Kreatív Művészeti Csoport

Több
18 éve 3 hónapja #281454 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Ery, nem ehhez a cucchoz viszi Remzy mama a dobozokat?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281425 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
A Szindarab számára feltétlenül szükség lesz egy nagyobb paravánra a II. felvonásban, ami házat is imitálhat, ill. két ember elbújhat mögötte (ha jól tudom Gandalfnak és Maglornak nem szabad látszódnia).
Ezt kellene megoldani. Ha máshogy nem megy, akkor egy hosszú fogasra kell anyagokat függeszteni.

Pls Help Me!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281374 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Uff népek!

Aki jön segíteni a kézműves foglalkozásokra, ha tud, hozzon magával ollót és/vagy sniccert! [size=9:1m72xw8a](Más is hozhat, nem baj, ha több van.)[/size]
Lehetőleg a neveteket, vagy valami ismertetőjelet aplikáljatok rá, hogy ne nagyon kallódjon el! [size=9:1m72xw8a](Persze így sem biztos, hogy meglesz a nap végén, de előbb-utóbb majdcsak visszakerül minden a jogos tulajdonosához.)[/size]

Köszönöm a segítséget!!!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281341 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Elnézést, de tegnap már nem tudtam ide felrakni...
De, pótolandó, szóval itt vannak :D

Csak 3-at tudtam készíteni, előre is bocsi, de én sem vagyok időmilliomos éppen :P

Gandalf:
i21.photobucket.com/albums/b298/ ... est337.jpg

Gimli:
i21.photobucket.com/albums/b298/ ... est337.jpg

Legolas:
i21.photobucket.com/albums/b298/ ... est337.jpg

Csináltam volna többet is ha van időm, de csak ennyire futotta most...
Sorry mindenki...

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281316 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Laurelen írta:

Ery írta: Figyelem!

Kérlek mihamarabb jelezzétek, hogy a LEP-re mire lesz szükség a raktárból!

Mikre lehet szükség?
-ecsetek
-akrilfestékek
-gyöngy+damil
-ollók

-fakanál+ hurkapálca :?: (istenem de hülye szó ez...)

-üveg és textilfesték :?:


A kreatív cuccokhoz már leadtam Erynek a rendelést.

Ery: + kalligráfiás cucc, amit megbeszéltünk.

Soul, csak tempósan, ha kérhetném. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281277 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Brisa !

Még ma felteszem azt amivel készen vagyok jó ?
Elnézést, de közben készülök a nyelvvizsgára meg az emeltszintűre :P
Sorry :D
De, azért csináltam párat :D
Sziasztok !!

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281269 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Ery írta: Figyelem!

Kérlek mihamarabb jelezzétek, hogy a LEP-re mire lesz szükség a raktárból!

Mikre lehet szükség?
-ecsetek
-akrilfestékek
-gyöngy+damil
-ollók

-fakanál+ hurkapálca :?: (istenem de hülye szó ez...)

-üveg és textilfesték :?:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281237 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Emberek, mi van a színezőkkel? Még sokszorosítani is kellene őket!!! Nodlee, Soul???

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281218 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Timona írta: - egy darab nagyobb kosárszerűséget, amiben a ceruzákat, egyebeket tudnánk tárolni


Én itthon bögrében tárolom, nagyon stabil. Lehet 1/2 literes befőttesüvegben is.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281217 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Figyelem!

Kérlek mihamarabb jelezzétek, hogy a LEP-re mire lesz szükség a raktárból!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281198 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Ha az aljához viszonylag közel vágod ketté a kétliteres palackot, akkor jól tart. Táborban próbáltuk nyáron. Mindenesetre kosarat adni nem szeretek... :-) és nincs is fölöslegben nálam. Gondolom a gurulós kosár meg nem jöhet szóba! :-)

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281197 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
ADIM, azok folyton csak fölborulnának.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281195 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Tim, ceruza, filctoll, ecset és egyéb tartónak kiválóak a nagyjából középen kettévágott (nem hosszában) műanyag üditős palackok. Még csoportositani is lehet őket...

Hulladékujrahasznositás rulez! :-)

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280937 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Meg hozzatok színes újságokat is, amiben természeti tájak vannak, meg emberi arcok. hogy tudjunk montázst csinálni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280931 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Ery írta:

Timona írta: - hulladék (nem szakadt) ruhaanyagot, ami jó lesz fakanálbábokat öltöztetni

Ez akár a raktárból is megoldható.

Oh, remek :D

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280926 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Timona írta: LEP- en a gyerekrészleg anyagszükségletének egy részét jó lenne megoldani önerőből, mert az anyagi keretek végesek, szóval kéne otthon gyűjteni és majd elhozni a helyszínre:
- hulladék (nem szakadt) ruhaanyagot, ami jó lesz fakanálbábokat


Ez akár a raktárból is megoldható.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280920 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
LEP- en a gyerekrészleg anyagszükségletének egy részét jó lenne megoldani önerőből, mert az anyagi keretek végesek, szóval kéne otthon gyűjteni és majd elhozni a helyszínre:
- üres tejfölös/vajas poharakat
- hulladék (nem szakadt) ruhaanyagot, ami jó lesz fakanálbábokat öltöztetni
- egy darab nagyobb kosárszerűséget, amiben a ceruzákat, egyebeket tudnánk tárolni

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280901 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Soul, akkor január első néhány napjában készítsd el a rajzokat. Ugyanis még fénymásolni is kell őket.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280895 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Nos :D

Brisa, sorry, de volt egy határidős munkám és csak most fejeztem be, szóval, nem tudom, hogy a Szilveszter után is elég e, hogyha rajzolok egy-két szinezőt ?

Hmm...
Leht, hogy nem Tolkienes munka, de aki szereti és ismeri a témát annak tetszeni fog :D
A kép címe épp eléggé árulkodó, úgyhogy nem is mondok semmit, inkább tessék megnézni :D Boldog Karácsonyt meg Szilvesztert mindenkinek :D
Én ezzel a képpel kívánok :D
Ez volt a határidős munka :D

i21.photobucket.com/albums/b298/ ... emplar.jpg

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280824 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #280294 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Brisa írta: Nodlee, Tim: számoljatok az évfordulón megjelent gyerekek duplájával, trpilájával.

A színezőből azonban elég 10 rajz, amiket lehet fénymásolni.


1200 meg 900 Ft-os jegyárak mellet??? :crap:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #280275 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Sztem lándzsahegynek a vastag karton (amiből a gyu-s társast is kreáltam) vagy falemez lenne praktikus (hátfallemez vagy rétegelt lemez, aztán lehet lefesteni). A sólisztgyurma ehhez törékeny.
Valaki lentebb felajánlotta a szobájában álló berendezésének 4 db csúcsát, ami jó lehetne hegynek, csak nem tudom, beszélt-e vele valaki ezügyben...

Szinezők ebből az irányból MÉG nincsenek, viszont a szövegbuborékos képregényeket igyexem összerakni... csak türelmet kérek... időben meglesz minden.

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #280259 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Vannak már színezők?

A LEP-en lesz gondori díszőrség. 4-6 tagú. Nekik kellene egyenruhát varrni a Forostaros köpenyekhez. Térdig érő "mellények" lennének derékon övvel. A mellrészen egy fehér fa virítana.
JElentkezőket kérnék ehhez. Én biztosan varrni fogok valamennyit.

Ötleteket várunk a lándzsák igényes elkészítésére is. Ami eddig felmerült lándzsahegynek: papírmasé, gipsz, hőre szilárduló gyurma, esetleg só-lisztgyurma ügyesen megfestve.
Segítséget várunk ebben is.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279991 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
akkor már legyen választék, szvsz... majd igyekszem. ez végülis még ráér, és karácsony után mindenkinek több ideje van


www.tolkien.hu/images/mtt/lep200 ... k-f-5b.jpg Ezt mondjuk lehet használni. kicsit bonyolultabb minta, de nagyon szép, és mi van, ha idősebbek is kedvet kapnak? (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279971 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Nodlee, Tim: számoljatok az évfordulón megjelent gyerekek duplájával, trpilájával.

A színezőből azonban elég 10 rajz, amiket lehet fénymásolni.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279968 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Nekem lenne kedvem rajzolni, csak időm nincs rá mostanság (eléggé elvagyok a játékokkal is). DE! Vannak, akik még keresgélnek, és van, aki lehet alkot párat a vizsgái után, a két ünnep között. Türelem és optimizmus! Meglesznek valahogy a rajzok... :-)

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279959 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

nodlee írta: de mennyi "kicsi" fordul elo egy ilyen rendezvenyen?

Elvileg lesz családi belépő is, tehát van rá esély, hogy lesznek ;)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279956 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
en rajzolhatok, ha gondoljatok.

de mennyi "kicsi" fordul elo egy ilyen rendezvenyen?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279953 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Én nagyon-nagyon szeretném azt, hogy ha a kreatív művészeink rajzolnának színezőket.

A legvégső esetben használjuk csak fel az Estel által megadott linkek tartalmát.

Szóval emberek, akik ügyesen rajzolnak: rajzoljatok már pár színeznivalót. (A színezőkön nincs árnyékolás, ezt ne felejtsétek el!!!)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279946 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Ugyanez a téma, tavalyról (az oldal alján van pár kifesthető cucc): www.warnerreprise.com/ecd/lotr/r ... ition.html Hivatalos filmzene bonus content mind a két link, a formátum PDF... :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.528 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére