A sötét oldal

Több
19 éve 3 hónapja #234948 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Sil! Ez cúnya volt! ;)

Többiek!
Volt alkalmam utánajárni ezeknek a kihagyott részeknek - nevezetesen a RotkEE extrái közt :)

:arrow: Aragorn vs. Szauron

A magyarázata: be akartak rakni a végére egy "méltó" ellenfelet Aragornnak... Úgy lett volna, hogy a sereg előtt megjelenik szép alakban, de csak Aragorn látja ezt. Majd szétfoszlik az illúzió, s csak a vaspáncél marad.
Ekkor elkezdődik a csata, Sz. és A. gyakják egymást veszettül - ez le is lett forgatva.
Majd Frodó ugye felhúzza a Gyűrűt - Sz. megfordul a Hegy felé, s kiküldi a nazgúlokat, eközben Aragorn hasba szúrja őt. Ez nem árt neki, ergo Andúrillal a hasában leteperi a királyt, a többieket meg elsodorja (mint a Prológusban), s készül arra hogy saját kardjával kivégezze A.-t.
Mikor Gollam leharapja Frodó ujját, az felkel és belelöki az ugrándozó Gollamot a lávába. Ekkor Sz. megdermed, Andúril elkezd izzani majd szétrobbantja őt.
Ekkor juhú-juhé, a tornyok összeomlanak.

Végül hálistennek elhintették ezt a befejezést. (nem lett volna rossz sztem, de túl fantasys) Viszont kellet Gorninak vmi kafa befejezés :)
Tehát kitalálták, küzdjön meg egy trollal. Csak hogy nme volt ilyen rész leforgatva, a felvételeknek meg vége volt már, s beilleszteni egy lyet macerás lett volna.
Ekkkor Viggo kitalálta, hogy a Szauronos harc úgyis fel van véve, legyen az az alapja! S lőn! :D Tehát ahogy a troll harcol a végén, sz tulképp a Sötét úr mozdulatai! ;) Rá lett másolva

:arrow: Megye megtisztítása
Bizony, azok az orkos képek azok! Több ok miatt hagyták ki
1. Szarumán meghal már az elején... :? :evil: 8O
2. Így is tul sok vége van már a filmnek.

:arrow: Gimli+Legolas
Ezek is emiatt maradtak ki: ne legyen még több vége a történetnek. Megsemmisült a Gyűrű, kész, így is van még 20 perc a végéből :) :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #234736 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: A sötét oldal
ez tökjó :D

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #234731 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Csináltam belőle egy GIF-animot.
Nem egy túl jó minőség (ráadásul 3 mega... 8O), de azért... a lényeg benne van :)

tloszhai.uw.hu/szauron_anntar.gif
[size=9:1s0631fr]*link szerkesztve by Sil: nem rakunk be képeket, pláne nem ekkora méretűt...*[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #234730 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Mornambar írta: MEGNÉZTEM A BŐVÍTETTET!
Na lássuk ezeket a képeket alant...

- 8O Ezt a Szauront hogy akarták bevonni oda?!

Nos, megjelent volna a sereg előtt a semmiből, először abban a szép szellemalakban, majd mikor Aragorn gyanútlanul odasétált volna, átalakult volna a páncélos alakjába, s elkezdte volna alaposan helybenhagyni őt. Ennek a csatának a nagyrésze belekerült a filmben, csak Szauront kicserélték a trollra utólag, így nem ment kárba az anyag ezen része. :wink: Egy kis részét meg kivágták, ebből láthattál többek között képeket azon az oldalon.

Mornambar írta: - Az lehet a Megye elfoglalása! A könyvben áll, hogy Trufa a banditákat a vasudvardi dúnföldi-népséghez hasonlítja. A filmben Vasudvardan viszont csak orkok vannak, s azért vmihez hadd hasonlítsanak má! ;)

Ez igaz, de én arra alapozom az álláspontomat, hogy mindig is tagadták, hogy leforgatták volna ezt a jelenetet. De talán ha megnézem egyszer a DVD extráit (most csak VHS-en van meg) talán okosabb leszek...

Mornambar írta: - Kár hogy az a két jelenet (Gimli+drágassszágkő, meg Legsi + sok fa) nem került bele... sztem ez az akart lenni mikor a végén meghívják egymást a Fangornba/Aglarondba

Sajnálom én is, hogy nem volt a végén valami utalás-szerűség a többiek sorsára, de végül is érthető, hogy a kb. 20 perces (és sokak által már eleve túlnyújtottnak kritizált) befejezést nem akarták már tovább húzni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #234728 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A sötét oldal
:D Egy kutya... ;)

MEGNÉZTEM A BŐVÍTETTET!
Na lássuk ezeket a képeket alant...

- 8O Ezt a Szauront hogy akarták bevonni oda?!

- Az lehet a Megye elfoglalása! A könyvben áll, hogy Trufa a banditákat a vasudvardi dúnföldi-népséghez hasonlítja. A filmben Vasudvardan viszont csak orkok vannak, s azért vmihez hadd hasonlítsanak má! ;)

- Kár hogy az a két jelenet (Gimli+drágassszágkő, meg Legsi + sok fa) nem került bele... sztem ez az akart lenni mikor a végén meghívják egymást a Fangornba/Aglarondba

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233708 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Mornambar írta:

Gandalf írta: Mornambar: Túl sok kép ez ahhoz, hogy egyenként belinkeljük... de a főoldalon emlékeim szerint úgyis csak ezek a képek vannak már.


A múltkor amúgy rámentem, s gyorsan végigörgettem... aztán az egyik kép: Gríma érdekes testartásban (settenkedve, jobb kezét felemlve) Orthanc tetején áll Szarumán mögött.... nos milyen képek? :D
De azért most újra megnézem, hátha....

Alyr: mifelénk a karóhoz kötik a kutyát. Nálatok? :D


Nálunk csak az ebet... ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233705 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Gandalf írta: Mornambar: Túl sok kép ez ahhoz, hogy egyenként belinkeljük... de a főoldalon emlékeim szerint úgyis csak ezek a képek vannak már.


A múltkor amúgy rámentem, s gyorsan végigörgettem... aztán az egyik kép: Gríma érdekes testartásban (settenkedve, jobb kezét felemlve) Orthanc tetején áll Szarumán mögött.... nos milyen képek? :D
De azért most újra megnézem, hátha....

Alyr: mifelénk a karóhoz kötik a kutyát. Nálatok? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233594 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta:

Alyr Arkhon írta: Akkor most vagy az van, hogy a tündék tanulták el a hobbitktól a kifejezést, vagy fordítva, pl az irhafakók még régen.
(amúgy sem tartottam valószínűnek, hogy a hobbitok önálló szót alkossanak valamire amivel nem találkoznak minden nap, sőt...)


Nem figyeltél ;) Az ork szó a hobbit formája annak a szónak, amit ezekre a lényekre használtak.


Öööö...
Igazad van, deakkoris...
:kötiakutyátazoszlophoz:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233548 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta: Akkor most vagy az van, hogy a tündék tanulták el a hobbitktól a kifejezést, vagy fordítva, pl az irhafakók még régen.
(amúgy sem tartottam valószínűnek, hogy a hobbitok önálló szót alkossanak valamire amivel nem találkoznak minden nap, sőt...)


Nem figyeltél ;) Az ork szó a hobbit formája annak a szónak, amit ezekre a lényekre használtak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233460 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Felagund írta: Nomármost az ork szvsz nyugori szó, és mivel megfelelő angol szót Tolkien nem talált, mikor "lefordította" a westron szövegt angolra, ezért meghagyta...


Lehet.
A Hobbit ilyen magyarázatait egyébként sem tekinteném perdöntőnek az ismert tények miatt.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233455 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Nomármost az ork szvsz nyugori szó, és mivel megfelelő angol szót Tolkien nem talált, mikor "lefordította" a westron szöveget angolra, ezért meghagyta eredetiben...
Így szvsz logikus (de persze nem biztos, hogy így van. Tessék amanit kérdezni!)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233450 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Felagund írta:

Alyr Arkhon írta: És akkor a tündék miféle szót használtak aminek yrch a többesszáma?
(igen, az ok hogy nincs köze az orkához... :D )


Orch
Ez az ork sindarin formája.


Akkor most vagy az van, hogy a tündék tanulták el a hobbitktól a kifejezést, vagy fordítva, pl az irhafakók még régen.
(amúgy sem tartottam valószínűnek, hogy a hobbitok önálló szót alkossanak valamire amivel nem találkoznak minden nap, sőt...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233447 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta: És akkor a tündék miféle szót használtak aminek yrch a többesszáma?
(igen, az ok hogy nincs köze az orkához... :D )


Orch
Ez az ork sindarin formája.

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233414 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta:

Alyr Arkhon írta: Alig hiszem hogy az ork az hobbit szó volna.
A goblint viszont lehet hogy koboldnak fordították.


Pedig jól emlékeztem ;) A Hobbit angol kiadásának van egy előszava, vagyis inkább jegyzete, ott találtam ezt a mondatot:
"Orc is not an English word. It occurs in one or two places but is usually translated goblin (or hobgoblin for the larger kinds). Orc is the hobbits' form of the name given at that time to these creatures, and it is not connected at all with our orc, ork, applied to sea-animals of dolphin-kind."

Vagyis az igaz, hogy kicsit leegyszerűsítettem, mert nem saját szavuk a hobbitoknak, hanem az általuk használt formája a szónak. És akkor íme, itt a goblin megfejtése is: az az orc szó angol fordítása.


És akkor a tündék miféle szót használtak aminek yrch a többesszáma?
(igen, az ok hogy nincs köze az orkához... :D )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233369 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta: Mornambar: ez nincs benne a bővítettben...

Jól látom, hogy az ott alatta valamiféle Megye megtisztítása? :hüledezik:

Hát, nem egészen a Megye megtisztítása, mert azok orkok ottan, tehát valszeg a Galadriel tükrében látott jelenet egy bővebb változata lehetett.. de az extrákból majd talán kiderül. Ami viszont nagyon érdekes szintén ezen az oldalon: az elvetett kibővített epilógus Legolassal, Gimlivel... kár, hogy ezt nem rakták bele végül. (bocs, ez már offtopic).

Mornambar: Túl sok kép ez ahhoz, hogy egyenként belinkeljük... de a főoldalon emlékeim szerint úgyis csak ezek a képek vannak már.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233316 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta: Alig hiszem hogy az ork az hobbit szó volna.
A goblint viszont lehet hogy koboldnak fordították.


Pedig jól emlékeztem ;) A Hobbit angol kiadásának van egy előszava, vagyis inkább jegyzete, ott találtam ezt a mondatot:
"Orc is not an English word. It occurs in one or two places but is usually translated goblin (or hobgoblin for the larger kinds). Orc is the hobbits' form of the name given at that time to these creatures, and it is not connected at all with our orc, ork, applied to sea-animals of dolphin-kind."

Vagyis az igaz, hogy kicsit leegyszerűsítettem, mert nem saját szavuk a hobbitoknak, hanem az általuk használt formája a szónak. És akkor íme, itt a goblin megfejtése is: az az orc szó angol fordítása.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233247 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta:

Beren Erchamion írta: Lenne egy kérdésem (ha volt róla szó, bocsi!). Mi a különbség az ork és a goblin között? Mert bár angolul (még..) nem olvastam a Gyűrűk Urát, azt hallottam, hogy az eredetiben mindkét kifejezés szerepel, és gondolom nem véletlenül.. A magyar változat viszont mindig az ork szót használja, ha nem tévedek.

Ha jól emléxem, az ork a hobbit szó a goblinra, amit magyarra közelítőleg koboldként lehet fordítani, de az messze van attól a jelentéstől, amit Tolkien világában jelent. De ha tévedek, majd valaki kijavít ;)


Alig hiszem hogy az ork az hobbit szó volna.
A goblint viszont lehet hogy koboldnak fordították.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233135 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Beren Erchamion írta: Lenne egy kérdésem (ha volt róla szó, bocsi!). Mi a különbség az ork és a goblin között? Mert bár angolul (még..) nem olvastam a Gyűrűk Urát, azt hallottam, hogy az eredetiben mindkét kifejezés szerepel, és gondolom nem véletlenül.. A magyar változat viszont mindig az ork szót használja, ha nem tévedek.

Ha jól emléxem, az ork a hobbit szó a goblinra, amit magyarra közelítőleg koboldként lehet fordítani, de az messze van attól a jelentéstől, amit Tolkien világában jelent. De ha tévedek, majd valaki kijavít ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233068 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta: Mornambar: ez nincs benne a bővítettben...

Jól látom, hogy az ott alatta valamiféle Megye megtisztítása? :hüledezik:


Alyr, ezzel a tisztában vagyok, viszont azzal is, hogy a rotk-see a legnagyobb ilyen GyU spoiler-oldal ;)
S hogy tele van olyan képekkel, amikkel lelövöm a pojént! :)

Ha vki megtenné hogy az Aragorn vs Szauron, ill. a Megye elpusztítása képeit, kilinkelné...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233065 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Lenne egy kérdésem (ha volt róla szó, bocsi!). Mi a különbség az ork és a goblin között? Mert bár angolul (még..) nem olvastam a Gyűrűk Urát, azt hallottam, hogy az eredetiben mindkét kifejezés szerepel, és gondolom nem véletlenül.. A magyar változat viszont mindig az ork szót használja, ha nem tévedek.

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233042 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Mornambar: ez nincs benne a bővítettben...

Jól látom, hogy az ott alatta valamiféle Megye megtisztítása? :hüledezik:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233041 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Majd ha láttam a bővítettet megnézem ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #232863 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Aragorn és Szauron párbajának elvetett koncepciójából képek:
www.hdr-see.de/
8O Szauron nagyon ász abban a szellemalakban! (Az más kérdés, hogy Númenor bukása óta nem ölthetne ilyen szép alakot...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #231076 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A sötét oldal


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224053 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A sötét oldal
A másodikhoz szólnék hozzá:
Ez nem a Boszorkányúr keze. A Gyűrűn simán látszik. A Hadviséles könyvben mutatják is az ő Gyűrűjét, az ezüst és arany. Ez egy másik nazgúlé (Ennek a Gyűrűnek a képe is bennvan a könyvben.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #220357 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Esgalnak ajánlom: :)

www.warofthering.net/photoforum/ ... ig&cat=502

www.warofthering.net/photoforum/ ... ig&cat=502

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #217814 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A sötét oldal
De ezt nem javították ki a bővítettben sem... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #217568 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta:

Ancalima Anarórë írta: Alyr, azt akarod modani, hogy orkokat keresztezett nazgúlokkal?! 8O (/me röhögőgöcsben fetreng, ahogy elképzeli... :lol: )


Elnézést, ezt nem én mondom hanem Elrond vagy Gandalf mondta a FotR filmben.
Végülis szegény nazguloknak is jár egy kis szórakozás annyi unalmas szolgálati év után...

Nem nazgúlokról van szó, csak a "goblin men" kifejezésből valamilyen rejtélyes okból "lidércek" lettek a magyar fordításban... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #217563 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Ancalima Anarórë írta: Alyr, azt akarod modani, hogy orkokat keresztezett nazgúlokkal?! 8O (/me röhögőgöcsben fetreng, ahogy elképzeli... :lol: )


Elnézést, ezt nem én mondom hanem Elrond vagy Gandalf mondta a FotR filmben.
Végülis szegény nazguloknak is jár egy kis szórakozás annyi unalmas szolgálati év után...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #217562 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Szerintem A Gyűrű Keresésében szereplő "magas orkok" egyenlőek az Uruk-haiokkal.
Alyr, azt akarod modani, hogy orkokat keresztezett nazgúlokkal?! 8O (/me röhögőgöcsben fetreng, ahogy elképzeli... :lol: )


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.489 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére