Boromir (Sean Bean)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21171 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boromir számára a hazája a népe annyira fontos volt és annyira szaratte és tisztelte, hogy saját magát is képes volt érte háttérbe szorítani és feláldozni. Aragornt is ezért fogadta el királyául. Tudta, hogy ő (az uralkodásban) jobb nála. Ő A KIRÁLY!<br> Ezért becsülöm én Boromirt. Sean Bean pedig szóról - szóra, mozdulatról - mozdulatra képes volt megragadni és visszaadni ennek a nagyszerű hazafinak a figuráját.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21170 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
ööö,ez melyik részben volt?:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21169 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Finduilas: Itt voltam, a sílécpróba előőt, 10 percig keményen...<br> Robin: Inkább csak halálakor: ne feledd, még nem mérkőztek meg Minas Tirith háborújában ahogy Tolkien mester mondja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21168 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
SZerintem igen,Boromir,elfogadta királyának Aragornt,szerintem már Lórienben is.Gondor urai visszatérnek.Persze,itt magára is gondolt,de szerintem,inkább Aragornt gondolta a népe királyának.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21167 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Gondoljátok, hogy igaza volt Faramirnak akkor, amikor azt feltételezta a bátyjáról, hogy ha meggyőződött Aragorn trónigényének jogosságáról, akkor elismerte Aragornt királyának?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21166 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Eglarcarien: Mégis itt vagy? Írtam neked emilt. Egyébként igazad van mind Boromirral, mind Denethorral kapcsolatban. Ráadásul Boromir is félti a hatalmát Aragorntól. Mégis elismeri királynak. Nem emlékszem a könyvben mit mond pontosan, de szerintem a filmben nagyon hiteles, amikor azt mondja, hogy királyom. Jaj, most megint elszorult a torkom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21165 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Finduilas: Denethor mindenkiben hatalmát fenyegető tényezőt lát, Boromirt kivéve... (Pl.: Aragorn úgy is, mint Thorongil, és úgy is, mint Elessar)Különben Boromir, a Gyűrű-ügyet nem számítva (bár ha úgy vesszük, abból is győztesen került ki), tükre az igazság bajnokait jellemző erényeknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21164 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szerintem Boromir az egyik legjobban eltalált és megformált szereplő.Az a jelenet pedig,amikor a havas hegytetőn Frodóelveszti a Gyűrűt,baromi jó!<br> ui:Remélem Faramir is ilyen király lesz!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21162 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nekem semmi bajom nem lenne vele, ha ellantudott volna álni a Gyűrűnek! Ez a külömbség közte és a testvére, Faramir között!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21163 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Megnéztem! A filmben tényleg kettétörik Gondor kürtje!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21161 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Azt hiszem a Faramir-Denethor ellentétben nagy szerepe volt Gandalfnak. Őt Denethor úgy látta mindig, mint aki a hatalmát fenyegeti. És Faramirtól árulásnak vette, hogy vele barátkozik. Nem emlékszem Aragorn milyen álnéven ment Minas Tirithbe még Denethor apjának idejében, de D. akkor féltékeny volt rá, és tudta, hogy ő is Gandalf barátja.<br> Nekem egyébként az volt a bajom Faramirral, hogy olyan tökéletes. Boromir sokkal szimpibb a gyarlóságaival.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21160 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ez a könyben is ott van. Mivel Faramir nem volt olyan harcias, azt hitték, nem is olyan bátor, mont Boromir...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21159 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Az apák már csak ilyenek. Az elsőszülött, a trónörökös a kedvencük, jóllehet ebben az esetben szó sincs trónról... Tényleg el lehet hinni, hogy a Boromir a harcias, gondori emberek nagyhangúságához méltó, győzedelmes magatartásával szimpatikusabb volt az apjának, mint a kissebbik, számára mindig inkább titokzatos, igazán soha meg nem ismert fia...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21158 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Finduilas: Szerintem se adta volna vissza...Denethor meg elfogult volt, amikor azt hitte, hogy Boromir nekiadja az Egyet. De hogy van ez? Miért szereti jobban a Helytartó Boromirt? (nem csak a 'Faramir mágusnövendék' indokra gondolok)<br> Miért annyira elvakult, hogy nem képes belátni, néha a kisebbik fiának is lehet igaza?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21157 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
drágaszááágom...<br> :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21156 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nyugodtan elronthatod a janikát,az úgy se fontos,direkt ezért csináltam:)))<br> Igazad van,biztosan nem adta volna vissza a Gyűrűt Frodónak a Caradhrason.Bár azért kivi lettem volna,milyen lenne a Gyűrűvel.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21155 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Robin: Megpróbálom, csak nem akarok máséval szórakozni, ki tudja mit rontok el. <br> Én is kiváncsi lennék, mi lett volna, ha Boromir kezébe kerül a gyűrű. Szegény Denethor meg volt győződve, hogy el vitte volna neki. De valószínű, hogy nem azokra a nemes célokra használta volna Boromir, amit ő és az apja elképzeltek. Pontosan úgy, ahogy Gandalf és Galadriel kezében sem lehetett volna jóra használni a gyűrűt. De Boromir nagyon nagy vezére lett volna a népének, ha nem jön az a mitugrász trónkövetelő. :) <br> egyébként a filmben kicsit fura volt, hogy Boromir már majdnem megfogta a gyűrűt ott a hóban. Én nem vagyok teljesen biztos benne, hogy tényleg visszaadta volna Frodónak, amikor már a kezében van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21154 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Finduilas:nem tudod lementeni a janikáról a képeket?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21153 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igen,sajnos az Egynek saját akarata van..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21152 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mi lett volna?Persze,hogy nwem arra használta volna,hogy segítsen a népén.Persze,nem maga miatt,hanem mert a Gyűrű nem azt akarta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21151 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Finduilas! Nekem is el tudnád küldeni a képeket a legközelebbi leveleddel?(ja, egyébként holnap délután sajnos nem tudok jönni Fórumra, talán csak pénteken, 6. óra magasságában, vagyis 3/4 1 és 1/2 2 között)<br> <br> Különben: Mit gondoltok, mi lett volna, ha Boromir el tudja venni a Gyűrűt Frodótól? <br> Én azt gondolom, hogy Boromir egész addig a legnagyobbak egyike vlt, amíg bele nem bukott a Gyűrű kísértésébe, de avval, hogy a hobbitokat megvédte,jóvátette a hibáját.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21150 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hah, micsoda disznóság, most esett a szememben az Aragorn ázsiója...<br> Emberek, köszi a Boromiros képeket, amiket küldtetek, nagyon köszi mindenkinek!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21149 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ha nincs ez a fórum, sosem tudom meg, hogy lesz az HBO-n a werkfilm. Most már csak találnom kell valakit aki felveszi.<br> Robin, nekem is tudnál küldeni egy kettőt azokból a szupi képekből? <br> <br> Most olvastam, hogy Tolkien először úgy írta le a gyűrű szövetségét, hogy abban csak Boromir volt ember. Ő vitt le mindenkit a hegyről, még nagyobb hős volt, mint a későbbi változatokban. Ráadásul először még ő is númenóri tulajdonságokkal rendelkezett. Szerintem azért lett később 'csekélyebb' ember, mert sok tulajdonsága Aragornra jellemző inkább.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21148 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én nem szoktam nézni a HBO-t tegnap csak véletlenül kapcsoltam oda!! Mekkora szerencse!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21147 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Na,bájolok asszem.Akkor,jó szokásomhoz híven:))),kellemes,Boromiros jóccakát nektek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21146 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Egyefene...<br> :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21144 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
yól teszed!!!<br> évi 2 jó film,mi meg fizetünk...<br> De évi 2 NAGYON jó film,és a mi kedvencünk=Mozi!Mozi!Mozi!<br> meg Így készült...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21145 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Azért a HBOn mennek jó filmek,havonta olyan 5 db mindig van

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21143 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
na,de addig miden lehetséges,ha elég ügyesen fűzöm meg anyut,hogy fizessen elő a hbora:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #21141 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én a nagyapámnál leszek és lehet, hogy ott nincs HBO!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.696 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére