Éowyn

Több
22 éve 1 hónapja #73206 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Éowyn
IGEN!
Ő volt az! Shaira, rátaláltál! Ő az én Éowynom! Megjegyzem, ez egy elég rossz kép róla, nem beszélve a cuccról meg a szerepéről... de ha rendesen felöltöztetnénk, Éowyn szerpkört adnánk neki és egy ehhez (Éowynhoz) illő arckifejezést csalunk az arcára, akkor ő a pontjó!!! :dance:
[size=9:17rldw9f]Legalábbis nekem. Akkor nem ilyen férfias, higgyétek el...[/size]
És még valamit tisztázzunk. Nekem semmi bajom Mirandával, és addig véleményt se mondok, míg nem láttam alakítani a TTT-ben, de sztem van jobb is, a külsőségekből ítélve.

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73057 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Éowyn
Shaira: szerintem nem igazán... nem olyan nőies

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73036 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Éowyn
De attól még ő sem lett volna rossz Éowyn, nem?
[size=9:2lj7mi0g]De azért ez csak észrevétel, nem vagyok Miranda ellenes![/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73009 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
De ez sem, Miranda...csakhogy félreértés ne essék!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73006 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Éowyn
Sajna nem a legjobb a képek minősége, de:
members.tripod.com/~Barderella2/ ... cs/Cy4.jpg
members.tripod.com/~Barderella2/ ... cs/Cy3.jpg
members.tripod.com/~Barderella2/ ... cs/Cy1.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73003 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Yao: nem, nem ő lesz Éowyn! (még jó...) Dae csak azért rakta be, mert Erunis_nak nem tetszik Miranda és vadászik valaki olyanra, aki hasonlít az ő Éowynjára.
Megjegyzem: nekem Miranda nagyon tetszik erre a szerepre! :D

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72979 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Éowyn
Ő lesz Éowyn??? Hát,most erre mit mondjak...Talán másra számítottam...

"A káprázatok párviadalában mindig az kerekedik felül,aki a legvégén is meg tudja lepni a másikat" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72953 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Dae: ezt én magam, hadd vétózzam meg! Ez a csaj nem Éowyn :!: Olyan férfias vonásai vannak, és göndör fürtök meg elég halovány próbálkozás a nőiesebb megjelenés elérésére...nneeemmm!!!!!!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72952 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Éowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72888 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Éowyn
Még mindig semmi az én szőke amazon Éowynomról???
Nyugi, nekem se.
Mindenestre ezen a héten megnézem a Xenat, akármilyen gyenge, túlélem, és sasolok ezerrel, hátha még ott lesz, és kiírják a nevét...

Ohh, mit találtam. El is lehet küldeni emilben, képeslapként. Szerintem küldjétek is el, hogy ne legyen itt... :evil3:
Most komolyan: ez egy Éowyn??? :shake: Katt ide

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72349 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Néhány kép Mirrôl:

Ez aranyos:
www.usatoday.com/life/enter/movi ... 0-otto.htm
Na ez egy érdekes site,nem is tudtam,hogy van ilyen...Miranda Otto fansite!!!
maidenfair.net/miranda/
Ez is!!Nem is tudtam hogy ennyi ilyen van....
miranda.sinfree.net/
Egy kis "rövid" filmográfia...
www.pfd.co.uk/scripts/get.py/act ... nda%20Otto

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72321 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Erunis_:Hát nem tudom....Kissé béna az a vágás...(Kissé????)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72286 Írta: Éówin
Éówin válaszolt a következő témában: Éowyn
Azt hiszem, ehhez nekem is hozzá kell szólnom...
Nekem semmi bajom Mirandával, elvégre is mindenki máshogy néz ki a filmben, mint máshol /vegyük csak Sir Ian Mckellent v.Orlandot/.
Persze magamat :) 1 kicsit másképp képzeltem, de sebaj.
:dance:

Elen sila lúmenn´ omentielvo!
A star shines on the hour of our meeting!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72278 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Éowyn
Köszi a segítséget, valóban a Xena lehetett ezek alapján, de nem ez a nő volt. :cry: Ő is szép, de nem ő. Viszont ha tudtok ilyen oldalt, ahol ennek a sorozatnak a szereplői vannak, akkor muti, és talán megtalálom! Az a gáz, hogy a nevét nemtom... :cry: :x
Az a kép, amit hódica mutatott Éowynról jól néz ki!
Lara képei nem rosszak, én 1x se mondtam Samre, hogy csúnya, csak nem épp Éowyn-karakter.
Még mindig kutakodom az amazonután, de semmi.
Majd még jövök.

members.tripod.com/~Xenamania/im ... /ne221.jpg
Muszáj ennek a vágásnak az arcán lennie????
Üdvözlöm a rendezőt. :?

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72242 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Éowyn
Tök ari amin nevet (kiabál?:-) )

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72234 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem tetszenek Lara képei. :P Jól néz ki rajtuk Miranda.Kivéve talán az utolsót.Ott olyan, mintha 3 napja nem aludt volna... :roll: :twisted: :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72199 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Hm......Furcsák( 8O )...De mint tudjuk,mindenkirôl lehetnek kevésbé elônyös képek is....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72197 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Éowyn
Kiváncsi vagyok mit szóltok majd ezekhez a képekhez.
www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... hp?id=1349
www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... hp?id=1346
www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... hp?id=1278
www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... hp?id=1275

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72170 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Mondjuk én ezt már egy csomószor leírtam,de Miranda szerintem hasonlítani fog az én Éowynomhoz.De persze mindenki elvárásának senki sem tud megfelelni...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72161 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éowyn

Dae-elena írta: Sztem ilyen Éowyn valójában:

elfwood.lysator.liu.se/loth/m/a/mandy/eowyn.jpg.html


Tetszik a rajz, de ez még jobban hasonlít az ÉN Éowynomra :arrow: elfwood.lysator.liu.se/loth/m/a/ ... 2.jpg.html :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72126 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Éowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #72103 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Éowyn

hódica írta: www.warofthering.net/movies/photos/ttt/p...n/temps/image2.shtml

ezen a képen olyan a haja, mint Sakirának... :up: :D

Ezen a képen pont kijön,hogy mennyire nyomott ez a nő.Mint valami parasztlány... :closed:

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71572 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Végre valaki :) !

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71529 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát... szerintem esetleg lehetne. Az tény, hogy szép csaj. Bár nekem semmi bajom Mirandával.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71367 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Éowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71307 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Éowyn
Ha hasonlít,az azért van,mert biztos megadtak egy Éowyn-szabványt,hogy ahhoz hasonlók jelentkezzenek... :roll: :look: :roll: :look: :roll:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71109 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Éowyn
Erunis_: Nem a Xena volt az véletlenűl? Melyik nap láttad azt a csajt a tv-ben?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71034 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éowyn
www.warofthering.net/movies/phot ... age2.shtml

ezen a képen olyan a haja, mint Sakirának... :up: :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71019 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Éowyn
Talán pont emiatt nem szimpatizálok annyira Sammel se, mert nagyon Miranda. Néha ha elolvasok egy könyvet, azonnal felmerül bennem a gondolat, hogy vajon milyen filmet tudnék belőle összehozni (érdekel a filmszakma, de ez csak fantáziálás :lol: ), és elkezdek kutatni a megfelelő arcok között, akár az utca emberében is, és sokszor itt találja meg az ember az EGYet, az Őt, a megfelelőt, akinél nincs is rá jobb, etc. Láttam egy Éowynt is... :lol: :D :)
Csak úgy méla unalmamban fogtam a távirányítót és váltogattam a csatornákat, mikor ráakadtam valami ókorban játszódó marhaságra (már elnézést, de hatalmas kreténség volt az egész), asszem a tv2-n volt, mind1, minthogy a főcímet nem láttam, így sajna a színésznő nevét se tudom, de eszembe jutott róla Éowyn. Szebb volt, mint Miranda+Samantha együtt, és még ez szorozva kettővel (márpedig ha én kritika nélkül megvallom egy nőről, hogy szép, az már nagy szó :? :wink: ). Nem vettem ki a sztoriból egy eredeti mondát, amit ismerek, nem is értettem, össze-vissza volt kavarva a cselekmény, mindenestre a hölgyemény vmi amazon-góré volt, és minthigy egyszercsak meghalt a film folyamán, nem is láttam tovább. Az egyetlen, ami nem tetszett a csajban, az az, hogy hiába játszódott ókorban a sztori, a csajnak szőkére volt festve a haja..... :cry: :x :evil: :roll: :oops: gondolom egyébként is szőke, de hidrogénnel rá volt segítve :evil: :evil: :evil:

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #71012 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éowyn

shaira írta: Cicafül! Nézd meg Samantháról ezt a pár képet:
www.moviecostumes.com/Mists/Gwen ... ding_6.jpg
www.moviecostumes.com/Mists/Gwen ... tblue4.jpg
www.moviecostumes.com/Mists/Gwen ... kblue2.jpg
www.moviecostumes.com/Mists/Gwen ... _blue1.jpg
Téged nem emlékeztet Éowynra? Szerintem inkább hasonlít rá, mint Miranda.


Szerintem az arcuk majdnem teljesen egyforma.A különbség, hogy Samanthának jobbak a cuccai.De az tényleg nem Mirande hibája, hogy olyan "gánya" cuccokba öltöztetik.De tényleg a játék a lényeg, de persze nem nagyon lehet szakatt cuccokba Csipkerózsikát játszani.De mint már régebben is mondtam, várjuk meg a filmet. :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.689 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére