Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
22 éve 4 hónapja #52993 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Visszatérésem örömére:
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 7_54_0.jpg
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... _50_55.jpg
Egyébként a filmrészleteket sikerült megnéznetek?
_____________
Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52988 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na ma sikerült mégis feljönni ide!
aieless: kösz a fordítást!
hadge_hog: Volt benne hiba? Hmm..észre se vettem!
Anna: ömlengjél csdak nyugodtan! Az oldalt sajna már régen ismerem
onnan is szedtem le Nektek képet, de sebaj! Kösz
_________
'..összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52951 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Csakugyan :?:
Észre sem vettem, hogy hibás volt :?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52896 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Észrevettétek a topic címét??? :lol:
Végre kijavítódott!

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52885 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Újabb interjúrészlet!!! És még mindig van......



31 filmje összesen vagy 400 millió dollár bevételt hozott, a legnagyobb siker a ,,Crimson Tide" volt 1995-ben, ami igazán megerősítette Viggo nevét. A CT sikere után Viggo karrierje anyagiasabb lett, például a ,,Daylight" Sylvester Stallonével, A ,,G:I Jane" Demi Moore-ral, és a ,,Tökéletes gyilkosság" Michael Douglasszal. De Viggo maga anniyra dán, <<plusz egyéb érthetetlen hasonlatok :( >>, hogyí muszáj védekeznie az ,,anyagias" szót hallva, kényszerítve érzi magát, hogy magyarázkodjon.

,,Az a baj a független, művészibb filmekkel, hogy nem lehet belőlük megélni, és egy pontotn felismertem, hogy a családomat is el kell tartanom, és így nem volt értelme játszani a ,,szentebb-vagyok-nálad" típust és elhanyagolódni, még jó szándékkal sem. Szóval elkezdtem olyan szerepeket is elfogadni, mint a ,,Daylight"-ban."

De az amerikai kritikusok szerint nincs oka mentegetőzni. ,,Daylight" egy jó, klasszikus katasztrófafilm, amit még Sylvester S. se tudott elrontani, és a GI. Janeben Vuggo olyan hatásosan játszik, hogy komolyan kezdjük sajnálni Demi Moore-t. A ,,Tökéletes gyilkosság"-ban - Douglas és Paltrow ellenére is- ő a sztár.

Van ok arra, hogy Viggo a Vanity Fair A-listáján szerepel. A magazin ,,scene-stealer"-nek hívja. <<vmi. ,,jelenet-lopó" v. ilyesmi, sztem arra utal, hogy lejátssza a sztárokat a képről, vagy nem tudom..>>

És a filmkritikus Amy Longsdorf szerint: ,,Viggo szupersztár-alapanyag - na és persze az sem baj, hogy legutóbbi filmjeiben volt egypár meztelen jelenet is."

Mostanában elég sok meztelen vagy félmeztelen jelenete volt, és ha megnézed az internetes rajongók oldalait, niylvánvalóan kiderül, hogy világszerte szexszimbólumnak tartják.

Mi következik a szexszimbólumságból?

,,Az, hogy minden filmedben le kell venned a gatyádat." - nevet Viggo.

,,nem zavarnak a meztelen jelenetek, és azok a színészek, akik azt állítják, hogy őket igen - általában hazudnak. Hé, ez csak munka, és még egy egész kellemes része a munkának. <<??????? azannyát.. :) >>>

Igaz, hogy a ,,Tökéletes gyilkosság"-beli jelenet előtt szerenádot adtál Gwyneth Paltrownak, hogy ne legyen ideges?

,,Honnan tudod?"

Ő mondta nekem.

,,Igaz. Hogy ne legyen ideges, és hogy meglegyen az atmoszféra, elénekeltem neki egypár szerelmesdalt, amit gyerekként tanultam Argentínában << biztos Livnek is :) >> Nem tudtam, hogy a frászt hoztam rá."

De szexszimbólumnak lenni?...

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52814 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ragoran,te hogyan szoktál beilleszteni képeket?Mert ha én csinálom akkor egy cím is fél óráig tart!Különben köszi a képeket,már teljesen cseppfolyós állapotban vagyok!!!!!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52776 Írta: AK
AK válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aieless!
Köszi a fordítást!
Utána kerestem az említett filmeknek:
Herbssonate - Őszi szonáta (1978.)
Rendezete: Ingmar Bergman
Halál Velencében - Morte a Venezia (1970.)
Rendezte: Luchino Visconti
( az európai filmművészet meghatározó rendezői )
A szarvasvadász 1978.
Rendezte: Michael Ciminó
Fényképezte: Zsigmond Vilmos
1979-ben Oscart kapott. (nem ezért ! ) meg kell nézni a filmet.
Nem a könnyed szórakozás kategóriájába tartozik,de nagyon jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52758 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ragoran, nyugodtan szedd le a képeket, én csak a linkgyűjteményt csináltam... örülök, hogy beválik meg minden! Ja és én is október 20.-án születtem, bizony ám, csak nem '58-ban, hanem kicsit később.
(Ja, egyébként a hedge-et "e"-vel írom.)

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52757 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na legyetek jók, n8n olvadozz nyugodtan :D , holnap reggel megpróbálok még feljönni aztán megyek oszt.kirre és csak kb. 1/5 hét múlva jövök! :( :(
_________________
'Van mi arany, bár nem fénylik
Van ki vándor, s hazatér,
Régi erő nem enyészik
fagyot kibír mély gyökér
Lángját a tűz visszakapja
Árnyékból a fény kiszáll
Összeforr a törött szablya
S koronás lesz a király.'
Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52747 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Azt figyeljétek a Tanácsos résznél, ahogy Boromirnak válaszol!:
images.hollywood.com/images/quic ... _t_low.mov
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52741 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Bríben:
images.countingdown.com/images/t ... 7_qt_l.mov
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52738 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
KIRÁÁÁÁLY:
a592.g.akamai.net/5/592/51/dc2b2 ... 30_240.mov
(de hosszú címe van!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52736 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Remélem bejöm:
images.countingdown.com/images/t ... 5_qt_l.mov

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52731 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
ÁÁÁ találtam még kettőt, asszem az imént nem raktam be!:
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_040.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_067.jpg
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52725 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
n8n: És ehhez minek kell számolni?? :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52708 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo szülinapja: 1958. okt. 20. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52643 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A háttér kép
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_046.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52640 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Többek között ez is fent van a Viggo-s startlapoldalon... :lol:

Anna írta: Egy cikkecske Viggoról...
www.origo.hu/noilapozo/presszo/20020117danhos.html


~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #52638 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52635 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
hadge_hog:Nagyon jó az oldal bár még nem volt időm teljesen megnézni! 'Galibát okozott Aragorn kardja' Ez nagyon tetszet!
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52615 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem se tetszett túlzottan Boromirnak, hogy egyszer csak egy Kósza közli vele , hogy ő Isildur örököse.Meg Boromir azt se értet az elején,hogy ha Aragorn tényleg az akinerk mondja magát akkor miért nem veszi el a gyűrűt: Akkor ez téged illet.
De minnél többet van vele rájön, hogy Aragorn érdemes Gondor trónjára.
Ez mondjuk már látszik Lothórienben is, amikor olyan bizalmasam kiönti Aragornnak a szívét. A vége meg már magáért beszél.

Egyébként a tünde szöveg is szinkronizálva volt.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52607 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mint én!!!!Különben Aragorn és Boromir viszonya egymáshoz(sztem):Az elején azt hiszem olyan lehetett,hogy Boromir nagyon szerette Minas Tirithet,úgy nevelték,hogy egyszer ő lesz a helytartó,erre elmegy Völgyzugolyba és ott egy kósza bejelenti,hogy "bocs én vagyok Isildur utódja és én leszek a király".Természetes,hogy először nem nagyon rokonszenvezett vele,de az út során egyre jobban elkezdte tisztelni és leesett neki hogy Aragorn mégis érdemes a trónra,és talán még nála is jobban megérdemelné.De sztem ezt csak a végén vallotta be magának.Aragorn meg tisztelte Boromirt,mert hát....B nem mindíg volt vele a legrendesebb,de ő mégsem mondta el a többieknek a Gyűrű ügyet...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52578 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Azt hiszem, nem mondok túl sok újat:
***SZERETEM*** Aragornt. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52550 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aragorn- és Viggo-rajongók! Az Index fórum Kultúra rovatában is indult topic az úrról! Gyertek minél többen, beszélgessünk ott is!

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52537 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Boromirnak az sem tetszhetett valami nagyon, hogy Aragorn először bejelenti, hogy ő itt a gondori örökös, ennek ellenére nem igazán töri magát, hogy Minas Tirithbe menjen... Aragorn meg eleve egy kis ellenérzéssel viseltetik iránta - főleg a Gyűrűs dolog miatt (lsd. Caradhras) Aztán ugye Boromir gyönyörűen kifejti neki, mennyire szereti a hazáját, meg hogy a szíve mindig MT-be húz - szerintem Aragorn itt enyhül meg Boromir iránt.
Az utolsó jelenetek meg már magukért beszélnek... *szipp*

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52475 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Rago: nemtom! :lol: :lol: :lol:
Boromir és Aragorn:
Az elején, mikor megismerte a Tanácsban Boromir Aragornt nemtudta mit keres ott a társaságban egy kósza ... h Cicafült idézzem :) majd ráismert a tényre: Ő lesz az ő hőnszeretett Minas Tirith-jének és Gondor-jának Királya...nem hiszem, h ez tetszett neki. majd együtt, kilncen útrakeltek. és barátságot kötöttek. sztem B. ráébredt az útközben, h A. igenis érdemes a trónra, de persze ugyanakkor szöget üt fejében a gondolat, h ha elvenné Frodótól a Gyűrűt nagy hatalommal rendelkezen, és legyőzhetné a Sötét Urat...tehát el próbálja lopni tőle, és aztán pontosan tudjuk mi történt, rögtön meg is bánta tettét, és Ara. hallotta utolsó szavait, melyben kérte, őrizze meg titkát és "Bocsásson meg, bocsásson meg"...szetm ez az utolsó jelenet nagyon hűen tükrözi Aragorn és Boromir kapcsolatát! :wink:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52437 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
viggomortensen.lap.hu
Elkészült!!! Köszönet mindenkinek, aki segített! Ha van ötletetek, panaszotok, stb, akkor azt írjátok meg!

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52391 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Akkor bizti azért.....
HÉTVÉGÉN MEGYEK FELIRATRA!!!!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52385 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
szentem a tünde szövegek is szinkronizálva voltak..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #52377 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Télleg,a tünde párbeszédeket is szinkronizálták,vagy az az eredeti?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.599 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére