Vélemények, kritikák

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23647 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Egy másik fórumra írt hozzászolásom ez, így van ami, az ott leírtakra reagál. Bocs. Most jöttünk meg a moziból, írok is a filmről sebtiben. Nagyon vártam a filmet, minden más filmnél jobban. Nem csalódtam, de nem is úgy jöttem ki a moziból, hogy ez volt minden idők, esetleg az év filmje. Nagyon érdekes az a kérdés, hogy valaki olvasta-e a könyvet. Aki olvasta, tudja előre a történetet, így a jelenetek, a fordulatok és úgy általában a történet nem tudja annyira lekötni az embert, legalábbis néha az lehet az ember érzése: a jó, ezt megcsinálják, aztán jön a ..., meg persze, ha eltérés van a könyvtől, az zavaró lehet, nem is beszélve, ha a rendező által mutatott kép nem egyezik a fejünkben kialakítottal. Persze mindez függ attól ki hányszor, milyen régen olvasta a könyvet és mennyire élénk a fantáziája. Aki nem olvasta a könyvet (ilyen voltam én a HP-nél), izgulhat végig, de zavaró lehet számára a sok név, a történet látszólagos befejezetlensége. De szerintem ez nem úgy megy, hogy a <br>endezőnek gondolnia kellett volna azokra, akik nem olvasták a könyvet. Szerintem Peter Jackson szeme előtt az lebegett, hogy minél hűebben visszaadja a tolkieni világot. Szerintem jó munkát végzett, s mivel azért 3 óránál hosszabb filmet nem akart csinálni, persze lehet hogy kimaradtak lényegtelennek tűnő, de az összhatás miatt fontos apróságok. Ami nekem nem igazán tetszett: a trailerben olyan szép tiszta a táj, itt meg homályos és néha művinek tűnt. Valóban túl gyorsan követik egymást a jelenetek, s a két női szinkron szerintem se a legjobb, Kerekes még elment. A zene fantasztikus, a karakterek elég jók (persze minden ilyen filmben kissé háttérbe szorul az ember a monumentalitás miatt). Értékelésem 90%, de még biztos fogok írni, mert véleményem nem kiforrott, csak az első hatás. Még annyit, hogy lehet, azoknak akik nem olvasták, elsőre csak egy szörnykollekciónak és végnélküli harcnak tűnik a dolog, de higgyék el Tolkien nem csak erről írt, lehet, hogy ezt nem tudta eléggé érzékeltetni a rendező - vagy tudta (szerintem), remélem a következő két rész és esetleg a könyvek elolvasása mindenki számára világossá teszi ezt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23646 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szögezzük le, Lórien nekem sem nagyon tetszett. DE Galadriel átváltozása szerintem elég jó. Főleg így utólag. Mert amikor láttam igencsak megrémültem, mert Galadriel a megtestesült jóságnak és szépségnek tartottam. (Mondjuk az is). Szóval azért mondom én, hogy jó ez az átváltozás (annak ellenére, hogy a könyvben nincs bennt) mert valahogy érzékeltetni kell az Egy Gyűrű gonosz erejét. És ha egy gyűrű megkísért egy ilyen hatalmas elfet (vagy tündét) mint Galadriel az már nem semmi. Sőt. Szerintem a filmben néha jobban kijött a Gyűrű ereje mint a könyvben. Amikor olvastam csak egy sima izsunak tartottam ami láthatatlanná tesz és némelyeknek (Boromir, Gollam, stb) elborítja az agyát. De a filmben méginkább központi szereplővé jött elő és a hatását is jól ábrázolták (Gandalf nem mer hozzáérni, Galadriel és Bilbó átváltozása, Boromir, a törpök és a tündék vitája Elrond Tanácsán...stb). Szóval ez szerintem kifejezetten jó. Az meg szerintem teljesen lányegtelen, hogy a könyvben Trufa és Pippin nem lopott el semmiféle tüzijátékot, stb. Azt hiszem az ilyen dolgokban nyugodtan szabadjára engedheti a fantáziáját PJ...Persze ez nem azt jelenti, hogy nekem minden tetszett. Legnagyobb csalódásom a Kettétört Kard (6db-ban)-on (és Andúrillá (nem) válásán) kívül Lórien. Maga a hangulata meg a látványa is. Meg az, hogy az ajándékok közül csak Frodóét mutatják. Meg persze volt benne pár apróbb bosszantó dolog. Az igaz, hogy ez fantasy, de Legolas nyílvesszői soha nem fogynak ki (nem úgy mint a könyvben)? Na meg ha Gandalf nem tudott lejönni Orthanc tetejéről akkor Szarumán hogy tette meg?Ja és a pillangó (vagy mi) Radagast jóvoltából került oda?...Még nekem is egy csomó megválaszolatlan kérdésem van (még ezeken kívül is) és akkor képzeljétek el azt aki soha nem olvasta a könyvet. Sokukat kérdeztem és szinte mind elvoltak keveredve. Sem a szereplők neveit nem tudták megjegyezni (kivéve Frodó és Gandalf), sem a helyekét, sem az apróbb történéseket (és nem is értették azokat). Szóval gyanítom, hogy közülük csak a bátrabbak kezdik el olvasni a könyvet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23645 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Kinga meg mások:<br> <br> A szinkronizált verzióban nem jön ki, de a feliratosban igen, hogy Gandalf a <b>pillangóhoz</b> beszél:<br> <br> Eredj Szélura Gwaihirhez, és mondd meg neki, hogy Gandalf fogoly Orthancban.<br> <br> És amikor Szarumán feljön hozzá a tetőre, látszik újra a pillangó, Gandalf oldalt les és látja Gwaihirt érkezni a háttérben.<br> <br> Pontosan tudja, hova és hogyan kell leugrania tehát.<br> <br> A szinkronban sajnos ez a mozzanat baromira nem jött át...<br> <br> Hogy idézzem az idevágó részt a könyvből:<br> <br> <i>...egy holdvilágos éjszakán elszállt Othancba a Kőszáli Sasok legnagyobbika, Szélura Gwaihir; én ott álltam épp a toronytetőn. Beszéltem vele, s ő magával vitt...</i><br> <br> Annyi a különbség, hogy a könyvben Gandalf szökését Szarumán csak késve veszi észre, nincs ott vele a tetőn.<br> <br> üdv<br> Olórin <br> (aki budai ugyan, csak már lusta ezt folyton kiírni)<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23644 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
gyerekek. ez nem volt jo film.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23643 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Kedves Kinga!Szívemből szóltál,nekem is ezek a dolgok szúrták a szememet-meg még egy jó pár másik.Örülök,hogy nem mindenki esik hasra a sok ujjongó kritika,meg a többségi vélemény előtt.Nekem pl. az is elég furcsa,hogy PJ mindenhol azt nyilatkozta,hogy minden jelenet előtt elolvasták az odavágó fejezeteket,nagyon ragaszkodtak az eredetihez,bla,bla,bla,ehhez képest még arra sem voltak képesek,hogy Aragornnak kinyomjanak egy nyomorult ZÖLD ékkövet,holott a könyvben ez többször is szerepel(Bilbó verse a Tűz Csarnokában,a dúnadánok és a hobbitok búcsúja a Megye határán)arról nem is beszélve,hogy Arwen adja át neki,a halványra sikerült szerelmi szálat erősítendő.Szerintem is elszúrták Trufa és Pippin alakját-ahogy kisírják a Tanácsban,hogy Frodóval mehessenek,abból teljesen hiányzik a hőssiesség és az önfeláldozás,nem nőnek fel a feladathoz-egyszerűen ostobák ahhoz,hogy felfogják,miről van szó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23642 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Aragorn!!!<br> <br> Tudjuk, hogy nehéz megcsinálni a filmet, és érthető, hogy nem mindent lehet visszaadni úgy, ahogy leírták,bizonyos részeket ki kell vágni. Azokba viszont belekötünk, amiknek sem technikai sem más akadálya nem lett volna, hogy jól és könyvhűen megcsinálják. Ez így most értelmes volt???...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23641 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Hello<br> elöször is bocs, ha olyat irok, amit vki mar irt elöttem, de nem tudtam ezt a halom hozzászolast végigolvasni...<br> Nekem elég nagy csalódás volt a film. Kevés jó rész volt benne, Mória és Charadras elég jó volt, Frodó elmegy, a hobbitok jók voltak, élen Bilbóval. Meg Legolas is ok. A gázló jó még, a fehér lovak.<br> Aztán vannak olyan dolgok, amiket én nem így képzeltem, de ez persze nem a film hibája (?). Gandalfot nem teljesen így képzeltem, és ok, hogy Trufa és Pippin viccesek, de azért ne lőjünk túl a célon. A szinkron pocsék, főleg Arwené.<br> Végül-amiből a legtöbb van-azok a dolgok, amiket NEM ÍGY ÍRTAK MEG, VAGY NINCS IS BENNE A KÖNYVBEN!!!<br> Arwen szerepe borzalmas. Elég gáz, hogy ő viszi el Frodót a tünde helyett Elrondhoz. De erre van magyarázat, jobban el lehet adni, ha Liv Tyler a harmadik főszereplő. Lórient irtóra elcseszték. Az egy ragyogó erdő, minden csillogó és gyönyörű, az idő mintha megállna, és onnan nem akarnak továbbmenni a szereplők. Galadriel pocsék, úgy állították be, mint egy boszorkányt, pedig jóságosnak és bölcsnek kellett volna lennie. Ilyen kitörései sincsenek, amikor Frodó felajánlja neki a Gyűrűt.<br> Az idő végig nincs jól érzékeltetve, olyan, mintha pár óra vagy nap alatt tették volna meg az utat, jobban kik kellett volna jönnie annak, hogy sokat mennek.<br> Azt, hogy Szarumán és Gandalf csatáznak, soha senki nem írta bele a könyvbe!!! Csak bezárják Gandalfot. És Szarumán sem azt mondja, hogy be kell hódolni Szauronnak, hanem ő akarja megszerezni a gyűrűt és a gonosz ellen fordítani. Az sincs benne a filmben, hogy régen jó volt. Hogy Gandalf hogy szökik meg, szintén nem lehet tudni, hogy kerül oda a madár.<br> Elrond végülis jól játszott, de én nem tudtam eltekinteni a Mátrixos ügynök mivoltától. <br> Apróságok: Gandalf az elején NEM lő ki tűzijátékot a hobbitgyerekeknek, Trufa és Pippin NEM lopnak petárdát. Jó lett volna, ha benne van, hogy Gollam egy hobbitszerű lény volt, a Gyűrű tette ilyenné.<br> Egyelőre ennyi, most elzavartak aludni, még jövök, és várom a megjegyzéseket!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23640 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Huh!<br> Én még nemláttam,de mostmár nagyon kíváncsi vagyok milyen lehet,mert ennyire eltérő véleményeket még nemolvastam itt.BÁr ízlések és pofonok.<br> A könyv az szuper,de szerintem azt nemlehet megfilmesíteni,úgy ahogyan levan írva,esetleg kötetenként 12 órában,mert annyira összetett.Mondom ,én még nemláttam,de megfogom nézni!!<br> Én azoknak akik nagyon kritizálták,csinálják meg jobban!<br> Nekik biztosan sikerülne!!<br> Vagy nem?<br> Kritizálni a legkönnyebb,de megrendezni,hogy jó legyen,azt baromira nehéz.Főleg ezt.<br> Így egyáltalán örüljünk,hogy az életben elkészül,mégha nemis lehettet annyira könyvhű.De nagyon jó,hogy felszólaltatok,mert így felkészülhetek a legroszabbra!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23639 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
ezüst szürke törzsűeknek és kecsesebbeknek, és az egész erdőt nem ilyen sötétnek. pl a könyvben kinn vannak azon a mezőn, ahol látják az elanorokat is, hát ott biztos vagyok benne hogy nem ilyen sötét Lórien...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23638 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Ez érdekes, hogy itt szinte mindenki Lórient szidja, meg Galadrielt. <br> Nekem meg ez a kedvenc jelenetem: amikor Galadrielnek felajánlja Frodó a gyűrűt. Itt mutatkozik meg igazán a gyűrű igazi hatalma, hogy még az egyik legnagyobb hatalmú tünde-úrnőt is meg tudja kísérteni. Lórien és a tündék tényleg nem sikerültek olyan jól, de sajna csak emberek álltak rendelkezésre, akik megformálják a tündéket. Lórieni fák: miért ti hogyan képzeltétek el őket?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23637 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Tiszta hülyeség lenne úgy nézni, hiszen mindenki telljesen mást képzelt el, lévén, hogy könyvről van szó...<br> (Ha hirtelen eltűnnék, akkor bocsi, igazából mennem kellene... De olyan jó itt! :-) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23635 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
azok elég rondák voltak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23636 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
nem ugy kell nzni a filmet, hogy azt fogom látni, amit a könyv nyujtott, mert annyira jó sohasem lehetett volna a film. <br> az uruk-hai orkok elég bénák voltak... főleg amikor kikeltek a trutyiból, de azok a kisebb orkok is elég röhejesek voltak, amik Szarumánnál szolgáltak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23634 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
:-) ))<br> Gandalfék varázsló-csatája és szökése is elég vicces vol, bár az uruk-hai orkon nem nevettem nagyon...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23632 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Hmm... A végén még engem is meggyőzől...<br> Mindenesetre, ennél hosszabb akkor sem lett volna sokkal jobb, a film egyértelműen nem lehet tökéletesen olyan, mint a könyv: tudni kell elszakadni tőle.<br> Nézde egy kicsit azokat a részeket is, amik jók voltak, hiszen abból is volt kb ugyan ennyi. <br> Persze, a hibák zavaróak voltak, de a hangulata nagyon magával ragadott. Az elején én sem értettem, hogy miért tetszett annyira mindenkinek, de utána már úgy néztem, mint ha telljesen először hallanám a történetet, és így bizony nagyon jó volt a hangulata!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23633 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szerintem az elején Szauron nevetséges volt egy kicsit, mint a bádogember az Ózban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23630 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én kisebbnek, és nem ilyen tüzesnek képzeltem, de azért jó volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23631 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nekem még nagyon a Sötét Torony tetszett. az nagyon ijesztő volt :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23628 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Aha, akkor jó tippet adtam le... :) <br> Hát azt sem így képzeltem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23629 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Örülök hogy azért most csak ki tünt hogy nem csak én láttam rosznak, nem azt modom hogy nem volt jo rész, de mint én utánam jövők is irják (mer ha én kritiálok valamit elolvasom az utána reagáltakat...) sok minen kimaradt, ja és hogy Boromir mondja : Az Anduil 2 darabban Ott 6 darab volt, ne mondjátok hogy ez nem idegesitő... És nagyon sok dolog nem jött ki. <br> És lehet mentegetőzni hogy X órás lett volna, meg minden, persze, ezért nem engedték sokáig megcsinálni. Mert szerintem akkor lett volna jo megcsinálni, ha méltó, nem ha ilyen , és csufitja a gyönyörü történetet, amelyik haverom nem olvasta a könyvet, alig értett valamit, és mikor meséltük egy másik barátnak, és én magyráztam az első könyvből, Ő egy szót nem tudott szolni, pedig elvileg ez az 1. rész volt, és tudni kellett volna a dolgokat. Aztán ott van még hibának (boccs de jön elő) amikor Gandalf vs Szarumán , nevetséges csata, rossza hangok.Aztán a szökés... szintén, mint egy Bruce Willis, vagy Lara Croft filmben, kivetődik és pont a madárra... <br> Vagy ott van mikor Gandalf moriába leesik, mondja hogy menjenek, majd szabályosan lelöki magát a hidról, ahonann simán felhuzhatta volna magát... (és mint a könyvből tudjuk, mert a filmből nem derül ki, nem mulatság várt rá a mélységben, ergo nem hiszem hogy lökte volna magát oda...)<br> Aztán amikor ketten egy komplett hidat leboritanak... nem is nagy mozgással... ne vicceljetek, mind harmadosztályu filmé teszi... <br> Tudom jobb azt mondani, fantasztikus,mint amior vkio azt mondja, a hozzátartozója nem halt meg, de vegyük észre... MEGHALT ! és ahogy a hozzátartozó meghalt, a film is rossz volt, akármennyire is szerettem/tük volna hogy jo legyen... Szomoru, és bocs hogy itt untatlak titeket/rombolom az illuziokat, de szoljatok ha nem igy van. szomoru vagyok... és ez a történet vége...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23627 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szauron figyelő szeme

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23625 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
a Szem nem tetszett... Mire rájöttem, hogy az AZ... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23626 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én még csak az első kötetet olvastam.Van a Gyu-ban egyáltalán szem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23624 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
a werkfilmben sokkal hangulatosabbnak nézett ki Lórien. de az is jó volt, mikor Frodó belenézett Galadriel tükrébe, látta az elpusztult Megyét aztán meg a Szemet :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23622 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Akkor is! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23623 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Igen én Lórinet annyira vártam és óriásit csalódtam, mert abszolút hangulatosnak képzeltem. A fletek jobban sikerültek, de a fák egyszerű fák, nem pedig, amiket Lórientől vár az ember...nagyon sajnáltam, hogy Pippinék így kerültek a történetbe, bár filmileg nem rossz, de Toliken sem örült volna neki...a tüzijáték jobb lett-hogy néhány pozitívum legyen felsorolva- de ... nem is tudom, nagyon ragaszkodom az eredetihez és elsőre nem ilyennre számítottam, kicsit csalódtam, de mint film így is nagyon yo. Annyi szent, hogy mégegyszer meg fogom nézni az egészet és biztosra veszem, hogy nagyon fog tetszeni, mert elsőre inkább csak a hibákat találom meg... minden esetre a tündéktől többet vártam.<br> És a Gandit megmentő sas túl nagy lett... :( <br> <br> Gollam viszont nagyon tetszett nekünk drágaszágom.<br> És amikor Bilva Völgyzugolyban meg akarta fogni a gyűrűt az nagyon király volt, és mikor Frodó fölvette a gyűrűt nekem az is tetszett.<br> <br> Na asszem ellensúlyozni tudtam a negatív véleményt;o)<br> <br> Ł¤

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23621 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én akkor ijedtem meg de nagyon, amikor Bilbó hirtelen megváltozott, mikor meg akarta fogni a Gyűrűt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23620 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
meg Aragorn kardjáról sem volt semmi, sőt az sem derült ki, hogy ujrakovácsolták.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23619 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Ja-ja, nem hiszem, hogy sok időt vett volna el, ha mondjuk a Völgyzugolyba érkezésekor a nyakába akasztják...<br> EGyébként majd' frászt kaptam, amikor megszólalt a kürt. :-) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23618 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szerintem az is furcsa volt, hogy egyszercsak előkerült Gondor kürtje a semmiből. Előtte nem mutatták, hogy ott van Boromirnál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.786 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére