Éowyn

Több
21 éve 9 hónapja #87165 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Soha sem értettem meg a rajongókat, s furcsáltam ezeket a topicokat, de most, hogy láttam azt a mosolyt ( :oops: ).. kezdem érteni...
Azért az elveimet nem adom fel! Azért sem fogok hasonló rajongói megnyilvánulásokat produkálni, mint egyesek.. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87156 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Éowyn
Micsoda szerelmes pasik gyülekezete! *Min csendben elvonul Viggo fotóival a sarokba*
Ulmo, ez ugye abban az angol nyelvű újságban volt? Ott csak egyszer írták el a nevét, de a múlt pénteki talin jót virultunk rajta, LOL, LOL :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87155 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Éowyn
Gandalf: alapítunk egy Miranda-rajongói klubot? ;)

Tegnap azt hittem, rám szakad a mennyezet. Egy kép az újságban Éowynról, alatta a színésznő neve: Amanda Otto 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #87154 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Most töltöttem le egy Edoras-os videót, ahol civilben mutatják Éowynt is, s ugyanolyan a haja (s a mosolya :oops: )... de a fotókon is ilyen szőke.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #87144 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Éowyn
Gandalf: Orli sem szőke eredetiben. :) Egyébként Miranda sztem is jobb civilben, mint Éowynként. Az ott a filmben a saját haja?
Na mi van, mindenki Mirandát imádja itt? ;)
Azért én nem hiszem, hogy a saját haja. Livnek is parókája volt, Miranda meg ANNIYRA azért nem szőke. :hein:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87141 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Éowyn
Én egy jó pasinak képzeltem...csalódtam :( ...jojo nem lehet a filmben mki csini, mint egyesek :) , de csúnyának ott van Gríma meg ezek, miért pont Éomer?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87139 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Még ha Éowyn nem is tűnik a filmben olyan szépnek, a mosolya gyönyörű! És fotókon a színésznő jobban néz ki..
Éomer rendben van. Érdekesség, hogy eredetileg sötét hajú Karl Urban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86308 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: Éowyn
Üdv, Gandalf!

Elolvastam ám, amit írtál az Előzetesek...-topicban! :lol: Szerintem azért csinálták azt a részt, hogy többet szerepelhessen Livike Őfelsége :roll: :idea: .

El a kezekkel, Aragorn!

www.elfenomeno.com/peliculas/multimedia/verimag.php?id=2409

Éomer sisak nélkül:

www.elfenomeno.com/peliculas/multimedia/verimag.php?id=1949

Nagyon mérges ám a Kígyónyelvűre!

www.elfenomeno.com/peliculas/multimedia/verimag.php?id=2040

Egy hercegnő mindig legyen elegáns!

www.elfenomeno.com/peliculas/multimedia/verimag.php?id=1349

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86239 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Egy teljesen új jeleneten belül lesz. Tehát igazából nem változás, hanem ÚJ rész.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86238 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: Éowyn
Aszta! De nagyon vad változtatás lesz? Legalább ezt áruljátok el :smokin: ! Meg hogy a történet melyik részénél lesz :deal: ?! Ne csináljunk egy Éowyn topicot is? :clown:

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86237 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Antares: Hiába keresed, ne találsz ilyen részt... a körülmények is teljesen új jelenethez tartoznak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86233 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: Éowyn
Haldoklás... :roll: ...haldoklás... :? ...haldoklás... :( :?: Asszem előveszem a könyvet, és keresek egy részt, ahová a leginkább el lehetne képzelni Aragorn haldoklását (akinek nem Éowyn, hanem Arwen jelenik meg). Ja, ez még mindig az Éowyn topic :hein:

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86229 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Éowyn
Ulmo:ez nem ér!Pár morzsát ide szórtok nekünk, bogarat ültettek a fülünkbe aztán meg síri csend! :evil: Ez a kegyetlen kínzások egyike!Rosszabb mintha...(ide vmi naon szadit képzeljetek :x )!

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86221 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Éowyn
Fák Úrnője: kellett nekem kinyitni a számat! Ne sírj :) A lényeg az, hogy PJ és társai belecsempésztek néhány váratlan dolgot a filmbe. Ahogy Gandalf sem, én sem akarok semmit mondani, ami elrontaná a film örömét. (Tessék csak őrlődni :evil2:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86193 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Éowyn
De Ulmooo! :bawling: Én nem tudok addig várniii! :bawling: Én nem tudom megvárni a filmet! (nehogymá' kételyek közt örlőggyek miattad)

Millen haldokláháhás?! :bawling:

De most komoly, milyen haldoklás?
Van egy-két érvem, miért kérdezem ezt... a könyvben elesett a fáradtságtól egy lépcsőn, és annyi, akkor a filmben hogyhogy haldoklik?! :roll: Jaaaj... hogy én mennyire nagyon lemaradtam... pedig azt hittem kész Két Torony zseni vagyok, és tessék... :cry:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86168 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Éowyn
Egy harcos úrnő, ne legyen férjnél, akkor már elveszti a tüzességét, mert a férj veszi át a szívében azt a helyet!
Éomér úgy néz ki, mint egy magyar huszár, vagy ilyesmi...

Éowyn számomra az ideál volt amíg végig nem olyastam a könyvet

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86058 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: Éowyn
Üdvözlök Mindenkit!

Lehet, hogy hülye vagyok, de miért olyan biztos, hogy nem maradhat meg Éowyn harcosnőnek? :hein: ? Attól, hogy Faramir asszonya lesz, a vére rohani marad, vagy nem? Egyébként meg a Gyűrű-háború után olyan irdatlan hosszú békeidőszak következik, hogy a kardját csak leveskevergetésre meg a gyerekei elnáspángolására tudja használni. Szóval tökmindegy, hogy harcosnő marad-e vagy sem. :) Viszont jó rohír asszony lévén hatalmas lótenyészeteket "nevelhet" Keselyüstök vérvonalán, persze ha Gandalf is hozzájárul. :wink: De mi kifogása lehetne ellene?

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85899 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát...láttam már jobb pasit is nála :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85721 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éowyn

Niphredil/Szméagol írta: Na, lányok: csak itt, csak most és csak nektek: Éomer sisak nélkül! (van, aki még nem látta?)
www.lordoftherings.net/media/des ... er_800.jpg
:wink:


hmmm... :D :P :P
csak az a bajusz nem kéne :roll: :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85711 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Éowyn
Én is így goldolom,Ulmo... :cry: az még egy év... :bawling:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85710 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Éowyn
Fák Úrnője: ha már láttad a filmet, tudni fogod, miről beszélek ;)

zsoffija: az a románc még egy kicsit odébb van. Vagyis sokkal odébb :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85708 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Éowyn
Éomer :arrow: jujj,ő édinek tűnik...oan elhivatott katona-feje van,ahogy az kell! :D
:roll: hácc...
Éowyn a trailerben tök szimpi volt,egyes képeken viszont elborzaszt,de inkább csak mint Miranda...beztos csak az arcfesték öregíti a szememben.(az enyémben,csak az enyémben,az én szerény véleményem szerint,nem letépni a 7 fejem egyikét!!!) :roll: :roll: :roll:

Még anno,boldogabb időkben-mint jól sejtettétek :up: -azt akartam...szerettem volna megkérdezni,hogy Éowyn,és (az ééédi) Faramir Minat Tirith-i románca a Királyvisszatér-be tolódik-é...
(mondjuk feltehetőleg...a könyvben is ott van...)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85685 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Éowyn
O-ó... én valamiről naggyon-naggyon lemaradtam :oops: ... HALDOKLÁS?!

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85644 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Éowyn
Jó lenne, ha mindegyik újság gyorsan elfelejtené ezt a háromszög-dolgot. Ha Aragorn beleszeretne Éowynba, miért jelenne meg neki folyton Arwen? Még haldoklás közben is?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85643 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Éowyn
Niph;ehhehh :D
egyebkent ma volt az HBO-n Mirandaval egy film,valami afrikai gany...bar en imadom az afrikai csopogos-szafaris filmeket( :oops: ),de ez eleg lapos volt...

egyebkent a Cinemaban azt irtak,hogy a rajongok idegeit azok a hirek korbacsoljak,miszerint 3szog lesz;es ez korantsem hir :idea: !!

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85569 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éowyn
Na, lányok: csak itt, csak most és csak nektek: Éomer sisak nélkül! (van, aki még nem látta?)
www.lordoftherings.net/media/des ... er_800.jpg
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85408 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát én nem tudom. A Cinemában azt írták, hogy valódi szerelmi háromszög lesz! :evil: Persze nem kell mindent elhinni, amit írnak, de legyen csak harcos. Nekem egyébként szimpatikus(abb, mint Arwen :twisted: )

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85363 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Éowyn

Ring-bearer írta: Nos, én attól félek, hogy ilyen romantica hüpp-hüpp lesz a filmben a harcos Úrnő helyett!


Ring, ne félj. Éowyn harcolna, de nem engedik. A romantica meg kissé egyoldalú lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85221 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn

Ring-bearer írta: Persze jó, csak jobban örültem volna ha megmarad a Harcos Úrno´´nek.
És jó változásnak írta le amikor "meglágyult"!

Engem az spec.nem zavart,amikor összejött Faramirral,de miért nem maradhatott meg harcosnak?Mondjuk T.papa szerint a nôknek szelídeknek kell lenniük...De egy kis változatosság nem árt! :lol: :lol:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85159 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Éowyn
Nos, én attól félek, hogy ilyen romantica hüpp-hüpp lesz a filmben a harcos Úrnő helyett!
Őszintén a könyvben sem tetszett hogy a végén összejött Faramirral!
Persze jó, csak jobban örültem volna ha megmarad a Harcos Úrnőnek.
És jó változásnak írta le amikor "meglágyult"!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.905 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére