Vélemények, kritikák

Több
21 éve 8 hónapja #89974 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Ery: sztem jó lenne több részletben is :) és nem mindegyik történetet, hanem csak az eseménydúsabbakat

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89927 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Az a baj, hogy a Szilmarillokat is csak több részletbe lehetnne leadni.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89888 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nah
ha a Szilmarrilokat meg tudja csinálni komolyan le a kalappal előtte!!!!
Azt még olvasni is nehéz volt..
A Babót meg sztem csinálja meg legalább azt is elolvassák majd az emberek...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89881 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nem tudom hova írjam,de még ide tűnik a legjobbnak.
Megvettem a DVD Film c.újságot.Van benne egy interjú PJ-vel.Azt nyilatkozta,hogy a producerek nyaggatják,filmesitse meg a Hobbitot és a Szilmarilokat is.A Hobbitra vevő,de az is lehet,hogy a Szilmarilokra is(bár egyenlőre elképzelhetetlennek tartja,hogy a Szil.ből legyen valami,mert túl összetett). :D :cry:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89030 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Igen, ez igaz.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88863 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Összefoglalva elmondhatjuk, hogy egy remek könyv remek filmadaptációjával állunk szemben :roll: :up: :agree:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88848 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Igen PJ is egy zseni. Bocsi Őt kihagytam :oops: Meg persze a színészek is, de ez egyértelmű.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88729 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Meg a színészek is zsenik...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88619 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
egyetertek az elottem szoloval :D !
azert annyival meg kiegeszitenem,hogy PJ is egy zseni :up: !!!!

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88352 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Véleményem?:
Imádom a filmet, a könyvet nem kevésbé. A szereplők nagyon jól teljesítettek. J.R.R. Tolkien pedig egy zseni. Ahogy ezt az egész világot kitalálta, elképzelte, és valóban megteremtette, szóval felnézek rá, és tisztelem. :itscool:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86381 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Mi ez a pangás? Nehogymá' senkinek sincs véleménye! :cry:
Egyedül érzem magam!

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84726 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Mi volt édi? Amit írtam? Hihi... :lol:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84612 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
ez edi volt :D :D :D !

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84514 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Hé, ha nem baj, inkább ne hagyjuk. Egyszer már reggeliztek nem? Ez lett volna az a bizonyos második reggeli. Hogy ezzel mit akartam mondani, nem tudom... :?

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82913 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Aragorn meg éppen azt mondta,hogy NEM reggelizhetnek,nem?Na mind1,hagyjuk ezt a Tmát.

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82908 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nem, éppen reggelizni készültek, és sztem ebbe bőven belefér, hogy Trufa elővett egy almát.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82905 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Dehát azelôtt pont arról volt szó,hogy nem kapnak reggelit,nem?És ha lett volna neki,akkor valószínűleg elô is kellett volna vennie,nem?Mert ahogy én emlékszem,semmi ilyesmi nem bóvolt elôtte...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82898 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Lehetett neki, saját magának is almája, nem? Nem hinném, hogy Aragorn adagolja nekik az almát... :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82894 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nemtom,hogy ti ezt észrevettétek-e:Már volt ugye szó az Aragorn almát dobol Pipéknek jelenetrôl....
Ugyebár Aragorn kidob 1(azaz EGY) almát a bokorból.azt elkapja Truf és odaadja Pipnek.Ô rábámul,és közben Truf ellép onnan,és beleharap egy MÁSIK ALMÁBA.Utána Aragorn egy másik almát dob Pipnek.Kérdés:honnan volt Trufnak 2 almája,amikor Gorni csak egyet adot neki.

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81232 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Telumehtar írta: Hy!!!

Asszem még a Frodós tali volt arról szó hogy amikor Boromir meghal és Aragorn ott van...azaz fekszik rajta vagy mi akkor amikor távolról mutatják öket akkor lehet látni hogy 1 halott ork felemeli a fejét és megnézi hogy vége van-e már a jelenetek 8O :lol:


Most nézem meg, és tényleg felemeli egyik ork a fejét.... 8O :D nagyon röhejes :D :D :D

A másik dolog meg, ami most, így sokadszorra feltűnt, hogy amikor Boromir megfújja Gondor Kürtjét, olyan, mintha egy gőzmozdony menne el a háttérben.Szerintem borzalmas a hangja.Én úgy képzeltem el, hogy egyszer, de hosszan fúj bele, de az akkor km-ekre(Gondorba) is elhallatszik...ehhez képest... :? :roll: (de lehet ám, hogy ez csak nekem tűnt fel :roll: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81211 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Hy!!!

Asszem még a Frodós tali volt arról szó hogy amikor Boromir meghal és Aragorn ott van...azaz fekszik rajta vagy mi akkor amikor távolról mutatják öket akkor lehet látni hogy 1 halott ork felemeli a fejét és megnézi hogy vége van-e már a jelenetek 8O :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81190 Írta: Erda niire (Area)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80498 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80432 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Lehet, hogy én tévedtem: annyira nem emlékszem pontosan.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80430 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

angwen írta: Nekem is csak a filmbeli Arwennel van bajom. A könyvben ugyebár feltűnik Völgyzugolyban, szép, aztán a végén ellovagol Gondorba, ott is szép, majd Aragorn elveszi feleségül, még mindig szép, nagyjából ennyi. Ja, és közben varr egy zászlót. Ez mind nagyon szép és jó, csak ez a Xéna-style nekem nem igazán jön be.


Szívemből szóltál. :wink: :P

Most nekiállok a videónak, és kielemezgetem az összes hibát a filmben :twisted: :D (eddig nem sokat fedeztem fel benne... :roll: :lol: ).

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80426 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Ez erős volt!!!

Hát igen, végülis ez akibővített változat, extrákkal tényleg túl szép ahhoz, hogy igaz legyen...

De könyörgöm! Nem kerestek már eddig is eleget ezen a filmen? Még többet akarnak, azzal, hogy jól megszívatják a rajongókat??? Sztem enélkül is marha sokan megvették volna, mind a kibővített változatot, mind a normálisat... nem tudom, mért kellett ezt...

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
Több
Több
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.661 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére