fbpx

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

Téma: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1064

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
tudom mi a címe, én nyitottam
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1063

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
Ez nem az Aragorn, a király c. fórum, hanem az Aragorn, a kósza...

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1061

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
menj át a kedvenc szereplő topicba,ssj bulma rengeteget írt be.....isteniek!!

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1060

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
Hol lehet Aragornról képet nézni?

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1058

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
Viggo Mortensen filmjei (hirelen ezek jutnak eszembe):<br> Egy hölgy arcképe<br> G.I. Jane<br> Terror a jachton<br> Pschiho

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1043

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
Szerintem Aragorn is nagyon jó volt a filmben, akárcsak a többi szereplő! Bár eléggé tépett volt a külseje, nekem tetszett!

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1042

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
Greg, pipike:én ezeket a verseket kivülről tudom már.ARAGORN A KIRÁLY!!!

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1040

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
SSJBulma:hú,ez kimerítő volt....de amúgy teljesen igazad van,csak ha ennyit írsz,én miről áradozhatok??:)Különben én a GyU előtt az egyik szereplőt sem ismertem,(najó,livet és Cate Blanchettet igen)de utána rögtön megrohamoztam a videótékát,letámadva szegény srácot,hogy ide nekem mindent,ami Viggo....Persze a 28 nap éppen akkor romlott el,a többi meg kint volt....(úgy látszik,nem én vagyok az 1etlen Aragorn-fan a környéken:))Hát akkor hirtelen naggyon szomorú lettem,barátnőm megtudta ezt és áthozta a 28 napot.Tök jó,csak az elején kerülgetett az ájulás,hogy végülis melyik szereplő lesz ő...Mert ugye olyan pasik voltak benne....(nem OLYAN jók,nehogy vki félreértsen)Hát úgy a közepénél megjelent 1 tag,az arca is alig látszott,meg éjszaka is volt,de én rögtön felüvöltöttem,hogy Ő lesz Viggo!!<br> (tényleg ő volt,bár szőkén 1 kicsit furcsa volt,és abszolút nem volt Aragornos,de nem volt rossz,sőt.... :) )Naszóval naggyon ász film volt,és Sandra Bullock is aranyos volt,de Viggo az ász!!Nem tudjátok hol játszik még?

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1039

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
SSJBulma: nem, nem vagy egyedül, ne aggódj! ;DD<br> Mi is nagyon szeretjük Aragornt, bár az összefoglalód után nagyon kell törnünk a fejünket, hogy mit írhatnánk még! :)

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1033

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
Én vagyok az egyetlen Aragorn-rajongó itt?? :(

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1031

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
Valahányszor feltűnik a színen Lord Aragorn II 'Strider' Elessar, kellemesen megborzongok... (Ez volt a magánjellegű rész. :) ) Hogy miért szeretem, végre összegzem: <br> 1.) Tényleg bölcs, mint egy tünde (elvégre Elrond nevelte, és mindenre megtanította);<br> 2.) kedves, türelmes, szelíd, okos, művelt (annyi mesét tud...);3.) szereti a természetet (ahogy én is);<br> 4.) ért a gyógytáshoz; (az életem is rábíznám)<br> 5.) vicces (bár nagyon ritkán);<br> 6.) az ereiben maia- és tünde-vér is folyik, hála Lúthiennek - kell ennél több?!?! Szegényké<br> met úgy sajnáltam, mikor Elrond közölte vele, hogy bocs, de nem kapod meg a lányomat, csak ha visszaszerzed a birodalmat etc.etc., na ekkor utáltam nagyon Elrondot, pedig amúgy nem lehet rossz ember, ha felnevelte, de úgy látszik, mégis a lánya az első. (Hehe, jól pofira esett, mikor Arwen Aragornt választotta... :) ) 7.) Aragorn pedig JUSZT IS visszaszerezte a birodalmát, csak hogy Arwennel lehessen, és több, mint 60 évig várt rá, mikor szegénynek amúgy is rövid az élete, na ezt nevezem valódi szerelemnek. És mikor kedvesemnek szólítja... *szipp, hüpp*<br> 8.) Nem szégyelli kimutatni az érzéseit, pl. Boromir halálánál (ott térdepelt egy darabig, görnyedten a zokogástól, és csak szorongatta-szorongatta Boromir kezét...) - hát ennél úg bőgtem, hogy nem igaz, de őt sajnáltam, nem Boromirt. (Boromir járt jobban.)<br> 9.) Sosem feledkezik el a barátairól, még királyként sem, és nem szégyell meghajolni előttük.<br> 10.) A halála. Olvasom a könyvet (3. kötet, függelék), és csodálkoztom, hogy miért látok homályosan, és akkor esett le, hogy bőgök. Olyan gyönyörű volt, hogy nem akarta megvárni, amíg teljesen elsorvad, hanem szépen akart meghalni! (Azért mondjuk nem pont a 210. szülinapján kellett volna...) Brühühűűűű!<br> Contra:<br> Ami kicsit zavaró néha, az óriási egója. (A Nem beszélhetsz így velem, és király vagyok! - típusú szövegei.) De neki mindent megbocsátunk...<br> <br> És ami a hobbit-perverzióját illeti: ROSSZ AZ, AKI ROSSZRA GONDOL!<br> Na szvsz, imádom, és miatta kedveltem meg Viggót. (Ez már beteges, de ez van.)<br> REmélem, vannak, akik 1etértenek velem.<br> SZERESSÜK 1ÜTT ARAGORNT!<br>

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1032

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
Igen, Aieless, ismerek Eisei oldalát, és írtam a vendégkönyvébe is.

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1030

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
SSJBULMA: Én tégedet ismerlek!!! Mintha eisei-nél láttam volna a neved! Ez létezik???<br> És az ilyenek, mint Galadriel2 csak magukat min?sítik! Aki szerint Aragorn egy kocsmatöltelék (*fogcsikorgatás, szék falhoz vágása háttérben*), az az én szememben már finoman szólva ,,min?sítette magát''...<br>

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1029

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
De régen írtatok! Láttátok hogy egy bizonyos Galadriel2 miket írt nemcsak ide, hanem másik topicokba is?! Én már jól kiosztottam, de azért ez mégis csak túlzás!

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1025

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
Nekem az tetszett, hogy király létére meghajol Frodó és Samu előtt...

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1024

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
SSJBulma: ez így van. Én is jobban szeretem Vándorként, amikor még teljesen közvetlen és bár téynleg van benne tünde-szerűség, mégis teljesen emberi. Ennek ellenére azt hiszem, hogy a númenori vér és Elendil öröksége megköveteli a nemes és kissé magasztosabb viselkedést. De a barátait ekkor sem hanyagolja el, de nem is leereszkedő és ez is egy nagyon pozitív tulajdonság. :) <br>

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1023

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
Aragorn a harmadik kötetben kedveltem meg, de most jöttem rá, hogy ott túl tökéletes. Az első kettőben sokkal emberibb valahogy, nem?

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1022

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
OFF: Nagyon megkérlek benneteket, hogy ne chateljetek itt, jó? Még ha kevés is az ember, akkor is ott van erre a Chatelős topic. Köszi.<br> ON: Aragorn rulz! :D Mondjuk én nem Krisztushoz hasonlítanám, sokkal inkább Odüsszeuszhoz, aki kalandokat él át, közben igyekszik saját magát megtalálni (és jellemfejlődésen megy át, úgy mint Aragorn), soha nem tévesztve szem elől azt, amit a becsülete és a sorsa diktál, és minden hányattatás ellenére mégis hazaér. :) <br>

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1021

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
ARAGORN A GYŰRŰK URA KRISZTUSA.<br> (bocsi, tényleg nem vagyok vallásos, de igaz, nem? :) )

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #1020

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
végre egy ARAGORNOS oldal!<br> Imádlak titeket!

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #984

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
Nekem a Bilbó-féle vers jobban tetszik.

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #983

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
Lehet hogy nem jó az egész,csak tegnap tanultam meg és még nem tökéletes....

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #982

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
és ez?<br> Hol vannak a dúnadánok,Elesszár,Elesszár?<br> Rokonságod oly messze mondd miért jár?<br> Az óra közel,s megjô az elveszett <br> A Szürke Társaság már északról közeleg<br> De amerre jársz majd az ösvén sötét <br> A Tenger útját a Halál lesi rég

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #981

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
jah, egyik kedvenc versem. :) ))

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #979

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
Vándor rejtélye<br> <br> Van, mi arany, bár nem fénylik, van, ki vándor, s hazaér;<br> régi erő nem enyészik,<br> fagyot kibír mély gyökér<br> Lángját a tűz visszakapja,<br> árnyékból a fény kiszáll;<br> összeforr törött szablya,<br> s koronás lesz a király.<br> <br> <br>

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #978

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
Sziasztok!<br> Én most vagyok itt először. Visszaolvasgattam a korábbi bejegyzéseket, és egy hozzászólásom van egy nem is régi bejegyzéshez: <br> Amikor én először olvastam az 1. könyvet, már Frodóék és Aragorn Bríbeli találkozásánál éreztem, hogy ez a pasi csak jó ember lehet. Mondhatni, hogy teljesen megbíztam benne. Annak ellenére, hogy az egyik legnagyobb ősöm történetét kívülről kéne tudnom, csak később ismertem fel....<br> <br> Mit nem mondtam még? Ja igen! Viggo utánozhatatlanul tökéletesen találta el a karakterét. Szerintem egy kicsit túl komolyra írták meg a könyvhöz képest, de így is nagyon jó.<br> Éljen a király!<br> <br> Ai na vennui

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #975

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
Ja,ne chateljetek!Inkább maradjon az áradozás Aragornról!Jóérzés látni hogy másis olyan mintén.....

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #974

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
rendben, de szerinetm mindketten jól néztek ki. És nagyon jól játszottak.

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #973

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
Nem édi, hanem férfias és nagyon jól játszott, csak kár, hogy olyan öreg.

Aragorn (Viggo Mortensen) 17 éve 11 hónapja #970

• Anonymous profilkép
  • Anonymous
Imádom a Vándort!!!!!<br> Van egy furi barátnőm (Gilluindil) aki<br> fanatikusan odavan a Legolasért de az Aragorn 100-szor jobb!!!!!
ÉDI VAGY ARAGORN!!!!!!
Oldalmegjelenítési idő: 0.397 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére