BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 9 hónapja #64761 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm!

Megtette a magáét, mert átmentem!!!

Jeeee :D :lol: :D

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64718 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hülye Szilu, hülye Szilu, hülye Szilu... tegnap asszongya szét***** a hálót, azt meg közli, hogy legjobb esetben pénteken lesz.. erre most itt vagyok :twisted: (és várom, hogy mikor dob ki meginnt)


Dark: Szorítok! Sok (bal)szerencsét!!!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64717 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az ero legyen veled!

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64712 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szorítsatok nekem!!! 10 perc múlva megyek vizsgázni!!!!!!

jáááááááj 8O 8O 8O 8O 8O

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64672 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Franky csak megjelent a fórumon, és mindenkit poraiból kell összeszedni... :lol: :lol:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64664 Írta: franky
franky válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, mennyire OffTopic a dolog, ha az vegyétek le, kérdésem a következő:

#tolkien_hu

[21:46] <franky> szóval 17 vagy... kis fiatal...
[21:46] <Dae-elena> na csá
[21:46] <Dae-elena> megyek
[21:46] <Dae-elena> jóccakát!
[21:46] <franky> megsértettelek?
[21:46] *** Dae-elena has quit IRC (Leaving: *p00f* and gone...)

Szerintetek megsértődött?
Majd mondjátok meg neki, hogy bocsi.. nem állt szándékomban belerúgni... :cry: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64639 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Off:Sajnos mostanában nem leszek netközelben (nincs révais háló), és itthonról se nagyon tudok bejönni.. :cry: Bár, ha péntekig lesz révais net, akkor leszek, egyébként nem :cry: :cry: :cry: (Valaki juttassa el ezt az üzenetet Morgananak és Lamnak!!! Ja, és nem árt,ha Léli is tudják, hogy nem írunk!)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64480 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ide is beírom: néhányan kérték az Árkádia - Az Elsüllyedt Világok zenéjének a dalszövegét. Nos leírtam és aki kéri, írjon nekem egy privit és én postázom :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64430 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ajjajj... kihagytam a Hófehért... meg a Sárkány és papucsot... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64397 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Az én kedvenceim:
...Hofehér...


WOW! Ismered a Hófehért?!? Na az valami csúcs! 8) 8O :D

Mindenkinek köszi, aki írt net-ügyben. Majd csak lesz valahogy... *sóhaj*

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64344 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:roll: rajzfilm=Frakk,a macskák réme! :lol:
jaj,azmienédi!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64330 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az én kedvenceim:

Walt Disney rajzfilmek kivéve a folytatások és az manga filmek, Shrek, Egyiptom hercege, Óz a csodák csodája igaz az film de imádom, Pom Pom meséi, Hüvelyk Panna (hagyománymentes változat), Anasztázia, Mézga család, Hupikék Törpikék, Krisztofóró, Macskafogó, Hofehér, Vuk, Szaffi, Ludas Matyi stb, stb.......

Filmjeim:

Űrgolyhok, Robin Hood afuszeklik fejedelme, Harry Potter 8) , Vasálarcos,
Grease, Hair, Macskák, Muzsika hangja, GYU, Bridget Jones naploja :wink: , és még nagyon sok miden .

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64300 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon szépen köszönöm a segítséget internet-előfizetés ügyben. Alaposan átrágom a dolgot, mert most már igencsak sürget az idő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64217 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedvenc rajzfiljeim felsorolása:
1. Oroszlánkirály - egész egyszerűen kedvenc forever! :D
2. Szépség és Szörnyeteg - kis híja, hogy nem holtverseny :)
3. Dzsungel Könyve - az imént felsorolt három szintén megvan videón... 8)
és holtversenyben a Kis Hableány

+ Macskafogó, Mézgáék, Elsüllyedt Világok, Csipet Csapat, Two Stupid Dogs, La Vie, Nils Holgersson, Aladdin, Macskarisztokraták, Praclifalva lakói, Lúdas Matyi, Vuk, Charlie avagy minden kutya a mennybe megy, Hupikék törpikék, Jamie és a csodalámpa, Bob és Bobek, Nu Pagagyí, stb. stb. stb.

Inkább nem is sorolom tovább... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64198 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Svin találta ezt a címet: www.extra.hu/magiccard/
Azok figyelmébe ajánlom különösen, akik hisznek az asztrológiába és egyéb hasonló dolgokban.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64135 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Asszem kispesten lehet. De az 1212-n megmondják és az axeleró.hu-n is van szolgáltatás térkép.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64129 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Batti: igaz, az ADSL lenne a jó megoldás, ha lenne. Kispestről tudsz valamit, elérhető a ez szolgáltatás?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64124 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vic és minden telefonnon internetező, sajnos rossz hírt kell közölnöm a matáv az alaphálózati dijból szeretne nagyobb bevételt. Ezért bárhová mentek többet kell fizetni. Ha mindent jól meg vizsgáltok akkor két választás van (vagyis inkább három) maradtok a mostani rendszerben és többet fizettek (durván többet) vagy erősen korlátozzátok az internet forgalmatokat. Másodikként érdemes elgondolkodni az ADSL -en, sajnos drága de mincs forgalmi korlát (csak a sávszélesség) és bizonyos idő eltöltése után az interneten már olcsóbb mint a többi. Ez az idő 40-60 óra/ hó, és ugye az nem sok.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64118 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cica: Mostmár emléxem. Vasárnap került szóba, még reggeli közben. (A többiek meg vártak ránk :P )


A mostani témához nem kapcsolódik:
Apa valszeg eljön ide, kérlek fogadjátok örömmel :wink:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64101 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vic, Yavanna: átérzem a problémátokat. Ez sajnos színtiszta kapitalizmus :evil: . Én is Axelero-előfizető vagyok, mint Vic, de semmi normális kiutat nem látok, majd kiderül, mi a valós helyzet, ha megjön az első emeltdíjas számla. Akárhogy számolok, mindenképpen drágábban jönnék ki a mostaninál. Nézegetem az Axelero Kombi Otthon csomagját: www.axelero.hu/internetezni_jo/percdijas.shtml , ha nincs más megoldás, talán ez lesz. Ehhen nem kell külön telefonköltséget fizetni, de percenként számláz.
Yavanna, nálatok (Diósdon) állítólag van Axelero Kábelnet, nézd meg ezt: www.axelero.hu/internetezni_jo/kabeltv.shtml Jó drága.
A telefonos elérésekkel az a gond, hogy a Matáv kaszál rajtuk, a nem telefonosok ugyan sokkal gyorsabbak, de sok helyen nem elérhetőek (és picit sokba kerülnek).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64030 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cica: Nekem a Praclifalva volt a kedvencem!!!! Sötét mancsnak lőttek!!!!! Az akkora jó!!!! :)
Fíriel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64021 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen-igen! :( :cry: :( :cry: (Kéne még ide jónéhány teljesen kétségbeesett emtikon!)
Vic problémája engem is érzékenyen érint! Sajni nálunk egyelőre se kábel, se ADSL (?)...
Ha valaki esetleg tud valamilyen elfogadható megoldásról, akkor lécci' ossza meg!!! (Könyörgő tekintetű arcocska...)

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64017 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hahó mindenkinek!
Egy kis "szakmai" segítséget szeretnék kérni Tőletek. Én Axelero előfizető vagyok, a szokásos 150 Ft-os éjszakai tarifával és most kaptam meg az esedékes számlámat, ami mellé már olyan tájékoztatót is mellékeltek, amin hivatalosan is bejelentik, hogy július 1-től megszűnik ez a kedvezményes netezési lehetőség.
Kérdés: Ti hol vagytok előfizetők, ha Matávosok vagytok, átmentek-e más internetszolgáltatóhoz vagy valamilyen más csomaghoz, és ha igen, akkor az mennyibe kerül?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #63940 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Simba volt az első nagy szerelmem, kis tízévesen :) , egyébként mostanában inkább Mufasát szeretem, szegény Sinkovits Imrére emlékeztet... :( Egyébként sztem a Hupikék Törpikék is irtó jó (bírtam, ahogy Okoskát folyton dobálják: "látod Törpapa, az erőszak előbb-utóbb szét fogja bomlasztani a törptársadalmat" :D ) , meg a Szaffit is igen szerettem, meg azta régi, japán Kis Hableányt, azon olyan megnyugtatóan lehetett sírni... A Feketeszakáll szelleme is nagyon aranyos, meg a Notre Dame- i toronyőrt is majdnem kihagytam...
Zenében nekem marad az Edenbridge, min örök kedvenc, amit nem ismer senki :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #63913 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cica: tegnap..izé..szombaton, ha jól emléxem :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #63901 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oroszlánkirály tényleg az egyik legjobb!!!

És abban is nagyon egyet értünk, hogy milyen gagyik a mostani rajzfilmek. Belőlem mostanában törnek fel a régi rajzfilmes élményeim: az abszolút kedvenc az Árkádia - Elsüllyedt világok volt. De ezen kívül imádtam a Jamie és a csodalámpát (Sajó kutyával az élen), az Egyszer volt... sorozatokat, a Praclifalva lakóit és még sorolhatnám...ill...tagnap (v. ma?) merült fel a Nils - az is marha jó volt! És a Boldi!

Egészestésben (az Oroszlánkirály mellett) a Susi és Tekergő viszi a pálmát..jaj, meg az Olivér és még a Bűvös kard is nagyon bejött (az nem Disney) és természetesen a Shrek :lol: .......

Najó, asszem befejezem, mert ennek a felsorolásnak se vége, se hossza nem lesz! :roll: :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #63817 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jajistenem, tegnap itt aludtak a barátnőim, reggel bekapcsoltuk a TV-t, és éppen rajzfilmek mentek benne :)
Hát, az az igazság, hogy meg kellett állapítanunk, hogy nem csoda, hogy egyes gyerekek mostanában kicsit ''hülyére' sikerülnek, elnézést a kifejezésért...
Nemtom, de néhány rajzfilm annyira buta és gagyi, hogy én biztos nem engedném meg a gyereknmnek, hogy nézze.
Vki említette a Mézga családot. Na, azt nagyon imádtam!! Meg van még egy pár ilyen, de nem ezek a mai, értelmes mesék..komolyan ezek nem is mesék, csak szimplán rajzfilmek...e kettő közt pedig van különbség!

Ja, nálam asszem az Oroszlánkirály marad a favorit. :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #63730 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Macskafogó!!!!!!! "Kérem, Safranek, jöjjön közelebb!" :lol: Az a film valami fantasztikus!
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #63724 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ANIME RULEZ! ANIME RULEZ! ANIME RULEZ! KÜLÖNÖSEN A NEON GENESIS EVANGELION!!! :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #63661 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rajzfilmek:A klasszikus Disneyek nekem valahogy nagyon nem tetszenek (kivéve a Dumbót,mert azt imádtam).A Shrek irtó jó,de a Jégkorszak is aranyos.Engem valahogy a GyU-ra emlékeztetett,mert:Mamut-Gandalf,tigris:Legolas,Aragorn,Boromir,lajhár:Pippin,Trufa és talán egy kicsit Gimli,gyerek-gy?r?.Lehet hogy ez baromság,de nekem nagyon ez ugrott be róla...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.650 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére