Boromir (Sean Bean)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21111 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
BEJŐŐŐŐŐTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21110 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ma is mekkorát bőgtem.)))Megnéztem a végét,hát kissé kivoltam utána:)<br> Fuu,megcsináltam az évezred képét:)<br> Qrva jó lett!(''kicsit'' egosan hangzik,de tényleg,ez életem fő műve:))Megpróbálom közkinccsé tenni,majd szólok a fenn lesz a neten.<br> De mégis milyen az a kép?Mondjatok valamit,megesz a kiváncsiság:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21109 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
jaja:)))<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21108 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Dehát télleg Stellás a fiú!!! Amikor csépeli fákjával a Gyűrűlidérceket, egyből kedvem támadt inni egy Stellát....<br> Lobogó hosszú bőrkabátszerűség, csapzott hosszú haj, borosta... hát neeeem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21107 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ez jó,az élő Stella reklám:))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21106 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boromir az egyetlen aki egyszer sem megy át az egész film folyamán komikusba. Gandalf néha röhelyes a fürdőköpenyében, és a besüléseivel, Aragorn az élő Stella reklám, Legolas kissé nyálas és idegesít, hogy nem süpped bele a hóba, Gimli és a félszerzetek amúgy is komikusak.<br> Boromir végtelenül emberi. Én a könyvben is sajnáltam. Egy hazafinak miért kell mindig hősi halált halni????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21105 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nekm is!!!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21104 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Küldjétek el,légyszi!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21103 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Baszus nem jön be!<br> A ......-be!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21102 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mért csak nekem nem jön be?:(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21101 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Úristen! Én mindjárt sírok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21100 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
nagyon...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21099 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
<B>Ezt nézzétek meg feltétlenül: </B><br> <br> <a href=http://nsyncwebguide.com/legolas/news2002/feb/oscar16.jpg> Boromir halála

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21098 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Most töröltem ki, amim volt, helyhiány miatt...de itt tudnak a csajok jó címeket....:-!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21097 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sziszatok!<br> Tudtok nekem Boromiros képeket küldeni? Menyiség nem számit.<br> A címem: fiona15@freemail.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21096 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jaja....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21095 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én a könyveben is és a filmebne is nagyon kedveltem Boromirt. Nekem Boromir Ember volt, aki tud szeretni, gyulölni, tud bátor lenni, és igen a Gyuru meg tudja kísérteni. Nagyon tetszett P. Jackson ötlete, hogy betette az a vívós jelenetet Trufával és Pippinnel. Nekem a könyvben Boromir ilyen volt. És a végén nagyon megsírattam szegényt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21094 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én Boromirt a könyvben nem igazán kedveltem. De a filmben ő lett az egyik kedvencem. Sean Bean elképesztő jól játszotta, főleg azt, amikor Boromirt megkísérti a Gyűrű, és el akarja venni Frodotól. Valahogy, azt a részt ugyanígy képzeltem el. Ezért az alakításért Sean Bean díjat érdemelne, szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21093 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
nincs...de többször i láttam....<br> Miért avatkozol oylasmibe, amihez semmi közöd...és emgölted a kisöcsémet...<br> valami iylen mondatra emlékszem tőe, pedig amikor láttam, oylan cirka 11 éves lehettem, és mégis szinte az egészre emlékszem...tök jó, már akkor is emgfogott, ahogy játszik...hát igen, az igazán jó színészek maardandót alkotnak...mily költői.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21092 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Finduilas:nem,nem várok,bár gondolkoztam rajta,hogy nem olvasiom el,de nem bírom ki:)))<br> Örülök,hogy ennyien láttátok A rétet(és annak is,hogy elnyerte a tetszéseteket).Megnéztem már azóta többször,és egyre jobban tetszik,bár a maga módján,elég kemény film.<br> Mi?Lesz vele egy film?:))) Mikor,hol?Egyéként a Hallmarkon:március 2. Szombat, 13:00,március 3. Vasárnap, 07:00<br> Az O'Brian család élete.Még nem hallodtam róla,de itt Sean főszereplő,szóval érdemes nézni:)<br> Egyébiránt lenne egy kérdésem:nincs meg valakinek a Férfias játékok(Petriot game)?Ha megvan ordítsatok,légyszi:)))Köszi.<br> Most búcsúzom,akkor holnap majd beszélünk.Sziasztok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21091 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Eh ti még nem hallottatok igazi kürtöt, annak sokkal repedt fazekasabb hangja van. A filmbeli még elég szolíd volt. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21090 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Bocsi, hogy még mindig itt tartok, de mellékszerepre ki?:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21089 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hello Darin! Tudom, hogy most nem vagy itt,de ettől független üdvözletemet küldöm. Éljen Sean Bean- ezt szegény Boromirra már hiába mondom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21088 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Láttam A rétet, és még föl is vettem (volna, ha véletlenül valaki rá nem ült volna a távkapcsolóra, így csak addig van meg, amíg meghal a gonosz amcsi...) És itt van a Ha eljön a szombat c. angol film is, amit szintén túlél Bean bácsi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21087 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én sajna nem láttam A rétet. Viszont van két film amiben Sean nem hal meg, és én láttam. Az Anna Karenina az egyik, a másik meg valami Öböl-háborús igaz sztori, amiben viszont szegényt hülyére verik, meg kínozzák, csak a legelején meg a legvégén van emberi formája.<br> Robin! Ugye nem vársz egy évet, hogy kiolvasd a többi részt is? Van egy ismerősöm, aki azért nem olvassa el a könyvet, mert nem akarja tudni, mi lesz a második filmben.<br> Köszi a honlapcímet, feltétlenül megnézem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21086 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
A rét tényleg nagyon jó volt, de Sean Bean valahogy minden filmjében meghal. Milyen kár..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21085 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hello!Uh,jó siok mindent írtatok,amiből én még nem sokat értek.)))Sajnos,még csak az elsőt olvastam ki:((<br> Egyébként van egy nagyon jó linkajánlatom: www.shipofdreams.net/seanbean/ <br> Ez a site szenzációs.Mindenképp nézzétek meg!Ja,és még valami.<br> NÉzte valaki tegnap A rét c. filmet?Én megnéztem,szerintem nagyon jó volt.Uh, a végén,amikor szegényke kinyiff,akkor képzeljétek sírtam:)))<br> Na,jó,most megyek,akkor további kellemest.Sziasztok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21084 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Átolvastam mégegyszer a Denethorról szóló részt, és igaz, tényleg azt írja, amit mondtál: csaknem teljesen tisztán folyik a numenori vér apa és ifjabbik fia ereiben, míg Boromir kivétel. És hogy Denethor jobban szerette Bormirt, bár nem hasonlítottak egymásra...<br> Bár...jellemileg nem sok hasonlóságot vélek felfedezni a tünde-bölcs Faramir és a palantír befolyása alatt álló Denethor között...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21083 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szerintem is büszke volt Boromir arra, hogy ő az örökös. Valószínűleg rosszul tűrte volna, ha bármiben is csak második. Hiszen ő volt a legjobb harcos és ő fújta a legszebb dallamot a kürtön. (Kár, hogy a filmben olyan hajóduda hangja van a kürtnek.)<br> Faramir és Denethor abban hasonlítanak, hogy mindkettőjükben erősen érződik a númenóri vér. Akármit is jelentsen ez pontosan, Boromirból úgy látszik már hiányzott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21082 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ó, Boromir szerintem baromi büszke volt arra, hogy ő az elsőszülött, és ezért csekély árnak tartotta az apa pici fia viselkedést, különösen, mivel úgyis keresztülvitte az akaratát az apjával szemben...Emlékezz csak arra, hogy mindenki, még Faramir is úgy vélte, jobb, ha a fiatalabb fivér indul Völgyzugolyba, és láss csodát, mégis Boromir ment.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.656 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére