BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 9 hónapja #65483 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: én már kivágtam abból a Metróból a cikket. Meg a Népszavából is. Nagyjából ugyanaz van mindkettőben, kicsi eltérésekkel.

Elanor: Schumachernél nem nagyon számított, hogy fiatal, vagy már benőtt a feje lágya. Ahogy én láttam, neki csak az volt fontos, hogy mindenkit megverjen (néha szó szerint: 1998, belga futam). Azt viszont elismerem, hogy nagyon nagy tehetség, és 4 év alatt bajnokcsapatot csinált a Ferrariból. Csak ne lenne annyira bunkó!
Az sajnos néha előfordul, hogy egy csapat dominál egész évben, vagy több éven át. Régen volt ez a Ferrarival, majd a Lotussal évekig, később a McLaren (84-91), a Williams (93-97), most megint a Ferrari. Az FIA mindig változtat a szabályokon, és mindig más csapat kerül előnybe. Ha az F-1 ugyanúgy menne, mint Amerikában a CART sorozat - egy-két karosszéria, négy-öt motor, és inkáb a pilóták képessége dönt -, izgalmasabbak lennének a versenyek. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65471 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: én végigmentem azért a Metróért egész Fehérvárt, erre kiderült, hogy nálunk ún. észak-nyugat magyarországi verzió van.. :evil: :roll: Ami nemcsak kevesebb, de más cikkeket is hoz, mint a pesti... na bumm. :?
Egyébként télleg voltunk a Népszabadságban is?

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65454 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Képzeljétek, ma sikerült beszereznem a jún. 17-ei Metrot, és a cikket az MTT-ről :!: Úgy örülök, hogy nekem is megvan. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65414 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eh...most látom, mennyit írtam... 8O bocsi, ha kicsit sokra sikeredett, de most úgy örülök, hogy ennyi Forma 1 rajongó van itt!!! :D

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65412 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jövök én is bírót verni!!! ;)

Forma 1:

Én is tudom, hogy miket csinált Schumacher pl a Benettonos korszakában, és ezekre az az igazság, hogy nincs mentség, talán csak annyit lehet mondani, hogy fiatal volt, hamar az ölébe hullott a siker, ez megszédítette, és azt hitte, hogy mindent megtehet, de mostanra talán egy picit józanabbá vált, és nem csinálna ilyeneket (de persze ez sem mentség.)

Ami pedig most megy a Forma 1ben....hááát...nem is tudom...sztem nem vet vmi jó fényt rá, hogy pl. az előző futam második fele teljes egészében arról szólt, azért kellett izgulni, hogy vajon megismétlődik-e az Osztrák Nagydíjon látott eset...eléggé abszurd, hogy arról szól a Forma 1, hogy Barrichello vajon elengedi-e Schumachert...
Csak abban reménykedem, hogy az F1 is állandóan változik, és lehet, hogy a követkeuő szezon jobb lesz. Hisz nem is olyan rég, még ez a Ferrari csapat, amelyik most sorra nyeri a versenyeket egész válságos helyzetben volt, és tényleg bármikor, bármi megtörténhet.

Ezzel a mostani dologgal, ami a legutóbbi futamon történt kétes érzelmeim vannak....örülök, hogy Barrichello nyert, hogy végre megérdemelten hagyták nyerni, annak ellenére, hogy Ross Brawn kijelentette: újra megtennék (mármint, hogy újra szólnának Barrichellonak, hogy engedje el Schumachert...), másrészről viszont ez is csapatdöntés volt...igaz, hogy Schumacher azt mondta a sajtótájékoztatón, hogy mindent megtett a siker érdekében, de ha akarták volna a ''nagyfőnökök'' (RB, JT, LdM), akkor újra megtehették volna...csak arra lettem volna kíváncsi, hogy azután a hangulat után, ami fogadta őket, a két pilóta mit tett volna...na de hagyjuk ezt a mi lett volna ha-t...

Senna... na igen... amikor láthattam őt versenyezni nem érdekelt még a Forma 1, és így csak utólag ismerhettem meg stílusát, személyiségét, és az egész kultuszát, ha szabad így mondanom... de még így is nagyon szeretem őt. Visszahúzódó, allűr-mentes személyiség volt, mégis annál érdekesebb, és egy ilyen személyiség néha hiányzik a Forma 1ből, amellett nagyon jó pilóta, talán a legjobb...
Olvastam egy könyvet, amit a barátnője írt (Adriana Galisteu), amiben leírja a megismerkedésüket, az együtt töltött szép hónapokat, és végül azt a szörnyű május elsejét...nagyon megrendítő, szép könyv...
Néha elgondolkozom ennek kapcsán, mi lenne, ha egyik kedvenc (vagy nem is feltétlenül kedvenc) pilótámmal ez történne...de nem tudok belegonondolni, és nem is akarok, elég volt nekem pl. idén Szato, vagy tavaly Burti balesete, amikor hosszú-hosszú percekig nem lehetett tudni semmit róluk...szörnyű volt...de aztán hál' Istennek nem lett semmi bajuk...azért manapság már tényleg nagyon nagy biztonság veszi körül a pilótákat! Csak a pályabíróknak kéne még nagyobb biztonságot biztosítani.

Häkkinen...annyira sajnáltam, hogy visszavonult, ő volt a kedvencem Schumacher mellett (lehet, hogy ez így furcsán hangzik, de így van :) ).
Annyira jó lenne, ha visszajönne, de biztos vagyok benne, hogy nem fog, főleg egy ilyen halódó McLaren csapathoz (bár, Räikkönen harmadik helye.... :) ).
Tényleg oylan jó volt látni őt Monacoban, Hugop annyira imádnivaló! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65391 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:roll: foci............ :roll:

Na,csak annyi,hogy én ma,vagy holnap írok belátható időn belül, aztán eltávozom...nyarazni. :cry: (szipp,hiányozni fogtok...)
Tehát :arrow: jónyaralást,szurkolást,
:arrow:
www.meglep.hu/index.html?.action ... cardId=306
meg mindent mindenkinek! :P

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65374 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most hallottam hogy a koreaiak állitólag amikor elmentek a meccs után ünnepelni akkor alaposan kikritizálták a spanyolokat :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65365 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telumehtar: nagyon jó, csak így tovább :)
Este folyt. köv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65364 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo: megintcsak: :lol: :lol: :lol:

egyébként azokat nem a Japánok gyártják? mer velük nincs akkora bajom....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65363 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kitöröljük az étrendünkből a koreai kajákat.....nem megyünk soha oda.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65362 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo:

Nagylevegő

Höööö...

1
2
3
4
5
6
7
(megfulladok)
8
9
10

Huuuuuhhh.....

Mostmár jobban vagyok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65361 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fereste: nem veszünk több Daewoo autót és Samsung tévét :) . És felvásároljuk az összes kajának szánt kutyát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65358 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
na yo, télleg le lehet picit állni...

Ulmo : :lol: :lol: :lol:

egyébként még a koreaik mondták, hogy a Figo le akarta őket fizetni.. perszepersze, csakis.... ! ha holnap is ők nyernek én nemtom mit teszek ..... :twisted: :twisted: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #65357 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telumehtar: próbálj egy kicsit megnyugodni (mély levegő, tízig számolunk, kiengedjük :) ) A korábbi meccseken már nem lehet változtatni. Ez a VB úgy fog bekerülni a könyvekbe, mint a bírói bohóckodás és a meg nem adott gólok világbajnoksága. Ezt le kell nyelni (valahogy), a gyomorfekélyt ne kockáztassuk. Széllel (és bíróval)szemben még focizni sem lehet
És még egy VB, amin a magyar csapat nincs ott. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65356 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo:én tudod mit adnék nekik?

1 nagy pofont (nem is 1-et :twisted: )
hasbarugást, kínzást stb...
Mért kell biroknak létezni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65355 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most félretéve az agresszivitást: az index.hu egyik "szakkommentátora" az egyik meccsen arról írt, hogy látták a FIFA-vezetőket pénzeszsákokkal Észak-Korea felé menekülni. Ezt akkor még poénnak vettem. Azóta kezdem elhinni.
Ezeknek a bíróknak/partjelzőknek én már nem is szemüveget adnék, hanem fehér botot. Jobban is állna a kezükben, mint a síp meg a zászló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65354 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hupsz....izé....Fereste.... :oops:

Fuuj Korea...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65353 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Freste: :lol:
Verjük meg a bírokat,verjük meg a birokat!!!!!

Verjük meg a KOREAIKAT!!!!! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65352 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
énis beszállnék.. de én nem csak a bírót ütném széjjel, hanem az egész koreai válogatotatt, különösen a -hogy Faragó szavával éljek- a koreai lányok kedvencét :evil: meg azt a bírót is, aki 11est adott az angoloknak.. meg aki a korea-portugál, korea-olasz meccsen bíráskodott... lenne egykét szavam (ütésem..) egynéhány bíróhoz..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65350 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia: :lol: Megöljük.....simán...

Hivni kell még a spanyolokat és akkor már a biróbol nem marad semmi :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65348 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telumehtar írta: Segit valaki nekem?


*Eia, mint önkéntes jelentkező* ÉNNN!!!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65347 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Freste:Igen, milyen jó volt azokat az összecsapásokat nézni.... :D

Ulmo:Mind a 2-t!!!!!Komolyan mondom....megölöm.....

Segit valaki nekem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65346 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fereste: igazad van, ez nagyon hiányzik. És nem vagy "hüe". Én a hockenheimi Rubens-győzelemmel voltam hasonlóképpen.

Telumehtar: adjak neked egy baseball-ütőt? Vagy inkább egy kardot? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65345 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nekem naon hiányoznak a régi Hakki_Schu összecsapások, ahol hol az egyik, hol a másik győzött (mondjuk abban a pillben uff, nyilván kissé mérges voltam Mikára, de akkoris: élvezet volt nézni!) mostmár nem igazán látni ellenfelét a Ferrarinak, szal kissé unalmas kezd lenni a dolog... :? énis sokkal yobban örülnék neki, ha kedvenceim egy izgalmas csatából kerülnének ki győztesen, és nem elhúznának a francba a futam elején, aztán ott elöl köröznének... nade ez van :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65340 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még 1X foci:

OOOOOlyan szemét az a biró aki a spanyol korea meccsen volt!!!

Megverem megverem mergverem....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65336 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Forma-1:Ajjaj itt nincs sok Schumi rajongó....
Nos én szeretem Schumit de azokat a csúúúúnyaaa dolgait én is nagyon elitélem....
Talán még Montoya meg a kis Schumi az akiket szeretek igazán...
Viszont!Fuuuujjjjj Mc Laren :evil: :P

Foci VB:
Az elmúl napok eseményei:

Senegal:Nagyon sajnálom őket mert most először jutottak be a VB-re (!) és ilyen sokáig eljutni szép teljesítmény....

Spanyol:Még mindig tart a traumám miattuk :( :cry:

kórea: FUJJJJ!!!! ********* kóreaiak....

Törökök....HAJRÁÁÁÁÁ!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65330 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Forma 1: Mondhatnám, hogy imádom, de amióta nincs Mika nem igazán tud feldobni. :( Mindenesetre nagyon örülök a kis Kiminek. Nagyon helyes fickó, és iszonyú jól vezet. A Ringen tavaly volt szerencsém közelről látni egyik manőverét. Nem volt semmi! 8O Nagyon örültem, hogy végre megint dobogón állhatott. :D

Schumachert nagyon nem szeretem. Bár voltak olyan időszakok, amikor már kezdtem megkedvelni :oops: , de mindig csinált valamit, amiért sikerült újra megutáltatnia magát. Persze sokszor a Ferrari a hunyó, mint ahogy annak idején Briattore bácsi volt az.

Rubinhot nagyon szeretem, de nem tudtam őszintén örülni a győzelmének. Hiszen olyan nevetséges, ami ma a Forma 1-ben van. Montoyában bíztam nagyon, hogy felkavarja egy kicsit az állóvizet, de sajna nagyon peches fickó. :?

Hakkinen tényleg nagyon megérdemli a tiszteletet. Ahonnan ő visszajött, azt csak nagyon kevesen tudják megcsinálni. Úgy hiányzik :cry: Jó volt látni Monacóban a pici Hugóval. :)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65255 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos, én nem láttam magukat azokat a régi futamokat, de hallottam arról, hogy miket művelt a Schu... hallottak alapján ezt én is elítélem, és nem mondom, hogy tökéletes... de azért nem hiába 4szeres VB, bár ebben rengeteg tényező segítette...

a mostani versenyről: az utolsó körökben szabályosan kiugrott a szívem a helyéről, hogy nehogy megtörténjen ugyanaz, ami az osztrák nagydíjon megtörtént, és ami miatt egy hétig (vagy több idei) padlón voltam... egyszerűen megalázták a Ferrarit azzal a hüe döntéssel, amit akkor hoztak... nyilván most ki akarták húzni magukat ebből a kellemetlen helyzetből, de nem éreztem biztosnak, hogy nem teszik meg újra, akárhogyan is nyilatkozta Michael, hogyha újra fennállna a helyzet nem tenné meg.. bizonyára ez is taktika volt, hogy végülis nem előzte meg Barrot, de nekem akkor is Bmi yol esett, és 3 egész könnycsepp végiggördült arcomon a boldogságtól.. (tom, hüe vaok, de ez van.. )

Barroról: egyszóval: csodálom. fel nem tudom fogni hogy lehet ember ennyire szerény, és ennyire türelmes. teljesen egyértelmű, hogy a Ferrarinál így csak a másodhegedűs szerepét kapja, nem álmodhat arról, hogy amíg MIchael a csapatnál van, ő kerüljön előnyösebb pozícióba, hisz mindenben Schunak adják a yobbat. szóval naon tisztelem benne, hogy ezt a nyomást képes elviselni, bár mikor leszerződött a Ferrarihoz, pontosan tudta mi vár rá. (Eddie nem bírta ezt a nyomást, és most látjuk mennyit szenved a Jaguarnál. valsz ezt ő el szeretné kerülni.. )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65254 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez jó, gályarab.. :lol: :P

Ilyen szempontból viszont még Haikkinen az, aki megérdemli a tiszteletet. Az se volt kis teljesítmény és akaraterő, ahogy a kómából visszatérve folytatta és világbajnok lett - és nem egyszer!

Barrichellonak nem lehetett könnyű. Szombaton még Senna látogatta meg a kórházban és bíztatta, majd a következő nap...
Nekem még mindig az a véleményem, hogy azt a hétvégét - a pénteki nap után (Ratzenberger halála +) - nem lett volna szabad folytatni. Nem lett volna szabad történni, hogy mindezek megtörténjenek! A versenyt meg végképp meg kellett volna szakítani a baleset után... :?

De legalább a McLarennél nem volt egyes ill. kettes számú pilóta. :!: Győzön a jobbik, jelszóval mentek!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65251 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Barichello tényleg nagyon szimpatikus. És borzasztóan tisztelem, mert a 94-es imolai verseny előtt majdnem ő is ott maradt. Ha csak fél méterrel megy arrébb az autója, nekivágódik egy oszlopnak. De később folytatta a versenyzést, jó csapathoz került, és jól is vezet!

Most sajnos ott tart az egész F-1, mint 1989-ben. 16 futamból 15-öt egy csapat nyert. A McLaren! (régi szép idők...) Kellene tenni valamit ellene. Nem jó, ha csak egy csapatról szól a VB.

Már várom mi lesz a 26-i tárgyalás eredménye! Én akár gályarabnak is eladnám a Ferrari-vezérkart :x Egyszerűen hülyének néztek több millió embert.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.623 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére