Boromir (Sean Bean)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21021 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Robin, Dob: az árulót idézőjelben értettem. Tényleg nem tehet róla, hogy mindent a katonai oldaláról fog fel. Ja, és bírom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21020 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Dodie:<br> Szepen kifejtetted az apam Gondor kiralya ellentmondast :) A gond csak az vele, hogy ez felreforditas eredmenye. A magyar szinkronban rengeteg a forditasi hiba (szerintem tobb tucatra rug). Az eredeti angolban Boromir azt mondja: apam, Gondor helytartoja/kormanyzoja<br> Amugy nekem Boromir jott be leginkabb a filmbeli karakterek kozul :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21019 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
De szegény Boromir! Nem rossz ember o alapvetoen, de így aki nem olvasta a könyvet azt hiszi, hogy gonosz meg hogy csak azért ment velük, hogy ellopja ill megszerezze a Gyurut. <br> <br> Különben szíja mindenki!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21018 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nem volt benne. Azt csak azuért tették bele - szerény véleményem szerint - hogy már ott éreztessék, Boromirral nincs rendben valami, és nagyon tetszik neki az apró csecsebecse...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21017 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Az a rész sem volt benne a könyvben, amikor Frodó elejti a gyurut és Boromir veszi fel, és Aragorn rászól, hogy adja vissza.Vagy igen? Túl régen olvastam,lehet hogy mégegyszer megteszem:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21016 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mindenesetre jó fantáziájuk van!!!:-))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21015 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
tuti, hogy amikor gyakorolták civilben a kardozást, pl. megtörtént egy hasonló jelenet igaziból is vagy vmi ilyesmi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21014 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Honnan jutott eszükbe betenni??? (Mármint a filmbe ezt a részt)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21013 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szerintem is remek ötlet volt:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21012 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mindenesetre jó ötlet volt!!!Ellensúlyozza, hogy kihagyták az Öreg-erdőt!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21011 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
nincsen. Kétszer olvastam és tuti nincsen. Ez a filmkészítők egyik zseniáilis ötlete volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21010 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
A könyvben is benne van az a rész amikor Boromir a hobbitokkal 'harcol'???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21009 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ja, és azt se felejtsük el a mosolygással kapcsolatban, amikor a hobbitok rúgdosni kezdik mérgükben, és rávetik magukat, ledöntik a földre, és ott nevet..na, az se semmi...az egyik kedvenc jeleneetm:-)<br> (és akkor Legolas annyira..ja, az egy másik topic:-) )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21008 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Tünde-lány: minden részvétem a tied. Szerencsére itt Szfehérváron nem futottam össze ilyen alakokkal... persze itt is voltak olyanok, akik a végén benyögték, hogy, 'Miii, _ez_ a vége?' Nem tudtam sírjak v. röhögjek. :) <br> Na de hogy ON is legyek: Boromir karakterében, ahogy már sokan kifejtették, nekem is a gyarlósága tetszik. Ezért sztem sokkal közelebb áll hozzánk halandókhoz :) , mint Aragorn, aki ugye szintén ember, de mégis szinte emberfeletti tulajdonságokkal rendelkezik. (tünde-beütés, ugye) Boromir egyébként szvsz alapban iszonyat jólelkű fickó, és rémes, hogy mit művel vele a Gyűrű - az ő példája mutatja a legjobban a Gyűrű gonoszságát. <br> Vki már említette, hogy Boromir nem pont hálás szerep - sokan felületesen képesek árulónak bélyegezni, meg rásütni, hogy ántani akarta szegény kicsi Frodót..., és az, hogy milyen hősies is valójában, szinte elsikkad, ezért aztán nemis szeretik sokan. Nagy feladat volt Sean Bean számára, és ő zseniálisan oldotta meg - ja, és figyeltétek, milyen aranyos, amikor mosolyog? Kár, hogy ritkán teszi. :) ) <br> Ja, és a végén, amikor azt mondja Aragornnak, hogy 'királyom' - hát szerintem is az a csúcs. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21007 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hát, hidd el nekem, ezek még mindig értelmesebbek lehettek, mint azok a korombeli tizenévesek, akikkel én láttam...tééleg elzüllött a korosztályom... na persze az agytevékenység visszaeséséről má ne is bezséljek:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21006 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mint már én is többször írtam: mögöttem 3 ovis koru gyerek volt és be nem állt a szájuk. 'Ugye most má tényleg meghal??' Aztán film közben rohangáltak velük WC-re. Hát na most mondd meg!! Ilyen kicsi gyereket minek hoznak be??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21005 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ja, énis, csakház ugye, a jelenet végére úgy fölment az agyvizem ezektől a marháktól, hogy má kiestrem a hangulatból...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21004 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nekem ez a Colás ötlet kiesik mivel nem szokásom popcornt, colát bevinni.Én mind a kétszer majdnem sírtam!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21003 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Aham...csak az volt a gáz, hogy mikor először láttam, akkor majdnem elkezdtem bőgni, de másodszor-mint már emséltem-egy csomó röhögő bunkóval voltam egy teremben, és hát ott hahotáztak, két liba meg visongva röhögött a hátam mögött, és komcsi, három oldalról a teremből Dolbyban élvezhettem a hisztérikus röhögésüket..na, aszittem rájukhajítom a kólámat, amennyi maradt belőle...<br> De legközelebb esküszöm, ha összefutok egy iylen bandával, nemhogy hrommal, tényleg ráhajítom valamelyikre a kólám vagy a popcornt...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21002 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Dodie: Teljesen egyetértek Tünde-lánnyal!!! Nekem is az egyik kedvenc részem amikor Boromir meghal. Nagyon jól csinálták meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21001 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Dodie, meghatottan hallgattalak..a beírásod végére már majdnem potyogtak a könnyeim.<br> Szerintem Bean zseniális, meghalgattam néhány részletet a filmből angolul...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21000 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
igen, ez furcsa is volt, főleg, hogy a könyvben egyszer se mondja!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #20999 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Az az első mondat állítólag félreszinkronizálás, az eredeti szövegben nem 'King' van. És azért szerintem amilyen becsületes ő, soha nem mondaná az apját királynak, ha egyszer 'csak' helytartó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #20998 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
egy érdekesség: a következőt mondja Elrond tanácsában: Apám, Gondor KIRÁLYA(lehet, hogy nem ez a pontos szöveg, de benne van, hogy királya...) stbstb, aztán pedig: Gondornak nincs királya. nincs szüksége rá...<br> ez ellentmondás, és szerintem eléggé tükrözi Boromir jellemét. Boromir a filmben kicsit olyan, mint Gollam a könyvben.. először unszimpatikus, sőt, akár még utálni is lehet(én nem tettem), aztán már Galadrielnél is érezzük, hogy mindennél jobban szeretné megmenteni a hazáját, és ezért mindent megtenne.És a Gyűrűabba a csalóka reménybve ringatja, hogy a segítségével meg is teheti. A gyűrű már csak ilyen, mindenkit megkísért...Isildurt,Boromirt, még Aragornt is, hiszen ő is csak halandó. Sőt, Gandalfot is, bár ő elég jól veszi az akadályt.<br> Más: a kedvenc részeim közé tartozik az is, amikor B. mondja Frodónak: Miért hátrálsz? Nem vagyok tolvaj! és erre mondja Frodó: De nem vagy önmagad! meg amikor Aragornnak meséli, hogy mit mondott neki Galadriel... és amikor meghalt! Elkezdi mondani, hogy Barátom, vezérem... majdnem felordítottam:királyom!mond már hogy királyom! és akkor mondta, és majdnem sírtam:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #20997 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hja,Sean:)) Valóban ragyogó volt az alakítása(de nem csak az).Emlékszem,amikor néztem a Férfias játékokat,nem tudtam,hogy kicsoda:)))Már ott feltűnt:)<br> Abban nem értek egyet,hogy a könyvben semmilyen.Ott is nagyon jól látszik a Gyűrű iránti vágya:)Meg a könyvben még inkább ilyen bizonyult,pl mikor Móriában ott piszmog magába:A föld mélyén!Ahova úgy szálltunk le,hogy nekem eszem ágában sem volt! Mindig csak az ő útja,állítása volt jó.A könyvben mégjobban <br>átelepszik a Gyűrű.<br> Na,eszt jól megaszontam,remélem azért érthetően fogalmaztam:)<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #20996 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Egyetértek!!A könyvben olyan semmilyen volt, de a filmben!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #20995 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Valóban, de nem tudom miért, nekem a filmben sokkal szimpatikusabb volt, mint a könyvben. Bár lehet, hogy ezt Sean Bean ragyogó alakítása miatt mondom:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #20994 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
És pont ez az, amiért az egyik kedvencem..valahogy Tolkien, bár zseniálisan ábrázolta egy-egy jellemvonással a szereplőket, talán Boromirt írja le a legéletszerűbben..valahogy ő a legkidolgozottabb (vagy egyik) karakter, nem?:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #20993 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Persze Aragornnak megis van egy kis tundes beutese, ezert ot nem ragadja meg a Gyuru. Brormir egy atlagos ember, aki nem tud ellenallni a Gyurunek. O egy tipikus ember!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #20992 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Na ezt a topic se nyitottam volna ha rajtam múlik;o)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.843 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére