Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
22 éve 6 hónapja #51724 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egy szót nem tudok angolul(najó azért annyit talán), de attól lehet szép!
Egy kép, de nem biztos, hogy bejön:
www.numenoreen.com/Images/Aragorn-combat.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51722 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Köszi aieless! (I Love S.M. :) ))
Amúgy itt egy újabb vers Vigtől, még nem fordítottam le:
Time passes
yet thoughts of you do not.
I find myself remembering
unexpectedly
of something you said, or done, or wrote,
and I smile.
Even as tears collect in the corners of my eyes.
And I wonder
if you are thinking of me, too
and will still remember
us
as time passes.
:cry: :cry: :cry:
OAN SZÉÉÉP! *hüpp, hüpp!*

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51721 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
pipike: Az egyik képennem Aragorn és Éowyn harcol? Miért? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51679 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Újabb interjúrészlet. Ez sajna elég rövid, de majd jön a folytatás!!!




Nem nem volt olyan a forgatások után, hogy a végeredméyn más, mint amit vártál? nem voltál néha csalódott, mikor láttad, mit csinált a rendező a szerepeddel?

,,De, abszolút. állandóan csalódott leszek. Szerintem minden színész csalódik, de ezt el kell fogadnunk. Az első 3 mozimból kivágtak, pl. Woody Allen ,,Purple Rpse Of Cairo"-jából. Egy kicsit zavaró, mikor elcipeled a családod és a barátaidat moziba, mondod nekik, hogy ,,na most figyeljetek" - és közben a vágópadlón végezted. Szóval azóta nem figyelmeztetem őket, hogy melyik jelenetre figyeljenek. mert hát soha nem tudhatod, hogy benne lesz-e egyáltalán."

Egyetértesz a médiadömpinggel a gyU körül - szerintes amolyan nagy durranás lesz?

,,Mindig óvatos vagyok a jóslatokkal. Sokszor hittem, hogy egy film nagyon befut és hogy mások nem . aztán egész máshogy alakult. De lehetőség, az abszolút van. A baj a mai filmekkel nem a tehetség hiánya. A baj az, hogy a filmkészítők lenézik a közönséget. Csak a valóság karikatúráit, rakzfilmalakokat mutatnak be a közönségnek. A közönség ennél sokkal okosabb, és PJ tudja ezt.

,,vegyünk egy olyan filmet, mint az ,,Apokalipszis most". Miért lesz ez olyan sikeres? mert többsíkon folyik a történet, mert vmi olyat ad a nézőknek, amin elgondolkozhatnak. Sokat láttam a nyári filmekből, sokat vártam is nagyon, de újra és újra csalódtam. <<<tök egyetértek>>>

A GyU jobb lehet?

,,Szerintem igen. Többsíkú cselekmény, minőségi párbeszédek, sokszor még tündéül is, és az effektek nem csak az effektek kedvéért vannak benne. Szerintem a közönség élvezni fogja."

Ha a Gyu olyan lesz, mint a Star Wars a maga korában. az nem csak a new Linenak, de Viggonak is hatalmas előrelépést fog jelenteni.

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51634 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az Indián Vér most jött ki DVD-n. :) Sajna még nem láttam :cry:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51608 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja és pipike: Most már akkor én is bevallom, hogy valahol itt találtam ezt a címet és onnan szedtem le a képeket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51585 Írta: Narië

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51579 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ezaz,beszéljünk inkább Róla!Különben nekem csak most esett le,hogy El van írva a neve.....Mindjárt rakok be egy pár képet,ha megtalálom az oldalt.....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51463 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Végülis u.azt jelenti, mintha Mortenson lenne, de mivel ő dán ezért -SEN. (Egy másik példa, Andersen, ő sem Anderson). Csak ennyi - különben a nyelvészkedés nem az én hatásköröm. :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51426 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mortensen, csak szegény Svindler elírta mikor kialakította az új fórumot :)
szóval Viggo Mortensen !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51394 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
TÉNYLEG!!!!
most akkor MORTENSON VAGY MORTENSEN???? :?:
a mortenson tényleg logikusabb, de a filmes plakátra is mortensen van írva, ha jól tudom!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51334 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ragoran:isteni jók a képek!A változatosság kedvéért megint apám cégében vasgyok és amikor megláttam a képeket Boromir haláláról majdnem felsikítottam)nem vagyok vmi nagy sikoltozós,de ezek a képek.....Ááááá.....Már én is cseppfolyós vagyok,mint n8n!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51282 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
n8n: Kösz, de inkább keress Te is mielött teljesen cseppfolyós állapotba ker :) ülsz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51258 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Cicafül: köszi az infót.Ha tudok majd megyek. Azon az oldalon egyébként még csomó jó kép van.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51240 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Xany: nézz be a Találkozó topicab (Közösség).
Különben a kószás tali lesz, szombaton (13-án) 13 órakor a Margit-szigeten, a Margit-híd felőli oldalon (lesz nálunk, asszem Robinnál, egy nagy transzparens :D ) GYERE TE IS!!

Ragoran: nagyon jók a képek! :lol: Főleg, mikor Boromir halálakor mutatják az arcát...olyan megható! :oops:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51203 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nagyon jók a képek. Én is elolvadok. :) De még mindig nem tudom milyen találkozóról van szó. :cry:

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51184 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Bizony, én is csak most olvasom és nagyon jó! Aieless: hantale len!
Sil:
kösz az infot, megkuksizom! :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51160 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Megmondaná végre nekem valaki milyen találkozó lesz?
Galadriel Úrno: aieless fordított egy tök szupi interjút ami Vigggoval készült.
Aiekess nagyon jó az interjú. Biztos sokkáig tartott.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51159 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
örülök, hogy tetszett!
Már nem emlékszem, hol találtam, de olyan 1-2 órát törpöltem vele. Szerintem nagyon ,,édes" interjú, nem vmi szokványos. Először nagyon tetszett, és gondoltam, díjaznátok ti is!
Majd igyekszek folytatni, de most nincs energiám :(

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51143 Írta: Galadriel Úrno
Galadriel Úrno válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Avassatok be miféle interjurol van szó? :?

Ai! laurie lantar lassi súrinnen!
Aratsirien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51134 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aieless: Csak most olvastuk el a riportot és állati! Hálám a sírig üldözni fog!! (Csak nehogy utól érjen! :lol: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51115 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aieless:Ezer köszi az interjúért,nagyon teccik!!!Ezután még szimpibb lett Viggo!(nincs mobilja?Tök édi!!)Mennyit dolgoztál vele+hol találtad?
Off:Innen ki jön a talira?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51012 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

n8n írta: Kérdések topic? nemtom, én oda sokat jártam :) nagyon renélem, h nem lett 'archiválva' , mert azt lezérták :cry:

Svindler újra megnyitotta a Kérdéseket, végre lehet oda írkálni. :D A Középföldénél van. Mondjuk, én a Közösséghez tettem volna.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50960 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egyetértek, nekem is jobban tetszik Vándorként, bár Elessarként sem rossz...

Aieless: Szép munka volt az interjú fordítás! Tényleg nem csekélység: Nekem másfél óra kellett mire lemásoltam lapra és 6 nagy oldalra fért
csak ki! Kár hogy nincs nyomtatónk... És ez még csak a fele! :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50878 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
jó, h kírta, h color darkred, color :oops: :D :lol: :P

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50877 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
jaja, nekem is feltűnt, h valami nem stimmel a névvel, de azt hittem, csak én vagyok hülye, és rosszul tudpom a nevét... :lol:

egy bizt :!: :!: : az, h Viggo [color=darkred]sokkal[/color]
jobban néz ki Aragornként!!!!!

még egy Ragoran, mit lenet amit írtál? még kezdő vagyok tündéből :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #50860 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Találtam egy egészen jó Aragorn (nem Viggo!)oldalt.
<a href="www.geocities.com/elessararagorn">
Itt van az oldal, képekkel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50780 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Yéni untomite ve ramar aldaron

Nem biztos, hogy jó, mert fejből írtam!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50698 Írta: AK
AK válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aieless!
Köszi az interjú fordítást!
Nagyon jó! :D :D :D
És ez még csak a fele ?
(nem vagyok telhetetlen, csak olyan jó volt olvasni!!! :P )

A név elírás nagyon bosszantó!! :( Svindler! Nem lehet már javítani?????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50692 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az előző fórumon meg Liv Tyler neve volt Lit Tylernek írva...
Úgy látszik, ezeket a bakikat nem lehet kiküszöbölni. (Bocsi az offért :!: :) )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.016 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére