Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Több
15 éve 6 hónapja #376734 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Tavalyi taborban felmerult nehanyunkban, hogy klassz, hogy nem dragult, de jovore tuti fog dragulni. De most ne kezdjetek egyenkent beirkalni, hogy ti mennyire nem hallottatok ilyesmit, mert annak nincs sok ertelme. :) De orulok, hogy ilyen szep helyre mentek es ilyen jo aron :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376714 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376711 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Snuffles írta: Akkor kitoltam magammal, de alaposan :D Egy másik táborba jelentkeztem, ami 36 ezer, mert lemondtam a megdrágult MTT-s táboros részvételi díj miatt az MTT-s táborról :P
Na, most már mindegy, majd jövőre találkozunk. :)

Snuff, mondd le a másikat, és gyere MTT Táborba :P

Dorw, zseniális vagy!!!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376710 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Akkor kitoltam magammal, de alaposan :D Egy másik táborba jelentkeztem, ami 36 ezer, mert lemondtam a megdrágult MTT-s táboros részvételi díj miatt az MTT-s táborról :P
Na, most már mindegy, majd jövőre találkozunk. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #376682 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Hogy aszongya, vannak ezek az árak:

Nem tag, ház: 35 500 Ft
Nem tag, sátor: 32 500 Ft
MTT tag, ház: 30 000 Ft
MTT tag, sátor: 27 500 Ft
Pártoló, ház: 33 500 Ft
Pártoló, sátor: 31 000 Ft


Ehhez még hozzá jön kb.3700 forint, ami a retúr diák vonatjegy Encsig, és onnan busz a táborhelyig tételekből tevődik össze.


*****

És itt jönnek a csodálatos alternatív részvételi díjak!

Ezekben már benne van az általunk szervezett buszos oda és visszautazás ára is, ami így olcsóbb, mint a vonat, nem áll meg, csak ahol mi kérjük és ezért ráadásul még gyorsabb is!!!

Nem tag, ház: 38 000 Ft
Nem tag, sátor: 35 000 Ft
MTT tag, ház: 32 500 Ft
MTT tag, sátor: 30 000 Ft
Pártoló, ház: 36 000 Ft
Pártoló, sátor: 33 500 Ft



Ugye, hogy barátiak? :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376497 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Én max akkor nem megyek, ha a befizetés határidejére még mindig nem tudom összekoldulni a pénzt :) De igyekszem :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376490 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Szerintem eléggé baráti árak.. ahhoz képest, hogy egy közepes kategóriájú egy hetes iskolai tábor is vagy 10 ezer forinttal drágább ennél.... :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376406 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Há' gondolom ez azért van, mert más a helyszín. :D
Éljen Dorw!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #376402 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

dorwinion írta: Íme, a rég áhított tábori részvételi díjak!

Jé, ezt hogy csináltátok, hogy 1 nappal hosszabb, de a házban lakóknak még 1000Ft-tal olcsóbb is (a sátrasoknak meg csak 700 ill. 1000-rel drágább), mint a tavalyi? Ügyes... :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376380 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Íme, a rég áhított tábori részvételi díjak!

Nem tag, ház: 35 500 Ft
Nem tag, sátor: 32 500 Ft
MTT tag, ház: 30 000 Ft
MTT tag, sátor: 27 500 Ft
Pártoló, ház: 33 500 Ft
Pártoló, sátor: 31 000 Ft


Az idei táborra is szervezünk közös oda- és visszautazást, ami nagyon-nagyon kedvező árú lesz. (Tényleg!:D) Ezekről holnap bővebben csak itt, csak nektek, csak most (holnap) :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376341 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
NEM VÁROK! :D

(Bocsi a kiabálásért, de ez csak így jó...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376329 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Drágáim!

Hamarosan - legkésőbb holnap este 10 körül - nyilvánosságra kerülnek az idei tábor elképesztően szuper részvételi díjai! Megéri várni, becsszó! ;)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376323 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Namarie írta: Olyan rég nem lehet hírt hallani a tábor felől. ;)

Ez hamarosan drasztikusan meg fog változni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376321 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Namarie írta: Olyan rég nem lehet hírt hallani a tábor felől. ;)

mert szervezik ezerrel és szép csendben ;)
ha lesz új infó, biztosan szólnak.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376303 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Olyan rég nem lehet hírt hallani a tábor felől. ;)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #375574 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
A befizetett összeget indokolt esetben természetesen visszafizetjük. Ilyen pl. a Sil által említett eset, ha a munkáltató nem enged el valakit szabadságra.
Minden visszafizetési kérelmet egyedi elbírálás alá fogunk venni, de naggggyon remélem nem sok ilyen lesz. ;)

Meta: ha egymás között letudjátok játszani, akkor persze, hogy át lehet íratni más nevére!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #375565 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Ezt már én is terveztem kérdezni, nem is annyira a lehetőségek kiszámíthatatlansága, hanem a magamé miatt. Szóval én szívesen befizetek vmi előleget, ha mondjuk azt zűrmentesen át lehet íratni vki más nevére, ha mégse megyek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #375564 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Sötét Úr írta: És mi volt benne? Nem indiszkréciót akarok elkövetni, csak hát az utolsó része a kérdésnek eléggé közérdekű. Gondolom abból, hogy engem is érint. :)

Jaja, engem is érdekelne. Ilyenkor még nincsenek elosztva a jövő nyári szabik, hogy ki mikor akar menni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #375557 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
És mi volt benne? Nem indiszkréciót akarok elkövetni, csak hát az utolsó része a kérdésnek eléggé közérdekű. Gondolom abból, hogy engem is érint. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #375535 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Dodiee írta: Ez azért jó, mert vagy 12.-én vagy 15.-én jön meg a pénz az egyetemtől :P Ha 12. akkor az ugye ezesetben jó, ha nem akkor meg lecsúszok az esélyről, hogy az MTT-t pénzzel tömjem, pedig erre vágyok már hosszú évek óta :D
Jah és nem mellesleg mindenképp szeretnék menni táborba :/ Mondjuk nem tudom hogy ha végül úgy alakul az anyagi helyzetem nyár elején hogy mégsem tudok menni (ne adja az ég T_T), akkor ezzel a pénzzel mi lesz? :S


Privi ment.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #375515 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Ez azért jó, mert vagy 12.-én vagy 15.-én jön meg a pénz az egyetemtől :P Ha 12. akkor az ugye ezesetben jó, ha nem akkor meg lecsúszok az esélyről, hogy az MTT-t pénzzel tömjem, pedig erre vágyok már hosszú évek óta :D
Jah és nem mellesleg mindenképp szeretnék menni táborba :/ Mondjuk nem tudom hogy ha végül úgy alakul az anyagi helyzetem nyár elején hogy mégsem tudok menni (ne adja az ég T_T), akkor ezzel a pénzzel mi lesz? :S

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #375445 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
A befizetésekkel kapcsolatban természetesen engem kell zaklatni, nem mást, mivel nálam vannak a legfrissebb és legmegbízhatóbb infók ;)

Részvételi díjat nem lenne etikus és túl okos sem nyilvánosságra hozni december 14-e előtt, mivel ha nem gyűlik össze az a pénz, amire további kedvezményt kaphatunk, a részvételi díjak a mostanihoz képest sajnos emelkedni fognak.

Azok, akik beszeretnék fizetni az egész tábordíjat és ezért szeretnék tudni a pontos összeget, kérem, hogy keressenek meg priviben vagy mailen!

Nagyon köszönöm!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #375384 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

icke írta: Üdvözletem!

Előzetes jelentkezés!

Fontos!

Ha
- biztosan tudod, hogy jössz jövőre táborba;
- szeretnél segíteni a szervezőknek;
- szeretnéd, hogy Szanticska még a mostaninál is jobban felszerelt legyen jövő nyáron;
- szeretnél olcsóbban jönni a táborba;
akkor itt a vissza nem térő lehetőség!

Aki december 14-ig befizet minimum 10.000 forintot (tízezer forintot) a részvételi díjból, az 1000 Ft (egyezer forint) kedvezményben részesül - természetesen az őt már eleve megilletőkön felül!
Pontos részvételi díjak sajnos még nincsenek, egy-két nap kérdése, és kikerülnek ide; ha valaki nagyon buzgó, akár az egész részvételi díjat is befizetheti egyben.

Az OTP-s számlaszám, amire a befizetéseket várjuk:
11709002 -29900837(-00000000)
Kérjük, tüntessétek fel a közleményben, hogy "MTT Tábor 2009 előleg"!
Siessetek, mert több ilyen lehetőség egészen biztosan nem lesz, és a határidőt sem toljuk, nem tolhatjuk ki. Aki határidőn túl küldi be az előleget, annak, sajnos, nem tudjuk biztosítani a kedvezményt!

icke


Úgy érzem, a dolog némi magyarázatra szorul.

Az a helyzet, hogy előleget kell fizetnünk Szanticskának, nem keveset. A társaság ugyan hitelez nekünk, de az előleg teljes összegét nem áll módjában a rendelkezésünkre bocsátani. Ha tudunk egy tekintélyes összegű foglalót a táborhelynek fizetni, akkor elengednek nekünk némi pénzt. Ha nem tudunk ennyit fizetni semmi gond, de elesünk a kedvezménytől. És így a részvételi díjak drágábbak lesznek egy ezressel.

Tehát kérek mindenkit, hogy akinek módjában áll fizessen be 10 000 forintot, és így tulajdonképpen 2 000-rel lesz kevesebb a részvételi díja.

Köszönöm!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #375352 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Felagund írta: Nem kerül semmibe egy darab vezetéket elvágni :mrgreen:

Ha van kőpadló, jön a cipőm. nem érdemlitek meg a dallamos, szép zenéket, amivel ébreszteni akarnak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #375351 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Alyr Arkhon írta: Kedvcsináló:


Húha. Hatásos.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #375332 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Alyr Arkhon írta: Kedvcsináló:


TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #375331 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

icke írta: Üdvözletem!

Előzetes jelentkezés!

Fontos!

Ha
- biztosan tudod, hogy jössz jövőre táborba;
- szeretnél segíteni a szervezőknek;
- szeretnéd, hogy Szanticska még a mostaninál is jobban felszerelt legyen jövő nyáron;
- szeretnél olcsóbban jönni a táborba;
akkor itt a vissza nem térő lehetőség!

Aki december 14-ig befizet minimum 10.000 forintot (tízezer forintot) a részvételi díjból, az 1000 Ft (egyezer forint) kedvezményben részesül - természetesen az őt már eleve megilletőkön felül!
Pontos részvételi díjak sajnos még nincsenek, egy-két nap kérdése, és kikerülnek ide; ha valaki nagyon buzgó, akár az egész részvételi díjat is befizetheti egyben.

Az OTP-s számlaszám, amire a befizetéseket várjuk:
11709002 -29900837(-00000000)
Kérjük, tüntessétek fel a közleményben, hogy "MTT Tábor 2009 előleg"!
Siessetek, mert több ilyen lehetőség egészen biztosan nem lesz, és a határidőt sem toljuk, nem tolhatjuk ki. Aki határidőn túl küldi be az előleget, annak, sajnos, nem tudjuk biztosítani a kedvezményt!


VÁLTOZÁS!
A befizetett további tízezer forintonként (tehát akár két-háromezer forint) adott kedvezmény sajnos jelenleg nem elérhető opció. Tehát minimum tízezer forint befizetése plusz egyezer forinttal törleszti a tábordíjat ez év december 14-éig.

icke


TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #375330 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

fqqdk írta: viszünk csokit. mármint nem kakaós tejterméket, hanem a másikfélét. :D

KAKAÓS TEJTERMÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉK??? 8O 8O 8O
Jó esetben tejtelen kakaótermék.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #375327 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Dae/siss írta:

Felagund írta:

Ryana írta:

Alyr Arkhon írta: Kis szerencsével minden házhoz lesz kivezetett hangszóró, ami pl a reggeli zenés ébresztőknél igencsak jól fog jönni.

Aaaaaaaaaaaaaa. Ti kis kegyetlen zsenik.


Nem kerül semmibe egy darab vezetéket elvágni :mrgreen:


Rendbehozatni aztán annál több macera :P

viszünk csokit. mármint nem kakaós tejterméket, hanem a másikfélét. :D

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #375325 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Felagund írta:

Ryana írta:

Alyr Arkhon írta: Kis szerencsével minden házhoz lesz kivezetett hangszóró, ami pl a reggeli zenés ébresztőknél igencsak jól fog jönni.

Aaaaaaaaaaaaaa. Ti kis kegyetlen zsenik.


Nem kerül semmibe egy darab vezetéket elvágni :mrgreen:


Rendbehozatni aztán annál több macera :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.574 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére