BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 9 hónapja #65810 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
F1: várható volt, hogy semmi naobb dolgot nem fognak csinálni, mert ugye a nagy Ferrarinak, akinek annyi rajongó van, nem szabnak ki akkora bűntetést... ez az egész csak azért volt, hogy megmutassák a rajongóknak, hogy ugyan, az FIA mégsem hagyja annyiban a dolgokat, szal vmien okból kellett vmit csinálniuk.. a pályán történt, az akármien mocskos és erkölcstelen is, szabályos volt... :? szal ezért nem bűntethették meg, ezért jött ez a pódiumos dolog... (de már az elejétől kezdve úgy volt, hogy ezért hívják be őket)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65799 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na voltam én is a moziban.....tök aranyos a Jégkorszak.....különösen az a Mókus :) hát az valami ennivaló.....
Egyébként akik még voltak azoknak bocsi hogy úgy 8 körül olyan hirtelen elhúztam de apámmal abban maradtunk hogy n9-re (legkésöbb) otthon kell lennem.....Szóval bocsi :?
A pénz elég volt amit odaadtam????.....Szentem még sok is volt....nem azért de 230 1 db coláért :( ..... De azt meg a pincér mondta.....

Nem tom kiírta....Ja...Telcontar Leli:

Szerintem a Brazílok sokkal jobban játszottak mint a törökök de a törökök is jók voltak......Izlések és Pofonok 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65777 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Yao írta: Brazília,Brazília,Brazília! De mért csak egy gólt lőttetek? Vagy hatot kellett volna...

Yao: Te láttad a meccset? Csoda, hogy ezt az egyet belőtték. Annyira elb*názták az egészet, és a törökök pedig iszonyatosan jól játszottak. Kár, hogy nem jutottak a döntőbe.

Szerintem is izgalmas lesz a döntő. Kahn és Marcos mind a ketten remek kapusok, és eszméletlen jó csatárjaik vannak a kiváló védelemmel.... Már nagyon várom.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65775 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hú, most jövök a jégkorszakról..... ez nagyon aranyos!!! Lehet, hogy dobom Legolast és belezúgok Diegóba :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65774 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kikaptak a törökök!!! :cry: :cry: :cry:

F1: ez komoly??? ez így még röhejesebbé teszi ezt az egészet... :evil:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65748 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ti komolyan úgy nézitek a meccset, hogy közben fent vagytok a neten? :-)

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65746 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezazezazezazezazezazezazezazezaz!!!!!!!!!!!

Brazília,Brazília,Brazília! De mért csak egy gólt lőttetek? Vagy hatot kellett volna...

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65736 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brazil-Német döntő lesz! (Sajnálom Cicafül :( )

F-1 rajongók: most olvasom, hogy a Ferrarit egymillió dollárra büntették. Nem a pályán történtek miatt, hanem mert Barrichello állt fel a dobogón az első helyre, ezzel megzavarták az eredményhirdetést. Ez egyszerűen nevetséges :evil:
És csak a büntetés felét kell megfizetni. Az FIA elmehet a búsba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65735 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én on-line követem, nem túl izgi igy meccset nézni. :?
Nekem mindegy ki jut be, a lényeg, hogy egy izgalmas döntő legyen!

Mindjárt indulok a moziba! :D

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65731 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brazil GÓÓÓÓLL!!!!!

(itt idegesit a tesóm :( )

Jejeje.....jöttök a moziba?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65723 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meghalok!!! Brazil gól
Nem baj, GO TÖRÖKÖK!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65716 Írta: Elden
Elden válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
halle halle....van itt valaki? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65715 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a félelmetest én nem a külsejére értettem, hanem a tudására, és azt, amit ezen a vbn véghezvisz...
hát, külsőre nem tűnik vmi barátságosnak, de mivel a környezetemből hasonlít vkire, nem találom félelmetesnek :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65714 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cicafül: természetesen nem fogunk összeveszni. Ha az lenne, amit én szeretnék, akkor most Beckham és Hierro csatázhatna a pályán.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65713 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo: a hozzászólásod első felében egyetértek! A másikban, már nem annyira... :lol: :twisted: De ezen - asszem - nem fogunk összeveszni!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65712 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A német meccs végeredményének én is nagyon örülök!! :D Mondjuk nem biztos, hogy Kahnnal szívesen összetalálkoznék az utcán..olyan félelmetes arca van... :roll: persze biztos egy tündéri emberke... :lol:

Én ma, akárki akármit mond, a törököknek fogok drukkolni!!!!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65711 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fereste írta: féééééélelmetes ez a Kahn!!!


Fereste: Kahn tényleg félelmetes, az a pajesz, az a brutális tekintet :)
De én is brazil-német döntőben reménykedem. Jó lenne látni egy ötszörös világbajnok csapatot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65709 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar_Leli írta: Ja, meg az is, hogy ugye a film január óta (már a 6. hónapja) megy a mozikban, és mégis 47-en voltunk a teremben :!: Szép szám.
Illetve észrevettem még egy hibát a filmben (bár lehet, hogy csak fordítói hiba): A tanácsban Boromir ezt mondja: "Apám, Gondor királya..." :?

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

Jó nektek, errefelé már régen nem megy, már csak CD-ről élvezhetem... :cry: Az a mondat meg tényleg a szokásos fordítói hiba, az eredetiben "Steward of Gondor"-t mond.

Tényleg, Léli, most kaptam Star Trek hírlevélben, hogy ma este (7:30 PDT/ 10:30 EDT, nem tudom átszámolni :cry: ), a tévés bemutatóval egy időben felkerül a Netre is a Nemezis (ST:X) honlapja és a trailere is! :D A film premierje pedig dec. 13-ára van tervezve - Amerikában.
Hosszú és eredményes életet!
Sil

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65706 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
naon remélem, hogy egy brazil-német döntőt láthatunk majd, és én ebben az esetben németeknek fogok szurkolni !
féééééélelmetes ez a Kahn!!! oanokat véd, hogy én már el sem hiszem....
szimpatikus nekem ez a német csapat :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65619 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ai na vennui!

A focival kapcsolódóan: Úgy látszik nagyon egyezik a véleményünk.Amikor meghallottam a német-koreai meccs végeredményét, rögtön ezt mondtam: "A koreaiak beleütköztek egy normális bíróba?"

És egy kis GyU:
Ma újra megnéztem a GyU-t. Ezt nem is lenne érdemes elmondanom, ha nem tartozna hozzá még egy-két hasonló dolog: Két könyvesboltban is jártam, és annyira csodálatos érzés volt ott lenni: sok Tolkien könyv volt ott. Az egyikben Az író angol nyelven kiadott könyveiből volt néhány (pl. a GyU is), a másik helyen meg ugyan csak magyarul volt, de ott pl. a Hobbit képregény is meg volt. Adjon valaki 1 millió forintot, és azonnal elköltöm ebben a két boltban.... :roll: 8)
Ja, meg az is, hogy ugye a film január óta (már a 6. hónapja) megy a mozikban, és mégis 47-en voltunk a teremben :!: Szép szám.
Illetve észrevettem még egy hibát a filmben (bár lehet, hogy csak fordítói hiba): A tanácsban Boromir ezt mondja: "Apám, Gondor királya..." :?

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65611 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, ez végre egy igazán korrekt meccs volt, a játékvezetést nézve. Sőt, talán néha még túl engedékeny is... :lol: de nem baj...a lényeg, hogy a németek nyertek!!

Nem mondom, hogy rosszak a koreaiak, de szvsz annyira azért nem jók, hogy világbajnoki döntőt játszanak... és, ha azt vesszük, hogy elvileg már az olasz meccsen ki kellett volna esniük, vagy, ha ott nem, akkor a spanyolon biztos, akkor...hááát.... :? :wink: :twisted:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65566 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tel: Ollé!!!!! :lol: (bár nem szurkolok senkinek, illetve a koreaiak ellen... :twisted: ) 1 jó pont a németeknek.. ollé!!! :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65565 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jeeee......nyertek a németek!!!!!!

A Koreaiak luzerek!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65564 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kicsit vissza a focihoz:

Németország a VB döntőben; 1-0-ra verték Koreát (akik egyébként nem játszottak rosszul!)! 8) :D 8) :D 8)
Végre láthattunk egy korrekt bírót is! 8O :D

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65548 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én sajnos nem emlékszem a régi időkre, mert akkor még nem követtem figyelemmel az F1 eseményeit annyira, mint most, de könyvekből/cikkekbők stb. tudom, hogy akkoriban Michaelt egy Bmi szemtelen, forrófejű fiatalként kezelték.... ahogy most Montoyát is.. és lám, Schuból VB lett.. na yo, rossz hasonlat, de Montyban télleg benne van a vb cím (sajnos :evil: ). persze ameddig ekkora előnnyel dominál a Ferrari addig nem lesz naon esélye (kiv ha ő maga is a Ferrarihoz igazol át... csak azt ne... :? ) de esetleg Schu visszavonulása után (minél később :) ) erős esélyesnek számít.

Villeneuveről: benne is simán benne lenne még, hogy futamokat nyerjen, egy határozottan yobb kocsival. ott lehetne az élpilóták közt, de ezzel a BARral hiába is akarja.... :?

én is egyetértek Elanorral abban, hogy azért nem minden függ a kocsitól (de túlnyomó részben egen :? ). pl megnézném Yoong mit csinálna egy Ferrarival vagy Williamsszel... hát egy ideig tuti, hogy semmit.. aztán persze beleszokna és társai, de az ien "nagy" autókhoz is kell egy tudás, egy tehetség, hogy normálisan el tudja vezetni... ez persze fordítva is igaz, Schu se tudna semmit kezdeni egy Minardival....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65494 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, ha jó kocsi kerül a feneke alá, akkor biztos lesz VB...vhogy benne van...

Most két pilóta jut eszembe, akik igazán jók esőben: Schumacher és Senna...ja, és Barrichello, bebizonyította Hockenheimben! ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65493 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elanor: igazad van, de azért ezek a ritkább esetek. Az esős versenyről jut eszembe: a CART-ból átkerülő pilóták egyszerűen nem tudnak esőben vezetni! Lásd Villeneuve (remélem jól írtam, franciából gyenge vagyok :) ), esőben nem tud normálisan menni, még jó autóval sem!
Montoya talán kivétel lehet. Igazi szemtelen gyerek, de nagyon jó, csak a technika nem bírja alatta (meg néha a vére; tegnap majdnem idegbajt kaptam a megmozdulásától!). Montoyából még világbajnok lesz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65491 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo: igen, ez így van, de ez vlsz. sajnos soha nem fog megtörténni, pedig sztem sokan kíváncsiak lennének ez eredményre.

Emelett azért én azt mondom, hogy kell oda az a pilóta is :)
Gondolj bele: bármikor leeshet egy eső, és akkor kiderül, hogy melyik pilótának van rutinja, egy tapasztalatlan sofőr simán megzavarodhat és hamar kieshet. De ez csak egy példa.

Vagy pont most, az Európa Nagydíjon láttad, hogy Barrichello milyen reflex-szel kerülte ki azt az alkatrészt, amit Szato pont előtte hagyott el? :lol: Na, ehhez is tapasztalat, vezetői tudás kell. Persze, nem nagy dolog csak körözgetni a pályán, azt egy gép is tud, de bármikor jöhet egy olajfolt, vagy egy, a pályán leálló kocsi, vagy eső, vagy egy őrült ex-alkalmazot (lásd tavaly-előtt Hockenheim ;) ), és ott már nem a technika számít, hanem a vezetői tudás. És akkor még nem is beszéltem az előésekről! Azt sem végzi el helyette a kocsi (najó, de csak részben ;) )

Persze, ha azt mondanám, hogy a vezetőnek nagyobb szerepe van, mint a technikának hazudnék (sajnos), de azért a pilótákat sem kell ''kiültetni'' a kocsikból!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65489 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elanor: két dolgot ne felejtsünk el: az egyik, hogy MINDEN csapat kicsiben kezdi (még a Ferrari a Williams és a McLaren is!). A másik, hogy az F-1 már szinte csak a techinkáról szó. Azt mondják, hogy régen a teljesítmény 60%-a volt a technika, 40% a versenyző. Most 90% technika, és 10%-nál kevesebb a versenyző. Így nem lehet igazán megmutatni, ki mire képes. Mansell mondta a világbajnoki győzelme után, hogy az ő autóját akár egy csimpánz is elvezehette volna :)
Induljon egyszer mindenki egyforma autókkal, és akkor kiderül, ki a jobb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65487 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát igen... a Forma 1 ilyen, ilyennek kell szeretni (és mi szeretjük is nagyon :) )

De ezt a dolgot más szemszögből is fel lehet fogni: itt nem csak pilóták küzdenek pilótákkal, hanem csapatok csapatokkal (persze a CART-ban is), hogy ki tud jobb karosszériát, alkatrészeket, vagy akár üzemanyag-keveréket előállítani.

Persze ez a küzdelem sokszor nagyon kiegyensúlyozatlan, hiszen a nagyobb csapatoknak jóval több pénzük is van, így jobb kocsikat tudnak kifejleszteni, de ez is benne van a pakliban, ez az örökös körforgás: aki jó, annak lesz több pénze, de akinek több pénze van, az tud jobb kocsit csinálni...ez van...

És szvsz az is mindig jellemző lesz a Forma 1ben (ahogy eddig is), hogy lesz egy, vagy két domináló csapat, és nagyrészben azok nyerik a futamokat az évben. Erre is csak azt lehet mondani: ilyen a Forma 1, de ettől függetlenül lehet még nagyon izgalmas, érdekes.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.596 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére