Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
22 éve 4 hónapja #55774 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igen, két-három (már tuti) jazz albuma jelent meg. Meg ugye fest is, fotózik, és ír is, de azt megbeszéltük. Gondolkodok rajta, hogy az egyik kötetét megveszem eredetiben, majd ,,közlök" belőle, ha gondoljátok. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55773 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Akkor most Viggo énekel is? 8O
Mert azt tudtam,hogy ír...
:?:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55770 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A Don't tell me what to do Viggo egyik albuma (jazz, de nem bizti), a borítón pedig van egy édi kép Viggóról és a kisfiáról! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55768 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Félreértek valamit,vagy EZEK:
www.actionbox.com/viggo.html
Viggo versei???

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55766 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ugye hogy Aragornként azért (kicsit, nem sokkal) jobb!!! :wink: Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de nekem hosszú hajjal jön be igazán!!! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55762 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hódica:másfél óráig szavaztál? :o Tényleg igazi woodista vagy! :)
Egyébként nekem Aragornként sokkal jobban tetszik, dehát ízlések és pofonok... persze azért Viggoként sem rossz!! :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55760 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát én sem nézném ki belőle a 40 évet az biztos!

Ami meg a szavazást illeti, addig szavaztam rá, hogy letiltott a szerver, és nem enged újra(1,5 óra után nem is csodálom :roll: ).

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55758 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én meg azt mondom, hogy Aragornként lazán letagadhatna 10 évet a korából, s ez a maga 4. évével éppen nem hátrányos. :wink: Ha menéztek róla a közelmúltban készült képeket, igen érett, hogy mást ne mondjak. De így is szeretem!!! :P
Elre pedig (az igazi Woodisták) igazán szavazhatnának az MTV.com-on, hogy ha Oscart nem is, de itt a legjobb férfi főszereplőnek járó díjat megkaphassa. (Movie Awards kategóriát keresd) :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55757 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az én szerény véleményem szerint Viggo 100% jobban néz ki mint Aragorn.A LOTR-ben sz.tem túl macsósra sikeredett. :roll:

Sz.tem megérdemelten van benne a világ 50 legszebb embere között.
De hol van Elijah??????????????(bocsesz,kitört belőlem a woodista :oops: )

Nem tudjátok mikor adják a Séta a Holdont?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55745 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
megj: NA CSAKHOGY KINYÍLT AZ ÚJSÁGÍRÓK CSIPÁJA :) :)
NANÁ HOGY VIGGO SZÉÉÉÉÉÉÉÉÉP!!

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55626 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo nem szép, hanem ESZMÉLETLENÜL GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰ!!
Komolyan, tündét kellett volna játszania. :) :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55614 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem tudom, tudjátok-e, de május 2-án de a méltán híres People magazin beválasztotta Viggót az 50 legszebb ember közé! Igaz Britney, Shakira és Denzel Washington is rajta van a listán, amit nem igazán értek, de a lényeg: VIGGO SZÉP!!! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55334 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mmmmmm.... :)
Tényleg, ezt hogy lehet megszerezni? Írjak Vicnek?
Egyébként
KÖZÉRDEKŰ HIRDETMÉNY:
jövő hét pénteken azaz május 10.-én az HBO-n 14:15-kor:
tarararáá!!!
SÉTA A HOLDON
aki nem tudná: ez természetesen egy VIggos film, méghozzá az az ominózus darab, amiből egyszer volt ide egy nagyon erhmmm.. ,,érdekes" :) kép beszúrva :oops: . De állítólag a film nagyon jó, sőt még Viggot is dicsérte a Cinema :) Vmi olyat mondtak rá, hogy : ,,szexi, sármos, csábító" :oops:
SZóval nem hergelem a kedélyeket :) , heanem majd felvetetem a barátnőmmel, és akinek nincs HBO-ja lehet kölcsönkérni :)
AKinek van az meg NÉZZE MEG!!!! :)

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55301 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jaj, ezt most meg kell osztanom... ma nézem az ominózus Vic-kazi egyik werkfilmjét, ahol arról van szó, h. a stáb tagjai közül vki két születésnapot is megünnepelt a forgatás során. Erre mutatják Viggot, ahogy komplett Aragorn-cuccban, sminkben, stb. csücsül egy asztalnál, és nagyban koncentrálva, vmi ork-nyúzó késszerűséggel vágja a tortát - háát, behaltam! Egyszerűen zabálnivaló volt az a jelenet! :D 8)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55164 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Pipike jóvoltából egy kép amit elküldött, de nem vettem észre, hogy jött üzim :D

images.art.com/images/products/l ... 038619.jpg
___________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

ui: Ja és még egy kép , mert 3a magyar igazság és a 2még mindig közelebb van hozzá, mint az 1! Na ezt jól elmondtam! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55015 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Elanor: engem is meggyőztél! Igaz, ott egy picit felszisszentem, ahol
Boromirt, hmm, mondjuk úgy, hogy mondjuk, szal felelvenítetted az önhibáján kívüli ballépését, mert ez a Gyűrű hibája, nem Boromiré, és meg is bánta, de ezt hagyjuk a Boromir-topicra.
Megegyezhetünk, hogy Frodó is hős volt, akárcsak a többiek, mit mint a többiek, ő különleges volt, kitűnt a többiek közül, bárhol is járt, ahogy Gandalf is mondta, nem erejével, eszével, vagy ilyesmi, hanem mert különleges volt, mert egyszerűen nincs párja a földkerekségen, bocsánat, Középföldén, TEHÁT ELANORNAK IGAZA VOLT.

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54953 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Elanor: igazad van... a Frodó topicban bővebbem kifejtem, csak tegnap amit írtam, legalább egy oldal, najó ez túlzás, szal tegnap behülyült a gép, és elveszett az egész! :evil: de már ott is kirohantam, szal abbahagyom! :mrgreen:

én lemaradtam erről a fenomenális filmről... :D :oops: de majd bepótolom! 8)

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54949 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sztem jó, hogy nem jött össze Sandrával. Elvégre csak barátok voltak, semmi több (bár az is elég.)
Látta vki a Terror a jachtont? Borzalmas. :(

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54934 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ez nekem is hianyzott belole....De mindennel egyutt nagyon jo volt a film!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54905 Írta: Veboriel
Veboriel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nemtom,hogy ti láttátok-e a 28 napot, de szerintem tök jó.
Csak az az egy baja, Viggonak a végén össze kelltt volna jönnie Sandra Bullockkal,és nem jöttek össze... :( :( :(
Majd watchingoljátok meg!!!!!!!!!

"A wizard is never late, Frodo Baggins. Nor is he early. He arrives precisely when he means to."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54800 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Leli:
nagyon meglepett, amit írtál, ugyanis én szinte teljesmértékben az ellenkezőjét gondolom :)
Először is ezt írtad:

''A hősökben van valami megfoghatatlan másság az általánostól.''

Hát, ha Te azt állítod, hogy Frodó ugyanolyan volt, mint a többi hobbit, akkor sztem nagyon tévedsz! Éppen az, hogy ő annyora más volt, kicsit feljebb állt, mint a többi hobbit, volt benne vmi tündés... valami megfoghatatlan... gondolj bele, amikor hazaért a küldetésről, szinte egy álomvilágban élt, teljesen elzárkózott a világ elől. Már abban is, hogy szeretett kalandozni, kószálni, kitűnt a többiek közül.
Következő:

''Aragorn hősiessége talán bizonyos szintig az önfeláldozásban rejlik, ugyanakkor mindent elkövet, hogy igéretét (élete árán is megvédi) teljesítse.'' és:''De Frodóról ez nem igazán mondható el. Ő csak a feladatát, a RÁBÍZOTT feladatot teljesíti.''

Na, ezt azért Te sem gondolhatod komolyan!! :)
Frodóhoz NEM VÉLETLENÜL ( :!: :!: :!: ) került a Gyűrű!!! Ezt Gandalf is elmondja neki. Nem véletlenül került hozzá, és egy olyan emberhez (hobbithoz) kellett kerülnie, akire rá lehet bízni egy ekkora terhet. Mert gondolj bele, mi lett volna, ha Boromirhoz kerül... És Frodó nyugodtan visszaléphetett volna, még ott a Tanácson is. A Gyűrű Szövetségének minden tagja önszántából vállalta ezta küldetést, így FRODÓ IS!!!
És az Út közben is bármikor feladhatta volna, de nem tette, mert tudta, hogy ez mekkora felelőség!

Kövi:
''Frodó azért megy folyton tovább, mert muszály. Ha nem teljesíti a feladatát, mindennek vége. De Aragornt más erők mozgatják. A barátai megmentése''

Frodót pedig egész Középfölde megmentése motiválja, és ebbe beletartoznak a barátai is. Most mondja vki, hogy nincs igazam! ;) (Inkább ne mondjátok! :) )
Frodónak persze, hogy muszáj mennie, de ő is ugyanúgy feladhatta volna. A végén már szinte nem is fogta fel, hogy mit kell tennie, csak ment, ment és ment, mert tudta, hogy nem szabad feladni. De megethette volna...gondolj bele, a Végzet-hegyére fölfele majdnem meg is tette.
Frodó igenis hős volt, aki maga választotta a sorsát, és tudta, hogy ezzel mekkora felelőség, és teher jár. Vállalta, hogy megmenti Középföldét, és aki ezt vállalja, arra senki sem mondhatja, hogy nem hős!
Ugyanúgy hős, mint az GYSZ összes többi tagja! Egyikük nélkül sem sikerült volna! Sem Samu nélkül, aki végig tartotta a lelket Frodóban gondoljatok bele, mi lett volna, ha egyedül kell megetnnie azt a hosszú útszakaszt! Pont az út legnehezebb részét, vagy esetleg Gollammal!) Sem Aragorn nélkül, aki hősiesen megvédelmezte őket, és egész népét, sem akár Legolas, Gimli, Boromir, Trufa, Pippin és Gandalf nélkül.
Ennek így kellett lennie, hogy ők, kilencen alkotják a Gyűrű Szövetségét, és mindannyian hősök.

Szerintem.[/i]

Ezt az idézetet most találtam egy másik topicban, de sztem nagyon is ide illik:

"- Miért esett rám a választás?
- Ilyen kérdésekre nincs válasz - mondta Gandalf. Abban biztos lehetsz, hogy nem azért, mintha kiválóbb volnál másoknál: legalábbis, nem az erőd vagy a bölcsességed miatt. De a választás rád esett, így tehát össze kell szedned annyi erőt, bátorságot és észt; amennyit csak találsz magadban."


Ez - gondolom kitaláltátok - Frodó és Gandalf beszélgetése...
Most már tényleg megígérem, hogy nem Frodózom többet tele az Aragorn topicot, de ezt még muszáj volt leírnom! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54795 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Most láttam a Két Torony előzetest és Viggo ugyanoan jól játszott sőt! Ebben is ugyan oan jó pofákat vág meg minden!! Aki még nem látta a cím: www.hardwired.hu/dlink.hw Ezt látnotok kell!!

Mármint az oldalon keressetek rá a 'Múvi-trailer'-re! és akkor kihozza, mint a Két Torony előzetes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54793 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Wow, kösz az aktivitást! :)
Szándékosan nem definiáltam a hős fogalmát, pont azért, hogy mindenki a saját elképzelését írja le, kötöttségek nélkül. Nagyon jók vagytok! :wink:
Telcontar: Frodó sztem igenis hős - sőt bizonyos szempontból még nagyobb hős is, mint Aragorn.
Írtad: "Aragonr hősiessége talán bizonyos szintig az önfeláldozásban rejlik, ugyanakkor mindent elkövet, hogy igéretét (élete árán is megvédi) teljesítse."
Gondolj csak bele - Frodót szinte pontosan ugyanezek a tulajdonságok jellemzik. És még sorolhatnám, de most nem fogom, mert ez itt az Aragorn topic. :)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54780 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Azért gondoljatok bele, hogy valszínüleg Frodó nem jutott volna túl messzire Aragorn nélkül!
_________________
'...összeforr a töröütt szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54766 Írta: Galadriel Úrno
Galadriel Úrno válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem aki a gyürüt hordozza az már eleve hös, nem lett volna ideje senki másnak mellette harcolni és persze az a hös aki aszivéböl harcol és hogy emlékesztesselek fordó maga vállalta el a gyürü hordozását. Arargorn és fordó is hös de a segitöik is ha azok nincsenek egyik sincs sehol.

Ai! laurie lantar lassi súrinnen!
Aratsirien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54760 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ai na vennui

Áfonya: Frodó, mint hős? Szerintem ez így nem igaz. A hősökben van valami megfoghatatlan másság az általánostól. Aragonr hősiessége talán bizonyos szintig az önfeláldozásban rejlik, ugyanakkor mindent elkövet, hogy igéretét (élete árán is megvédi) teljesítse. Szerintem inkább ez emeli utolérhetetlen magasságokba.
De Frodóról ez nem igazán mondható el. Ő csak a feladatát, a RÁBÍZOTT feladatot teljesíti. Hiába, hogy Ő vállalta el, eskü nem köti és akkor még nem tudta, mire vállalkozik. Aragorn tudta, mégis megesküdött, hogy segíti. Frodó azért megy folyton tovább, mert muszály. Ha nem teljesíti a feladatát, mindennek vége. De Aragornt más erők mozgatják. A barátai megmentése (Trufa, Pippin), és később szintén ugyan ez, bár akkor már Frodóra és Samura vonatkozóan. A kettő között pedig az emberek megvédése (Szarumán; a Minas Tirithi harc). Ezek hősies cselekedetek, melyek a szívéből erednek, nem pedig az eszéből.

De, ha valaki úgy gondolja, Frodó mégis hős, kérem, győzzön meg róla.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54759 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hogy Aragorn hős-e az télleg attól függ, hogy mit értünk a hős szó alatt.

Általában azokat nevezzük hősnek, akik pl. a hazájukért az életüket adják, vagy a cél érdekében mindenüket feláldozzák.Ebből a szempontból ő nem az a tipikus hős.
Ugyanakkor Aragorn mindvégig Frodót illetve a Gyűrűt "szolgálta" tetteivel(mint a szövetség többi tagja is), de valahogy az ő tettei emelkednek ki a többieké közül.
Mindvégoig csöndesen "tette a dolgát", amivel Frodó útját segítette.Nem gondolt rá egyszer sem, hogy ő alkalmasabb lenne erre a feladata, inkább a háttérből segített Frodónak.

Remélem értitek... :oops:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54754 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ai na vennui!

Aragorn hős? Erre a részemről az iskolaújságunkba írt cikkem egy része a válasz :arrow:

"...A film végén, amikor Frodó és Samu elválnak a többiektől, még folyik a harc. Miközben láttam, hogy Aragorn és társai hogy harcolnak az orkokkal, egyetlen szó jutott eszembe Vándorról: hős. Hogy miért? Talán, mert ő képes volt megtenni azt, amit Isildur nem: saját akaratából engedte el a Gyűrűt. Talán azért, mert életét kockáztatta, hogy Frodó továbbmehessen. Talán, mert inkább az esélytelen harcot választotta, minthogy megöljék az egyik útitársát. Igazából nem tudom, de a szívemben akkor hőssé vált..."

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54740 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Pipike: Így tovább! Egy kép kivételével az összes bejön!! Mondjuk nekem még mindíg jobban tetszik Viggo, mint Aragorn, de azért jók a képek!
Szerintem Aragorn hős, de az egyértelmű, hogy Ő ezt soha nem mondaná magáról! De a hős is tág fogalom! Egyáltalán mit értünk egy hős alatt? Ha azt, hogy feláldozza magát másokért akkor Aragorn egyértelműen hős.
_____________
'....összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54730 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aragorn téma! yippí!
tehát..khmm..khmm...:
Aragorn nem egy tipikus hős. Ő egy kósza dúnadán. :D A tipikus hősök mindig ott vannak,ahol a rossz éppen tanyát üt, és a hősnőt kimenti a bomba elől éppennhogycsak1mpelabomabrobbanásaelőtt! Aragorn nem ilyen(de nme csak ezért, mert akkoriban még nem voltak bombák :D ) Ő egészen a nagy pellenori küzdelemig Aragorn a kósza dúnadán, majd ő lesz Aragorn, Elessar király, feleségével, a tünde Arwennel. Mikor küzd Fródóékért, a többi hobbitért, illetve mikor ő vezeti a Szövetséget és kiáll értük, nem hősségből teszi, hanem h megmentse szövetségeseit. persze eeől még nevethetjük hősnek, de szerintem ő sajátmagát nem nevezné annak... :wink:
Frodó hős-e? inkább talán önfeláldozó, ez a legjobb szó rá. Samu is hős, ha Frodó is. :D

hát ezt yool elmondtam.. :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.007 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére