Kvíz játék

Több
20 éve 8 hónapja #137340 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék

amanibhavam írta: ez meglep, azt sem tudtam, hogy Fingolfinnak lova volt, hát még azt, hogy "Vágtass gyorsan"-nak hívták...

Volt neki, méghozzá Rochallor néven, ha jól tudom, de a teszt csak a Noro lim-et hajlandó elfogadni... De nem ez az egyetlen hibás kérdés.

Meg pl. hogy "hány Szilmaril van az Ardán?", és a válasz x... Először csak néztem, hogy mikor érti...

Meg az a sok elírás... :? Van pl. egy "ki mondta, hogy Novo lim, novo lim, Asfaloth?" is... A novo lim még hagyján :lol: , de nincs odaírva, hogy a könyvben vagy a filmben, a válaszoknál meg szerepel Glorfindel és Arwen is... :roll:

Kicsit kevés kérdés van még, most pl. előbb végigértem, mint ahogy meghaltam volna... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #137337 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Kvíz játék

jinx írta: Szvsz azt is lehetne pontosítani, hogy Bilbó mikor hiányolta a zsebkendőket...
...ezen kívül honnan tudjuk pontosan, hogy Frodó 10:00-kor ébredt fel? Lehetett az épp 10:06 is :twisted:

amy: mármint a teszt helyes megoldása ez :D


ez meglep, azt sem tudtam, hogy Fingolfinnak lova volt, hát még azt, hogy "Vágtass gyorsan"-nak hívták...


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #137335 Írta: jinx
jinx válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Szvsz azt is lehetne pontosítani, hogy Bilbó mikor hiányolta a zsebkendőket...
...ezen kívül honnan tudjuk pontosan, hogy Frodó 10:00-kor ébredt fel? Lehetett az épp 10:06 is :twisted:

amy: mármint a teszt helyes megoldása ez :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #137334 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Sil írta: Fingolfin. Fingolfin lovát Noro lim-nek hívják... :lol:


???


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #137306 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Az előbb egymás után kétszer kaptam meg azt a kérdést, ki volt Legolas apja., csak mások voltak a lehetőségek. Tudom, erről senki sem tehet, csak szerintem nem kéne ugyanazt a kérdést kétszer berakni.
A másik hiba, amit észrevettem, az, hogy van az a kérdés, hogy ki ölte meg a Feketelovasok vezérét. A válasz Eowyn. Ezzel még semmi bajom, de amikor hrmadszorra kaptam meg a kérdést, akkor is erre kattintottam (tuti ne csúszott el a kezem, biztos Eowyn neve volt), akkor hibásnak vette!!! Ennek mi az oka???

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #137301 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Hé, olyan kérdés nem ér, hogy "milyen kép van a hatodik könyv előtt"! 8O Szvsz elég sokan vannak, akiknek képek nélküli kiadás van meg... :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #137299 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Fingolfin. Fingolfin lovát Noro lim-nek hívják... :lol:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #137298 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Sil írta: És valahogy túl nagy betűkkel van az egész, gondolom, nem 800x600-as felbontásra terveztétek... :cry: (Viszont ezért nem rakom feljebb a felbontásomat, mert 1. elég kicsi a monitorom, 2. rossz a szemem még mindig.)


Hat tenyleg nem, de igyekeztem mindent elkovetni ez ugyben is.
En kiprobaltam 800x600-nal (de mondjuk a betu meret a View menuben nalam normal volt) es eppen latszottak meg a valaszok (mondjuk nem teszteltem agyon).
Probaltam ugy is, hogy egybol a kerdeshez ugrik egy anchor-ral. Viszont az rettento idegesito.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #137297 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Mi az, hogy "Hogy hívják XY (a névre sajnos nem emlékszem) lovát?", és a válasz az, hogy "Noro lim"?! 8O Ezt nem értem...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #137296 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Én is kipróbáltam, de a helyesírásra jobban oda kéne figyelni, tele van kisbetűvel írt nevekkel, meg olyan elírásokkal, mint pl. Mableth Malbeth helyett. :?
Meg aztán mire rájöttem, hogy kénytelen vagyok F11-et nyomni ahhoz, hogy rendesen lássam az egészet, és ne kelljen minden kérdésnél lejjebb görgetnem (ami ugye időveszteség :idea: )... Mondjuk így is volt egy olyan nagy Legsie-kép, amitől még a kérdés se látszott... És valahogy túl nagy betűkkel van az egész, gondolom, nem 800x600-as felbontásra terveztétek... :cry: (Viszont ezért nem rakom feljebb a felbontásomat, mert 1. elég kicsi a monitorom, 2. rossz a szemem még mindig.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #137295 Írta: jinx
jinx válaszolt a következő témában: Kvíz játék

svindler írta: Ha hibat eszleltek (pl rossz valaszt fogad el!) szoljatok.


Akkor kezdem is a kritikát: Caras Galadhon helyett asszem Galadhan volt írva...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #137288 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Megnéztem a kvízt. Nagyon jó!!!! Csak azt nem értem, hogy az volt az oldalra írva, amikor még csak kérdést lehetett küldeni, hogy elég könnyű kérdések vannak, ennek ellenére nagyrésze a kérdéseknek szillmarilnos, és aki még nem olvasta el annak elég nehéz a válaszolás. Csak ennyit akartam. Gratu a kvízhez!!!!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #137276 Írta: svindler
Kvíz játék téma létrehozva svindler által
Ma elindult a kvíz játék is.

A következő címen érhető el: 213.157.100.65/~tolkien/kviz.php?m=kozepf

Jelenleg mar 260 kerdes van. Ezek veletlen szeruen kerulnek kiosztasra. De tovabbra is tolthet fel mindenki kerdest. Most foleg kozepes es nehez kerdesek vannak szerintem.
Ha hibat eszleltek (pl rossz valaszt fogad el!) szoljatok.

Ebben a topicban tudtok otleteket tenni a jatekkal kapcsolatban, jelezni a problemaitokat.
De ha kerdest szeretnetek bekuldeni azt NE ITT tegyetek meg. A kviz oldalan erre is van link, ott fel tudjatok tolteni.
Bar ott a szabalyok is ki vannak irva, azert ide is bemasolom:

Játék szabályok
    A játékhoz regisztrálnod kell az oldalon, és a játék megkezdése elött be kell jelentkezned.
    A játék során a feltett kerdésekre a négy lehetséges válasz közül az egyetlen helyeset kell kiválasztani.
    Minden kérdés megválaszolására 15 másodperc áll rendelkezésre.
    A játék során 4 élet áll rendelkezésedre. Vagyis a negyedik hiba után (vagy ha az összes kérdést megválaszoltad) ér véget a játék.
    Ha lejár a válaszadásra kiszabott idő, akkor elveszítesz egy életet. (Mintha hibásan válaszoltál volna)
    Minden helyes válasz 1000 pontot ér.
    A helyes válaszokon felül további 0-1000 közti pontot kapsz attól függően, hogy az eddigi kérdésekre átlag milyen gyorsan válaszoltál.
    Ha bármi kérdésed, problémád van írj svindlernek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.428 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére