A sötét oldal

Több
18 éve 11 hónapja #256609 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Találtam néhány képet:

www.shipofdreams.net/lotr/jpegss ... 24x768.jpg
www.shipofdreams.net/lotr/jpegss ... 24x768.jpg
www.shipofdreams.net/lotr/jpegss ... 24x768.jpg
(ezek csak bemásolva jönnek be)
Itt több is van a nazgúlokról:
www.shipofdreams.net/lotr/nazgul.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256457 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: A sötét oldal

olorin.papa írta: Visszatérve, a gondolat másik felére, akkor nem Szauron Szájának nevezték volna, hanem Szauron Pálcájának! :o h: :eek2:


Jujj, ne rémíts.. Elég élénk a képzelőerőm :crazy: :dead:
Egyébként nem hiszem, hogy kellett nekik szaporodni, hiszen Szauron mindig talált alkalmas lényeket a gázos feladatok elvégzéséhez.
Elég horror lenne egy kis Száj Jr. :twisted:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256368 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Micike írta:

olorin.papa írta: :oops: Szerintem "Mr Száj" torzulása abba irányba ment, amire Szauronnak szüksége volt, mivel a parancsait továbbította, ezáltal a szája erősödött, torzult el...
:eek2: Elképzeletem, milyen lehetne Szauron Keze, vagy méginkább a lába.. :eek4: :cool2:


És ha már férfiszerű lény, akkor milyen lehet a...... khm...

Egyáltalán volt köze nőnemű lényhez? Vagy csak Morgothhoz?


Maga a hatalom vak engedelmességet vár el, és az nem lehetséges, ha az férfi másnak is el van kötelezve, mondjuk egy asszonynak, vagy gyerekeknek.
Ezért szvsz Szauron főtisztjeinek nem volt asszonyuk, nem is érintkeztek velük, hacsak nem csak szaporodás céljából.

Visszatérve, a gondolat másik felére, akkor nem Szauron Szájának nevezték volna, hanem Szauron Pálcájának! :o h: :eek2:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja - 18 éve 11 hónapja #256364 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Ezt a hozzászólást Olorin kedvéért szerkesztem.... nem azért, mert összezördültünk miatta, hanem mert kifogásolták.... a minőségét

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255235 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Egy jó protkó mindent megold. :lol: :lol: 8) 8) :wink: :wink:
:gimliaxe:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254668 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A sötét oldal

olorin.papa írta: :oops: Szerintem "Mr Száj" torzulása abba irányba ment, amire Szauronnak szüksége volt, mivel a parancsait továbbította, ezáltal a szája erősödött, torzult el...


Öööö... Azért a filmből ne vonjunk le messzemenő következtetéseket... ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254660 Írta: Erdin
Erdin válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Hát ezen már a fogkefe se sokat segített volna. :lol:

Egy új hatalom van születőben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254577 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A sötét oldal
:oops: Szerintem "Mr Száj" torzulása abba irányba ment, amire Szauronnak szüksége volt, mivel a parancsait továbbította, ezáltal a szája erősödött, torzult el...
:eek2: Elképzeletem, milyen lehetne Szauron Keze, vagy méginkább a lába.. :eek4: :cool2:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254493 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta:

TharThalion írta:

olorin.papa írta:

TharThalion írta: A filmben (a bővítettben) milyen lény szauron szája mert elég érdekes szájszerkezettel rendelkezik?
:gimliaxe:


Ember, méghozzá numenori, a sötét-numenoriak közül.
Valami mágiával meghosszabította az életét, és Barad-Dur hadnagya lett. Közben teste és lelke csúnyán eltorzult.


Egy szóval nem csak Haradi embereket tudott elcsábítani hanem numenoriakat is.
:gimliaxe:


Igen, ha olvastad a könyvet ez nem kérdés. Ott ugyanis a Fekete Kapu Kitárul c fejezetben szó szerint le van írva.


Hát... Mordorban valsz. nem ismerték a fogkefét... vagy csak Mr. Száj nem szeretett fogat mosni... :twisted:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254484 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

TharThalion írta:

olorin.papa írta:

TharThalion írta: A filmben (a bővítettben) milyen lény szauron szája mert elég érdekes szájszerkezettel rendelkezik?
:gimliaxe:


Ember, méghozzá numenori, a sötét-numenoriak közül.
Valami mágiával meghosszabította az életét, és Barad-Dur hadnagya lett. Közben teste és lelke csúnyán eltorzult.


Egy szóval nem csak Haradi embereket tudott elcsábítani hanem numenoriakat is.
:gimliaxe:


Igen, ha olvastad a könyvet ez nem kérdés. Ott ugyanis a Fekete Kapu Kitárul c fejezetben szó szerint le van írva.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254482 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

olorin.papa írta:

TharThalion írta: A filmben (a bővítettben) milyen lény szauron szája mert elég érdekes szájszerkezettel rendelkezik?
:gimliaxe:


Ember, méghozzá numenori, a sötét-numenoriak közül.
Valami mágiával meghosszabította az életét, és Barad-Dur hadnagya lett. Közben teste és lelke csúnyán eltorzult.


Egy szóval nem csak Haradi embereket tudott elcsábítani hanem numenoriakat is.
:gimliaxe:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254224 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A sötét oldal

TharThalion írta: A filmben (a bővítettben) milyen lény szauron szája mert elég érdekes szájszerkezettel rendelkezik?
:gimliaxe:


Ember, méghozzá numenori, a sötét-numenoriak közül.
Valami mágiával meghosszabította az életét, és Barad-Dur hadnagya lett. Közben teste és lelke csúnyán eltorzult.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254222 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: A sötét oldal
A filmben (a bővítettben) milyen lény szauron szája mert elég érdekes szájszerkezettel rendelkezik?
:gimliaxe:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253359 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Gwareth írta: ezt egyébként nemrég tudtam meg haogy sauron is maja.


Igen, maia volt, méghozzá Aule maiája, és közülük is egy nagyon erős...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253358 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Tudod, ez úgy 55 éve nyílt titok...! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253328 Írta: Gwareth
Gwareth válaszolt a következő témában: A sötét oldal
ezt egyébként nemrég tudtam meg haogy sauron is maja.

Gwareth

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253198 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Ecthelion írta: Valóban, ha berakták volna a fimbe, oltári nagy hibát követtek volna el! Viszont a jelenet nekem is tetszik! Egyébként, ha jól vettem ki akkor nem Annatar képében jelent volna meg, hanem átváltozott volna a Sötét Urrá. Annatar képe csak vmi bemutató nem, hogy ilyen is volt?


Igen, vmi hasonló.
Ha jól tudom, Aragornt akarta "Becsapni"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253184 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Valóban, ha berakták volna a fimbe, oltári nagy hibát követtek volna el! Viszont a jelenet nekem is tetszik! Egyébként, ha jól vettem ki akkor nem Annatar képében jelent volna meg, hanem átváltozott volna a Sötét Urrá. Annatar képe csak vmi bemutató nem, hogy ilyen is volt?

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253155 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Nelossel írta:

Nelia írta: megnéztem az animációt, és meg kell mondanom, engem egy kicsit tündéResnek tűnt. Olyan földöntúlinak, szépnek, és mindenekelőtt ezt kellett volna a fimbe rakni. Olyan gyönyörű volt! :x


Ez nem baj, mert a valák és a maiák is szívesen jártak tünde alakban.
[size=9:3i7tgxb0]Szóljatok, ha valami oltári nagy baromságot írok.[/size] :roll:


Szvsz NEM tehették be a filmbe, mert:
1: a könyvben sem volt ott
2: Númenor óta nem tudott szép alakot ölteni
3: Szauron nem ment le harcolni, inkább mást küldött maga helyett
4: nem lehetett volna olyan drámai módon összedönteni a tornyot

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253154 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Nelia írta: megnéztem az animációt, és meg kell mondanom, engem egy kicsit tündéResnek tűnt. Olyan földöntúlinak, szépnek, és mindenekelőtt ezt kellett volna a fimbe rakni. Olyan gyönyörű volt! :x


Ez nem baj, mert a valák és a maiák is szívesen jártak tünde alakban.
[size=9:2gw32a15]Szóljatok, ha valami oltári nagy baromságot írok.[/size] :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253150 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: A sötét oldal
megnéztem az animációt, és meg kell mondanom, engem egy kicsit tündéResnek tűnt. Olyan földöntúlinak, szépnek, és mindenekelőtt ezt kellett volna a fimbe rakni. Olyan gyönyörű volt! :x Elszábított a sötét oldal hatalma!!!! De én, és tünde vagyok, engem nem csábíthat el!!!
Na térjünk vissza a valóságba. Nézzétek meg a honlapom, és írjátok a véleménykönyvbe a véleményeteket!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #252781 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta: Kicsit anakronisztikus kép, mert Númenor bukása után már nem tudott ilyen testet ölteni. A Másodkorban, Annatarként még tudott, hiszen átverte az eregioni nolda bagázst meg effélék.

Valaki megmondaná, hogy ez a kép hol van a RotK bővített DVD-n? Eddig csak a forgatókönyvből kivágott jelenetek között találtam meg ezt de ott csak rajzolva voltak a képek, és Szauron még rajzolva is páncélosként szerepelt.

Egyébként a jelenet gif animációként by Mornambar itt:

tloszhai.uw.hu/szauron_anntar.gif


Thanx! :)

Én is a második extrára emlékszem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #252767 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta: Kicsit anakronisztikus kép, mert Númenor bukása után már nem tudott ilyen testet ölteni. A Másodkorban, Annatarként még tudott, hiszen átverte az eregioni nolda bagázst meg effélék.

Valaki megmondaná, hogy ez a kép hol van a RotK bővített DVD-n? Eddig csak a forgatókönyvből kivágott jelenetek között találtam meg ezt de ott csak rajzolva voltak a képek, és Szauron még rajzolva is páncélosként szerepelt.

Egyébként a jelenet gif animációként by Mornambar itt:

tloszhai.uw.hu/szauron_anntar.gif

ha jól emlékszem az utolsó extralemezen van ez a jelenet, de h pontosan hol, azt nemtom, Alyr...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #252749 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Kicsit anakronisztikus kép, mert Númenor bukása után már nem tudott ilyen testet ölteni. A Másodkorban, Annatarként még tudott, hiszen átverte az eregioni nolda bagázst meg effélék.

Valaki megmondaná, hogy ez a kép hol van a RotK bővített DVD-n? Eddig csak a forgatókönyvből kivágott jelenetek között találtam meg ezt de ott csak rajzolva voltak a képek, és Szauron még rajzolva is páncélosként szerepelt.

Egyébként a jelenet gif animációként by Mornambar itt:

tloszhai.uw.hu/szauron_anntar.gif

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #252739 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Gilgolwen Nimrandir írta:

Alyr Arkhon írta: Szauron továbbra is (a filmből):

gilgalad.uw.hu/03.jpg


Ez a kép honnan származik? Lehetséges volna (még ha csak fikció is) hogy Sauron, egykor ebben az alakban (már ami a fejét illeti) járta Középföldét. Hisz régen szép alakot is tudott ölteni, s így férkőzött az eregioni tünde-kovácsok bizalmába...


Igen, a RotK bővített DVD-n rajta is van ez a rész...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #252728 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A sötét oldal

TharThalion írta: Én örültem volna neki ha a sötét oldal szemszögéből is készült volna film.
És ti ?
:gimliaxe:


Hú, hát az érdekes lett volna... Úgy érted, hogy a A FILMBE beletehettek volna valamit a sötétek szemszögéből, vagy egy külön film? :?:

Előző témához: Csak az kiabál aki fél... :mrgreen:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 perce #252717 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: A sötét oldal

TharThalion írta: Én örültem volna neki ha a sötét oldal szemszögéből is készült volna film.
És ti ?
:gimliaxe:


Szerintem jó volt így, mert így legalább nagyjából a könyv szerint mesélte a történetet. Máskülönben a sötét oldal szemszögéből elég nehézkes lehetet volna, nem ?

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 24 perce #252705 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Én örültem volna neki ha a sötét oldal szemszögéből is készült volna film.
És ti ?
:gimliaxe:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 51 perce #252694 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Gilgolwen Nimrandir írta:

Alyr Arkhon írta: Szauron továbbra is (a filmből):

gilgalad.uw.hu/03.jpg


Ez a kép honnan származik? Lehetséges volna (még ha csak fikció is) hogy Sauron, egykor ebben az alakban (már ami a fejét illeti) járta Középföldét. Hisz régen szép alakot is tudott ölteni, s így férkőzött az eregioni tünde-kovácsok bizalmába...

Ez a kép a film eredeti verziójában volt, amikoris a troll helyett Aragorn Sauronnal harcolt volna, de szerencsére elvetették az ötletet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 órája #252690 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta: Szauron továbbra is (a filmből):

gilgalad.uw.hu/03.jpg


Ez a kép honnan származik? Lehetséges volna (még ha csak fikció is) hogy Sauron, egykor ebben az alakban (már ami a fejét illeti) járta Középföldét. Hisz régen szép alakot is tudott ölteni, s így férkőzött az eregioni tünde-kovácsok bizalmába...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.496 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére