Vimpár Gittegylet

Több
20 éve 5 hónapja #182955 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na, úgy látom, lesz a közeljövőben még egy pár eszmecserém Gusztávval, a korábbit kibővítendő... :roll:

Mindenesetre csatlakozom gillz azon véleményéhez, miszerint a vimpárság immáron szuverénebb dologgá alakult annál, semhogy egyéb - mások által korábban kifejlesztett - szabályrendszereket kéne áthúzni rá... [size=9:3nj2rb3v](a Bab pl. jó dolog, de aki nem eszi, annak ne mondjuk, hogy akkor nem kap mást sem :lol: )[/size] És reményeim szerint mi együtt képesek leszünk megtalálni a megoldást azokra a problémáinkra, amelyek mostanában vimpárkörökön belül(!) felmerültek, anélkül is, hogy bárkit kizárnánk köreinkből, vagy külső segítséget vennénk igénybe. ;)

Megj.: Az AVE megalakulásakor emlékezetem szerint még szigorúan csak a vimpárok erőszakos és tömeges terjeszkedése, valamint a vimpárrá válás látszólagos visszavonhatatlansága volt a sírás oka. Az információk "lefelé történő" terjedése a családfán belül, vagy a "vérhigulás" tudtommal nem. :? Változott ez vajon azóta?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182939 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
na ez már jobban hangzik.
nekem az volt a bajom h lejjebb úgy van megfogalmazva hogy minden új vimpárnak előre be kell magolbnia minden szabályt meg hogy le kell tennie a nagyesküt hogy ő aktív vimpár lesz meg ez a vérhígulás dolog se igen tetszik... egyszóval hogy ez már kezdett olyan lenni mintha valami véresen komoly dolog lenne és nem csak szórkozás (jaj de nem tudok fogalmazzni.. de azért remélem értitek) azzal mondjuk énis egyetr értek hogy olyat nem kell beölelni aki még sose hallott felőlünk, de azért azt se kéne h csak úgy lehet vki vimpár hogy minden egyes szabályt ismer.
Én egyébként több mint fél éve vimpár vagyok és igazából biztos hogy van szabály amit még én sem ismerek... ugyhogy az oldal sem rossz ötlet
és még a vampire dologhoz: döntsük már el hogy vimpárok vagy vámpírok vagyunk...

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182917 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Gillz: valóban nem kell annyira komolyan venni a dolgokat, mert mégis a magunk szórakoztatására hoztuk létre az egyletet, de én még emlékszem a kezdetekre. Csupa olyan ember állt össze, akik egyszerűen rajongtak a vámpírokért, és a tolkien.hu végtelen zöld fórumán egymásra találtak. Beszélgetni kezdtünk, jól éreztük magunkat, de az igen laza szabályokkal mindannyian tisztába voltunk.
Úgy gondolom, hogy mivel ez egy publikus topic, ide bárki beírhat bármit, ami a témával kapcsolatos. De attól még nem lesz vimpár, hogy esetleg akadt egy hozzászólása. De az még mindig a jobbik eset, mint amikor a VG-ről semmit sem tudó tagok ölelik be egymást.
Véleményem szerint csak az legyen vimpár, akit a téma mélyebben érint a " A vámpír? Tudom, vér és fokhagyma" -témánál.

És lenne egy olyan javaslatom, hogy készítsünk Vimpár oldalt, ahová minden fontos tudnivalót fel tudunk tenni.

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182890 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Anyukám oldala itt érhető el, fóruma pedig emitt . Igaz, vimpárokhoz aránylag kevés köze van, de egy jófajta, fejlődő vámpíroldal.
A családfa ebben a fórumban található, pár tíz oldallal hátrébb :twisted:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #182875 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dínchamion írta:

gillz írta: Mi lenne, ha valamely vimpároldalon kinn lennének a tudnivalólk? Bár az hangulatosabb, ha csak szájhagyomány útján terjedhetnek a hagyományok :D


Én még mindig nem tudom, hol van az sokat emlegetett vimpároldal... :roll:


asszem nincs még ilyen, csak szurke honlapján a vimpárcsaládfa, meg Lestatnak van fóruma vhol.

más:
ha vkit érdekel, Restart, a vámpír blogja az ld50en!
www.ld50.hu

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182874 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

gillz írta: Mi lenne, ha valamely vimpároldalon kinn lennének a tudnivalólk? Bár az hangulatosabb, ha csak szájhagyomány útján terjedhetnek a hagyományok :D


Én még mindig nem tudom, hol van az sokat emlegetett vimpároldal... :roll:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182872 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
uff Véreim!

:twisted: látom komolyodunk, szigorodunk :mrgreen:
érdekes. Azzal egyetértek, h a tagoknak kell alapvető ismeretekkel rendelkezni a szervezet alapjairól, meg a vámpírokról, hogy tudatosan tudják vállalni a vimpárság által támasztott igen komoly követelményeket, de ne tegyünk már úgy, mintha mi lennénk a templomosok :lol: .

Alapvetően úgy gondolom, h minden Anya/Atya megállapíthatja a Gyermekeire vonatkozó kötelezettségeket (ebben benne van a legöregebbek hatalma, mert ha ők ragaszkodnak a tudásszinthez, akkor bizony Gyermekeiknek is kell). Így akár nyughostan lehet szapulni a Fiatalokat, legalább lesz egy kis konspirációs és beugatós fíling, csak arra figyeljünk oda, nehogy komolyan vegyük... De ez csak amolyan melléduma volt...

Mi lenne, ha valamely vimpároldalon kinn lennének a tudnivalólk? Bár az hangulatosabb, ha csak szájhagyomány útján terjedhetnek a hagyományok :D

Ja, télleg... nem lehetne elszakadni a vempájőr de mászkáréd-től? engem speciel jobban mozgat a saját mitológia megalkotása, mint egy paródia-írás. (Gusztáv ősapánk rendben :leborul:, de a vér hígulás meg ilyenek.... a végén még klánokba rendeződünk :rohog: )

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182864 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Arwena írta: de pont ezaz minek ennyi szabály? és ezt a Bab dolgot én sem ismerem és 5. generációs vagyok....


Pontosan erről beszéltem...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182862 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

icke írta: Üdvözletem!

Arwena: aggályainkat Esgal és Ery már nagyrészt leírta. Rossz látni, hova hígult a vér. Igen-igen érdekelne, hogy a mintegy hetven testvérünk kötül hány hallott valaha is a Bab tanításairól, illetve hányan vannak tisztában vimpárlétük pontos szabályaival, tulajdonságaival. Az öregek - negyedik, ötödik, neadjisten hatodik generációsok - még csak-csak; de az utolsó generációk tagjai közül már tartok tőle, igen kevesen. Vagyunk néhányan - javarészt az öregek közül -, akik nem hajlandóak tétlenül tűrni ezt a leépülési folyamatot. Vannak olyan radikális módszerek, amelyekhez nagyon-nagyon nem szívesen nyúlnánk - de ha nem látunk más utat, megtesszük.

icke


de pont ezaz minek ennyi szabály? és ezt a Bab dolgot én sem ismerem és 5. generációs vagyok....

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182847 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Arwena írta: és lehet h valaki aki meg nem ismeri azt a rengeteg szabályt az meg megszereti és egy idő után a szabályokkal is megismerkedik.

Akkor megismerkedik vele, és utána beÖleli valaki. (Lásd pl Dín.) Miért kéne sietni?

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182844 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Arwena: aggályainkat Esgal és Ery már nagyrészt leírta. Rossz látni, hova hígult a vér. Igen-igen érdekelne, hogy a mintegy hetven testvérünk kötül hány hallott valaha is a Bab tanításairól, illetve hányan vannak tisztában vimpárlétük pontos szabályaival, tulajdonságaival. Az öregek - negyedik, ötödik, neadjisten hatodik generációsok - még csak-csak; de az utolsó generációk tagjai közül már tartok tőle, igen kevesen. Vagyunk néhányan - javarészt az öregek közül -, akik nem hajlandóak tétlenül tűrni ezt a leépülési folyamatot. Vannak olyan radikális módszerek, amelyekhez nagyon-nagyon nem szívesen nyúlnánk - de ha nem látunk más utat, megtesszük.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182834 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hát mind1, nekem az a véleményem amit leírtam és innentől én nem szólok bele..

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182825 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Arwena: itt a mennyiség és minőség közötti különbségről van szó. Vannak olyanok akik mindenfajta előkészítés nélkül ölelnek nyakra-főre, nem törődve a következményekkel. Itt - ha jól értelmezem - leginkább ezt akarják kiküszöbölni. Legyen a VG azoknak a gyűjtőhelye, akik ezt tényleg komolyan gondolják. Akik pedig minél népesebb családra vágynak (tartalom nélküliek) azoknak ott a csetes családfa.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182824 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
az ok de beöleléskor honnan tudod h inaktív lesz e, lehet h ismeri a szabályokat meg mindent és lehet h egy hónap mulva eltünik...
és lehet h valaki aki meg nem ismeri azt a rengeteg szabályt az meg megszereti és egy idő után a szabályokkal is megismerkedik.
és hogy sokadik generáció... azzal mi a baj? azt ugysem fogjátok tudni elérni h a mostani utolsó generáció (vagyakár a többi) ne öleljen be senkit.. csak úgy hogyha az egész vimpárságot szétziláljuk...

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182811 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
mert tényleg sok az inaktív, legkevésbé sem vimpármak nevezhető tag...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182809 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
boo!

én nem szeretnék kekeckedni... illetve mégis:

mért kell ez a sok szabály? mér kell korlátozni a beöleléseket? mire jó ez?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182786 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Testvéreim, gyermekeim!

Mint a VG alapítótagja, és 2. generációs vimpár, indítványozom, hogy az előbbihez hasonló esetek elkerülése végett reformokat vezzessünk be!
Tarthatatlannak találom, azt hogy a vimpárok száma rohamosan nő, míg az aktív tagok száma ezzel nem áll arányban. Valamint, hogy a vimpárság alapelveit és a maszkabál szabályait nem ismerőket lelkiismeret nélkül beavatják.
A változtatásokat legkésőbb május 1.-én nyilvánosságra hozzuk, addig minden tagot felkérek, hogy ölelést csak a legelkerülhetetlenebb esetekben tegyen :!:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182719 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182711 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Szürke: a felfüggesztésről szólva igazad lehet. Némiképp... elragadott... az indulat, nem gondoltam teljesen végig a dolgot. Visszavonom az erről írtakat.
A chates beÖlelés megszüntetését támogatom. Túlzottan... elhamarkodott... lépésekre viheti a vimpárokat.

Elros: te semmiben nem vagy hibás. Mindig az Ölelő feladata, hogy tájékoztassa utódját a vimpárságról. Te, mivel nem tudtad, mi az, nem tudhattál a hagyományokról sem, és ezt egyikünk sem rója fel hibádul.
Ezzel együtt a kitagadással nem feltétlenül értek egyet. Várd meg, amíg Fiona megadja a kellő mennyiségű információt - vagy akár böngészd végig ezt a fórumot -, és utána dönts erről. Ez ugyanis egy visszavonhatatlan lépés, melyet csak Ölelőd végezhet el, így használata nagyon alaposan megfontolandó.

Fiona: örülök, hogy beláttad tévedésed. Azzal, hogy felismerted: hibáztál, kiérdemelted a bocsánatot.
Innentől kezdve Elros sorsa a te kezedben van. Kérésére elvégezheted a kitagadás szertartását, vagy valódi vimpárrá teheted, ha megismerte és elfogadta misztériumokat - különösen a Babról szólókat. Egyedül arra kérlek, minél körültekintőbben dönts - a kitagadás, mint említettem, végleges, visszavonhatatlan és örök időkre szóló döntés, nagyon-nagyon csínján kell bánni vele.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #182710 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Elros, nem neked kell bocsánatot kérni. Én nekem kell.
Szeretnék elnézést kérni, hogy meggondolatlanul cselekedtem, és ígérem legközelebb iylet nem csinálok.

Ugyhogy Elros nem hibás!!!!!! Csak én!!!!!!! De én nagyon!!!!!!!!!!
És meg fogom és újra fogom gondolni az egész lépést, ahogy Szürke mondta!!!!

Bocsássatok meg!!!!!!!!!!!!! :( Én nem akartam rosszat!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182700 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hadd kérjek Minden Tisztelt Vimpártól elnézést, én nem tudtam, hogy ennek ekkora háttere van. Sajnálom ha valamit elrontottam, valamiben önkéntelenül rosszat tettem. Fiona csak megkérdezte, hogy akarok-e a fia lenni, én mondom persze, biztos jó poén ez. Én erről egy árva szót sem tudtam, hogy ennek ekkora hagyománya van. Mégegyszer elnézést a tudatlanságomért.
És ezúton kérem örök és végérvényes kitaszításomat a rendből.

Köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182692 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Köszönöm, icke!

Az első bekezdéssel és a másodiknak az első két mondatával teljes egészében egyetértek, és ezúton újra nyomatékosan felhívom minden Vértestvérem figyelmét hogy az Ölelés nem játék, még ha annak látszik is... És egyben kérem hogy legalább háromszor olvassa el az icke által alant írtakat.

Viszont Elros tagságának önhatalmú felfüggesztése szvsz alapjaiban rengetné meg társaságunkat. Inkább határozottan kérük meg Fionát, hogy vizsgálja felül e meggondolatlan lépését.

Ezzel együtt indítványozom a chates virtuális beölelés intézményének korlátozását vagy megszüntetését.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 4 hónapja #182683 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Igen, tanú voltam. Sajnos. Nem örülök ennek a beÖlelésnek, és csak a némi belémvert illem tartott vissza ennek kinyilvánításától a helyszínen.
Elros gyakorlatilag semmit nem tudott a vimpárokról beÖlelésekor. Előtte másfél perccel tette fel a kérdést, miszerint "Mi is az a vimpár?". Nem mondom, hogy feltétlenül hosszas előtanulmányok szükségeltetnek a vimpárrá váláshoz, de némi előzetes tájékoztatást mindenképpen kötelezőnek vélek. Az, hogy "Hasonlítanak a vámpírokhoz. Akarsz a fiam lenni?" számomra elfogadhatatlan eljárás.
Az Ölelést végző vimpár kezében komoly felelősség van. Ery mondott valamit, amiben sok igazságot látok: a vimpárság létállapot (ezt egyébként Alapszabályunk is kimondja). Ery azért nem akar vimpár lenni, mert a tudata nem hajlandó elfogadni ezt a létállapotot (ha jól vettem ki a szavaiból). A beÖlelendő fiókának tisztában kell lennie vele - legalább nagy vonalakban -, hogy mibe is csöppen bele, milyen létállapotba kerül. Elros még Gusztáv nevét sem ismerte! Mit tudhat a többi fontos szabályról, tényről? Milyen vimpár lesz belőle így? Nem tud rólunk semmit, és nem biztos, hogy a huszonkilenc nap elegendő a tudás megszerzéséhez. Ennek többé nem szabad megtörténnie.

Én, icke Leoncourt von Gustavsson, Lestat ősatyánk Gyermeke, a VG harmadik generációs, teljes jogú tagja, nyomatékosan felkérem minden vimpártársamat, hogy tartózkodjon a meggondolatlan ölelésektől; bizonyosodjon meg róla, hogy Gyermeke tisztában van vele, mibe vág bele. Nem engedhetjük meg magunknak, hogy felelőtlen, könnyelmű testvérek járjanak köztünk; potenciális veszélyforrások lehetnek. Egyidejűleg matuzsálemi hatalmamnál fogva ideiglenesen felfüggesztem Elros tagságát. Nem tagadhatom ki - ha tehetném, se vetemednék erre -, és vimpárvérét se vehetem el tőle, de mindaddig, amíg Ölelője nem tájékoztatta létállapotának tulajdonságairól, a vimpárlét rejtelmeiről, nem jogosult sem a köszöntések, sem a smiley-k használatára, és addig a valódi beÖlelés sem eshet meg. Ha a tájékoztatás huszonkilenc napon belül nem történik meg, a virtuális beÖlelés erejét veszti, és Elrosból újra halandó válik. Fiona, ha szándékod komoly volt, megteszed a kötelességedet Gyermekedért. Ha nem, hagyd veszni, és a továbbiakban nagyobb körültekintéssel válassz utódot magadnak.
Szóltam.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182518 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Tisztelettel bejelentem, hogy szerény kis családom egy ujabb taggal bővült, aki nem más, mint Elros. :) Egyelőre még csak cseten, de mihelyst találkozunk élőben, beölelem rendesen. :)
A cseten a tanúk: Benkenobi, icke, Thaur, Jacopo, Holtak_Ve

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182410 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Dín: hú, ez dejó! kösz szépen, hasznos. ja, tudom az oldalról ajánlani a P. Z Brite ot, állítólag übergót regény :D mmint a Lost Souls.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182408 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
szerintem nagyon jó ötlet a tali
szünet: április 8-13 ebbe pont beleesik a húsvét

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182407 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dínchamion írta: Nesztek, Anne Rice regények angolul:

www.greylib.align.ru/libthril.htm

Valahol az oldal közepe táján van, szám szerint 15 (:!:), nem is tudom, van-e ennél több könyve. :)

És ha már ott vagytok, nézzetek körül, ez annyira jó oldal, hogy tutira hamarosan törölni fogják... :? (Pesszimizmus rulz. :D ) Töltsetek le mindnet, amit tudtok és érdekel benenteket.


Hú, naygon jónak tűnik, de az egész oldal oroszul van? 8O

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182363 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nesztek, Anne Rice regények angolul:

www.greylib.align.ru/libthril.htm

Valahol az oldal közepe táján van, szám szerint 15 (:!:), nem is tudom, van-e ennél több könyve. :)

És ha már ott vagytok, nézzetek körül, ez annyira jó oldal, hogy tutira hamarosan törölni fogják... :? (Pesszimizmus rulz. :D ) Töltsetek le mindnet, amit tudtok és érdekel benenteket.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182008 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Arden Borough írta: Teljesen uj ötlet,szal még kidolgozásra vár...
Mi lenne ha csinálnánk egy Vimpár-talit a tavaszi szünetben?
Niuncs kedve vkinek megszervezni vmi vimpáros helyre?Ha nincs ötlet,akkor esetleg én megszervezhetem Győrbe...
Hogy tetszik?
JV!Arden


Jó ötlet, csak nekem ez azért necces, mert Szegedtől igen messze van Győr... csomó idő elmenne az utazásra. Kicsit közelebbi helyszín? A Bp. szerencsésebb lenne.
A baj az, hogy vagy konferencia vagy tali, mert ha konferencia (és az nagyon kéne, különben mikor ÖLELNEK BE? :D ), akkor tavaszi szünetben kell azt megcsinálnom, amit mondjuk azon a hétvégén... értitek a kötelesség... :roll:
Ha esetleg vmi közelebbi helyet tudnátok találni, akkor talán!

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181995 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dínchamion írta:

gillz írta:

Arden Borough írta: Teljesen uj ötlet,szal még kidolgozásra vár...
Mi lenne ha csinálnánk egy Vimpár-talit a tavaszi szünetben?
Niuncs kedve vkinek megszervezni vmi vimpáros helyre?Ha nincs ötlet,akkor esetleg én megszervezhetem Győrbe...
Hogy tetszik?
JV!Arden


nekem sajna nincs szünetem, és húzós hétnek igérkezik az egyetemen...


Tul. képpen csak pénteket jelent, merthogy péntek-szombat-vasárnap, ha igaz... :wink:


és mikor van a tavaszi szünet? nem Húsvét előtti héten? (mert talán nem szerencsés pont Húsvétra rakni találkozót. :roll: ) de ez csak kötekvés, látatlanban azért támogatom a VT 5letet.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.783 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére