Vélemények, kritikák

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23617 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
hát remélem. bár nekünk könnyebb, mi tudjuk ezeket a dolgokat, de akik nem olvasták, azok megzavarodhatnak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23616 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Tudom, hogy átadták, hiszen mindannyiuk nyakánál ott volt a levél alakú csat.<br> Biztos lesz visszautalás a lemblasra, akárcsak Gollam szökésére (hiszen ezt nem mesélte el Legolas...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23614 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Átadták, csak nem mutatták.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23615 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
ja! a lembasról meg egy szó sem esett, viszont akkor a második meg harmadik részekben elég furcsán jön ki, hogy így talpon tudnak maradni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23613 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Bizony, Legolas és Gimli barátsága alig volt észre vehető... Sőt, kezdem azt hinni, hogy csak én képzeltem bele a könyv miatt. <br> És azért nem ártott volna, ha legalább a tünde-köpenyeket és a csónakokat átadják nekik Lórienben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23612 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Na meg a Kettétört Kard szilánkokban... Aragorn verse sem ártott volna és hozzá Gandalf levele Frodónak.<br> Bilbó nagyon jó volt, főleg a völgyzugolyi részben! Galadriel amikor jött le a lépcsőn, hogy először beszéljen a Lórienbe érkezettekkel, azt hittem, ott helyben elalszik, olyan képet vágott!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23611 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
A Megye, Völgyzugoly és Mória viszont tökéletesek voltak. Az tényleg kár, hogy kihagyták Legolas és Gimli barátságának kialakulását.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23610 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én azt sajnálom, hogy a karakterekből nem hoztak ki többet. Jó volt, hogy Boromir és Aragorn ellentétét kicsit jobban előtérbe hozták, szerintem nagyon jót tett Boromir figurájának. Nagyon kár viszont, hogy nem mentek jobban bele a tünde törp ellentétbe. Mennyi humor forrása lehetett volna!!! Legiolas és gimli barárságának kialakulása is a levegőben lóg. Lórien, Galadrielt kivéve, valóban úgy rossz, ahogy van. Ő viszont tökéletes volt. Trufa és Pippin is nagyon jó. Gandalf, Frodó, Elrond, Bilbó - mind a lehető legjobb alakítások! Kár viszont, hogy sok dolgot nem magyaráztak meg eléggé. Így is három órás volt, de Elendil végzete, meg Aragornhoz való 'köze' egy percbe sem telt volna. Gondolok itt pl. a kardra. És nagyon kár Lórienért. Nagyon kár...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23609 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nem baj, Sesy, így is értjük! :-) ))<br> (Aki meg kritizálja, az úgy sem meri elolvasni a mi ellenérveinket...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23607 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Hát, ezután lehet, hogy nem szívesen olvasnám el a könyvet, ha előbb csak a filmet láttam volna... De a képeket azért nem bántam, hogy még a film előtt, a könyv olvasása közben megnéztem!<br> És szerintem még a kihagyásokat is mesterien csinálták meg, nem úgy, mint mondjuk a Harry Potterben, ahol innen-onnan kiszedtek minden- szerintük - nélkülezhetőt... (Most állandóan HP-t hozom fel példának, mert mást vártam attól a filmtől :-(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23608 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
istenem, ezek az értelmes mondatok amiket irok:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23606 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
:-) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23605 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
igen, és ez nekünk, akik olvasták a könyvet, nekünk jó lett volna, de azok, akik nem olvasták, hamar elunták volna, és akkor a bevétel is kevesebb lett volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23604 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Persze, hogy egy csomó minden kimaradt... De állítólag kb 9 órás lett volna a film, ha mindent bele tesznek. <br> Ha a sírbuckákat bele teszik, akkor Tomának is benne kellett volna lennie, ezáltal az Öreg-erdőnek és Töbörlyuknak is. Azaz, kb +3/4óra, ha szépen akarják csinálni, több.<br> Lothlórien másoknak sem nagyon tetszett, de azért ne csak a hibákat vedd észre, azért voltak nagyon jó részek is. Pl a Gyűrű, vagy Bilbó szülinapja, Mória csarnoka...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23603 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Hát szomoru hogy itt mindenki ájuldozik a filmről, és nem veszik észre hogy egy semmi ! Hány kimaradt jelenet.Mennyi hiány, a részletees bemutatások hiánya, a Lothorien szépségének elcsufitása,a Lembash !? a köppeny, mind kimarad hogy hogy kapják meg. Boromir kürtje, akár Hurby dudája. Az első fél-1 ora jo.aztán, tolkien forog a sirjában (mondom ezt anak ellenére, hogy nem szertem ezt mondani...) Amikor a hegyen megcsuszik frodo, az milyen harmadsoztályu !? és mikor a hercegnő elakrná veni a gyürüt, szánalmas. Arról már nem is eszélve hogy nem mutatják, a Gimli megerősödött csodálatát a tündékkel/Úrnővel szemben... <br> Kimaradt a Toma, és a Sirbuckák, ami fontos volt, mert szuebb volt ahogy ott jutottak fegyverhez, mintsem a kezükbe adják mint egy Bruce Willis filmben... nevetséges. Helyenként nevetnem kellett. máskor sirnom... és a szinkron se volt valami fényes... sőt az elején mior elmeséli a történetet a szöveg jo volt, de egy érces férfi hang sokkal jobb lett volna. és a viágoskék gyürü szövetsége felirat , a zenék hiánya a csaták alatt... miond elszomoritóak, és a legelszomoritóbb az hog ahogy olvasom sok forumon, ez teccet az embereknek, és annak ellenére felvállalom hogy a könyvet csak Szeptember-be olvastam, és nem vagyok ősi rajongó, de nemis ez a élnyeg, mert hányan mondják magukról ogy azok, és akkora szamárságot irnak hogy ajjajj .<br> A lényeg az hogy a mozi után inkább ujra elővettem a könyvet, és ujra olvasom, mert ez siralmas, akimek nem teccik a véleményem kövezzen meg,és irja le a vélyeményét, azokról a hibákról amiet most csak ugy leirtam, mert ezek a legnygobbak voltak, de még vagy van millionyi (pl.: Moria kapuja... :( Aki ezeket nem vette észre és nem sértette a Tolkien segitségével elképzelt világát, az vagy vak, vagy egyszerüen hajlemos elsiklani a dolgok felett... <br> Szomoru vagyok,mertt nagyon vártam a filmet, de már irtam a capatnak angolul, hogy ezt azért ne. kiváncsi vagyok válaszolnak-e !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23602 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Jajj, az olyan aranyos volt!!! :-) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23601 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
de az is jo, mikor Frodó odalöki Samut ahhoz a hobbit-lányhoz:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23600 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Meg amikor az elején Trufáék elszedik Gandalf sárkányos tűzijátékát! :-) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23599 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
de az tényleg olyan jó, hogy a hobbitok elkezdenek lepakolni, Aragorn meg megy tovább :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23598 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Közvetlen az almás előtt. És a tízórait...? Ebédet...? Uzsonnát...? :-) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23597 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
de a legjobb az a 2. reggelis duma :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23596 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Akkor jól gondoltam... :-) ))))<br> Meg amikor fejbe dobja Aragorn az almával... :-) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23595 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
azt Pippin mondja:))) és Trufa meg mondja neki, hogy ő nem az:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23594 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Igen! :-) )))<br> Meg amikor Pippin (vagy Trufa) előugrik a bokorból a tanácson, hogy ők is mennek Frodóval és közli, hogy egy értelmes ember is kell... :-) )) (Pontosan nem melékszem a szövegre... Majd meghallgatom újra :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23593 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
jaja!! :) ))<br> de az is iszonyu aranyos, mikor leteperik Boromirt :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23592 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Jajj, az nagyon jó volt!!! :-) )))<br> Meg amikor szaladtak és még ott volt a kezükben a káposzta. :-) <br> És amikor Bríben kishíján letámadták Vándort! :-) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23591 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
de igy is aranyos volt, ahogy legurultak az útra, azt rögtön elkezdtek gombát enni:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23590 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
...Nem úgy mint pl a HP. Szerintem is jó volt! Egy kicsit meglepődtem, amikor Pippin és Trufa a mező közepén futott össze Frodóékkal, de így sem volt rossz. (bár a fürdős rész biztos aranyos lett volna! :-) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23589 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Galadriel elég gonosznak tűnt... de Lórienen kívül szerintem a film ugy is jo volt, hogy nem volt benne minden rész.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23588 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Ez az!!! Láttam a Filmet!!!! :-) ))))))<br> Kár, hogy Gollam össze-vissza rikácsolt és nem ziszegett, ráadásul pösze is volt... És egyet értek Lestattal abban, hogy Galadriel nem volt a legjobb. Tetszett ő is, de valahogy nagyon lassan beszélt... És amikor Frodó felajánlotta neki a gyűrűt... Kicsit túlzás volt (akárcsak Frodó yafogása, miután a Fekete Lovas megsebesítette...<br> Látom, nem csak én érzem összecsapottnak Lórient. :-I<br> Azért összességében nekem is nagyon tetszett és annak ellenére, hogy néhány helyen változtatni kellett és ki kellett hagyni részeket, jól megoldották ezt is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.730 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére