BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 10 hónapja #63630 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, az előbb én voltam, csak akkor Rayan nickjével voltunk benn :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63594 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fim: Az ajtón? :lol:

madira: KÖSSSSSSZIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!

Eia :D (immár Rayannál:) )

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63593 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
KITÖRT a NYÁRRRRRRi szünet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63581 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hi!

NUpagagyibol kevesebbet láttam de az is király volt,meg a gyalogkakukk is és ha már a Macskafogonál és Vuknál tartunk, Mézgáékkal hogy álltok?
"kapcs-ford kapcs-ford" :wink:

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63555 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jim Carrey... Nagyon jó. :) Láttátok a Truman Show-t?
Én a Kengyelfutó gyalogkakukkot jobban szerettem, mint a No, megállj csak!-ot.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63549 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
rajzfilmekhez: a legnaobb isten a nu págágyi, vagyis a no megállj csak! én imáéáádtam mikor kicsi voltam :D :D :D
na megugye az Oroszlánkirály a disneyk közt a legeslegeslegyobb rajzfilm :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63546 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jim Carrey...az Ace Ventura nekem is teccett :) ,de-jójó,de ez én vagyok...bocsi,és ez csak az én véleményem! :? -de a Maszk-ot jujj,de nem bírtam!!! :?

Meg mint vígjáték,imádom ezt a Jöttünk,láttunk,visszamennénk-et! Jean Reno tök jó fey!!!
de :arrow: A Reszkess,Amerikát nem láttam :(

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63543 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Macskafogó nagyon ott van :)

Julius Cézár, aki a műlábában csempészte a heroint :mrgreen:

Tudjátok, még mit imádtam? A Maszkot :D Az valami zseniális :)
Jim Carrey rulez, Jack Black ide v. oda...Jim az Ace Ventura-filmekben is megmutatta, hogy isteni komikus :oops: :mrgreen:

ÁHH, már csak 1 nap Szegedig...
SSSSSMOKIN'! :P

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63537 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
+ Szaffi + Vuk, ha már itt tartunk. :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63535 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
rajzfilm? akkor Macskafogó és Lúdas Matyi, csakis:-) nálam kilométerekkel előzik meg a Disney-féléket:-)

de azért a Herkulest, az Oroszlánkirályt, az Egy bogár életét is szívesen nézem


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63533 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Shrek + Szépség és a Szörnyeteg: énisénisénis! :D A Shreket elég későn láttam, idén tavasszal, de azóta a 2. helyezett a Gy.U. után. (Megelőzi a Star Trek VIII-at is!) Már vagy tízszer megnéztem CD-n is. :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63507 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Hídember sztem elég borzalmas, meg nem nézem még 1x! Eperjes meg úgy néz ki mint egy b***.Nem sértésként, hanem nekem mindíg ez jut róla eszembe! :oops:
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63457 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fru! Az Aerosmith volt akkortájt a másik nagy kedvencen a G'N'R mellett! :wink:

Jajjajjaj! A Shrek! Majdnem hatalmas bűnbe estem, hiszen kishíján kifelejtettem! :oops: A Shrek a másik nagy kedvenc a Szépség és a szörnyeteg mellett! :D Ketten kézenfogva járnak nálam az élen! 8) Nem tudnám őket rangsorolni, mert nagyon mások, de mindkettő csúcs a maga nemében!

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63450 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is Disney-n nőttem/növök fel! A kedvencem a Kis hableány, az Oroszlánkirály, a Shrek, a Szépség és a szörnyeteg, meg az összes.... :) Imádom a rajzfilmeket! :wink: :) Nekem a Cartoonon az örök kedvenc a Tom & Jerry, Tapsi Hapsi, és a Boci és Pipi.
A skizofréniáról jut eszembe: Láttátok az Egy csodálatos elmét? Az is egy jó film! Meg az Amerikei pite 1,2 is!!!!!!! :lol: A Guns 'n rosest sajna még nem ismerem. :( Az Aerosmitht szeretitek??
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63433 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: ha rock, akkor Guns 'n Roses.

Two stupid dogs, Cow and Chicken +a Dexter's LaboratoryA Disney-filmek közül szerintem máig a legszebb A szépség és a szörnyeteg, és a Mulan, a 2.helyen.

A Hídembert, és mint józan filmkritikus, megállapítottam, hogy bármennyire sem hagyja hidegen az embert, NEM fogom többször megnézni, mert Eperjes egyszerűen irritál :twisted:


Éljenek a 'Gázrózsák'! Egyszerűen imádtam őket éveken keresztül! :D De még ma is szívesen meghallgatok tőlük időnként 1-2 számot. Most már nem elsősorban a zene miatt -persze még mindig van néhány kedvencem :wink: - hanem azért mert olyan jó kis emlékeket ébresztenek bennem!

Ahogy látom egyezik a rajzfilmes izlésünk! :D Disney stílusban nálam is a Szépség és a szörnyeteg az örök favorit!

Hm... Hídember? Nekem tetszett, kishazánk kitett magáért. Eperjesről bár sok rosszat hallottam, nekem még nem ártott, úgyhogy nem bántom. Viszunt UTÁLOM a hangját! :x

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63398 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Akkor ez most mellément, bocsánat. Brisa, azért világosíts meg, mert ez nekem nem tiszta: a skizofrénia tünetei nem Gollamon jelentkeznek? Magával vitatkozik, többesszámban beszél magáról, és néha látszik rajta a tudathasadás.
Amit idézetnek szántam, az végülis nem az üldözési mánia tünete?


Ulmo: Ne keverjük össze a skizofréniát a tudathasadással. Az két külön dolog! A skizofrének azok, akik olyanokat mondanak, hogy pl. "azok az emberek/ufók/szellemek stb. ellopják a gondolataimat" vagy "meghallják a gondolataimat, ezért nem szabad arra/erre gondolnom", esetleg "valaki besugározza a gondolatait a fejembe, és én kénytelen vagyok mindig azokat kimondani, pedig nem akarom". Ezeknek a betegeknek a percepciójuk (észlelésük) is gyakran torzult: másképp látják a világot, mint mi (pl. a házakat íves formájúnak). Őknem magukkal, hanem egy általuk hitt valakivel veszekednek.
A tudathasadásról nem igazán olvastam sokat. Azt tudom, hogy elhárító mechanizmusként a gyerek vagy fenőtt leválasztja a tudatáról a traumatikus emlékképeket és érzéseket, és létrehoz számukra egy másik 'tudatot'. A kettő nem tud egymásról! (Gollamnál ugye tudnak!)

Estel: A hisztéria nagy "mester" Freud. Ha érdekel, ajánlom neked a Patkány embert ill. a Farkasember c. könyveket. (Mondjuk, minden olyan műben, amiben szerepel Freud, olvashatsz a hisztériáról. :roll: )

A dolgozatot megszültem (hajnali fél 3-kor) és leadtam. Remélem egészséges 5 lesz. :D

Azért köszönöm mindenkinek a segítségét!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63356 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: kár. :(

Rayan: Az Elsüllyedt világot én is imádtam! :wink:

Eperjes meg egy felfuvalkodott tudkó, nem is való Széchenyinek. :evil:

Egyébként a Disneyket is, bár nekem az abszolút szívem csücske az Oroszlánkirály.

LIONKING RULEZ!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63350 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cicafül írta:

"A névvel kapcsolatban, pedig szerintem nem hiszem, hogy Zsóffijaként nem tartoztál közénk. Akkor ezek után megkérdem; én, mint Cicafül idepasszolok?"

:roll: most meg én írtam baromságot? :oops: :cry:
nemnemnem!
illetve,dehogynem,Cicafül,meg mindenki,jujj,hát most az így kissé ciki,de én akkor is ilyen alapon vedlettem át! :oops: lehet,hogy semmi értelme nem volt,de most izé... :oops: ezvan! :oops: (jobb befejezés nem jutott eszembe!)
jajj :cry: :cry: :cry:

Rayan:A Mulant én is naaagyon szeretem! :D
:roll:

Film:én még mindig a Monte Cristo-nál tartok! :)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63347 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rockzene for!ever :)

Még mindig Santana az Isten (a koncertje is fantasztikus volt) és ha rock, akkor Guns 'n Roses.
Viszont nem zenén nőttem föl, hanem rajzfilmeken, a Disney-klasszikusoktól kezdve a francia Az Életen és az Elsüllyedt világokon keresztül a Cartoon összes rajzfilmjéig. (Ezek közül a Two stupid dogs és a The Real Adventures of Johnny Quest viszi a pálmát->utóbbi eszméletlenül király, nem tudom, hányan emlékeztek még rá, de valami hihetetlenül jó epizódok voltak benne. A Cow and Chicken +a Dexter's Laboratory szintén megakirályak 8))
A Disney-filmek közül szerintem máig a legszebb A szépség és a szörnyeteg, és a Mulan, a 2.helyen.

Más: ma láttam -még négy osztály kíséretében- A Hídembert, és mint józan filmkritikus, megállapítottam, hogy bármennyire sem hagyja hidegen az embert, NEM fogom többször megnézni, mert Eperjes egyszerűen irritál :twisted:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63334 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Naná,nincs is ennél jobb :wink: !

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63312 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fru!
De jó hogy felhoztad Dvorak-ot! Az új világ szimfónia balzsam fáradt agytekervényeimre. :wink: :D :D
Olyan sok régi elfeledett kedvencemet soroltátok fel! Nagyon jó így visszaemlékezni: hopp ezt is mennyire szerettem... Hú az volt sokáig a kedvencem...
Imádok veletek fórumozni. :D

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63311 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
...az imám is, érte... ;) ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63309 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mostmár elment.. :( :cry: :cry: :(

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63301 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Estel: Már én is kezdek kétségbeesni... (ja, és ne mondja el neki senki, hogy ezeket tudjátok!!)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63298 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megpróbálok szólni Eru Ilúvatarnak az érdekében... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63297 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez most nem a mostani témához tartozik, de fontos!
Egy nő, a gyaloglo-cseten, "CILA" névvel, eléggé rossz állapotban van..
Azt írta, hogy: mindenki erőszakosnak találja, semmi sem sikerül, tavaly megműtötték, a gyerekéből nem lesz semmi, a férje megcsalta, állása bizonytalan.., sehol semmi örömöt nem kap, mindenki baleknak nézi(még az ott lévő társaság is(én is)), mindenki elhagyja, kihasznáták... és én nem bírom megvigasztalni!!! Valaki segítsen!!!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63292 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A skizofréniáról már egyszer volt szó, azt hiszem Gollammal kapcsolatban, talán az ő topicjában...

Nekem meg eszembe jutott egy másik h betűs szó is... :"Hisztéria"
Ha jól emlékszem, legalábbis az alapján, amit Várkonyi Nándor Az elveszett paradicsom című könyvében írt róla, az egy tipikus példa a pszichoszomatikus reakciókra... pl. leír egy esetet, ahol egy asszony miután először látott rozmárt, "rácsodált", és tízcentis szemfogai nőttek, említ egy olyan álterhességet, ahol még a magzat koponyája, illetve szívhangjai is megkülönböztethetőnek tűntek az orvosok számára, aztán kiderült, hogy a serdülő lány (akinek fogalma sem volt egy igazi terhesség lefolyásáról) méhe üres, ennek ellenére kilenc hónapon át pont a megfelelő ütemben növekedett... érdekes... végül pedig egy ember, aki megszúrta az ujját egy töltőtollal, és könyörgött az orvosnak, hogy amputálja a kezét, hogy megmeneküljön a vérmérgezéstől, pedig az orvos megnyugtatta, hogy nincs oka ettől félni, jól el van látva a seb... ám az ember annyira nem hitte el, hogy másnap hajnalra meghalt... az orvos egyszerűen úgy találta a boncolás után, hogy "semmi halálok"...
( :oops: És ez csak most jutott eszembe... már biztos későn... )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63276 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor ez most mellément, bocsánat. Brisa, azért világosíts meg, mert ez nekem nem tiszta: a skizofrénia tünetei nem Gollamon jelentkeznek? Magával vitatkozik, többesszámban beszél magáról, és néha látszik rajta a tudathasadás.
Amit idézetnek szántam, az végülis nem az üldözési mánia tünete?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63261 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo: Ez elég furcsa lenne... Majd szólok, ha a skizofréniáról kell írnom, jó? :D :lol: :D :lol:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63260 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: ezekhez mit szólsz?
"Nagyon furcsán érzem magam. Pedig jó lenne, ha megszabadulnék ettől a nyomástól. Az utóbbi időben egyre inkább rám telepedett ez a gyűrű. Néha úgy érzem, olyan, mint egy szem, ami folyton engem néz. "

"Azt mondta, a gyűrű egyre inkább rátelepszik, és ő folyton aggódik miatta, de nem sejtette, hogy maga a gyűrű a hibás.[...]De azért valami nyugtalanító érzése támadt. Mintha elvékonyodott volna: így mondta. Ez is annak a jele, hogy a gyűrű kezdte éreztetni az erejét"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.722 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére