Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Több
15 éve 11 hónapja #373581 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Miután ezeket már elküldtem szeptember elején AnKalimonnak és Dorwnak, most akkor copypaste.

Bánvölgye Tábor (Nagyvisnyó, Bükk)
www.tar.hu/banvolgyetabor/index.html
www.szallasjegyzek.hu/banvolgye_tabor/
Nido ajánlásával.

Füzérradványi ifjúsági tábor és erdei iskola (Zemplén)
www.fite.hu/

Zebegényi Ifjúsági Tábor (és művésztelep)
www.belfoldiszallasok.hu/index.php?inc=alap&id=92
www.szonyitabor.hu/tabor.html

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373554 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Én csak ötleteltem :D Én még egyik helyen sem voltam de azt mondták helyszín kell,és én szereztem párat :D
Jó persze gondolom senki nem akar leesni az ágyról éjelente,a vizesblokk meg szerintem nem annyira vészes(a mostani táborhoz képest kifejezetten jó :D ).
Tudtommal van egy nagyobb közösségi hely,ahol összelehet gyűlni,de hogy milyen azt nem tudom.
A mosogatást ebben az évben is megoldtuk. :D
De persze ez csak ötlet :D És úgysem mi döntünk(demokráciát :twisted: ).

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373537 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Remélem, jegyzitek a rengeteg sok mindent, ami itt előkerült!

Hihetetlen ez az egész.

No, hála Nektek, illetve a szervezők dolgos kezeinek és agyának, sok-sok levél vár válaszra éppen, és tanakodunk, hogy hová és mikor menjünk nézelődni személyesen.

:arrow: Aztán:
Az első össz-táborszervezői megbeszélés várható időpontja:
A KGY napján, november 22-én, szombaton délután 15/16/17 órától remélhetőleg helyiségavató partiba torkollva.
Kérünk mindenkit, aki még nem tette, és szeretne, vagy mi szeretnénk, írjon szervezői jelentkezést nekünk november 8-án éjfélig.

!!VÁLTOZÁS!! Szóval 8-án éjfélig.

Kedves Érdeklődők!

A Magyar Tolkien Társaság 2009. évi Nagy Nyári Táborának főszervezői csapata felvételt hirdet a tábori szervezői csapatba, annak leendő további tagjait toborozandó.

Akinek a jelentkezését elfogadjuk, az biztosan benne lesz a szervezői csapatban, de hogy pontosan milyen pozícióban, azt csak a felkészülési időszak végén, közösen döntjük el. Előreláthatóan még a 25+5 szervezői létszám is kevés, hogy minden posztot külön emberrel töltsünk fel, ezért a szervezői csapat tagjai jelentős részének vélhetően több funkciót is vállalnia kell (a megfelelő inkompatibilitások figyelembe vételével).

A következő posztokra lehet jelentkezni, kérjük, minden számotokra elfogadhatót jelöljetek meg!

Családfő (kiscsoport),
nemzetségfő (nagycsapat),
művészeti ill. szakaszvezető (rend),
keretjáték-bonyolító, (Non-Playing Character - NPC, keretjáték-esemény szereplő, mesélő)
egyéb közreműködő (logisztikai csapattag, sajtó)


A jelentkezésben meg kell jelölni, hogy a fenti pozíciók közül melyeket tudnátok elvállalni. Azt javasoljuk, hogy minden jelentkező legalább 2 funkciót jelöljön meg, hogy ne legyen probléma a pozíciók véglegesítésekor. Kérjük még a jelentkezőket, hogy írják le 10 mondatban, miért szeretnének pont épp olyan szervezőként jönni a táborba - az okokat és célokat egyaránt. Emellett jelezzék a korábbi, ezzel összefüggő tapasztalaikat is.

Természetesen a korábbi MTT-s szervezői tapasztalat előny, de mindenképpen szeretnénk a szervezői csapatban új arcokat is látni.

A pályázat egyben jelentkezés is a táborszervezők rendszeres összejöveteleire, mely novembertől júniusig havonta egy hétvégi fél napot, valamint –feladatkörtől függően– ezen felül márciustól heti egyszer néhány órás felkészülési alkalmat jelent. Ez alól csak kivételes esetben, egyedi elbírálásban adnak felmentést a főszervezők. Aki ezt nem tudja vállalni, az ne is jelentkezzen…

(Első alkalom: 2008. november 22. szombat, a KGY napján)

A pályázókkal az MTT szabályos munkaszerződést köt (az önkéntes munka szabályai szerint). Ez természetesen fizetést nem jelent, csak a nagyon indokolt költségek térítését, illetve a részvételi díjra vonatkozó kedvezményt. Munkavégzési kötelezettségeket viszont annál inkább...

A jelentkezések leadásának módja:
e-mailben, csatolt 'sajatnev.doc' fájlként a leguanember ’kukac’ tolkien.hu címre
A beérkezés határideje:
2008. november 8. még éjfél előtt

Köszönjük!
A táborszervezők


:arrow: És még:
Sú az ötleted elraktároznád, illetve áttehetnéd a külügyes topikba. That could be a camp to remember...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373523 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Náda írta: És itt is van egy:
www.oregbence.hu/szolgaltatasaink.htm

Itt is voltam már (ami azt illeti, Rabyn is, bár csak látogatóba :P ), tényleg jó nagy zöldterület van. A büfé a tábor területén elég ritkán tart nyitva, és olyankor örül neki az ember. Az egyik ház ablakai közvetlenül az utcára néznek, de ott a forgalmat kb. napi egy tehéncsorda jelenti. A temető majdnem pont szemben van. A tizenhat ágyas szoba kicsit nagyon tömegszállás, szekrényféle lepakolóhelyre nem emlékszem. Sokan nehezményezték, hogy az ágy mellőzi a korlátot és a lépcsőt - felmászni nehéz, leesni könnyű. Én egyébként kedveltem a helyet, főleg, hogy ki lehetett mászni az ablakon. Csak az egyik házat ismerem, ott mondjuk (kb negyven főre) egy dupla zuhanyzó és egy férfi, egy női vécé van összesen. Nekünk kellett mosogatni. Van az egész társaságnak elég nagy közösségi hely?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373521 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Leguanember írta:

Náda írta: És itt is van egy:
www.oregbence.hu/szolgaltatasaink.htm

Szép környezet,olcsó,sátorozásra van lehetőség.


Jesszusom, ez NAGYON olcsó, igaz, hogy úgy tűnik, 2007-es árakat tüntetnek fel az oldalon.
Lenyűgöző adottságok, úgy néztem, összesen két dologba lehet itt belekötni: vegyesbolt van a tábor területén és a címe Fő utca 17., szóval feltehetően a falu közepe. No meg hát irtó messze van.
De megér egy próbát szerintem.


Ú ezt a helyet felejtsétek el. A falu közepén van, és hosszú parasztház van kicsi sötét szobákkal amikben sok vasszerkezetes emeletes ágy van.
Pár éve voltam itt és szvsz abszolúte alkalmatlan mtt tábornak.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373518 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Náda írta: És itt is van egy:
www.oregbence.hu/szolgaltatasaink.htm

Szép környezet,olcsó,sátorozásra van lehetőség.


Jesszusom, ez NAGYON olcsó, igaz, hogy úgy tűnik, 2007-es árakat tüntetnek fel az oldalon.
Lenyűgöző adottságok, úgy néztem, összesen két dologba lehet itt belekötni: vegyesbolt van a tábor területén és a címe Fő utca 17., szóval feltehetően a falu közepe. No meg hát irtó messze van.
De megér egy próbát szerintem.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373486 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Mégegy táborhelyszín ötlet:
gyermektabor.gyor.hu/

Elég jól hangzik,szép környezet,24 db 8 személyes szoba,van fixen telepített sátor is,sajnos árat nem láttam sehova sem kiírva.

És itt is van egy:
www.oregbence.hu/szolgaltatasaink.htm

Szép környezet,olcsó,sátorozásra van lehetőség.

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373481 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Sil írta:

Sötét Úr írta: Ekkora kapacitáson lehetne összevont magyar-szlovén-osztrák-olasz-német tábort rendezni. És megkérdezni még pár nemzetet, hogy volna-e kedvük jönni! :D

Majd amikor mi leszünk 10 évesek (speciel az osztrákok is ugyanabban az évben lesznek, szóval...). :P


Az már csak 3,5 év.
Szóval...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373480 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Sötét Úr írta: Ekkora kapacitáson lehetne összevont magyar-szlovén-osztrák-olasz-német tábort rendezni. És megkérdezni még pár nemzetet, hogy volna-e kedvük jönni! :D

Majd amikor mi leszünk 10 évesek (speciel az osztrákok is ugyanabban az évben lesznek, szóval...). :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373472 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Ankalimon írta: Félek, hogy drága, és biztosan túl nagy: 320 fő épületben és még 300 sátorhely. Nem hiszem, hogy rá tudjuk venni őket, hogyha megyünk, másokat ne engedjenek be.

De, ha van ismerősöd, kérlek, kérdezd meg.

Ekkora kapacitáson lehetne összevont magyar-szlovén-osztrák-olasz-német tábort rendezni. És megkérdezni még pár nemzetet, hogy volna-e kedvük jönni! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373466 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Félek, hogy drága, és biztosan túl nagy: 320 fő épületben és még 300 sátorhely. Nem hiszem, hogy rá tudjuk venni őket, hogyha megyünk, másokat ne engedjenek be.

De, ha van ismerősöd, kérlek, kérdezd meg.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373465 Írta: Orome
Orome válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
www.csattogovolgy.hu Érdemes megnézni! (És ismerem a tulajt :D )

"Miért van egyáltalán létező, nem pedig inkább semmi?Ez a kérdés." (Martin Heidegger)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373442 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Rayan írta:

Ankalimon írta: Először is. Sikonda még versenyben van - e tekintetben mindenképpen a sátrazási lehetőség fog dönteni, illetve az, hogy mennyivel adják olcsóbban a tömegszállásokat.


Sziasztok! Továbbra is próbálom érvényesiteni a javaslatot, a saját érdeketekben, hogy ne legyen! Azokon az ágyakon én nem tudom kinyújtani a lábam, és az azért már szó. Kényelmetlen alvás=rossz hangulat. Még egyszer mondom, hogy ez egy _gyerekeknek_ készült táborozó hely.


Az Sima, amire te gondolsz...

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373435 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Ankalimon írta: Először is. Sikonda még versenyben van - e tekintetben mindenképpen a sátrazási lehetőség fog dönteni, illetve az, hogy mennyivel adják olcsóbban a tömegszállásokat.


Sziasztok! Továbbra is próbálom érvényesiteni a javaslatot, a saját érdeketekben, hogy ne legyen! Azokon az ágyakon én nem tudom kinyújtani a lábam, és az azért már szó. Kényelmetlen alvás=rossz hangulat. Még egyszer mondom, hogy ez egy _gyerekeknek_ készült táborozó hely.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373430 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Ez a *kibérelünk egy falut* nem rossz ötlet!Sőt! Igazán izgalmas lehet. Nekem is van egy-két ötletem hogy hol táborozzunk:

puszta.com/hun/quarters/show/vig ... t_debrecen

Sátorozásra van lehetőség,talán annyira nem elszigetelt amennyire szeretnénk.

www.szallasinfo.hu/dori_hotel_camping/index.php

Nem hangzik rosszul,szép környezet,de elég drága.

www.tiszafured.erdeiiskola.net/szolg.htm

Gyönyörű környezet,viszont sátorozásra nincs lehetőség(legalábbis nem írják)

www.hanyi-istok.hu/index.php?pag ... &article=3

Ez is szép,tágas árakat nem láttam így nem tudom hogy drágának számít-e vagy sem.

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373424 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
én úgy tudom, hogy vannak nyaralók, és nyilván azokat vki lakosnak nézi, de lehet nincsenek bejelentve vagy ilyesmi... 8)
és elvileg vannak zárt helységek meg olyan terület is, ahol mindannyian össze tudunk gyűlni...én pl. ilyen dolgokra kérdeztem rá anyu bátyjától, aki ajánlotta nekünk a helyet...és azt mondta, h olyan kedvesek, h bármit kérünk gyakorlatilag megcsinálják...meg a nénik főznek ránk...meg különbuszt is biztosítanak a számunkra...meg ilyenek(:
sztem szuper lesz(: kiváncsi vagyok, ilyen még nem volt, h egy egész falu a miénk...vicces lesz, kell a változatosság(:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373347 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Hát, az adatok ellentmondóak. A legtöbb leírás három fő állandó lakost jelez. A fő tulajdonos (akié a legtöbb ház, és aki a "főnök"), 7 ottlakót említett. A különbség lehet, hogy abból adódik, hogy ki van oda állandó lakcímre bejelentve, mint háztulajdonos, és ki az aki csak ott lakik...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373338 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Anno Remzyék voltak itt erdei iskolában. Tudom, hogy kérésre akkor még foglalkozásokat is tartottak, fazekasság és efféle dolgokat... Nagyon jól érezték magukat, de mivel 10 éve volt, csak rémlenek a dolgok. És akkor még vagy 8 lakos is volt. :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373331 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Metaflora írta: Az a három lakos valószínűleg a táborozókból él.


Akkor sok pénzük lehet! :wink:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373330 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Csatlakozom, szerintem is nagyon jó hely! Gondoljatok bele, egy saját településünk lesz a táborra... ilyen még úgysem volt! :dance:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373329 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Az a három lakos valószínűleg a táborozókból él.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373325 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Nekem is tetszik a hely.

Az a 3 lakos amúgy sztem már hozzászokott a táborozókhoz.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373320 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
nagyon tetszik a hely, így első ránézésre (:
tavaly elég sok problémát okozott, hogy nem volt elég terem, ahol a rendi foglalkozásokat meg lehet tartani. itt van?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373319 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Laurelen írta: by the way, az a 3 lakos addig mit fog csinálni, főzi a pálinkát és tartja a misét?

Miért, az nem elég? 8) :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373316 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Ankalimon írta: www.mkkp.hu/megalomanias1.jpg


hova kéred az óriásplakátot?

by the way, az a 3 lakos addig mit fog csinálni, főzi a pálinkát és tartja a misét?

és csak hogy releváns kérdés is legyen: lesz majd valamikor sokan vagyunk ezért nem tudunk semmire koncentrálni, de azt hisszük, hogy tábortszervezünk képzés/megbeszélés?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373315 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Ez naggyon poén :P Menjünk!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373302 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Mehetünk a faluba, én benne vagyok!:)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 11 hónapja #373280 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Ni írta: A nagyobb vásárlások akkor csak autóval voltak megoldhatók, a távolsági busz jó egy km-re, egy domb tetején állt meg.

Na igen, a bolt hiánycikk, ha jól emlékszem, egy kis büfé volt a menza mellett, ahol csokit lehetett venni - itt éltem egy hétig kizárólag csokin...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373281 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Jujj válaszoltak? dejóóó!! annyira örülök!!(: alig várom a tábort!! :D

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373278 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Felagund írta:

Szanticska honlapja írta: Minden kedves vendéget saját termésű gyümölcsből készített pálinkával fogadunk.


Engem meggyőztek, mikor indulunk? :mrgreen:


:D Amiből lekvárt lehet főzni... :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.634 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére