Aragorn (Viggo Mortensen)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1064 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
tudom mi a címe, én nyitottam

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1063 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ez nem az Aragorn, a király c. fórum, hanem az Aragorn, a kósza...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1061 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
menj át a kedvenc szereplő topicba,ssj bulma rengeteget írt be.....isteniek!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1060 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hol lehet Aragornról képet nézni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1058 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo Mortensen filmjei (hirelen ezek jutnak eszembe):<br> Egy hölgy arcképe<br> G.I. Jane<br> Terror a jachton<br> Pschiho

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1043 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem Aragorn is nagyon jó volt a filmben, akárcsak a többi szereplő! Bár eléggé tépett volt a külseje, nekem tetszett!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1042 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Greg, pipike:én ezeket a verseket kivülről tudom már.ARAGORN A KIRÁLY!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1040 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
SSJBulma:hú,ez kimerítő volt....de amúgy teljesen igazad van,csak ha ennyit írsz,én miről áradozhatok??:)Különben én a GyU előtt az egyik szereplőt sem ismertem,(najó,livet és Cate Blanchettet igen)de utána rögtön megrohamoztam a videótékát,letámadva szegény srácot,hogy ide nekem mindent,ami Viggo....Persze a 28 nap éppen akkor romlott el,a többi meg kint volt....(úgy látszik,nem én vagyok az 1etlen Aragorn-fan a környéken:))Hát akkor hirtelen naggyon szomorú lettem,barátnőm megtudta ezt és áthozta a 28 napot.Tök jó,csak az elején kerülgetett az ájulás,hogy végülis melyik szereplő lesz ő...Mert ugye olyan pasik voltak benne....(nem OLYAN jók,nehogy vki félreértsen)Hát úgy a közepénél megjelent 1 tag,az arca is alig látszott,meg éjszaka is volt,de én rögtön felüvöltöttem,hogy Ő lesz Viggo!!<br> (tényleg ő volt,bár szőkén 1 kicsit furcsa volt,és abszolút nem volt Aragornos,de nem volt rossz,sőt.... :) )Naszóval naggyon ász film volt,és Sandra Bullock is aranyos volt,de Viggo az ász!!Nem tudjátok hol játszik még?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1039 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
SSJBulma: nem, nem vagy egyedül, ne aggódj! ;DD<br> Mi is nagyon szeretjük Aragornt, bár az összefoglalód után nagyon kell törnünk a fejünket, hogy mit írhatnánk még! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1033 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én vagyok az egyetlen Aragorn-rajongó itt?? :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1031 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Valahányszor feltűnik a színen Lord Aragorn II 'Strider' Elessar, kellemesen megborzongok... (Ez volt a magánjellegű rész. :) ) Hogy miért szeretem, végre összegzem: <br> 1.) Tényleg bölcs, mint egy tünde (elvégre Elrond nevelte, és mindenre megtanította);<br> 2.) kedves, türelmes, szelíd, okos, művelt (annyi mesét tud...);3.) szereti a természetet (ahogy én is);<br> 4.) ért a gyógytáshoz; (az életem is rábíznám)<br> 5.) vicces (bár nagyon ritkán);<br> 6.) az ereiben maia- és tünde-vér is folyik, hála Lúthiennek - kell ennél több?!?! Szegényké<br> met úgy sajnáltam, mikor Elrond közölte vele, hogy bocs, de nem kapod meg a lányomat, csak ha visszaszerzed a birodalmat etc.etc., na ekkor utáltam nagyon Elrondot, pedig amúgy nem lehet rossz ember, ha felnevelte, de úgy látszik, mégis a lánya az első. (Hehe, jól pofira esett, mikor Arwen Aragornt választotta... :) ) 7.) Aragorn pedig JUSZT IS visszaszerezte a birodalmát, csak hogy Arwennel lehessen, és több, mint 60 évig várt rá, mikor szegénynek amúgy is rövid az élete, na ezt nevezem valódi szerelemnek. És mikor kedvesemnek szólítja... *szipp, hüpp*<br> 8.) Nem szégyelli kimutatni az érzéseit, pl. Boromir halálánál (ott térdepelt egy darabig, görnyedten a zokogástól, és csak szorongatta-szorongatta Boromir kezét...) - hát ennél úg bőgtem, hogy nem igaz, de őt sajnáltam, nem Boromirt. (Boromir járt jobban.)<br> 9.) Sosem feledkezik el a barátairól, még királyként sem, és nem szégyell meghajolni előttük.<br> 10.) A halála. Olvasom a könyvet (3. kötet, függelék), és csodálkoztom, hogy miért látok homályosan, és akkor esett le, hogy bőgök. Olyan gyönyörű volt, hogy nem akarta megvárni, amíg teljesen elsorvad, hanem szépen akart meghalni! (Azért mondjuk nem pont a 210. szülinapján kellett volna...) Brühühűűűű!<br> Contra:<br> Ami kicsit zavaró néha, az óriási egója. (A Nem beszélhetsz így velem, és király vagyok! - típusú szövegei.) De neki mindent megbocsátunk...<br> <br> És ami a hobbit-perverzióját illeti: ROSSZ AZ, AKI ROSSZRA GONDOL!<br> Na szvsz, imádom, és miatta kedveltem meg Viggót. (Ez már beteges, de ez van.)<br> REmélem, vannak, akik 1etértenek velem.<br> SZERESSÜK 1ÜTT ARAGORNT!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1032 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igen, Aieless, ismerek Eisei oldalát, és írtam a vendégkönyvébe is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1030 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
SSJBULMA: Én tégedet ismerlek!!! Mintha eisei-nél láttam volna a neved! Ez létezik???<br> És az ilyenek, mint Galadriel2 csak magukat min?sítik! Aki szerint Aragorn egy kocsmatöltelék (*fogcsikorgatás, szék falhoz vágása háttérben*), az az én szememben már finoman szólva ,,min?sítette magát''...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1029 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De régen írtatok! Láttátok hogy egy bizonyos Galadriel2 miket írt nemcsak ide, hanem másik topicokba is?! Én már jól kiosztottam, de azért ez mégis csak túlzás!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1025 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nekem az tetszett, hogy király létére meghajol Frodó és Samu előtt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1024 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
SSJBulma: ez így van. Én is jobban szeretem Vándorként, amikor még teljesen közvetlen és bár téynleg van benne tünde-szerűség, mégis teljesen emberi. Ennek ellenére azt hiszem, hogy a númenori vér és Elendil öröksége megköveteli a nemes és kissé magasztosabb viselkedést. De a barátait ekkor sem hanyagolja el, de nem is leereszkedő és ez is egy nagyon pozitív tulajdonság. :) <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1023 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aragorn a harmadik kötetben kedveltem meg, de most jöttem rá, hogy ott túl tökéletes. Az első kettőben sokkal emberibb valahogy, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1022 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
OFF: Nagyon megkérlek benneteket, hogy ne chateljetek itt, jó? Még ha kevés is az ember, akkor is ott van erre a Chatelős topic. Köszi.<br> ON: Aragorn rulz! :D Mondjuk én nem Krisztushoz hasonlítanám, sokkal inkább Odüsszeuszhoz, aki kalandokat él át, közben igyekszik saját magát megtalálni (és jellemfejlődésen megy át, úgy mint Aragorn), soha nem tévesztve szem elől azt, amit a becsülete és a sorsa diktál, és minden hányattatás ellenére mégis hazaér. :) <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1021 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
ARAGORN A GYŰRŰK URA KRISZTUSA.<br> (bocsi, tényleg nem vagyok vallásos, de igaz, nem? :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #1020 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
végre egy ARAGORNOS oldal!<br> Imádlak titeket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #984 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nekem a Bilbó-féle vers jobban tetszik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #983 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Lehet hogy nem jó az egész,csak tegnap tanultam meg és még nem tökéletes....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #982 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
és ez?<br> Hol vannak a dúnadánok,Elesszár,Elesszár?<br> Rokonságod oly messze mondd miért jár?<br> Az óra közel,s megjô az elveszett <br> A Szürke Társaság már északról közeleg<br> De amerre jársz majd az ösvén sötét <br> A Tenger útját a Halál lesi rég

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #981 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
jah, egyik kedvenc versem. :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #979 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Vándor rejtélye<br> <br> Van, mi arany, bár nem fénylik, van, ki vándor, s hazaér;<br> régi erő nem enyészik,<br> fagyot kibír mély gyökér<br> Lángját a tűz visszakapja,<br> árnyékból a fény kiszáll;<br> összeforr törött szablya,<br> s koronás lesz a király.<br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #978 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!<br> Én most vagyok itt először. Visszaolvasgattam a korábbi bejegyzéseket, és egy hozzászólásom van egy nem is régi bejegyzéshez: <br> Amikor én először olvastam az 1. könyvet, már Frodóék és Aragorn Bríbeli találkozásánál éreztem, hogy ez a pasi csak jó ember lehet. Mondhatni, hogy teljesen megbíztam benne. Annak ellenére, hogy az egyik legnagyobb ősöm történetét kívülről kéne tudnom, csak később ismertem fel....<br> <br> Mit nem mondtam még? Ja igen! Viggo utánozhatatlanul tökéletesen találta el a karakterét. Szerintem egy kicsit túl komolyra írták meg a könyvhöz képest, de így is nagyon jó.<br> Éljen a király!<br> <br> Ai na vennui

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #975 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja,ne chateljetek!Inkább maradjon az áradozás Aragornról!Jóérzés látni hogy másis olyan mintén.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #974 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
rendben, de szerinetm mindketten jól néztek ki. És nagyon jól játszottak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #973 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem édi, hanem férfias és nagyon jól játszott, csak kár, hogy olyan öreg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #970 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Imádom a Vándort!!!!!<br> Van egy furi barátnőm (Gilluindil) aki<br> fanatikusan odavan a Legolasért de az Aragorn 100-szor jobb!!!!!
ÉDI VAGY ARAGORN!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.231 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére