Élménybeszámolók

Több
20 éve 10 hónapja #127935 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!

Szerintem ez is ide tartozik, ugyanis Ithilgalad és én egy Khirály, akarom mondani Aragorn hétvégét töltöttünk együtt, minimális alvással, szal most alig tom összerakni a szavakat, szal:
Avagy:
:arrow: Kedves húgom, köszönöm az ajándékot ;)
:arrow: beszélgetés, olyan mélyreható témákról, mint a vimpárok étkezési szokásai
:arrow: miért egészségesebb v. nem egészségesebb a vér, mint az emberi( egyeseknek normál) kaja :D (tápszeres vér)
:arrow: kísértetsztorik mesélése
:arrow: rokonok, avagy hogy gyújtsuk fel a kenyereskosarat a gyertyákkal (roppant hangulatosan)
:arrow: fárasztó poénok (by me)
:arrow: nosztalgiázás : premier és talik
:arrow: gyújtsunk gyertyát, nem jó, mindig elalszik, szal kihoztuk a temetői gyertyákat :arrow: vimpárok RULZ :D :mrgreen:
:arrow: már világosodik, mikor elalszunk
:arrow: másnap korai kelés (najó ez nem épp rulzz)
:arrow: iszonyatos hőségben várni galadot, neki meg 2 és fél órát állni a templomban (najó ez sem)
:arrow: *Thaur kevesebbet beszél ha fáradt*
:arrow: egy esztergomi tali gondolata, egybekötve egy kis párkányi 8szlovákiai kiruccanással) :D
:arrow: lustaság RULZZZ :D
:arrow: Gollam-effektus
:arrow: pézsmapatkány ;) :twisted:
:arrow: Nightish, HIM, kelta zene, Cross Borns és QotD filmzene hallgatása és utóbbi kettőhöz üvöltve éneklés, avagy szegény, szerencsétlen szomszédok és családtagjaim -- elment a hangom :D :lol:
:arrow: meggyfa :D
:arrow: filmnézés: Álmosvölgy legendája, miután hülyére röhögtük magunkat délután, így nem is féltünk annyira rajta, amennyire lehetett volna :D
:arrow: Mé' kell horrorfilmben csöpögős romantikus jelenet? :( :cry:
:arrow: *Thaur és egyedi röhögése*
:arrow: sikítás :D
:arrow: paródiaszövegeink a SH alá :D ("beszívott a boszi" és társai)
:arrow: "jééé Christopher Lee játszik az Álmosvölgy legendájában" "Jó akkor figyeljük, h hol bukkan fel" -- eredmény nem találtuk a filmben, utána stáblista alatt: "Te láttad C.L.-t a filmben??" "Nem, nem tudom ki volt" "Ok, akkor majd megnézzük a stáblistában" stáblistánál: "Az meg ki volt???" "Nem tudom" eredménye: még MINDIG nem tudjuk kit játszott Christopher Lee
:arrow: vacsi, avagy film alatt elfelejtünk enni
:arrow: röhögés, és kedves tesóm, kérdése: "Min röhögsz? Tán most csonkítottak meg 6 embert és nyomták ki a szemeiket" (ok: morbid humorom)
:arrow: Indián vér: "hmmmmm.....Viggo egész helyes"
:arrow: jó film ,csak kicsit durva, de mi azé' végignéztük, úgyh alig tudtuk nyitva tartani szemünket
:arrow: anyám:"kostóljátok meg a gyümölcssalátát" mire hajnali 3-ra egy kis maradék maradt a tál alján :lol:
:arrow: 5 óra alvás
:arrow: hobbits keksz evés ("finom ez a Samu")
:arrow: enyhénszólva később indultunk le a városba, mint terveztük, szal galad egy későbbi busszal ment el.
:arrow: Vámpírkrónikák kibeszélése :D


Na szal ennyi lenne :)

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127923 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ne izélj már Joci, azt a fagyit nem lehetett volna másképp enni... amíg a babapiskótát nem lehet elvágni kanállal... :oops:

[size=9:ewd7qccf]Hmmm... én tüneményes? Lefizettelek volna?[/size] :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #127922 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
sziasztok !

én is irok egy kis élményt :)

hosszu megbeszélés után a titokzatos 3-as baráti társaság elhatározta, hogy ismét mélton megünnepli azt hogy ilyen meleg van :) Cél egy Fagyizo, hogy lehutsuk a nyári melegben felhevult testunket.
A titokzatos 3 as csoporthoz -én és a többiek örömére- csatlakozott két roppant kedves Forumos és aktiv chates:)
A titokzatos 5-ös csapat tagjai: Supersonica , Penngaladiel , Sissee , Arwena és személyem .
Hutésre kiszemelt áldozatunk egy csodás fagyizo az Árkádban - ez itt a reklám helye -
Sisseeval mi elöbb találkoztunk igaz kicsit nehézkésen , mert vajha most ... elöttem vagy utánam , én követlek téged vagy te engem :) Talink után irány az Árkád , ahol szomoruan figyeltuk meg , hoyg nincs meg az a könyv amit keres :(
a szokásos formaságok után - a kötelező puszi nekem és tölem az Árkád drágaszágainak - meg is céloztuk a fagyizot ..... Helyfoglalás után lecsapptunk a fagyikelyhek katalugusára , és hosszabb tanácskozás után megrendeltuk a várva várt csodákat :)
amig megérkezett addig Penni csodás képeit nézzegtuk meg egy talirol , és meggyozodtunk arrol ,
HOgy Supersonicanak és Penninek csodálatos szép cicái vannak .
legnagyobb örömunre megjöttek a várva várt kehelycsodák is, amit elégedetten csodát meg mindenki.
"Csapatunk" neki is láttott enni , amiben egybol kiderult ki is szereti a fagyit a legjobban , mert neki mindenhova jutott :)
A fagyievést követöen közös jopofi beszélgetés vette kezdetét.
ám az idő sajnos gyorsan telt és volt még pár elintézendo dolgunk is , igy fájdalmas bucsut vettunk egymástol
Kettévált a Team .Supersonica és Penngaladiel az egyik Sissee , Arwena és én a másik.
Sissee-t elkisértuk könyvet venni , meg angolra , és comoru arccal intettunk PÁ-t neki :(
Arwena és én meg Elmentunk még további sétára , Vásárlásra.
Felfedztuk hoyg normális plüssdelfin nincs nagyon a WEstendbe :(
Azé sikerult venni majdnem azt aami a cél volt :)
Ám az ora a tali alatt is ketyeget , és eljött az az ido is mikor Arwena-nak hazatérnie kellett.
Egy darabon egyutt mentunk , aztán egymásnak is pápá-t mondtunk .
Mit is lehetne még irni ami fontos talána következoket.

-Supersonica és Penni még mindig olyan aranyos mint volt , és még mindig szeretik a fagyit.
Hambár Valaki jobban szereti :) )
-Arwenanak nem ajánlott jégkását vagy ásványvizet adni inni .
Nekem meg Ice tee-t :)
-A mai divat elég fura , a harapos kuyták mint divatszabok elönyt élveznek :)

Arwena személyében egy rendes , igen sok pozitivummal biro lányt ismertem meg, akit megéri megismerni .
Sissee meg hááátt hogy is mondjam :) ))
[size=9:1lm0ttok]nem fér el ide amit rola irhatnék. összefoglalva: egy ritka tüneményes lány.[/size]
Azt hiszem a fiuk irigykedhetnek , hogy 4 ilyen lánnyal lehettem.
csak azt tudom zárolag irni:
köszönöm nektek ezt a szép napot , nagyon jo társaság vagytok , jo volt veletek , semmi rosszat nem tok mondani se a talirol , se rolatok.
ismétlést kérnék szépen .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #127921 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kisebbfajta beszámoló egy kisebbfajta taliról :) :

Szombat délelőtt tizenegy körül, a BME-ről, egy idegtépő franciavizsgáról kijövet, nem mással találkoztam, mint Jocival :) Villamosjegyekről, BKV-ellenőrökről és egyebekről megejtett eszmecserénk közben elvillamosoztunk/metróztunk az Örs vezér téri Árkádba. Ott körbesétáltunk, és sem Joci nem talált játékboltot, ahol vehetett volna kék plüssdelfint, sem én azt a könyvet, ami miatt három napja jártam ide-oda, noha két könyvesbolt is fészkelt a bevásárlóközpontokban... Délben találkoztunk Penngaladiellel, Supersonicával és Arwenával. Velük együtt beültünk egy, a többiek által jónak kikiáltott fagyizóba. Ami, na oké, tényleg nagyon jó volt. :D A sok gyümölcsfagyis közt én voltam az egyetlen, aki vmi tiramisu-szerű fagyikölteményt evett, ami elég nehezen fogyasztható volt, meg is látszott utána rajtam :roll: Utána Sonica és Pennie leváltak rólunk (sajna már nem emlékszem, hova mentetek, bocsi :oops: ), és, miután felajánlották és elfogadtam, hogy elkísérnek angolra, Jocival és Arwenával megindultunk a Deák tér felé. A két pesti vitatkozott egy kicsit az irányról- aztán elindultunk
a Keleti Pályaudvar felé. 8) Vhogy azért csak elkeveredtünk a Vörösmarty térre-ahol csodák csodája, meg tudtam venni az áhított könyvet. :) Ez után sajnos el kellett mennem angolra. Joci, Arwena, mint hallottam, ti remekül megvoltatok utána :twisted: Köszönöm szépen mindenkinek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127918 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Látom, az élmények elharapóznak. Vajon mikor jönnek az intimebb "élmény"beszámolók? :D
Azt mindenesetre már nem várjuk meg. De azok a mesélések, amelyek velünk történnek, továbbra is legyenek csak itt, jó volt olvasni azt az emlékezet előtti Austin Powers nézést... (Én akkor még nem is tudtam rólatok).
Viszont a csetjellegű hozzászólások most kiszóródnak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127916 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Elnézést kérek, de az Aragorn topicból ide másolnám be a harmadik, azaz a 2002. szept. 01-i Aragorn-tali élménybeszámolóit. :)

Telu írta: Sziasztok!!!!!!Hazatértem....jejeje!!!! (képzeljetek ide sok-sok emotikont amik táncolnak) Khirály volt!!!!!!!DE nagyon...szemét Mozisok,szemét DVD-s pasi aki képes a legizgibb résznél leállitani a filmet....DE nagyon-nagyon-nagyon jóóóó volt.....Huhh...Köszönöm mindenkinek akik eljöttek...kiemelten szeretném az alábbi személyeknek megköszönni:

Köszönöm Evenstarnak (Evi néni :) ) a kártyát...Jah....hogy egyem az én kis pici Trufám szivét.... (Persze Minerva elcserkészte tőlem a legjobb Viggos képet :) )
Köszönöm Thaurnak a képeket (Az jó neked ha a köv. kószás talin adom csak vissza őket?)
Köszönöm Kriszanának a colát és mindent (nagyon jófej vagy.... :) )
Köszönöm Estelnek és Minervának (a többieknek is csak most őket kiemelten) a fergeteges hangulatot)
Köszönöm Hódicának Dodieenak és Orlandonak hogy letudtak jönni...és végre el is mertek....
Köszönöm Narienak hogy segitett megszervezni :)

Megjegyzések:

1.AP elött nincs TTT trailer!!!!!
2.DVD-s pali nagyon szemét mert leállitja a legjobb résznél a filmet...
3.Egyetértettünk hogy az a legjobb rész az APben amikor Britney feje szétrobban (ezt meg is tapsoltuk)
4.Fotos néni kedves hogy minda2 fényképezőgéppel megcsinálta a képet...
5.Evenstar kártyáit napokig lehetne nézegetni...
6.Hang nélkül is jó nézni a LOTR-t...
7.A DVDs bolt bejárata fölött mért nincs Aragorn?
8.A LOTR plakátján Arwennak sokkal jobb helye van mint mondjuk Legolasnak (vagy a hobbitoknak)
9.Bár nem volt megbeszélve hogy kék-fehér tali lesz a többség mégis kék-fehérben volt....
10.Veletek élmény találkozni és beszélgetni is :) Köszönöm mindenkinek...

Dodie Took írta: Ehh. írtam egy jó hosszú véleményt az előbb, és véletlenül kitöröltem.Ugyhogy most röviden:
nem szeretem:
:arrow: Britney-t fejjel
:arrow: DVD-s pasit, ha lekapcsolja a filmet(pedig nem is voltunk ott sokat..talán negyed órát?És nem voltunk hangosak..mondjuk szinkronizáltuk a filmet, és hangosan tárgyaltuk, hogyan lopjuk le a zászlócskákat...)
:arrow: AP előtt nincs TTT trailer...
:arrow: Vizumos pasik, akik nem adnak Kriszanának vízumot.
:arrow: Arwen nagyobb a plakáton, mint Legolas, vagy Boromir(boromir a legkissebb...Mini me:))
Amit szeretek:
:arrow: Kriszanát a kóláért, és a remek hangulatért.
:arrow: Evenstart a remek kártyákért, és az "aki kapja marja" játékért:)
:arrow: Azt, aki kölcsön adott nekem 200 forintot, és sajnos nem emlékszem ki volt(kék felsője volt...)
:arrow: Austin versus Britney csata kimenetele...
:arrow: 4000-es kártya...azt, csak azt tudnám feledni...

Rulz:
:arrow: Néni,aki fényképezett minket, de nem szereti a napot:)
:arrow: Szép fekete boríték Viggonak:)
:arrow: Fogatlan bácsi az AP-ben
:arrow: A Ki a legjobb pasi szavazás az Imben..És utánna a kommentárok(Marilyn Manson és Daniel Radcliffe...)
:arrow: Hang nélkül a FotR
:arrow: :!: Mindenki, aki ott volt:)) :!:
:arrow: Estel a Viggonak szóló képen... :)
:arrow: Even remek gyűjteménye:)

na ennyi mára, csóközön, és köszi, hogy rávettetek, menjek el:)


Ennek itt a helye :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127817 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aiya!

Nem tudom, a Tolkien klubos elmenybeszamolokat is ebbe a topicba kell-e irni, vagy sem, mindenesetre rendhagyo lesz ß)

Szoval, pentek 13-an, tegnap kerult megrendezesre -ebben a szemeszterben utoljara- a Tolkien Klub. Ket eloadast hallgathattak/tekinthettek meg az erdeklodok, az elsot Ancalimon tartotta, s temaja "Élet és halál - emberi és tünde sorsok Középföldén" volt. Sajnos, most nem volt szerencsem vegighallgatni, mert epp a barkacsoltam es pingaltam, bar mentsegemul hadd hozzam fel, hogy mar ketszer meghallgattam ezen eloadast (LEP, RPG.HU talalkozo). A nyelvi szekcio ma az Angerthasrol szolt (es itt jon a rendhagyas :dance: ), jomagam eloadasaban.
Bevallom oszinten, kicsit lampalazas voltam, nem tudtam, miert nez mindenki engem ß)
Sajnos, a tablat elfelejtettek biztositani, igy a falra ragasztott plakatok hatara voltam kenytelen irni,s sajnos a tavol ulok nem nagyon tudtak elolvasni a tablazatot sem ß(((
Azert remelem, epulestekre szolgalt. Legkozelebb jobb lesz, igerem ß)
Nektek hogy tetszett?

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127515 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Százezer üdvözlet!

Köszönöm, Szméagol :D Aralataion, kivételesen megbocsátok, de csak kivételesen :wink:
Nos, ma - nem csoda, hanem véletlen - folytán ismét összefutottam Morganával, aki éppen a filmes szigorlatáról jött örömtánc közepette, én meg boldog voltam a kegyelemjelesemmel. Úgy döntöttünk, bekapunk valamit - tortilla-menüt - és elütjük az időt. És így is tettünk. Kibeszéltünk titeket :twisted: Valójában persze arról beszélgettünk, kinek milyen szalagavatós élményei voltak. Utána elzarándokoltunk a Szabó Ervinbe, majd Morganának vettünk bérletet. Majd hazamentünk :P
Azt hiszem, ez kimerítette az élménybeszámolás fogalmát, csak remélni merem, hogy ezek után a topicban maradhatok :twisted:

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127197 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ollan rég gonoszkodtam. Remélem nem baj, hogy most mégis megteszem és bocsi Míriel!!!

A két mérnök varázsló csodálatos napja:
Haverral (Zoli) tegnap úgy döntöttünk elcsapjuk ezt a napot. Fogtuk magunkat és dél körül elindultunk az Újpesti könyvtárba, de előtte beugrottunk a Thököly-n a kínaiba. A pult mellett tömtük arcunkba a csípős csirkét és az elfogyasztott toniktól nagyokat böfögtünk.
A nap kicsit megolvasztotta az aszfaltot és Zoli sarka majnem beleragadt, de sikerült felszállnunk a 72esre, és a Dózsáig mentünk vele. Ott átszálltunk a kékmetróra, ami tömve volt, meleg volt, és egy 2éves kissrác a babakocsiból kiköpött a térdemre.
Az Újpesti könyvtárban sikerült megtalálnom kedvenc íróm Rushdie könyvét, melybe egy levlap volt betéve. Egy értesítés, hogy az előjegyzett könyve megérkezett. Mikor rákérdeztem könyvtároskisasszonynál, aszonta elfelejtették kiküldeni a levlapot, de nyugodtan kölcsönözzem ki a könyvet, majd értesítik az illetőt késöbb. Szegény! :twisted:
A metró felé menet bedobtunk egy korsó sört a nagy melegre való tekintettel, aztán elmentünk a WestEndCityCenterbe!!! A MédiaMarktba vettem pár írható CDt, hogy törvénytszegjek még aznap.
Aztán a Szabó Ervinben kötöttünk ki, mert két könyvet vissza kellett vinnem és pont nálam voltak.Csodálkozom, hogy nem futottunk össze Míriellel és Lothal. :P
Utána kiültünk a Mikszáth térre, mert még mindig nagyon meleg volt, és a Zappa nyíltszíni részén bedobtunk még egy sört.
Aztán beszélgettünk 5 percet, és elszívtam egy szál cigit.
Indultunk a Keleti fele, mert Zoli vonattal utazott haza, nekem meg onnan indul a 67V járatom. De mivel még mindig meleg volt, ezért útközbe vettünk dobozos sört és megittuk.
A Keleti elé érve megálltunk és beszélgettünk vagy 2 percet, majd megegyeztünk abban, hogy még mindig rohadt meleg van és a spárban vettünk üveges sört, majd felszálltunk a fél óra múlva induló vonatra és ott elfogyasztottuk, majd a figyelmeztetőtábla ellenére használtuk a WCt...
Aztán elbúcsúztunk és átmentem haverhoz (Bálint nem mérnök) megégetni 3 CDt amire régóta fájt a fogam. Mindez az állatorvosi koliban volt, ahol kismacsekokat találtam Bálint szobájában és kifejtettem, a kígyók táplálkozási szokásait (kicsi állatokat falnak fel), mire a szobába lévő, kerekszemmel gügyögö lányok hirtelen csúnyán néztek rám.
Aztán megjött Sanya (mérnök és haver), akivel rájöttünk, hogy ez az év legmelegebb napja...
Aztán este hazaértem :wink: ...

MINDEBBŐL CSAK A HELYSZÍNEK VALÓSÁGOSAK! MINDEN MÁS CSAK A KÉPZELET SZÜLEMÉNYE, AZ ESETLEGES EGYBEESÉSEK CSAK A VÉLETLEN MÜVEI LEHETNEK.

Mielött megkapom a magamét egyedül a Mikszáth téri egy sör igaz... :(

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127170 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hé, a rulzokkal semmi bajom! :) A gondom csak az, ha húszan írnak rulzokat, hagyományos beszámolót pedig senki. Mert az élménybeszámolásnak az is része ám, hogy aki nem volt ott, a szíve szakadjon és legközelebb mindenáron eljöjjön...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127120 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Íme, itt következik négy bölcsészboszorkány spontán talijának élménybeszámolója:

Én (azaz Míriel, vagyis jómagam :wink: ) épp akkor jöttem rá, hogy vizsgám lenne, amikor összefutottam Szofival. Bölcsen kihúztam a nevem a listáról, és átírtam valamelyik másik napra.
Miközben a jó öreg alma mater előtt dekkoltunk Szofival - ő aznapi nikotin- és koffeinadagját vette magához - hozzánk libegett Loth. S hogy az alkalom fényét emelje, Morgana is befutott egy jeles vizsgaeredménnyel.
Úgy döntöttünk, a helyzet megünneplendő, így elsétáltunk valami helyre kis étterembe, de előtte végigvizslattunk vmi Keleti áruk boltját, vagy hasonlót, ahol megtaláltam álmaim szoknyáját - álomáron :cry:
De az étteremben kiköszörültük a csorbát, ettünk pulykamellet lávakrumplival, és isteni finom görögsalival. Levadásztuk Morgana koktélananászát, de cserébe kapott olajbogyót. Loth és Szofi a jeles alkalomra való tekintettel boroskóláztak.
Majd - hogy ne legyen vége a szép napnak - elkísértük Morganát a Szabó Ervin KK-ba, ahol sajnos egy évfolyamtársa várta, hogy okítsa őt.
Közben Loth leadta a könyveit, Szofival pedig isteni illatú (szó szerint) füstölőt vettünk. Meg megtaláltam álmaim fölsőjét, mondanom sem kell, hogy álomáron :?
Aztán Loth telefonált, hogy hol késlekedünk vajha? Mert mentünk a Bahiába (ez itt a reklám helye), és Szofi olyan csodaszép ruhát talált magának ott, hogy a napra nem lehetett nézni (mert kiégeti a pupilládat), de Szofira annál inkább, mert olyan csinos volt abban a ruhában.
Loth gyorsan ellejtett velem a legközelebbi bankautomatáig, és ott fölmarkoltam egy csomó pénzt, és Szofi példáján felbuzdulva én is bezsákoltam egy ruhát, amiben - nem ússzátok meg - táncolni fogok nektek - egyszer, a kövi évezredben.
Közben az a kellemes meglepetés ért, hogy olyan szoknyát találtam, ami bő volt csípőben. Ilyen is rég volt már!
Loth vallási hovatartozására is fény derült, legnagyobb örömömre, és úgy döntöttünk, a következő istentiszteletére elmehetek vele. Nagyon-nagyon várom!
Loth talált magának egy isteni fekete selyemszoknyát, de sajnos nem vette meg :cry:
Aztán átsétáltunk a szemközti Kreatív kincstárba, és minden elképzelhető kézműves dologra rácsodálkoztunk. Loth talált magának vágott szélű bordó gyöngyöket, kíváncsi vagyok, mit fog ebből majd fűzni.
Loth anyukájának ékszeréért beugrottunk a Váci utcába. GYÖNYÖRŰ dolgokat láttunk! Aki szép bizsut akar, célozza meg, azt javaslom.
Majd a Ferenciek terén vettem magamnak egy kalapot, hosszú próbálgatás után. Olyat szerettem volna, amibe fekete-fehér gyöngytyúktollat lehet tűzni, de ilyen persze nem akadt. Loth ajánlgatta a szárazvirágot, de erre meg elveim miatt nem bólinthattam rá. Úgyhogy lett egy nyers színű, egyszerű kis kalapka.
Aztán metróra szálltunk, és Szofi elvált tőlünk netezni. Mi pedig Lothtal beültünk a Szabó Ervin könyvtár büféjébe, gyömbért ittunk, és sütit ettünk, és több mint négy órát végigbeszélgettünk. De nagyon jó volt!
Aztán - eszmélvén az időre - rájöttem, hogy elkéstem a táncházamból. :(
Úgyhogy ott maradtam Lothtal könyvtárazni, és aztán úgy döntöttünk, hogy fölnézünk a médiatárba, ahol Loth megtalálta az István, a királyt, én meg Loreena McKennitt The Book of Secrets -ét, de valami rendszerhiba folytán azt mondták, hogy mindezt nem tudom kivenni, mert lejárt az olvasójegyem, amit biztosan tudom, hogy meghosszabbítottam. Így megvágtak egy ezresre, de én rájöttem, hogy "Hiba van a Mátrixban", mert dejavu érzésem volt a fizetéssel kapcsolatban. Így csaptam egy kis balhét, és rájöttek, valóban igazam van - itt a bizonyíték nálam - de a pénzemet nem térítették vissza :cry:
Azért Loth-tal szépen elváltunk a metró aluljárójában, és összességében véve nagyon-nagyon szép nap volt. De most jöhet a lelkifurdalás: ilyesmi vizsgaidőszak közepén? Ejnye-bejnye!
Puszi: Míriel

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127091 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ha valakit érdekel, milyen lenne Szilszakáll és Gollam közös gyermeke:
Ő az élménybeszámolókban említett Eddie. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127047 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!
Már tényleg nincs mit hozzáfűzni a témához, de akkor is szép este volt, örülök, h Veletek lehettem, még ha csak kis időre is! Megpróbálom megőrizni emlékeimben, és nagyon kellemes szülinapozást Nektek!
Pussz, Iru. :(

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127044 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szijjasztok :D !

Nagyon-nagyon orulok,hogyha csak egy kis idore is,de kijutottam a tabortuzes talira;igazan jo volt Veletek!! :D
Pedig eloszor nem is volt kedvem menni :oops: ..
De aztan mindig rajovok,hogy jot tesztek nekem :lol: !

szoval koszonom!
pusszz

Aralataion írta: (Kiselőadást tartottam a többieknek "nagybölcsenokosanszépen az ÉLET DOLGAIRÓL :oops: Jujjj!)


Hihi;azert EZT sajnalom,hogy kihagytam :twisted: :lol: !

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127040 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jó volt a Szombati Mátrix 2 nézés!!
Ami nagyon RULZ volt:
:arrow: Fagylaltköcsög!!!!
A többit majd leírja Oisin, Galadh + Mau

A Teluval a hétfői mozizás (A sötétség leple):
:arrow: "Hörr.. hrrrr" és egyéb furcsa hangok
:arrow: nazgúlsikolyok
:arrow: vonulnak a tündék a petróleumlámpával a kezükben :D
:arrow: "Nem ér lesni!!"
:D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127022 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nem írok élménybeszámolót a péntek éjjeli buliról, hiszen szinte már mindent leírtatok. De azt el kell mondanom, hogy csodálatosan éreztem magam. Alig várom a következő ilyen alkalmat!

Szofi üzeni, hogy talált egy sárga tányért, és egy szúnyogrisztót a helyszínen. Akinek ezek hiányoznak, írjon neki privit.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126906 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hát az élménybeszámolóm a kintalvásról pár napot késett deeee:
Szóval :oops: Bocs!
Túl sokat beszéltem és ökörségeket... (Néha elkap a hév)
Sajna öregnek érzem magam. 1980 rég volt. Most persze Telcontár mosolyog egyet,de akkor is...
Annyira szerettem volna Gillzékkel énekelni de ebből kimaradtam. (Kiselőadást tartottam a többieknek "nagybölcsenokosanszépen az ÉLET DOLGAIRÓL :oops: Jujjj!)
Remélem senki sem ír le véglegesen. Bár Mírielnek csalódást okoztam és ezzel sokan így lehetnek. Csak remélhetem a bocsánatukat. Addig is sírdogálok :crap: :cry:

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126828 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na szóval akkorn a koncertről........kb.5-re értünk oda,pont mikorn a dedikálás kezdődött............cép kis tömeg gyűlt össze..........úgy fél óra sorbanállás után, miután levegőt már nem igen kaptunk, és a mögöttünk álló 1ének enyhén ittas állapotban éppen azon röhögtek,hogy itt a Tarja,mindárt befut a karaj is........és olyan kicsit hely volt, hogy mindenkit a keritéshez nyomtak és a kezem majdnem eltört...na de mindegy......végre ott álltam Marco előtt és fél óra után először levegőt véve eléhajitottam a cd-boritót......marha aranyosak voltak, vigyorogtak....meg motyogtak valamit finnül.......Tarjának teccettek a tavalyi képek, meg Tuomasnak is:)........aztán felmásztunk Tuomas mellé és lefényképezkedtünk vele.........ez olyan jó.......ezt sose fogom ELFelejteni.....Tuomas vigyorgott,mint a tejbetök:).........
Aztán elmásztunk Children of bodomra......... az naggyon jó volt.....
Nightwish előtt már egy órával odamentünk a szinpadhoz,de csak a 3. sorba sikerült befúrni magunkat.......persze mire elkezdődött a koncert ellökdöstek onnan........kimentem oldalra,ott volt hely az első sorban,kb. Tuomas előtt,sza ennél jobb már nem is lehetett volna:).........
természetesen a koncert csodálatos volt..........
amúgy meg a mellettem álló csaj kapott el egy dobütőt, a egyik bnőm haverja meg egy aláirt finn zászlót........
Haza az 1 órai vonattal mentünk,az egész vonaton volt max.15 ember,(többek között a Feles,aki azzal szivatta a Hartyándi Matyit,aki mélyen és nyitott szájjal aludt,hogy papirtölcsért,sajtot,majd pezsgőtablettát dugott a szájába:))),szegény nem is vette észre,még mikorn felébredt,akkorn sem,mert a papirtölcsért persze kivették a szájából,a sajtot meg megette)
........remélem még lesz Nightwish a közeljövőben szigeten,vagy bárhol a közelben, mert IMÁDOM,és ennyit semelyik együttes se jelent számomra és nem is fog soha,és ezzel nem vagyok egyedül.......

Car

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126806 Írta: Kici Szméagol
Kici Szméagol válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
_NEO-kérlek, ne vedd le Gollam fejét, Gollam jó!:)
Úgy értettem, abban a ruhában volt olyan és persze nem bántani akartam és nem szószerintahéttörpét és pontezértírtam,hogyakiérzékenyneolvassatovább, de bizonyára, mondjuk este 9-kor tök sötétben egész más hangulatban egész másképp mutatott volna.. szent a béke?;)

Bodom szerintem nagyon jó volt, persze embere válogatja, ki milyen zenét szeret, nagyon jól nyomták a srácok, lelkesek voltak, ahhoz képest főleg, hogy 40 fokban Nappal szemben kellett játszani, nagyon korrekt koncertet adtak. Nem is beszélve arról, hogy milyen jó kis tömeg volt és milyen jól mutatott, mikor az utolsó sorig tapsoltak az emberek.
Ha belefér élménybeszámolóba...
szóval előző nap Kisstadionban voltak problémák, majd 1,5 órás csúszással kezdtek, minden zenekar rövidítette a programját. Az első két zenekar meglehetősen egyforma volt, a harmadik - nem csak szerintem - hááát.. Maidenről mit is mondhatna az ember... szerintem elég annyi, hogy azt adták, amit a nép várt, a nép pedig felállva ünnepelt:) Szóval jó volt, mondjuk ott nem volt teltház, PeCsa ezért hangulatosabb volt, mondjuk ahogy olvasgatom, volt akinek testrésze bánta ezt:(
De azért kell némi tapasztalat, hogy az ember tudja, milyen koncerten lehet bemenni előre és melyiken nem igazán...
Na, röviden ennyi:)

A rulzokkal kapcsolatban pedig annyit, hogy én nagyon élvezem őket, pedig nem voltam még talin:( persze élménybeszámolóilag nyilván jobb, ha érthetőbb, teljesebb
Na ennyi voltam
Szmegi

"És végül egyedül
táncol a bánat a hegedűn"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126788 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kedveskéim, a félreértések elkerülése véget...
Kőkemény topicgazdai tevékenységem keretében kihirdetem a topic szabályait.
Ide lehet írni mindent, ami a fórumozók találkozóival kapcsolatos. Nem csak konkrét élménybeszámolókat, hanem a szervezéshez szükséges csetszerű bejegyzéseket is, amelyeknek nincs helyük a Találkozások topicban (mert ha ott lennének, akkor nehezen lenne követhető, mikor mi történik). Ezenfelül itt lehet ökörködni, nosztalgiázni, ötleteket felvetni.
Mondhatnánk, ez a Találkozások segédtopicja.
A feketeleves: egy idő után (ez egy nap és egy hét között lehet) minden, nem élménybeszámolás jellegű hozzászólás törlésre kerül. Önkényes átszerkesztés is elképzelhető, ha valamely beírás nem kívánt hangvételben vagy fogalmazásmódban történik. Ezt elkerülendő, próbáljunk meg úgy fogalmazni, mintha kulturális egyesület lennénk... A többit meg hagyjuk meg a bulik időtartamára.
És kérés: a rulzlistás beszámolók nem rosszak, csak éppen semmi nem derül ki belőle azok számára, akik nem voltak ott. Kérlek benneteket, gondoljatok a többiekre is és szép, kerek magyaros mondatokkal ellátott riportokkal is készüljetek, ne csak kódolt rövidítésekkel.
Carnimirie: minden (koncert, buli stb.) privát élményre kíváncsi vagyok. Tudod, ez itt a Titokszoba, nekem elmondhatod itt, senki nem tudja meg. :)
Eddig nem volt és remélem, ilyenre soha nem is fog sor kerülni, de ha valaki úgy érzi, hogy egy beszámolóban őrá nézve kellemetlen dolog jelent meg (attól függetlenül, hogy igaz-e, vagy sem), kérje meg a beírót átszerkesztésre, ha ez nem megy, szóljon nekem. Nem akarok látni "nem úgy volt" kezdetű és személyeskedő bejegyzéseket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126748 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Az élménybeszámolókból kimaradtak a privát élmények, mint pl. a magaslati flet, a viaszszobrok meg _Neo vetélytársai. :D
Kíváncsi vagyok a részletekre is, nem csak vázlatpontokra azon eseményekről, amelyekből kimaradtam. Esetleg valaki írhatna részletes nagybeszámolót is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126746 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szméagol: HÓFEHÉRKE?????remélem ezt nem gondoltad komolyan...tény,hogy a fekete jobban áll Tarjának,da de azért akkorn is....amúgy meg törpe.....hmmm....Emppu esetleg,de őt se szidjuk mert nagyon aranyos és kedves volt........és különben is.....
Amúgy az Anthrax........hmmm.....még mindig zúg a fülem!....és ez elég szar.......amúgy tkp.jó volt,bár nem maradtunk végig......
Viszont a Nightwish........miután sikerült végigpogózni magunkat a tömegen első sorból néztük és inkább nem mondok semmit,mert ezt nem lehet szavakkal kifejezni......
Meg volt autogramosztás,kaptam aláirást mindenkitől,meg pici fényképeckét pici Tuomastól!!!! olyan aranyosz rajtaaa.....

Car

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126743 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aiya!

Gyors purgalas kovetkezik ß)

:rmad2: Kici Szmeagol! A 7 torpes kijelentesed vegyuk ugy, hogy nem hallottam meg! Ehh... Kulonben is, csak oten vannak, Tarjaval egyutt, es igen, lehet, hogy sapadt a bore es gyonyoru! Ellenvetes? Na azert!
Nightwishre semmilyen fikazo megjegyzest nem szeretnek latni. Tudom, tudom, most azzal jonnetek, hogy szolas- es gondolatszabadsag, de ez nem igy van. Nezzetek meg a Jay es Nema Bob visszavag c. alkotast!

Dez: "rengeteg nevetés, fű, sikoltozás" :cooljump: :bandit: :pimp:
Hat ooo... multkor mar az alkoholizacion is kiakadtak, nem kene meg ezt is beleirni, mert jokora flame lesz belole, azt meg senki nem szeretne, ugye?
Mellesleg a Feher Bohoc :sarumane1: igenis szep es meghato tortenet! ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126732 Írta: Kici Szméagol
Kici Szméagol válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kici Szmeagol is volt Summer Rocks-on és Kici Szmeagol sem ismert senkit:((
Nem is gondoltam volna, hogy ilyen sokan voltunk:( mármint az jó, csak hogy én meg senkivel:(((
És nem akarok senkit megbántani, úgyhogy Tarja-érzékenyek ne olvassák tovább...
szerintem kicsit ilyen Hófehérke és a hét törpe feelingje volt...
ha érdekel valakit, Anthrax nagyon jó volt, szerintem nagyjából az összes előzőt űberelte, csak nagy tömeg-sok büdös ember:(( és hát a fáradtság:(
De jó volt, és most már, hogy tudom, a társaság mozgatható ilyen irányba, akkor esetleg legközelebb is valahova..

"És végül egyedül
táncol a bánat a hegedűn"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126722 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
mást már nem i tudnék hozzáfűzni...
esetleg annyit, hogy még a tábortűznél az éneklés is fantasztikus volt (úgymint Padlás, István a király és hasonló régi szépségek, köszönet érte a gotárosunknak!!!!!! :) )
kb két órát aludtam, ami ugye nem sok, de istenkém:))

A fehér bohóc legendájáról lemaradtam, de azt mondták, nem vesztettem semmit....de engem azért mégiscsak érdekelne, szóval ha valaki esetleg megtenné, hogy... :roll: :roll:

sajnálom, hogy Királyrétre nem tudok menni, pedig jó lenne....csak ugye dolgozom, vagy mifene....de megígérem, hogy nyáron igyexem sokat menni, még ha a tábort ki is kell hagynom...

ellenben mi lenne, ha egy hasonló összeröffenést rendeznénk? mondjuk a Duna-parton, a z északi összekötő pesti lábától nem messze (itt ez megszokott dolog:)) )


Ja, akit érdekel a Stockbort receptje (vagyis a nyárson süthető tészta receptje) itten van:

100 g élesztő
1250 g liszt
7,5 dl víz
2-3 teáskanál só
3-4 evőkanál cukor

ezt össze kell keverni, kelsezteni, lehet sütni olajban, nyárso így tuti finom...máshopgy még nem próbáltam:))))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126713 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kicsit megkésett élménybeszámoló ez, de eddig tanultam - jó kifogás sose rossz. 8)

Rúlzok:
:arrow: felfedezni, hogy a buszok szép kékek :mrgreen:
:arrow: menedék az eső elől a kék hálózsák alatt
:arrow: fáklyák - nemrúlz: felgyújtottam az egész fejét...
:arrow: hangszerek
:arrow: az X-Men 2. felemlegetése + kisfarkas, meg a hő :D
:arrow: Onering és a lejtő
:arrow: a tényleg halott Haldír :twisted:
:arrow: a fehér bohóc legendás történetét nem hallottam, és ez sokak szeint egyértelmű rúlz :clown:
:arrow: nem szállt ránk a füst - sajnos ezek szerint nem vagyunk cépek :(
:arrow: Yavi négyese polgárból Landi Balázsnál!
:arrow: végre birtokomban a GYU rajzfilm! kösz, Ulmo! :wink:
:arrow: rengeteg nevetés, fű, sikoltozás
:arrow: és minden csúszómászó :twisted: :twisted:
:arrow: Eddie, és hogy ki kire is haragszik
:arrow: egyszerre nem is vagyunk olyan sokan, ha buszra szállunk
:arrow: sok új ember, és rengeteg régi ismerős
:arrow: az Opus-szám, amit aztán hazafelé egy kocsiból is hallottam, pedig előtte évek óta nem
:arrow: jó hűvös volt hazafelé

Nemrúlzok:
:arrow: a szobámban viszont ökörsütő meleg várt...
:arrow: az a randa, kapaszkodó, zöld kukac :dead:
:arrow: korán eljöttünk - és mennyit vártunk mindenre!
:arrow: nagyon fáradt voltam a délelőtti vizsgától
:arrow: a nagy meleg
:arrow: hogy nem megyek Khirályrétre

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126641 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Tehát:
lemaradva igaz,de én is megemlékeznék a SummerRocks fesztiválról!...
mindenki csak a Nightwishről írt de én megemlékeznék a többi koncertről mert azok is nagyon jók voltak...
szóval:
--a CasketGarden kezdett.igaz hogy csak 20 percet játszottak de nagyon jó volt ez a kis koncert mert én nagyon szeretem a zenéjüket.megfelelő kezdete volt a napnak.
--a következő koncertet a Children of Bodom adta.embertelen jó koncert volt!(még mindig alig mozog a nyakam...)régi és uj számok egyaránt felcsendültek és nagyon élveztem én is meg a közönség többi része is.
--majd a Nightwish következett.Elég szép tömeg ember gyülekezett erre a koncertre,de erről most nem írnék mert előttem ezt már jónéhányan megtették.
--végül az Antrax játszott,amit sajnos már nem láthattam mert el kellett indulnunk haza. :( mindenesetre a barátom beszámolója alapján nagyot játszott ez az együttes is.
öszefoglaló:nagyon szép élményekkel gazdagodott mindenki aki ott volt és csak annyit tudok mondani hogy jövőre ugyanekkor ugyanott!
ui.:én is ott voltam és én is MTT-s vagyok...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126598 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
no felébredtem-))


Én is jóléreztem magamat de legközelebb már TÉNYLEG aludni fogok.. (vagy szerzek dedalont vagy mittomén)
Nagyon jó volt, hogy sokmindenkit látni. Olyanokat is megismertem akiket eddig nem-) és ez tökjó!!

Elöszőr azvolt a naon jó, hogy odamentünk de aztán nem volt jo, hogy mások akkor mentek.. (Hova a csudába mentetek el olyan korán?? :shake: )
Később még többen mentek el..
Jó gyorsan sötét lett. Éljen a tábortűz meg az összesféle kaja!!! Meg az énekelés meg minden-)

Nosztaliga a rajzfilmekkel: Aral: Te hány évesenek gondoltál? 8)
Én télleg ovodás voltam akkor amikor a tininidzsák voltak.
Utána felmegyünk a tetőre ami nagyon szép kilátást biztósit.. Később lemegyünk majd én megpróbálok aludni de nem megy, viszont észeveszek egy hobbitot egy pónin a falavelkből.. A reggeli első buszt sikerült NEM elérni.. Itthon én bedőltem az ágyba...


Rullzokat nem irok már írtak helyettem is)) De nagyonjól éreztem magamat!!! Khirályréten még jobb lesz-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #126579 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Naja :D

Rúlzok:
:arrow: Legolas pólós kisgyerek (még jó, h Aug nem volt ott 8) )
:arrow: mindenki OFF!-ol... ejnye... illik ez egy jó fórumozóhoz??
:arrow: Szauron szeme, avagy az Egy Lámpa, avagy a technika csodája :lol:
:arrow: Eddie 8)
:arrow: sikítás hazafelé (a fennmaradók nem hallották véletlenül??? :wink: )
:arrow: eső (lehet, h ez mások szerint nem rúlz, de sztem kifejezetten feldobta a hangulatot :twisted: )
:arrow: hülyülések, dumálások, stb, stb....
:arrow: fényképek, főképp Esgal sztárfotói :twisted:
:arrow: a fehér bohóc folyamataos felemlegetése, és még nagyobb rúlz, h nem voltam ott az újramesélésénél 8)
:arrow: kisfarkas
:arrow: különböző második részek felemlegetése, úgy, mint Mátrix 2, X-men 2, és a TTT nem volt köztük!!! :bawling:
:arrow: biztos kihagytam vmit, de sebaj... :)

Nem rúlz:
:arrow: korán el kellet mennem
:arrow: össz-vissz, kb két órás utazás, de hálistennek jó társaságban ;)
:arrow: klikkesedés, de asszem, ez ilyen nagy társaságban elkerülhetetlen... :?
:arrow: bogarak, pókok, kukacok, és egyéb csúszómászók

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126570 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
_Neo meg hozott kakaót, így megismerhettük Gumipók legendáját 8)

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.676 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére