Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Több
15 éve 5 hónapja #377581 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Készítette Ryana:


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377505 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Esgal írta: Mint a suliban ;)

És ha nagyon lehúzod őket, majd bejönnek a szülők reklamálni! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377497 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Rabyn írta: Nam: értelmeszerűen szerintem azt a hármat jelöld meg sorrendben ahova mennél. Tehát ha mondjuk nagyon szeretnék kézműveskedni akkor azt az elsőnek, ha kicsit szeretnélénekelni azt a másodiknak ha szeretnél táncolni azt a harmadiknak a többit meg ne jelölgesd. U.E vonatkozik a kategórián belüli jelölésekre is.

Legalábbis én így csináltam.

Nem pontos. A kategórián belüli jelöléseknél osztályozni kell, és nem sorrendbe rakni. Tehát megteheted, hogy minden alkategóriának ötöst adsz, ha mind érdekel, de azt is, hogy mondjuk kettest-hármast, ha valamelyik mégsem annyira bűvöl el. Mint a suliban ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377477 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Nam: értelmeszerűen szerintem azt a hármat jelöld meg sorrendben ahova mennél. Tehát ha mondjuk nagyon szeretnék kézműveskedni akkor azt az elsőnek, ha kicsit szeretnélénekelni azt a másodiknak ha szeretnél táncolni azt a harmadiknak a többit meg ne jelölgesd. U.E vonatkozik a kategórián belüli jelölésekre is.

Legalábbis én így csináltam.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377472 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Azér' is beírom másodszor is: a rendek jelölésénél- ahol római számmal jelölök- ott elsőnek azt jelölöm meg, ahova mindenképp menni akarok, másodiknak azt, ahova másodikképp, harmadiknak meg azt, ahova abszolúte nem akarok menni?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377466 Írta: Cellofán
Cellofán válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Rendben, Cellofán vár.

Lacho Calad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377461 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Cellofán: ne is álmodj, és majd kellemes meglepetés ér! ;) (Remélhetőleg - viszont ha nem, akkor meg semmi sem változott...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377455 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Cellofán: tárgyalás alatt van az ügy, a tábszervek eddigi nyilatkozatai alapján várható kedvezmény a TLV-seknek. Ha fix lesz, tudni fogtok róla ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #377445 Írta: Cellofán
Cellofán válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
A TLVsek (mint én) várjanak amíg döntősök lesznek, vagy ne is álmodjanak kedvezményről?

Amúgy:
Kérdésed: 'Milyen lesz az MTT-Tábor idén?'
A válasz: 'Az ötödikben: éhség és kenyér!'

Lacho Calad
Utolsó szerkesztés: 15 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377438 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Idhren írta: A főoldali cikkben az "mttabor kukac tolkien.hu" címre kéritek a jellapokat, kimaradt egy t.
Nem nagy gond, mert rá lehet jönni, de esetleg az újaknak gondjuk lehet vele, vki sztem javítsa át.

Köszi, kijavítottam! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #377436 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
A főoldali cikkben az "mttabor kukac tolkien.hu" címre kéritek a jellapokat, kimaradt egy t.
Nem nagy gond, mert rá lehet jönni, de esetleg az újaknak gondjuk lehet vele, vki sztem javítsa át.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377413 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Lyona, a háziraktár jóságos sárkánya (:D) és SÚ, a rettegett poénok koronázatlan királya a legújabb jelentkezők!

Küldjétek a jellapokat szaporán! :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377345 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Tudom-tudom, azt (is) imádom benned! :) :ölel:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377343 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Sötét Úr írta: Csak jelzem, hogy már én is kitöltöttem a jelentkezési lapot, csak még nem küldtem el. Bár dorw múltkor beígért fenyítése igencsak elgondolkoztatott, hogy érdemes-e mennem... :)

Tudod, én már csak ilyen vicces lány vagyok, nem kell mindig komolyan venni! *bájosan pillog*

:D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377334 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Csak jelzem, hogy már én is kitöltöttem a jelentkezési lapot, csak még nem küldtem el. Bár dorw múltkor beígért fenyítése igencsak elgondolkoztatott, hogy érdemes-e mennem... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377311 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Édeseim!

Eddig ők küldték el a jelentkezési lapot:

Nóli
Drímör
Felagund
Sil
Rabyn
Esgal
Finwe
Namarie (Kérlek küld el újra a jellapot, nem jött át! Köszi!)
Bárány Ági
Minerva

Ők az első részletet - vagy akár többet is - máris utalhatják ha tudják!
Aki üdülési csekkel szeretne fizetni, annak hozzám kell eljuttatnia a csekkeket, gyorsan ügyesen. (Priviben, mailben, telefonon elérhettek.)

Figyelem! Akinek idén májusban lejár az üdülési csekkje és azzal szeretne fizetni, az sürgősen vegye fel velem a kapcsolatot, mert azt 1-2 héten belül el kell küldenem!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377281 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

dorwinion írta: Üdülési csekk, v.1.2: Jó hír!!! Az egész összeget lehet ü.csekkel fizetni! Na, van boldogság? :D

Öröm é bódottá !

Juppí! Tudtam én, hogy kell az a csekk :)
PUSSZ!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377279 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Visszaigazolás még nem ment ki, de ha valaki nagyon szeretne, az máris fizethet, én csak örülök a lelkesedésnek. :)
Eddig jelentkeztek:

Nóli
Drímör
Felagund
Sil
Rabyn
Esgal
Finwe
Namarie
Bárány Ági (nem jött át a jellapod, légyszi küld el mégegyszer! köszi! :) )
éniselküldömmabecsszó

Ezt akár lehet nemhivatalos visszaigazolásnak tekinteni, a hivatalos is megy nem sokára. :)

****************************************-

Üdülési csekk, v.1.2: Jó hír!!! Az egész összeget lehet ü.csekkel fizetni! Na, van boldogság? :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377276 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

dorwinion írta: Kéréssel fordulunk minden jelentkező felé.

Arra kérünk mindenkit, akik megkapják a jelentkezést visszaigazoló levelet, hogy minél hamarabb fizessétek be az első részletet, ne várjatok a részletfizetés első határidejéig.

Nagyon fontos, hogy minél többen fizessétek be, minél hamarabb!

Előre is köszönjük az együttműködést és a megértéseteket!

A fenti szöveg arra enged következtetni, hogy esetleg kapnom kellett volna visszaigazoló mélt, vagy valamit. Ha így van, akkor ezekszerint nem ment el a jelentkezésem. Viszont ha mégsem kellett volna még, akkor várok türelemmel :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377266 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Hogy hogyan fizessél? Hát hirtelen! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377261 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

dorwinion írta: Lágytojást nem kértek a sörötökbe?! :D

*****************************

Üdülési csekk: egy jelentkező 23 000 forint értékben fizethet vele. (Ez már majdnem tökéletes eredmény, pláne a korábbi évek tapasztalatainak fényében. :) )

Nem köszi, eddig tojás nélkül ittam a sört, és így tervezem a továbbiakban is :D
Ellenben az üdülési csekknek nagyon örülök ám ójé. :)

dorwinion írta: Kéréssel fordulunk minden jelentkező felé.

Arra kérünk mindenkit, akik megkapják a jelentkezést visszaigazoló levelet, hogy minél hamarabb fizessétek be az első részletet, ne várjatok a részletfizetés első határidejéig.

Nagyon fontos, hogy minél többen fizessétek be, minél hamarabb!

Előre is köszönjük az együttműködést és a megértéseteket!

Ehhez az előbbiek figyelembevételével lenne kérdésem: üdülési csekkel hogyan fizessek? Mmint azt nem veszi be a bankautomata, vagy igen, cask én nem tudok róla?
Szóval azt kinek lehet kicsiny kacsójába belenyomni?
És azzal is fizessünk minél hamarább, vagy ne, vagy...?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377241 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Hírilorn írta: Hali!
Én most megyek először táborba. eddig sokról maradtam le?

Számításaim szerint pontosan 6 eddigi táborról maradtál le :)

De igyekszünk, hogy ez a mostani jobb legyen mindegyiknél, úgyhogy épp jókor kezded :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377235 Írta: Hírilorn
Hírilorn válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Köszi! Ez azért megnyugtató!:D

Csak csöndben a szó,
csak éjben a fény,
csak elmúlásban a lét:
sebes röptű sólyommadár
a tiszta égen át.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377231 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

dorwinion írta: Lágytojást nem kértek a sörötökbe?! :D

*****************************

Üdülési csekk: egy jelentkező 23 000 forint értékben fizethet vele. (Ez már majdnem tökéletes eredmény, pláne a korábbi évek tapasztalatainak fényében. :) )

Jippí, jippí! Éljen, éljen! Zsírság, sejtettem én, hogy kell ez az éves cafeteriámból :)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377230 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Hírilorn: nem még semmi fontosról nem maradtál le :D a főoldalon megtalálod a táborról a részleteket és a jelentkezési lapot.Ezen kívül Dorwinion mai hozzászólása új! :D
Örülünk hogy jössz!További jó böngészést! ;)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377229 Írta: Hírilorn
Hírilorn válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Hali!
Én most megyek először táborba. eddig sokról maradtam le?

Csak csöndben a szó,
csak éjben a fény,
csak elmúlásban a lét:
sebes röptű sólyommadár
a tiszta égen át.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #377227 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Kéréssel fordulunk minden jelentkező felé.

Arra kérünk mindenkit, akik megkapják a jelentkezést visszaigazoló levelet, hogy minél hamarabb fizessétek be az első részletet, ne várjatok a részletfizetés első határidejéig.

Nagyon fontos, hogy minél többen fizessétek be, minél hamarabb!

Előre is köszönjük az együttműködést és a megértéseteket!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #377224 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Lágytojást nem kértek a sörötökbe?! :D

*****************************

Üdülési csekk: egy jelentkező 23 000 forint értékben fizethet vele. (Ez már majdnem tökéletes eredmény, pláne a korábbi évek tapasztalatainak fényében. :) )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #377217 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

dorwinion írta: Természetesen az mtttabor_kukac a jó, ahogyan az a jelentkezési lapon is található.

És ezennel örömmel jelentem be az idei nyári tábor három leggyorsabb jelentkezőjét!

1. Nóli

:cool:

Felagund írta: 20% kedvezmény a dobogósoknak? wink

Jajajaja!! :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #377210 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
:rolleyes: ~18% kedvezmény a rendes tagoknak? :cool:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 15 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.557 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére