Boromir (Sean Bean)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21051 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Meg van bocsájtva!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21050 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jaaa:-)<br> Valami sántított...<br> Neeem,ugyanmár...ő nem 1 szeretetreméltó ember!!!Bocsika Nem figyeltem oda 100%ig...<br> jáááj

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21049 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Dehogy. Dehogy. Háma Theoden testőre (ajtónállója?). Mindenesetre nagyon hűséges és jólelkű ember. <br> Gondoltad, hogy Kígyónyelvet kedveltem?! Ez elszomorít! :( <br> <br> Egyébként, akire Te gondolsz az Grima.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21048 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Háma=Kígyónyelvű?<br> én szegény feledékeny... :-(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21047 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Háma meghal? Erre nem is emlékszem. Mikor? Pedig őt is nagyon kedveltem. :( ((<br> <br> Érdekes, hogy azt írjátok Denethor nem volt jó. Én itt elsősorban arra gondoltam, hogy a 'jó' oldalon állt. Szerintem, bár maguk a karakterek nem tisztán feketék vagy fehérek, az azért teljesen világos, hogy ki melyik oldal érdekeit szolgálja. Én nagyon nem szerettem Denethort, de amit a Gyűrű keresésében olvastam a Palantírokról szóló fejezetben róla, kezdi megértetni velem az ő személyiségét. Mindig a népe volt fontos számára, sohasem saját maga. Boromirnak viszont azért a saját dicsősége is fontos volt. Igaz, így is sokkal jobban szeretem Boromirt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21046 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Vic:Kösz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21045 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
És ráadásként egy újság, amiben Sean Beanről lehet olvasgatni + van néhány kép is:<br> <br> <a href=http://www.geocities.com/compleatsb5/mainfeatures-17.html> klikk ide a beszkennelt képekért

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21044 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Megvan.<br> Azért Elijah korántsem alakított akkorát, hogy ő vezessen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21043 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
ja, de azt hozzá kell még tennem, hogy a onering.neten szabály, hogy csak egyszer lehet szavazni, tehát gondoljátok meg :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21042 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Dwin: Szívesen.<br> Ha valaki szavazni akar még, az a pontos címen tegye: <br> <br> <a href=http://www.theonering.net/pollpage.html?vote+here.x=39&vote+here.y=4> klikk ide

Tehát az oldal pontos neve: www.theonering.net <br> (nekem a kedvencek között van, tehát azért írtam az előbb rosszul)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21041 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Kösz Vic! Te egy istennő vagy. rohanok, térülök fordulok!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21040 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Denethornak is a büszkeség volt a végzete. Erős volt, de erején felül tette próbára magát a palantírral. Szauron még így sem tudta a hatalmába keríteni, 'csak' azzal tudta befolyásolni, hogy kétségbeejtő dolgokat mutatott neki, ami megfosztotta őt a reménytől...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21039 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Dwin: a www.onering.neten lehet szavazni, hogy melyik színésznek hiányoltad az oscar jelölését. Go és x-eld be Sean Beant. Ő áll a második helyen, első Elijah.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21038 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én le voltam taglózva, hogy Bean-t nem jelölték Oszira! Ez csalás, bunda, meg minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21037 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ami mondjuk főként Bean fantasztikus alakításának köszönhető, de azért az egész rendezés, meg minden bennevolt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21036 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Som, egy régi hozzásdzólásodra visszatrve-ne hidd azt, hogy aki nem olvasta a könyvet, az azt hiszi, hogy Boromir gonosz, stb., mert én mikor láttam messze nem jutottam el még Boromirig, és ígyis ő volt az egyik kedvencem a film alapján...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21035 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boromirnak meg kell halnia, hogy tisztára moshassa a nevét, csak ezzel teheti jóvá megtévelyedését. <br> (komolyabb irodalmi művekben így szoktak járni szegény önmagukkal vívódó hősök)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21034 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Turin: sajna nem. De egy pár éve már használom ezt a nevet és nem szeretnék lemondani róla... :) )<br> Szerintetek Théoden nevét hogy fogják kiejteni? Széoden? Remélem nem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21033 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hat igen, Denethort tulzas lenne jonak jellemunek tartani, csak azert mert Gondor helytartoja.<br> Ha volt is benne nemes szandek, a hatalom sulya, es Szauron a <br> palantiron keresztul mar regen eltorzitotta azt...<br> <br> Alyr, Te az rpg.hu-s Alyr vagy?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21032 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Denethor meg nem...<br> Nekem az összes szerep közül Boromiré lett a leghitelesebb...<br> A hobbitokkal való vívás: engem csak az zavart hogy se Frodó, se Samu nem vett részt benne, még egy kicsit se...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21031 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ja, a Denethort, meg a Théodent! Ez azért nem teljesen így van: a Háma is jó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21030 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én negyedszeri nézésre vettem észre, hogy eltörött a kürtje, és nagyon örültem neki, hogy ezt is beletették a filmbe.<br> Amikor elkezdtem olvasni a könyvet, megnéztem a tartalomjegyzéket, és olvastam, hogy 'Boromir halála'. Végig azon izgultam, hogy hátha az nem is azt jelenti, hogy meghal, csak jelképes vagy nem is tudom. De persze éreztem,hogy neki meg kell halnia, hiszen ő csak így tud ellenállni a gyűrűnek. <br> Észrevettétek, hogy a könyvben egyedül ő hal meg a jók közül? ( A két öreget nem számítva)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21029 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Gyüjjön valaki ircűni mán!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21028 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boromir kürtje a csatában hasadt ketté, de erről részleteket nem olvashatunk a könyvben.<br> <br> Egyébként Boromir túlságosan büszke volt, ez okozta a vesztét. Nem lehet árulónak nevezni, mert jót akart, de azt hitte, hogy ő tud bánni a Gyűrűvel... Bár nekem nagyon fájt a halála, megnyugtató volt látni, hogy megbánta a tettét és szándékait, és becsületesen halt meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21027 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
A filmben is kettétörik? Ezt eddig még nem vettem észre, pedig emlékeztem, hogy a könyvben ez történt. Még egy dolog, amiért újra (és újra :) meg kell néznem a filmet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21026 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nem egészen, bár az övé is lehetett volna. Boromir kürtjének darabjai végül eljutnak Minas Tirithbe, Denethor ekkor sűlyed a legmélyebb kétségbeesésbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21025 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Az nem Lehelé volt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21024 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Észrevettétek hogy a filmben mielőtt meghal Boromir, a kürtje kettétörik?? Nem emlékszem már hogy a könyvben van-e valami erről, mert régen olvastam. Nem tudjátok hogy törik ketté?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21023 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Gondoljatok csak abba bele, hogy egy egyszerű paraszt bácsika, aki otthon műveli a földet mitsem tud a gyűrűről és az egész cirkusztról. Ő csak azt látja, hogy jönnek az orkok és letapossák a terményt és jobb esetben csak az állatait ölik le. Gondorban azért a többség ilyen. Egyszerű halandó, aki el van foglalva a mindennapi élet gondjaival. <br> Nincs örök élete, hogy aggassza a távolabbi jövő és világmegváltó céljai lennének.<br> Hát kérdem én: El lehet - e ítélni valakit, aki 1jó gazda módjára' meg akarja védeni a népét?<br> Az már más kérdée, hogy a Gyűrű ki tudta használni ezt a 'függőséget' a hazától és megkísérteni Boromirt.<br> De hiába kísértette meg és csábította el pár pillanatra. Amikor kellett helyén volt az esze és a szíve. És szerintem csak abban az utolsó hősies pillanatban látta át azt az egész dolgot, amit Elrond és a többiek már az elejétől fogva tudtak.<br> <font size=3> Hát ez az igazi hősiesség!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #21022 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nekem az első részben Boromir volt a kedvenc. Butaság árulónak nevezni. Ki az áruló? Aki a hazája ellen fordul? De hisz Boromir minden tettét a hazaszeretet vezeti! Azért akarja a Gyűrűt is. Vagy az, aki a barátai ellen fordul? A fiatal hobbitokért hal meg, sőt, mondhatom, a lelkiismeretfurdalása sodorja az orkok nyilai elé. A halála a legmeghatóbb jelenet volt, az tuti. Már azért megadnám az Oscart a Filmre...Én is mormoltam a fogam között, hogy királyom...Hogy nyögje már ki...Egyébként szerintem ami a hazaszeretet ragadékonyságát illeti, az Aragorn azért nem mert a Fehér városba menni, mert félt, hogy meginogna, de miután látta Boromir, a megingó halálát, és tudta, hogy jó halált halt még így is, már nem volt vesztenivalója, hiszen az ő szíve mentes volt a Gyűrű utáni vágyakozástól...Na, ezt jól megaszondtam... Tényleg cuki volt, amikor Boromir+Pippin+Trufa vívni tanultak:):)Bárhogy is került a Filmbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.690 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére