Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Több
15 éve 11 hónapja #373054 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Gandalf: a szorspataki akkor idén kb a fele lenne, mert kb a fele ember fél el házikóban.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373051 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Sil írta:

Niph írta: A baj vele összesen 40 fő lehetne házba a többi sátras.

Kb hány főre kell házas helynek lennie, mi számít elégnek?

Apropó, hány faház van Szorospatakon? (Ha 4 fővel számolunk Szorospatakon házanként, akkor hányan férnek el? Elég lesz?)


Összehasonlításképpen:
Kácsárdon idén 81 fő , tavaly 93 fő számára volt hely faházakban.
Szorospatakon 2006-ban 70 fő számára hirdettek meg faházas szállást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373048 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Felci tényleg az a helyzet, hogy szerintem még a vidékiek többségének is jobban megéri pest mellett táborozni mint valahol messzebb mert úgyis be kell jönni pestre és onnan tovább...

Valami visszajelzést azért kaphatnánk a T.Tábszervektől...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373047 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
a 40 fős házban lakás mér baj? :D akkor lehetne egy alapvetően sátras, és csak a nagyon máshogy aludni képteleneknek lehetővé tett házas tábor olcsóbbért - amennyiben persze a táborhely minden másban megfelelő :)
ebben az esetben nyilván még fontosabb, h elég legyen a zuhanyzó, hogy legyenek fedett közösségi helyek, ahol lehet eső esetén bújni.
De pl. sokkal rugalmasabban osztható altáborokra - csoportokra a tábor, ki lehet olyan HQ-t építeni, hogy az egész csapat egy helyen aludjon...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373046 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Niph írta: A baj vele összesen 40 fő lehetne házba a többi sátras.

Kb hány főre kell házas helynek lennie, mi számít elégnek?

Apropó, hány faház van Szorospatakon? (Ha 4 fővel számolunk Szorospatakon házanként, akkor hányan férnek el? Elég lesz?)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373043 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Niph írta: www.aranykerttabor.hu/?mode=accomodation

ez itt a Véneki gyerektábor,Győr mellett van. A baj vele összesen 40 fő lehetne házba a többi sátras. Amúgy szép a környezet.


Ez a költségszámoló édes :)

Ezek szerint mindenestül kijönnénk valamivel kevesebb mint 4 millából, ami 120 fővel számolva 33225 Ft/fő (és esetleg mivel 100+-an vagyunk, lehetne további kedvezményeket kicsikarni :D )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373039 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
No 2 hely amiről én tudok, de sanda gyanúm szerint nem megfelelő.... :? , mert:

www.aranykerttabor.hu/?mode=accomodation

ez itt a Véneki gyerektábor,Győr mellett van. A baj vele összesen 40 fő lehetne házba a többi sátras. Amúgy szép a környezet.

A másik hely pedig Parádsasvár közelében van, konkrétan Parád:

www.szallasinfo.hu/tura_camping_parad/

De ezzel is az a baj, hogy házban kevesen lakhatnának, meg nem csak mi lennénk ott táborozok, hanem átutazók is, ha jól emlékszem.(van már 10 éve, hogy ott táboroztam, szóval azóta változhatott :lol: ). Amúgy szintén gyönyörű hely.

Tudom, tudom nem alkalmasak nagy valószínűséggel már csak ha a tábori létszámkeretet nézem, főzésileg meg mégugyis passz, de mint lehetőségeket említem. Ja a környéken még rengeteg ilyen táborozos hely van azt tudom, Parád közelében.

Ja igen, Sikonda pedig szép hely. :wink:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373035 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Én csak felhívom a figyelmet arra, hogy nem generalice "jó", ha Budapest közelében van valami program.

Lehetne pl Pécs környékén is ezzel az erővel, az is sokmindenkinek jó lenne ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373029 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Fela: ma rossz kedved van vagy kötekedsz?
Megsúgom: minden vidékinek a MÁV jóakaratából be kell jönnie Pestre és onnan utazni tovább, mert ilyen isteni körforgalom van az országban.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373024 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Jellemző budapestsovinizmus...

A népek fele vidéki...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373023 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Furi írta: nem akarok beleugatni de szerintem nem nagy baj ha budapest mellett van, mert legalább nem kell annyit utazni ami azért elég jó lenne...
plusz ha van erdő akkor nincs nagy gond


Igen, bizonyos szempontból előny is lehet, mert a vonatpénzt így megspóroljuk. Kicsit talán szocreál, de amúgy nagyon szimpatikus hely ez a cserkészpark!

icke írta: Üdvözletem!

Srácok, ha nem lett volna világos: minden helyszínötletet örömmel veszünk. Igaz, hogy most dorw virtuális izéjével verem a csalánt, de egy e-mailt kiküldeni nem több három percnél, és ha válaszolnak rá, hát már annyival is előrébb vagyunk.
Szóval tényleg nem kell lefutni a tiszteletköröket hogy "én erről, arról, amarról tudok beszélni, érdekel titeket, elmondhatom?", hanem legyetek bátrak, linkeljetek, küldjetek el nekünk e-mailben/privátban e-mail címet, írjatok élménybeszámolót, rövid összefoglalást. Még azzal is nyerünk (lévén többet tudunk), ha első olvasásra lesír egy helyszínről, hogy nagyon nem jó; azt már nem kell többször végignyálazni. Ismétlem: bátran, bátran :) =
Tünde: Ádám szinte biztos vagyok benne, hogy nem neked szánta, hanem a sok "keressetek jobb helyszínt" hozzászólásra reagált - nekem még csak rákukkantani volt időm az általad adott linkre, de ahol rögtön kéttucatnyi linket találni csak a "100-200 férőhely" csoportban, az nem indul rosszul :D =

icke


Elég, ha ide rakjuk a topicba a javaslatokat, vagy küldjük el privi(k)ben (kinek/kiknek?) vagy e-mailben (milyen címre/címekre?) :?:

Nólindir írta:

Narbeleth írta: [size=9:3g9p60ke] ÚÚú ez a Nagyvisnyó nagyon szuperül néz ki így képről legalábbis! :) [Nagyvisnyó mellesleg úgy hangzik, mint a nagydesnyó kicsit másképp ejtve [/size] :twisted: ]


Helló nép!

Én voltam Nagyvisnyón (Angwen is), és az a hely iszonyú jó, a faházak valóban fantörpikusak és kuckósak, de el lehet férni bennük. Sátorhelyre viszont nem emlékszem. Az is van?


Nem írja, hogy lenne, de a képek alapján van rá bőven platz. Kérdés, hogy engedélyezik-e, meg kell kérdezni. Amúgy a 4-5 fős szobák már majdnem sátor-kategória, főleg, ha mondjuk még ezen felül is korlátozzuk az egy szobára jutó emberek számát! :wink:

Virág írta: sokan írták itt, hogy "egy kicsit többet fizetni ezért...stb" jó lenne ha le lenne írva, mennyi az a "kicsit" többet, mert nem biztos, hogy annyira kicsi...nekem pl. ha 10e-rel többe kerül, mint szokott, az már nem kicsi!! ésezzel nem hiszem, hogy egyedül lennék... sztem nem ártana kiírni, melyik helyszín mennyi lenne 1 főre saccperkábé...


Az lenne ideális, ha nem tagoknak a teljes ár mindenestül 40 körül vagy az alatt maradna. DE! Vegyük figyelembe, hogy ez most nem 10 napos tábor lesz, hanem 11, tehát mindenképpen drágább lesz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373016 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Bár a kb 40-45 ezer az szörnyen hangzik (még nekem is ), de kb egy hét táboroztatás szokott általában ennyibe kerülni. nővérem 2 kisfia osztálykirándulása is több, mint 30 ezer ft-ba került pedig az nem volt 10 nap... szóval aki sokallja az gondoljon bele, hogy van infláció (igen, sz*r helyzet, pénzügyi válság, recesszió, meg minden, a gázt pl idén már 4x emelték, szóval nem csak a tábori árak mennek feljebb), sok minden benne van ebben az összegben és 10-11 napról van szó, valamint a húzósabb ár elvileg _minőségi_ szolgáltatást és _minőségi_ körülményeket takar.
tudom, van, akinek ennyi nem telik, de szvsz ha valaki nagyon szeretne táborozni akkor valahogy össze tud rá spórolni, pláne ha már most elkezdi.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373011 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Halkan jegyezném meg, hogy a hanyiistokos helyen van lehetőség rá, hogy MI magunkanak főzzünk! Ez máris levesz az árból!
Olvassátok már el a linket normálisan...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #373009 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
jobban belegondolva annyira nem drága, a mai árakat nézve :?

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #372997 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
A somogydöröcskei űbertáborhely is 40-45 körül mozgott volna végleges árban és hátehh... Picikét sok... 8O

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #372996 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Virág írta: Felagund, sok :wink: oké, ezt a helyet mások írták, nem az én ötletem, csak érdekelt, mert a képek szépek(: oké, akkor erről ennyit(:

igen soknak tűnik, de szvsz (sajnos) ez reális, infláció is van a világon, és ha jó sokan megyünk, lehet, hogy lehet alkudni valami kedvezményt... meg ugye a tagoknak úgyis olcsóbb.
azért ne vessétek el mindjárt szvsz.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #372978 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Felagund, sok :wink: oké, ezt a helyet mások írták, nem az én ötletem, csak érdekelt, mert a képek szépek(: oké, akkor erről ennyit(:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #372977 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Narbeleth írta: [size=9:1zi1qme2] ÚÚú ez a Nagyvisnyó nagyon szuperül néz ki így képről legalábbis! :) [Nagyvisnyó mellesleg úgy hangzik, mint a nagydesnyó kicsit másképp ejtve [/size] :twisted: ]


Helló nép!

Én voltam Nagyvisnyón (Angwen is), és az a hely iszonyú jó, a faházak valóban fantörpikusak és kuckósak, de el lehet férni bennük. Sátorhelyre viszont nem emlékszem. Az is van?

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #372976 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Virág írta: 2008. évi szálláshely és étkezési árak:
Szállás: 1650 Ft / fő
Reggeli: 395 Ft / fő
Ebéd: 690 Ft / fő
Vacsora: 560 Ft / fő
ez sok?...


Ez alleszusammen 3295 Ft/nap

Mivel tizenegy napos a tábor, ez 36245 Ft/fő, és ebbe még egy kanyi járulékos költség (anyagköltség(!), MTT-sáp(!!!), benzinpénz az autósoknak, szervezési kiadások) sincs benne.
Most az MTT-s kedvezményt nem is mondom, mert azt úgyis a többiek fizetik ki az MTT tagok helyett, tekintve hogy a T. Egyesület egy kanyit sem áldoz a táborra, csak a már eddig meglévő cuccokat (amelyek szintén a mi befizetéseinkből lettek meg amúgy) bocsátja rendelkezésre nagy kegyesen...

Tehát ez személyenként alsó hangon 40-42000 Ft lenne

Szerinted ez sok vagy sem? ;)

És most a potenciális áremelést még szintén nem számoltam bele...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #372969 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
sokan írták itt, hogy "egy kicsit többet fizetni ezért...stb" jó lenne ha le lenne írva, mennyi az a "kicsit" többet, mert nem biztos, hogy annyira kicsi...nekem pl. ha 10e-rel többe kerül, mint szokott, az már nem kicsi!! ésezzel nem hiszem, hogy egyedül lennék... sztem nem ártana kiírni, melyik helyszín mennyi lenne 1 főre saccperkábé...
egyébként nekem sok jó élményem fűződik Szorospatakhoz, és nem rémlik, hogy panaszkodtunk volna, hogy kicsi a hely...nem mondom, h kényelmes volt, de nekem elég volt:P a hely szép volt, a csapatok is el tudtak vonulni úgyahogy...a nagyréten jókat röpiztünk, pingpongozni is lehetett, össze tudott gyűlni az egész bagázs....most ezt nem azért mondom, mert minden vágyam odamenni, de nem halnék bele!...de ez csak amolyan szerényvélemény(:
egyébként ez a hely nekem tetszik: www.hanyi-istok.hu/index.php?pag ... &article=3 amit nemsokkal ezelőtt linkeltetek be...utánanéztem, és ezt találtam:
2008. évi szálláshely és étkezési árak:
Szállás: 1650 Ft / fő
Reggeli: 395 Ft / fő
Ebéd: 690 Ft / fő
Vacsora: 560 Ft / fő
ez sok?...

[size=9:27t8hbn2](amúgy mi is ajánlottunk egy helyszínt, ami mindenkinek jó lenne sztem, csak még nem kapott választ az mtt...kiderült, h volt egy kis zűr az e-mail körül...ami épp most oldódik meg, legalábbis remélem...(: )
[/size]

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #372955 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Köszi icke, megbeszéltük priviben :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #372953 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
[size=9:2kl7tyl8] ÚÚú ez a Nagyvisnyó nagyon szuperül néz ki így képről legalábbis! :) [Nagyvisnyó mellesleg úgy hangzik, mint a nagydesnyó kicsit másképp ejtve [/size] :twisted: ]

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #372932 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Üdvözletem!

Srácok, ha nem lett volna világos: minden helyszínötletet örömmel veszünk. Igaz, hogy most dorw virtuális izéjével verem a csalánt, de egy e-mailt kiküldeni nem több három percnél, és ha válaszolnak rá, hát már annyival is előrébb vagyunk.
Szóval tényleg nem kell lefutni a tiszteletköröket hogy "én erről, arról, amarról tudok beszélni, érdekel titeket, elmondhatom?", hanem legyetek bátrak, linkeljetek, küldjetek el nekünk e-mailben/privátban e-mail címet, írjatok élménybeszámolót, rövid összefoglalást. Még azzal is nyerünk (lévén többet tudunk), ha első olvasásra lesír egy helyszínről, hogy nagyon nem jó; azt már nem kell többször végignyálazni. Ismétlem: bátran, bátran :) =
Tünde: Ádám szinte biztos vagyok benne, hogy nem neked szánta, hanem a sok "keressetek jobb helyszínt" hozzászólásra reagált - nekem még csak rákukkantani volt időm az általad adott linkre, de ahol rögtön kéttucatnyi linket találni csak a "100-200 férőhely" csoportban, az nem indul rosszul :D =

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #372930 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

www.hanyi-istok.hu/index.php?page=static&article=3
ennek nézzetek utána. Elférni elférnénk, szvsz sátrazni is lehet, nemtudom közösségi helyiség van-e de Ry már táborozott itt (ha akarjátok utána kérdezek még pár embernél aki volt itt táborozni) és szerinte jó hely.

2005-ös ÁlomVilág tábor - ha esetleg szóba jön a helyszín mint lehetséges verzió, én is tudok róla mesélni/képeket mutatni (ezt nem azért mondom, mintha úgy gondolnám, hogy húdejólenne oda menni, csak ha kell az infó)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #372920 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
nem akarok beleugatni de szerintem nem nagy baj ha budapest mellett van, mert legalább nem kell annyit utazni ami azért elég jó lenne...
plusz ha van erdő akkor nincs nagy gond

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #372905 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Remélem Ádám ezt nem nekem írtad, mert én is végigcsináltam ezt, tudom milyen, csak segíteni szerettem volna, hogy egyáltalán az erdei iskolák eszetekbe jutottak e.
Bocs

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #372869 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Ami szerintem nem olyan fontos:


Szép természeti környezet. (bár attól függ ez mit takar, szvsz ha van olyan szép mint Kácsárd volt az már jó)
Legalább 150 fős férőhely, ebből legalább 90 faház, vagy kőház. (úgyse leszünk 150en)
kaja+szállás nem több, mint napi 2800-2900 Ft
Az adott táborhelyen a tábor idején más táborozó, szállóvendég, kiránduló/érdeklődő ne forduljon elő. (ezzel szvsz akkor nincsen baj ha legaalább egy kerítés van köztünk)
Legyen nagyterem - legalább 100 fős, és több kisebb fedett, esőben használható foglalkoztató.[/quote]

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #372857 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Javaslatok:


Sztrilich Pál Cserkészpark

www.erdei-iskolak.hu/ugyfelek/bu ... ovacsi.htm
vagy
www.cserkesz.hu/cserkeszpark

Hátrány: Budapest mellett van, de legalább erdő van a közelben.


Tarjáni Gyermektábor

www.erdei-iskolak.hu/ugyfelek/ma ... /salgo.htm
vagy
www.tarjantabor.hu/index.cgi?act=cms&cid=15

Hátrány: baromira drága


Tiszafüred Ifjúsági Tábora: Nagyvisnyó-Bánvölgye (Bükk)

www.erdei-iskolak.hu/ugyfelek/bu ... szafur.htm

Hátrány: kicsit drágább az előírt szintnél

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #372845 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Most komolyan, szerintetek nem agyaltunk, leveleztünk, gondolkodtunk rengeteget a dolgon?
Itt volt a topik elején egy csomó konkrétum, Dorw kb. tíz helyet keresett meg, és aztán a kritériumokon hullottak, mint a legyek.

Azóta ajánlottatok sokat, ezt köszönjük, és várjuk a további ötleteket, addig is, míg várjuk, hogy további öt hely válaszoljon az érdeklődésünkre, és/vagy felvegye a telefont.

Szerintem három járható út van a helyzetből kifelé:

Keresünk tovább az eddigiek szerint.
Lemondunk bizonyos igényeinkről.
Megbékélünk.

A második útról még azt hiszem, nem volt szó. Ehhez vélemény? Alant a kritériumlista, kvázi formális és informális felsorolás is van.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #372842 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Az alábbiak alapján a házban aludni vágyók Sikondát szeretnék inkább, a sátrazni vágyók Szorospatakot. Nem egyszerű a szervezők helyzete: akkor most a sátrasokkal vagy a házban lévőkkel toljanak ki?

Inkább keressünk tovább harmadik lehetőség után!
(Én már tavaly is kerestem tábvezként, idén is nézelődtem. Ha hajlandóak vagytok többet fizetni érte, lesz optimálisabb megoldás, ha nem, valaki szívni fog: vagy a sátrazók, vagy a házban lévők. Ez van. Pont.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.574 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére