Vimpár Gittegylet

Több
20 éve 4 hónapja #188114 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Felagund írta:

Diego de la Moota írta:
Én már láttam néhányszor, de szívesen elmegyek veletek, ha jó lesz az időpont :)


És milyen?

A hozzám hasonló vámpíranalfabéták is megértik?


A film nagyon jó!!!!! :dance: (apropó M.o-on forgatták egyes?? jeleneteket!)
Naná és miért lenne valaki Vámpíranalfabéta! Valahol el kell kezdeni!Én se nagyon mozgok még a témában(pár hónapja)!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188108 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Diego de la Moota írta:
Én már láttam néhányszor, de szívesen elmegyek veletek, ha jó lesz az időpont :)


És milyen?

A hozzám hasonló vámpíranalfabéták is megértik?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188106 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Konyhatünde írta:

Artemisz (Celebthil) írta: Boo, Véreim!

Mit szólnátok egy közös VIMPÁR-MOZIZÁSHOZ?

Az UNDERWORLD c. filmre gondoltam.

Szvsz nekünk való!

Kinek volna kedve hozzá a klánból? Hm?


Húú, nagyon jó ötlet, csak az a gáz, hogy én Szegeden leledzek... :cry: Ha nem lenne 3 szigorlatom, meg egy rakat megírnadó dolgozatom, még fel is tudnék menni Bp-re. Azért lélekben veletek leszek! :wink:


Én is csatlakozom Konyhatündéhez! Kár hogy a Van Helsing csak május /-án kerül a mozikba!!!! :bounce: :bounce:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188093 Írta: Diego de la Moota
Diego de la Moota válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz (Celebthil) írta: Boo, Véreim!

Mit szólnátok egy közös VIMPÁR-MOZIZÁSHOZ?

Az UNDERWORLD c. filmre gondoltam.

Szvsz nekünk való!

Kinek volna kedve hozzá a klánból? Hm?


Én már láttam néhányszor, de szívesen elmegyek veletek, ha jó lesz az időpont :)

gillz: nekem úgy tűnik, hogy jó a máj 15-e. :)

"Chaotic Evil means never having to say you're sorry"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188081 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz (Celebthil) írta: Boo, Véreim!

Mit szólnátok egy közös VIMPÁR-MOZIZÁSHOZ?

Az UNDERWORLD c. filmre gondoltam.

Szvsz nekünk való!

Kinek volna kedve hozzá a klánból? Hm?


Húú, nagyon jó ötlet, csak az a gáz, hogy én Szegeden leledzek... :cry: Ha nem lenne 3 szigorlatom, meg egy rakat megírnadó dolgozatom, még fel is tudnék menni Bp-re. Azért lélekben veletek leszek! :wink:

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188012 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Vagyis neked :P Oké, én most jelzem, hogy live-on még az életben nem voltam, ergo nekem mindent el kell majdan mesélni szép laaasssaaan, ééérthetőőőeeen :twisted: Akár itt előre, főleg azt, mit vigyek majd, meg hasonlók... :P

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #187875 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
icke: egy élő szerepjátékot a budapesti éjszakában, többet egyelőre nem mondhatok. Alapvetően a vimpárok lennének a játékosok (rajtam kívül természetesen, mert ugye én szervezem :twisted: ) , npck meg egyéb, nem vimpárok. előre készülni csak a szervezőknek kell.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #187869 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Úgy is, mint boo!
Artemisz: akááár :) Mikor gondoltad konkrétan? És főleg hol?
gillz: még bele is férhet :wink: Egy bizonytalan tényező van, ergo én inkább a "talán" kategóriába jelentkezem. Mellesleg mit tervezel/mit értesz "Vimpare Live" alatt?

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #187867 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
OLLÉ!!!
:dance:

Ott a helyünk!

(Valszeg ez lesz az uccsó bulim a vizsgaidőszak előtt :roll: )

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #187866 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Artemisz: talán még én is...

Vimpare Lájv!

egyelőre úgy néz ki, május 15. éjszaka lenne, (ha jól tudom, délután akkor van Tolkien Klub). Kinek nem jó?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #187864 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Felagund írta: Pláne, hogy (ha jól láttam) magyar koprodukciós a film!

Főképp!

Rendicsek.

Más egyéb vki?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #187863 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz (Celebthil) írta: Boo, Véreim!

Mit szólnátok egy közös VIMPÁR-MOZIZÁSHOZ?

Az UNDERWORLD c. filmre gondoltam.

Szvsz nekünk való!

Kinek volna kedve hozzá a klánból? Hm?


Nekem pl...
Pláne, hogy (ha jól láttam) magyar koprodukciós a film!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #187862 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Konyhatünde írta: Boo kedves Vimpárok!!!

Tisztázzuk, ki jön konferenciára a hétvégén Pécsre! Taláxhatnánk ott egyet, ha lesz rá mód és lehetőség, nem? Ja, és tudja már vki, hol lesz pontosan? Én úgy tippelek, az egyetemen, de olyat is hallottam, hogy nem... 8O


Nem az egyetemen lesz. :wink: Program van a Tolkien Tanulmányokban, a hírekben és a Beszélgetősben.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #187858 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo, Véreim!

Mit szólnátok egy közös VIMPÁR-MOZIZÁSHOZ?

Az UNDERWORLD c. filmre gondoltam.

Szvsz nekünk való!

Kinek volna kedve hozzá a klánból? Hm?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #187854 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo kedves Vimpárok!!!

Tisztázzuk, ki jön konferenciára a hétvégén Pécsre! Taláxhatnánk ott egyet, ha lesz rá mód és lehetőség, nem? Ja, és tudja már vki, hol lesz pontosan? Én úgy tippelek, az egyetemen, de olyat is hallottam, hogy nem... 8O

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187637 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ringbearer írta: mi lenne ha ennek a vimpár topicnak is úgy a teteján lenne ez a cím,
mint a Nyelvek és írásokban az oldalak?

Ez már több topic esetén felmerült (pl az én kis Filmzene ill. Képek topicjaim), és Anci tegnap úgy nyilatkozott, hogy a technikai megvalósítását nem ismerjük egyelőre (magyarul hogy hogy csinálta ezt Svin), majd ha Svin megmondja a menetét, akkor lehetnek linkek.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187632 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
mi lenne ha ennek a vimpár topicnak is úgy a teteján lenne ez a cím,
mint a Nyelvek és írásokban az oldalak?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187617 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: Egy kis segítség: A családfán belül bármelyik vimpárnickre kattintva elérhető egy kisebb kivonata a családfa azon szűkebb részének, amely az illető vimpárt és esetleges utódait, valamint (Gusztáv kivételével) a beÖlelőjét, és annak esetleges további utódait (vagyis az illető vimpár vértesóit) tartalmazza... ;)

Egy kis helyesbítés: A Családfán belül bármelyik vimpárnickre kattintva elérhető az illető vimpár ún "személyes" oldala: egy keretben minden infó, és alatta az illető közeli rokonai (beÖlelője, testVérei és gyermekei). A kettő között, jobb oldalon kis betűvel van egy [size=9:2ndngujt](Családfa)[/size] link. Erre ha rákattintasz, akkor megjelenik a Nagy Családfának egy olyan részlete, amelyen csak az éppen nézett vimpár és leszámazottai szerepelnek.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187238 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Diego de la Moota írta: Boo!

gillz: Anya, a Vimpár Live-ra én is jelentkezek, de csak játékos oldalról :)
Ezentúl kicsit gyakrabban leszek. :) Mikorra adja le a karakterlapot , történetet stb? :)

Üdv,
Diego a "nagyon aktív" :)


:D no, a mikor az elsősorban a népektől függ, és mivel valszeg Vimpare és nem Vampire lesz, ezért a játékosoknak nem kell karakterrel készülniük, majd esetleg hangulatos jelmezzel.

Felteszem a kérért: májusban kinek mikor nem jó, illetve mikor van hivatalos MMTs program?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187180 Írta: Diego de la Moota
Diego de la Moota válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo!

gillz: Anya, a Vimpár Live-ra én is jelentkezek, de csak játékos oldalról :)
Ezentúl kicsit gyakrabban leszek. :) Mikorra adja le a karakterlapot , történetet stb? :)

Üdv,
Diego a "nagyon aktív" :)

"Chaotic Evil means never having to say you're sorry"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186982 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Egy kis segítség: A családfán belül bármelyik vimpárnickre kattintva elérhető egy kisebb kivonata a családfa azon szűkebb részének, amely az illető vimpárt és esetleges utódait, valamint (Gusztáv kivételével) a beÖlelőjét, és annak esetleges további utódait (vagyis az illető vimpár vértesóit) tartalmazza... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186951 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
öööö, nekem még mindig a régi jön be, nem a lenyitogathatós.. a hiba az én készülékemben van?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186894 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Közkívánatra: van lenyitogathatós névsor.

Legyetek boldogok! :wink:

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186832 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szvsz az oldaldizájn tökjó.. Olyan Lestatosan rokokó... :twisted: :P

Nagyon tetszik!

De a lenyitogatós családfát én is támogatnám... :? Bocsika...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186829 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

A laphoz nekem csak apró hozzáfűznivalóm lenne: a családfa némiképp... necces. Szvsz a régi, a "lenyitogatós" alapon működő némiképp használhatóbb volt. Ezt, főleg az alacsony generációknál kicsit nehezen használható.
Egyébként rulz.
Anyukámat viszont be kell védenem, az "Az éj leple fedje sötét lelked árnyát" valóban az ő elköszönése. Rendszeresen hallom, mikor feléjük járkálok hétvégeken :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186818 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo.

Először. Köszönöm a dícséreteket, meg Fimnek a kritikát (és hogy hagyott dolgozni :wink: ). Maut is tessék megdícsérni, mert szép is az oldal nem csak jó. (Szerintem legalábbis szép.)

Másodszor. Ha valakinek van jobb ötlete hogy milyen színű legyen a háttér az írjon, de kész ötlettel! Esetleg Mauval egyeztessen.

Harmadszor, Tomának, Rabynnak. Szerintem nem kell vendégkönyv, sem külön fórum, hiszen itt van a hozzávaló fórum. Hogy külön oldalon van, azt nem tartom problémának. (Legalább nem az én dolgom :twisted: )

Negyedszer, Lestatnak. Ezeket a vimpárköszönéseket hosszú idő óta használjuk. Szerintem nem lenne illendő kisajátítani.

Ötötdször. Örüljetek, mert - hála a programozónak - a családfa frissessége most már csak másodpercek kérdése lehet. Meg a vödör vízé amivel locsolom.

Hatodszor, gillznek. Valahol még megvan elvileg, de hogy én annyira ráérjek hogy újra beüzemeljem... Adsz hozzá időgépet? Szvsz meg tudjuk beszélni online szavazás nélkül is.

Ufftam.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186588 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
uff népek.

a legutóbbi talira vki nagyon jól programot írt, h szavazhassunk online... megint meg tudná ezt tenni? Szürke?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186474 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo!

A jelenlegi legcsírább vimpár bejelentkezik :wink:

Niko

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186456 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
gillz: igenigenigeeen!!!! szervezni is segítek, már amennyiben hasznomat veszek, csak könyörgök, ne áprilisban legyen!!! vmikor májusban, vagy mittomén, mer semmiképp nem akarom kihagyni... lécciléccilécci... *naaagy bociszemek* :tongue:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186434 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Vimpare LIVE-ot még nem láttam, csak Vampire LIVE-ot, de kiváncsi lennék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.789 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére