Vélemények, kritikák

Több
21 éve 11 hónapja #80383 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én azt bírom, hogy amikor Lurtz bele akarja lőni az utolsó nyilát Boromirba, akkor mutatják őket oldalról. Nincs mögöttük semmi, csak egy kis dombocska. Aztán kb. 10 másodperc múlva arról az oldalról kapja el Aragorn Lurtzot. Hogy ért oda?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80363 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Min:en is igy lattam 8O !

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80336 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Igen? :hein: Én úgy láttam, h Aragorn dob egy almát Trufnak, Truf odaadja Pipnek, aztán Ari Pipet fejbedobja egy másik almával...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80334 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Igazából nekem is csak egy nagy porfelhőt sikerült felfedeznem, bár én is gépen néztem, elég rossz minőségben. Még egy nagyon látványos hiba van egyébként: amikor Aragorn almát dob Pippinnek és Trufának, akkor ha odafigyelsz, nagyon látszik, hogy már azelőtt a kezükben van egy alma, mielőtt odaérne az, amit Aragorn dob.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80315 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Na, én 27x :!: láttam a filmet, de az autót nem vettem észre, pedig úgy néztem, hogy majd kiesett a szemem. 8O :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80308 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
A kocsit csak 1X vettem észre :oops: De az nektek feltünik hogy amikor Frodó belenéz a tükörbe és hátra esik akkor állitólag kiesik a kontaklencséje???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80303 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én hétszer láttam eddig a filmet (persze ebbe nincs benne, amikor gépen néztem :) ), de kb egyszer, max kétszer láttam azt a bizonyos kocsit (vagy szélvédőt... :roll: ), szóval nem vmi könnyű észrevenni (ha vki gépen nézi, annak meg lehetelen - legalábbis az én gépemen... :lol: )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80238 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
az autó egészében nem látszik szvzs, csak egy mozgó, csillogó szélvédő látszik a kép jobb felső sarkában


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80237 Írta: Esticsillag
Esticsillag válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Sziasztok!
Na és milyen kocsi, mert nekem még valahogy nem sikerült megtalálnom!???

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80224 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Ezt az autós dolgot látta már valaki? Én megnéztem a videón ezt a jelenetet, de nem láttam a háttérben autót.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80061 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nekem is csak a filmbeli Arwennel van bajom. A könyvben ugyebár feltűnik Völgyzugolyban, szép, aztán a végén ellovagol Gondorba, ott is szép, majd Aragorn elveszi feleségül, még mindig szép, nagyjából ennyi. Ja, és közben varr egy zászlót. Ez mind nagyon szép és jó, csak ez a Xéna-style nekem nem igazán jön be. Komolyan meg fog jelenni a kürtvári csatában? Ez egyre jobban hangzik... 8O
Valahol állítólag összegyűjtötték az összes hibát a filmből (valami száz fölötti), én csak a legdurvábbakról tudok. Például amikor Samu megállapítja, hogy ilyen messze még soha nem járt otthonról, a háttérben elmegy egy autó, meg hasonlók. Egyébként nekem a Móriás rész a kedvencem: az a barlangi troll pont olyan, mint egy túlméretezett pidbull.
Hát igen, nem tartozom a PJ rajongók közé.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77598 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én már nem utálom Arwent (annyira). :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77301 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Filmes bakik :arrow:
www.lba.hu/filmbaki/filmbaki.php
van Gyu is... :shake: :nono: :biggrin2:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76893 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Hát,PJ,Pj.... :?
Én is csatlakozhatok az anti-arwen,aragorn-lover fanclubhoz? 8)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76829 Írta: Lady Paradox
Lady Paradox válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Csatlakozhatok ?
Már nem azért ... én eléggé feminista vagyok de ez így akkor is el van b***va!
Egyébként én nem Arwant utálom hanem azt ami PJ és liv tajler segítségével (?) lett belőle

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73310 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Arwenutálok ide....Egyébként a tali Aragorn volt (az teccet:Arany tollat vegyünk az jobban illik a királyokhoz :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73264 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én is mennék! De csak nézném 8O , ha lehet :)
Viszek kukoricát... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73237 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én is mehetek? Arwenutáló vagyok... illetve nem is, inkább Aragornimádó, ami majdnem ugyanaz. ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73011 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Oké...jöhetsz Te is...nem tom majd PJ mennyit pizet ezért a szereplésért....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72932 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Telumehtar írta: Nem,mert akkor leütöm Arwent serpenyővel....


Ott akarok lenni! :twisted: :D :twisted: :D :lol:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72926 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nem,mert akkor leütöm Arwent serpenyővel....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72922 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Dodiee írta: Hát, amilyen változtatások vannak eddig a filmben,sztem hirtelen ott terem majd Arwen, és megmenti Frodó ujját, majd pedig szárnyakat növeszt, és elrepül vele.Samut meg otthagyja.


Könnyen el tudom képzelni. :twisted: Végül is, miért ne?Ha a Helm-szurdokban ott lesz, akkor a Végzet Hegyénél is ott a helye! :twisted: :wink: De remélem PJ ennyire nem turbózza fel Arwen szerepét... :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72872 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Dodiee írta: Amúgy van egy kép, ami egy olyan jelenetből van, ami nem volt benne a filmben. és ott Pippin és Trufa táncolnak valami asztalon.Akkor lehet, hogy ott énekelnek? esetleg az a Pajkos Póni?


Egen, az a Pajkos Póni. :wink: :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72867 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
lehet....neee Samu nem halhat meg...leütöm egy tepsivel akkor Arwent....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72866 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Hát, amilyen változtatások vannak eddig a filmben,sztem hirtelen ott terem majd Arwen, és megmenti Frodó ujját, majd pedig szárnyakat növeszt, és elrepül vele.Samut meg otthagyja.Amúgy van egy kép, ami egy olyan jelenetből van, ami nem volt benne a filmben. és ott Pippin és Trufa táncolnak valami asztalon.Akkor lehet, hogy ott énekelnek? esetleg az a Pajkos Póni?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72804 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

hódica írta:

Dodiee írta: Sehol egy nevetgélés, vagy éneklés, vagy ilyesmi.


Ez engem is zavart.Nem csak Frodó nem énekelt, hanem SENKI, az egész film alatt csak Bilbó danolászik v.mit, mikor elindul Völgyzugolyba.Pedig annyira szerettem a könyvben az énekeket... :roll: :(


Igen igen......csak még amikor Gandalf a Megyébe jön akkor is dalol (ugyanazt mint amikor Bilb elindul Völgyzugolyba!!!! 8O )
De az extrák közt állitólag lesz olyan ahol a hobbitok énekelnek és amikor Bríben Frodó felébred akkor Aragorn tündedalt dúdolgat......

Ja és Elanor:Frodó lassúfelfogásu ("Nem értem", "Mit beszélnek") deperssziós (gondterhelt arc, mindig szomorú) és béna (mindig elesik) ?????
Apám.... 8O Szegény Frodó...és a végén még elvesziti 1 ujját is (ha PJ megnem változtatja)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72791 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Telumehtar írta:

Dodiee írta: De komolyan,hogy nem görcsölt be Elijah homloka attól a sok szemöldökráncolástól és szomorú-fej vágástól..


Azt észrevettétek hogy Frodó hányszor esik el a film alatt?Vagy 10X...
No Comment...


Az semmi! De hányszor mondja, hogy ''Nem értem!'', ''Miről beszélsz?'', ''Mit jelentsen ez?'' stb... szegény kis lassúfelfogású Frodó... 8O

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72778 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Dodiee írta: Sehol egy nevetgélés, vagy éneklés, vagy ilyesmi.


Ez engem is zavart.Nem csak Frodó nem énekelt, hanem SENKI, az egész film alatt csak Bilbó danolászik v.mit, mikor elindul Völgyzugolyba.Pedig annyira szerettem a könyvben az énekeket... :roll: :(

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72762 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

amanibhavam írta:

Dodiee írta: Láttátok azokat a részeket, ahol látják a tündéket vonulni az erdőben? tök jóóó...ezek szerint az Öregerdő is le lett forgatva, vagy azt alapba kihagyták?


a tündékkel nem az Öregerdőben találkoznak, hanem még a Megyében


Tudom,ezt arra írtam, hogy ha azt a részt leforgatták, akkor talán az Öregerdőt is. :roll:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72755 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Dodiee írta: De komolyan,hogy nem görcsölt be Elijah homloka attól a sok szemöldökráncolástól és szomorú-fej vágástól..


Azt észrevettétek hogy Frodó hányszor esik el a film alatt?Vagy 10X...
No Comment...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.698 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére