- Hozzászólások: 282
- Köszönetek: 9
A sötét oldal
- Schreiner János
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- ninom
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
-
- Hozzászólások: 1
- Köszönetek: 0
Nem tudjátok, hogy a nazgúlok mit esznek ( ha egyáltalán esznek) ? csak mert ma amikor néztem akkor felmerült bennem
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gandalf
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
images4.wikia.nocookie.net/__cb201212271...ancerInDolGuldur.jpg
Dol Guldur Feketemágusa - amennyit Radagast látott belőle.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Penngaladiel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2130
- Köszönetek: 0
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Arzeen
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1038
- Köszönetek: 0
Minath_Ithil írta: miért van az hogy a tolkien fórumon az emberek 90%a imádja az ST-t? és spec utálom.... már a SW-t is utáltam, de ez még rosszabb.....
Szerintem ez nem bűn
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Penngaladiel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2130
- Köszönetek: 0
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Altaris
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1151
- Köszönetek: 0
Minath_Ithil írta: miért van az hogy a tolkien fórumon az emberek 90%a imádja az ST-t? és spec utálom.... már a SW-t is utáltam, de ez még rosszabb.....
kivéételt képezünk kedves Minas_Ithil
Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Minath_Ithil
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK3
-
- Hozzászólások: 57
- Köszönetek: 0
where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Penngaladiel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2130
- Köszönetek: 0
Csak azt adjákThereon írta: A viasat sem adja már a Next Generationt?
ON
Bocsánat, részemről az offolás befejezve
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Thereon
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Penngaladiel írta: Sajna Star Trek egy darabig nem lesz :bawling: De ez aztán már tényleg abszolút off :tongue:
Hát énis sajnálom, de a Star Trek kezd lassan meghalni. Úgy értem: nem forgatnak újra sorozatot, sem pedig filmet. A viasat sem adja már a Next Generationt?
Thereon, a vándorló varázsló
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Penngaladiel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2130
- Köszönetek: 0
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Noredhel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Penngaladiel írta: Ugyan nem teljesen ideillő, de mivel mindenütt offtopic, legalább hazai területen kövessem el
John Noble vendégszerepel a Csillagkapu 9. évadának utolsó részében:
www.csillagkapu.hu/hir.php?ID=757
*vinnyog* Szerintem nem off őt a SÖTÉT oldalhoz sorolni... kár, hogy nem Star Trekben lesz, azt még meg is nézném...
Remélem, megeszi valami csúnya fődönkívüli...
Toujours pur
kiejtés: "liedesz"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Penngaladiel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2130
- Köszönetek: 0
John Noble vendégszerepel a Csillagkapu 9. évadának utolsó részében:
www.csillagkapu.hu/hir.php?ID=757
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gandalf
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Lásd: Előzetesek, bemutatók topic.Noredhel (Voronwë) írta: Ugye EGYSZER (King Kong után) azért lesz Hobbit?
:
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Noredhel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Alyr Arkhon írta:
3.Aragorn írta:
Alyr Arkhon írta:
uzg mordor írta: bocs de szerintetek igazi?
ftp.supertux.com/pub/media/trail ... it%20(2006 ).mpeg
Nem.
ez egy rajongói trailer, összevágva filmekből. Már tavaly is belinkelte valaki.
Miééért? :bawling:
Gondolom mert tavaly készült.
Viszont a Szmógos részek nem rosszak...
Ugye EGYSZER (King Kong után) azért lesz Hobbit?
Toujours pur
kiejtés: "liedesz"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Alyr Arkhon
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
3.Aragorn írta:
Alyr Arkhon írta:
uzg mordor írta: bocs de szerintetek igazi?
ftp.supertux.com/pub/media/trail ... it%20(2006 ).mpeg
Nem.
ez egy rajongói trailer, összevágva filmekből. Már tavaly is belinkelte valaki.
Miééért? :bawling:
Gondolom mert tavaly készült.
"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/
"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Noredhel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Penngaladiel írta: Már elnézést, de a Hobbit áltrailere hogy kapcsolódik a Sötét Oldalhoz?
Mert galád szötétek becapnak minket... be ám, Drágaszág.
Toujours pur
kiejtés: "liedesz"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Penngaladiel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2130
- Köszönetek: 0
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- 3.Aragorn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 397
- Köszönetek: 0
Alyr Arkhon írta:
uzg mordor írta: bocs de szerintetek igazi?
ftp.supertux.com/pub/media/trail ... it%20(2006 ).mpeg
Nem.
ez egy rajongói trailer, összevágva filmekből. Már tavaly is belinkelte valaki.
Miééért? :bawling:
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Olorin.papa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Alyr Arkhon írta:
uzg mordor írta: bocs de szerintetek igazi?
ftp.supertux.com/pub/media/trail ... it%20(2006 ).mpeg
Nem.
ez egy rajongói trailer, összevágva filmekből. Már tavaly is belinkelte valaki.
Hmmm
"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- 3.Aragorn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 397
- Köszönetek: 0
Nem. Az 1. részé dec 17, 2. dec 18, 3. dec 19.Erdin írta:
Tudtomal December 19 volt mind három film premierjének időpontja..Elessar király. írta: Csak ezt a 2006 december 19-et nem tudom mire vélni.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- .Elessar király.
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 795
- Köszönetek: 0
Nekem is tetszik, csak kjár, hogy ez egy ideig még nem valósul meg.Beleg írta: Sztem mindennek ellenére igen ügyes munka!
"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Beleg
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 290
- Köszönetek: 0
"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Erdin
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
-
- Hozzászólások: 19
- Köszönetek: 0
Tudtomal December 19 volt mind három film premierjének időpontja..Elessar király. írta: Csak ezt a 2006 december 19-et nem tudom mire vélni.
Egy új hatalom van születőben!
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- .Elessar király.
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 795
- Köszönetek: 0
"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Alyr Arkhon
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
uzg mordor írta: bocs de szerintetek igazi?
ftp.supertux.com/pub/media/trail ... it%20(2006 ).mpeg
Nem.
ez egy rajongói trailer, összevágva filmekből. Már tavaly is belinkelte valaki.
"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/
"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- uzg mordor
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK3
-
pfúj Harry potter!emiatt vetitették késöbb a gyűrűk urát,pusztuljon!!!!!!!!!!!!!!
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Beleg
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 290
- Köszönetek: 0
Én a filmről beszéltem! Könyvben persze, hogy nem volt szó ilyenrőlBeleg írta: És azt észrevettétek, hogy a filmben elvileg Szauron szája vak, de mikor Aragorn előreléptet, akkor pontosan követi a fejével, mintha látná?
Sőt, itt van néhány idézet, hogy volt szeme és látott:
"tetőtől talpig végigmérte őket"
"a másik szemébe fúrta a szemét"
"Senki sem felelt, de látta (mármint Szauron Szája), hogy arcuk szürke a félelemtől,..."
"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Grion
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 286
- Köszönetek: 0
A bővített verzió extrái között volt. PJ mondta, hogy addig gondolkodtak a sisak milyenségén, míg nem jött az az ötlet, hogy Szauron Szája legyen vak!
az oké, hogy PJ szerint vak, de a könyvben nem esik szó sem erről, sem arról. Tehát alapállásból lát. Mire menne Szauron egy vak szolgával?
A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Beleg
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 290
- Köszönetek: 0
A bővített verzió extrái között volt. PJ mondta, hogy addig gondolkodtak a sisak milyenségén, míg nem jött az az ötlet, hogy Szauron Szája legyen vak!olorin.papa írta:
Beleg írta:
És azt észrevettétek, hogy a filmben elvileg Szauron szája vak, de mikor Aragorn előreléptet, akkor pontosan követi a fejével, mintha látná?Ardathon írta: Csak én érzem ugy, vagy tényleg elégé vicces amikor Szauron szája elég érdekes szájszerkezetével vigyorog?
![]()
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :sungl:
Sehol nem szerepelt, hogy Szauron Szája vak, csak az a furcsa sisak láttatja az emberrel
"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!






