BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 9 hónapja #66919 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oh Ulmo köszike...megnézem...ja van hozzád 1 kérdésem..
Hogy hivják a kürtödet???? :wink: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66917 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia Telu!
Hogy pontosítsak:
FOTR DVD speciális kiadás: november 12. (ez a 30 perccel hosszabb)
FOTR DVD moziváltozat: augusztus 6.
Lehet, hogy nálunk is ekkor jelenik meg!
Ha a Két Torony topicban kicsit keresgélsz (úgy június eleje-közepe táján), megtalálod az extrákat részletesebb formában.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66902 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jóreggelt!

Na,ma keresgéltem otthon és találtam egy cikket a FOTR DVD-ről:

,,Noha még majdnem fél év hátra van a Gyürük Ura DVD megjelenéséig, (megj.:Ez a cikk kb.:április 18-19 körül jelent meg ezért számolok egy kicsit:a majdnem fél év az akkor 5 honap kb. és április a 4. honap akkor 4+5=9 9. honap:oktober...tehát akkkor jelenik meg..)
Angliábol máris felreppentek a hirek a lemez extráirol. Egy hatalmas adag előzetes, videoklip, interju és rövid dokumentumfilm mellett a legérdekesebbek minden bizonnyal azok a jelenetek lesznek, amelyeket a moziváltozatban nem láthattunk.A hirek olyean kiadásrol szolnak, amelyben a kivágott jeleneteket nem csokorba gyüjtve helyezik el hanem a filmbe illeszteve láthattjuk őket.Az amugy sem rövid A gyürü szövetsége igy kerek 30 perccel lenne hosszabb.A plusz jelenetek a következök: egy énekszám a hobbitok elöadásában; Frodó és Samu a tündék csoportját pillantják meg , akik uton vannak a halhatatlan Föld felé; mig a hobbitok alszanak Frodó arra ébred, hogy Aragorn egy tündedalt dudolgat; egy uj jelenet Aragornnal Völgyzugolyban; egy másik uj jelenet a szövetség Völgyzugolybol való elindulásáról; további jelenetek Mória bányáiból; Galadriel ajándékokkal bocsátja útjára a szövetség tagjait Lothlórienböl. Remélhetöleg a DVD-re vonatkozó hiresztelések kivétel nélkül igaznak bizonyulnak majd, és A Gyürük Ura rajongoinak igy lehetösége nyilik, hogy még mélyebbre merülhessenek Tolkien világában."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66886 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Yao, Fereste: ha jól látom, elküldtem nektek. Ha mégsem kaptátok meg, szóljatok! :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66871 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ai na vennui!

Csak azt szeretném mondani, hogy holnaptól tizedikéig táborban leszek, és ez idő alatt nem tudok nethez jutni :bawling: . Szóval, ha lehet, elolvasható mennyiséget írjatok az elkövetkezendő néhány napban. :(

pápá :closed:

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66856 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cueddo: nekem is küdd el légyszíves :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66853 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cueddo:még mindig jöhet :D .

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66820 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
sziasztok!

látom, témánál vagyunk :wink:
akkor bedobom itt is: írtam egy színdarabot a Narn i Hin Húrinból A Gyűrű keresésének a szövege alapján, akit érdekel, csak szóljon, és beavatom :roll:
ha nyáron lesz időm (vsz. igen), elkészül az Aldarion és Erendis is.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66736 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Huhh...Leli majd jelentkezz please...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66663 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan:tudom.... :cheers: Öööö....ez a kép hogy jön ide....
Csak azért ez egy kicsit hülyeség...eljátszhatod a negativakat de 1 pozitív is kéne neked mert akkor sokfélét tudnál játszani....
És megmutatnád hogy te jót is tudsz jól játszani!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66662 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu drága, nagyon igazad van ;)

De az okos színész azt szokta mondani, minél negatívabb, visszatetszőbb a figura, annál nehezebb a szerep, annál nagyobb a kihívás :cool2: És elsősorban nem az a lényeg, hogy a jó szerepét játsszuk, hanem hogy nagyot alakítsunk, akár gonoszként is :evil3: 8O :look:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66658 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Leli:Kicsit kegyetlen vagy Rayannal szemben ( Rayan: Banyapók, Kígyónyelvű, a bríbeli kapuőr) mert ezek a szerepek már bocs de elég izék.....
Banyapók:jó szerep lenne csak Banyapók elég csúnyácska és negatív szereplő....
Kígyónyelvü:Úgyszintén negativ szereplő....
bríbeli kapuőr:a filmben elég gonosz lett...

Szegény szegény Rayan azért ennyire rossz szerepeket.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66653 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
shaira: Szívesen. De egyenlőre meg kell írni... A találkozásokba írtam, hogy várok javaslatokat. Lehetne ezzel kapcsolatban egy talit szervezni (és akkor SÚ sem szólhat ránk :twisted: ). Szerintetek?

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66650 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telcontar_Leli: Nagyon köszönöm!!!!!!!!
:hello: :itscool: :mrgreen:
Akkor majd szólj, ha kellek vagy lesz valami megbeszélés vagy akármi. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66647 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

shaira írta: Telcontar_Leli: nem akarok elégedetlen lenni, de komolyabb nincs? Szöveget is szívesen tanulok. Persze ha nincs komolyabb az is jó, és nagyon köszi, hogy rám is gondoltál.[size=9:3gy9k65o]De ha lemondja valaki a szerepét, én itt leszek, beugrok helyette.[/size]

Hát... Mondjuk, ha nem akarjuk nagyon leterhelni Lamorak feleségét, akkor még lehetnél az ispotályos nő, vagy (ezt Rayannal beszéld meg) Kígyónyelvű szerepét megkaphatnád. De mindenesetre felírtalak az 1. számú pótlánynak :up:

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66646 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telcontar_Leli: nem akarok elégedetlen lenni, de komolyabb nincs? Szöveget is szívesen tanulok. Persze ha nincs komolyabb az is jó, és nagyon köszi, hogy rám is gondoltál.[size=9:3solimd0]De ha lemondja valaki a szerepét, én itt leszek, beugrok helyette.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66644 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

shaira írta: Tel: nekem is találnál valamilyen szerepet? Férfit is vállalok.

shaira: Már van. 6. nazgúl (+nép). De még nem tudom, hogy mindenki vállalná-e, akit felírtam.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66640 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tel: nekem is találnál valamilyen szerepet? Férfit is vállalok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66633 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ai na vennui!

Örülök, hogy van érdeklődés. Tegnap franky nagyon szétzilálta a reményeimet.
Elanor, Gillz, Eglarcarien: Találok nektek majd valamilyen szerepet.
Ulmo: Gwaihir tulajdonképpen csak egyszer fölkapja Arit (Gandalfot) illetve Ringet (Frodót) és esetleg Fionát (Samu) de addig még bőven nem jutottam el. J
a, és mindenki, aki meg tudja oldani (ha valaha előadjuk) az nép is lesz. Hobbit, tünde, ork vagy ember (esetleg mind a négy).
Mindenesetre az biztos, hogy megírom (vajh mikor fog elkészülni?), maximum majd megmarad tartalékba.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

Ui.: Köszönöm a lelkesedést. Tényleg. :bounce: :itscool: :bounce:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66610 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még ha későn is:Brazília,Brazília,Brazília...Az 5. is megvan.4 év múlva,ha a hollandok nem rondítanak bele,jön a 6.is. :pimp: .
Korea kikapott,ez szívfájdalom.Nem őket kellene okolni az ítéletekért.A bíro talán hibás,de minden otthon játszó csapatnak szokott ilyen előnye lenni.Volt a franciáknak is 98'-ban.
Azt el kell ismerni a törökök nagyon jók voltak.Szép meccs volt,és a koreaiak is kitartottak a végéig!
Nameg mindkét csapatból bejutott valaki a világválogatottba(Sas,Hong).Ez igen!!!!!!!!

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66594 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
...és egyre jobban úgy néz ki, én győzök, és mehetek meetingre! :bounce:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66593 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli! Engem is foglalkoztat, milyen darab?
(Mellesleg Gollamnak elég ronda vagyok... :itscool: )

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66591 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerbusztok!

Nem bírtam ki, hogy ne járjak be internetelni...
Léli! Nemtom milyen színdarabról van szó, de bármilyen szerepre szívesen. Akár haldokló statiszta is...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66571 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Svindler írta:

Elanor írta: Nem tudom, miért lett kétszer, pedig elvileg ki is javítottam...na nem baj, így legalább nyomatékosabb :lol:

Mar parszor kifejtettem, de akkor most ismet.
A szoveg megduplazodasanak az oka a < es a > karakterek hasznalata... Aki el akarja kerulni, hogy a szovege duplan jelenjen meg az ne hasznalja oket.


Oké, bocsi és köszi :)

Egyébként, ahogy Fimbrethilt ismerem, ő is biztosan eljátszana egy entet (ahogy avatarja, és neve mutatja :) ). De lehet, hogy le fogja harapni a fejem, hogy a nevében beszélek.... 8)
Én viszont semmiképp nem szeretnék kimaradni ebből a dologból, ha összejön! (Bár ha nem, akkor sem ;) )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66570 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli: entnek lehet még jelentkezni? Akkor én vállalnám Lombfürtöt (neki úgyis csak szundikálni kell :) )
Gwaihir érdekesen hangzik. Neki milyen szerepe lenne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66569 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elanor írta: Nem tudom, miért lett kétszer, pedig elvileg ki is javítottam...na nem baj, így legalább nyomatékosabb :lol:

Mar parszor kifejtettem, de akkor most ismet.
A szoveg megduplazodasanak az oka a < es a > karakterek hasznalata... Aki el akarja kerulni, hogy a szovege duplan jelenjen meg az ne hasznalja oket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66568 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, miért lett kétszer, pedig elvileg ki is javítottam...na nem baj, így legalább nyomatékosabb :lol:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66567 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli: ha lehet akkor én is szeretnék benne lenni! :oops: :confused2: :triste: <- ez elég könyörgő tekintetű? ;) Léli: ha lehet akkor én is szeretnék benne lenni! :oops: :confused2: :triste: <- ez elég könyörgő tekintetű? ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66563 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Leli:Én mint nazgúl? OK!
Ja és erről még Brisával meg assze még Svin volt ott a chaten amikor arról volt szó hogy én még Aranymag is lennék....ja és Tomával mi lesz?
Neki szereplő nuku?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66529 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Svindler írta: Star Trek fanok figyelem!
Az uj, 10. mozifilm, a Star Trek: Nemezis bemutatojanak idopontja december 13!
Az elozes ma vagy tegnap jelent meg es tobb helyrol is letoltheto a netrol. Pl:
www.quicktime.com
www.rpg.hu
Nezzetek meg! Nagyon asz :)


Köszi! Köszi! Köszi! :bounce: :itscool: :bounce: Megnézem!

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.401 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére