az oldal egy "Tolkienes munka" almappában van minden !
Kb. 30-35 kép, amit lehet színezni, meg miegyéb...
Pontosítok... pontosan 44 db. kép...
Már vagy 2-3 napja fenn vannak... Azt hittem Olosta leszede őket...
Egy Gyűrűk Ura szerepjáték könyvből vannak kiszedve. Majdnem a 4/5-e.
Szóval, tessék nyugodtan használni...

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279845 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
A LEP-re szeretnénk vinni a gyerekeknek GyU-s színezőket. Ki tudna rajzolni A4-es méretű színeznivalókat? (Az orkokat, uruk-haiokat mellőzni kellene és inkább barátságosabb figurák kellenének. :D ) Kb. 10 féle rajz kellene.

És gyorsan...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279627 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Nna :D
Gondoltam felrakok ide egy szép kis ornamentikát :D
Igaz, hogy eredetileg kelta ornamentika, de szerintem, kissé ahogy átalakítottam, lazán beillik egy elf díszítővilágba is :D
De, azt hiszem ezt inkább rátok bízom :D

Itt is van :D

i21.photobucket.com/albums/b298/ ... Munka6.jpg

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279448 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Soulreaver írta: Olosta!

Holnap, legkésőbb holnapután kész egy rakat kis kép, amit kértél tőlem.
Elnézést a késlekedésért, de dolgom akadt útközben :P
Ezer bocsi :D

Szóval, majd felrakom őket a photobucketre vagy ha fenn vagy MSN-en, akkor átpasszolom :D
Jó így ? Válassz :D Mert akkor meg kéne beszélni egy időpontot, hogy mikor is vagy fenn :P



Egyáltalán nem vagy késésben (a topicot meg totál szétOFFoljuk, de nem baj :D ).
Délelőtt leszek MSN-en, remélem, addig még elolvasod ezt az üzit. (Kérem, ha nagyon zavarók vagyunk itten, akkor később törölje egy illetékes. Köszönöm)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279443 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Olosta!

Holnap, legkésőbb holnapután kész egy rakat kis kép, amit kértél tőlem.
Elnézést a késlekedésért, de dolgom akadt útközben :P
Ezer bocsi :D

Szóval, majd felrakom őket a photobucketre vagy ha fenn vagy MSN-en, akkor átpasszolom :D
Jó így ? Válassz :D Mert akkor meg kéne beszélni egy időpontot, hogy mikor is vagy fenn :P

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279438 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Népek!!!

Mindenki, akinek van otthon nélkülözhető befőttes/szószos/Erős Pistás/Édes Annás/anyámkínjás üvege, az kérem szépen, hogy a LEP-ig gyűjtögesse össze, mossa ki, áztassa le róla a papírt, és a LEP előtt a díszítésre, vagy aznap reggel hozza el, és lehetőleg a kézműves-gyerekes-játszós szekció környékén adja le, valaki odatartozónak (nekem)!


Köszönöm!!!!!!!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279405 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Ery írta:

Soulreaver írta: Szóval, a lányzó készíti el majd a Gil-Galad levelet :D
Én csak egy kis supportot nyújtottam :P
Tengwák tekintetében :D


öhm... ezzel rám céloztál?

Csak mert én fiú vagyok...


Hoppá...
Ezer bocsánat :P
Nem akartalak megbántani, csak spéci fogalmam sem volt, hogy fiú vagy :P
A névből lánynak tűntél ... :P
Újfent elnézést :D
Amúgy, tudod használni, amit adtam ?
Mármint a tengwákat :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279384 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Soulreaver írta: Szóval, a lányzó készíti el majd a Gil-Galad levelet :D
Én csak egy kis supportot nyújtottam :P
Tengwák tekintetében :D


öhm... ezzel rám céloztál?

Csak mert én fiú vagyok...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279367 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Nnnna :D
Erynek egy kicsit úgy tűnik tudtam segíteni :D
Szóval, a lányzó készíti el majd a Gil-Galad levelet :D
Én csak egy kis supportot nyújtottam :P
Tengwák tekintetében :D

Ja!
Ha kellenek a tengwák, amiket Olostának készítettem, szóljatok, gondolom, azért páran még használhatják, nemde ?
Szóval, ha kell valakinek egy kalligrafikus megoldású tengwa, akkor tessék csak szólni :D
Amúgy, ott van a photobucketes albumomban :D
De ha valaki nem talál oda, az szóljon, mert elirányítom :P

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279360 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279359 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Színek szerint válogattam, és most már hozzá nem nyúlok :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279334 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Minerva írta: A csíkok a tetején meg az alján. Az egyik kék, a másik fekete.


Jé, télleg. :D A kék az szebb. Amúgy szupi lett a csík. Bár mintha jobb oldalon a Melian kép egy kicsit kilódna a sorból.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279333 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
A csíkok a tetején meg az alján. Az egyik kék, a másik fekete.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279331 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Minerva írta: daylightdancer.freeblog.hu/Files/footercsik1.jpg
daylightdancer.freeblog.hu/Files/footercsik2.jpg
Ezt a kettőt készítettem, jó lesz?


Mi a különbség a kettő között?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279301 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279224 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Kreatív Művészeti Csoport tagjai, kérlek, segítsetek neki ebben egy picit! :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279223 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Gandalf írta:

Minerva írta:

Gandalf írta: Tolkien.HU Galéria, Tolkien Születésnap 2003, 2004, 2005. kategóriák.
A legigényesebbekből és legszebbekből lehetne egy ízléses, nagyon pöpec összeállítás! :)


Ö, az nem jobb, ha Ti válogattok, én meg összerakom? :oops:

Nekem speciel nincsen erre időm és energiám, de ha bárki bevállalja... Keress valakit, akiben ég a tettvágy! :twisted:


Megcsinálom a képeket, de hadd ne kelljen már átnéznem az összeset és válogatnom...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279222 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Minerva írta:

Gandalf írta: Tolkien.HU Galéria, Tolkien Születésnap 2003, 2004, 2005. kategóriák.
A legigényesebbekből és legszebbekből lehetne egy ízléses, nagyon pöpec összeállítás! :)


Ö, az nem jobb, ha Ti válogattok, én meg összerakom? :oops:

Nekem speciel nincsen erre időm és energiám, de ha bárki bevállalja... Keress valakit, akiben ég a tettvágy! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279219 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Gandalf írta: Tolkien.HU Galéria, Tolkien Születésnap 2003, 2004, 2005. kategóriák.
A legigényesebbekből és legszebbekből lehetne egy ízléses, nagyon pöpec összeállítás! :)


Ö, az nem jobb, ha Ti válogattok, én meg összerakom? :oops:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279215 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Tolkien.HU Galéria, Tolkien Születésnap 2003, 2004, 2005. kategóriák.
A legigényesebbekből és legszebbekből lehetne egy ízléses, nagyon pöpec összeállítás! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279213 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Gandalf írta: Minerva: Méret és felbontás ügyben lásd minták!
Header: Legyen rajta jobb oldalt a Tolkien.HU embléma, mint minden T.HU-s oldalon, bal oldalt pedig a TOLKIEN SZÜLETÉSNAP FELIRAT, alatta a "Rég várt ünnepély" szlogen és az, hogy Átjáró nap. Betűtípus Rád van bízva, kép nem kell a háttérbe, de vmien háttérminta mindenképpen, (király)kék színű!
Az alsó bannercsíkba pedig a pályázatainkra beküldött képekből kéne egy montázs (azok nem jogdíjasok).
A legjobb lenne, ha többféle is készülne, amelyek közül választhatunk.
Köszi!

Hol vannak a pályázatos képek?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279203 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Idril: Hozd el és majd meglátjuk. :wink:

Minerva: Méret és felbontás ügyben lásd minták!
Header: Legyen rajta jobb oldalt a Tolkien.HU embléma, mint minden T.HU-s oldalon, bal oldalt pedig a TOLKIEN SZÜLETÉSNAP FELIRAT, alatta a "Rég várt ünnepély" szlogen és az, hogy Átjáró nap. Betűtípus Rád van bízva, kép nem kell a háttérbe, de vmien háttérminta mindenképpen, (király)kék színű!
Az alsó bannercsíkba pedig a pályázatainkra beküldött képekből kéne egy montázs (azok nem jogdíjasok).
A legjobb lenne, ha többféle is készülne, amelyek közül választhatunk.
Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279192 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Gandalf írta: Úgy tudom, a levéllel már Ery foglalatoskodik, de kérdezd meg, szükség van-e a segítségre! :wink:

Más.

Kéne a LEP honlaphoz egy ilyen header:

tolkien.hu/images/site/headers/lep_header_2.jpg

Csak éppen aktualizálva a mostani rendezvényünkhöz (ilyen feliratok kellenek rá, h. Tolkien Születésnap 2006., Egy Rég várt ünnepély, Átjáró nap, és természetesen ugyanaz a Tolkien.hu logó).

Meg a lap aljára kéne egy ilyen banner-szerűség, mint ez (nemár ugyanazt kelljen odarakni már megint):

tolkien.hu/szuletesnap/lepcsik1.jpg

Van-é valaki, aki pár napon belül (sürgős!) el tudná készíteni nekünk ezeket?


mik legyenek rajta? mekkora felbontás, méret, ilyenek?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279191 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Gandalf: mekkora ékköves dobozka kell? Mert tudok szállítani egy kör alakú rézdobozt gyöngyökkel (bár egy gyöngy hiányzik, de az úgyse láccik), csak nem túl nagy méret...

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279188 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Úgy tudom, a levéllel már Ery foglalatoskodik, de kérdezd meg, szükség van-e a segítségre! :wink:

Más.

Kéne a LEP honlaphoz egy ilyen header:

tolkien.hu/images/site/headers/lep_header_2.jpg

Csak éppen aktualizálva a mostani rendezvényünkhöz (ilyen feliratok kellenek rá, h. Tolkien Születésnap 2006., Egy Rég várt ünnepély, Átjáró nap, és természetesen ugyanaz a Tolkien.hu logó).

Meg a lap aljára kéne egy ilyen banner-szerűség, mint ez (nemár ugyanazt kelljen odarakni már megint):

tolkien.hu/szuletesnap/lepcsik1.jpg

Van-é valaki, aki pár napon belül (sürgős!) el tudná készíteni nekünk ezeket?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279184 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Soulreaver írta: Gandalf!

Gil-Galad levelét bevállalom szívesen, de mekkora kell és milyen szöveg, meg ilyenek :D
Legalább tudom tesztelni az új tendwákat amiket készítettem :P
Ja !
És mikorra ?
Mert akkor úgy készítem el :P
Fogok egy rajzhengert és felküldöm :D
Nagyjából egy hosszanti darabra gondoltam :D
Ami inkább hosszú, de nem széles...
:D


G betűs viaszpecsétet tudk szállítani 3 féle színben.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.450 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére