BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 9 hónapja #65094 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Foci: Én Koreának drukkoltam/lok, de nem hangoztatom, mert ellenem fordul a közhangulat... *elbújik* Nem tom, bírói favorizálás ide vagy oda, szerintem jól játszanak, és keményen dolgoznak. Azért iszonyatos nyomás lehet rajtuk... És sztem legyen már egy ázsiai csapat a négy között, ha már szegény japcsikat kipottyantották. Na jó, ez csak az én Ázsia-mániám, bocsiii... :roll:
Egyébként a Deutschokkal lehet hogy beszívják. :? :evil: Nemxeretem azt a Kahnt... :evil:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65092 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia: Úgy írtam, hogy "mindján gondoltam", és nagyon szívesen. :D :D :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65090 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
off:(sose tudok olyat írni, ami a jelenlegi tmához tartozik? :D )
Ezt szvsz csak a címzett érti!!!
Brisa(most nincs kedvem privit írni...): Írtad:'mindjárt gondoltam' (valszeg így írtad, már nem emléxem.. :evil: :oops: :roll: ) a válaszom: kössz szépen.... :wink: :evil: :twisted: :P

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65078 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én a Margitszigeten jártam, igaz nem este és éjjel, hanem péntek délután. A barátnőmmel elevenítettük fel a régi szép időket (a Szigeten eszméletlenül jókat szoktunk mindig beszélgetni). :D

[size=9:9r9i4tva](Fio: Én a szüleiddel értek egyet a Nemzetivel kapcsolatban. :roll: )[/size]

Foci terén azt javaslom, drukkoljatok Koreának. Hát nem látjátok, hogy az istenük milyen sok segítséget küldött nekik? (Bíró-próféták. :lol: ) És az isteni akarattal nem érdemes szembeszállni... :lol: :D :lol: :lol: :lol:

(Azért hajrá Németország!)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65060 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A focival kapcsolatban teljesen egyetértek Veletek...

Annyira látszik, hogy tovább akarják juttatni azt az egy benn maradt szervező országot, hogy az már undorító. Jó, hogy eddig a koreaiak két gólt kaptak, de ha figyelembe vesszük, hogy az olaszoktól elvettek egyet, a spanyoloktól pedig kettőt, az már közel nem két kapott gól lenne...najó, hagyjuk már kidühöngtem magam...

Azért vhogynem vagyok oda a koreaiakért...zsinórban három kedvenc csapatomat jutattaták kieséshez (portugálok, olaszok, spanyolok).
De legközelebb a németekkel játszanak, és ott van Kahn!! Na, vele aztán nem lesz egy könnyű dolguk az biztos!!! :twisted: :twisted: :twisted:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65047 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekm is el kell már mennem oda. Csak az a gond hogy az egész családom szerint egy nagy bovli az égész színház.Nincs érzékük hozzá. Majd elmegyek ha kell egyedül ha nem akkor majd valakivel. :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #65044 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fereste: szívemből beszélsz, ez a spanyol-koreai meccs is akkora bunda volt...

De, hogy valami jó dolog is legyen ma, van egy kis meglepim :P

www.wallpapershq.com/cat/tv/les_ ... is_001.jpg

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65038 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OFF: Elegem van ebből az egész mocskos foci vbből, ami már másról sem szól, csak a bírók tökéletes döntéseiről! 2 gólt is rúgtak a spanyolok, és mily érdekes, mindig a hazai korea javára döntött az a nagyérdemű bíró... most naon elegem van ezekből a koreaiakból, mert ott volt a portugál és az olasz meccs is, amin szintén gyengébbek voltak, de a bíró okosságának köszönhetően ők jutottak tovább... tőlem aztán népszerűsítse a FIFA a focit Ázsiában is , de ne így!... mostmár csak a németek vannak bent európai csapatként, senki más... de már nekik drukkolni se merek, mert akkor kiesnek, mert ők a koreaiakkal fognak játszani... :? teljes csalódás ez a vb, tele igazságtalansággal... :? mindenki kiesett, akit igazán szerettem... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65030 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek!
Olyan éjszakám volt....huhu.. :P Majdnem vetekedett a szegedivel! Már csak Ti hiányoztatok! :lol: Üdv drága Yavanna! Ha jól emlékszem a Te éjszakád is jól sikerült! :lol:
De jó lesz megint találkozni Veletek (mozi)!

[size=9:28hl3gsn]bocsi, de ez most kellett..[/size]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65026 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na hazaértem! Szuper volt kimozdulni! :D Kinek hogy telt a Szent Iván éjszakája? Cicának spec. tudom, hogy jól, mert sikerült összetalálkoznunk! :wink:

Dark! Ugye?! Én mondtam hogy nagyon jó a Nemzeti és az a hajó! Egyébként akkor valszeg' szemben 'partyztunk', mert mi pont a Nemzetivel szemben a budai oldalon műveltük ugyanezt, majdnem egész éjjel! Legközelebb majd integetek! 8) :D

(Egyébként ez már beteges! Az ember hajnalban hazaér, tiszta hulla és erre mit tesz, bekapcsolja a gépet és pötyögni kezd.... No comment! :roll: :wink: )

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65025 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma éjjel megnéztem a Gyűrűk Urát egy igen kedves lánybarátommal a MOM-ban, aztán elmentünk kocsival az új Nemzetihez, mezitláb pancsikoltunk és futkároztunk a füvön...majd lefeküdtünk a hajóora, és néztük a csillagokat...

Két dolog jutott akkor az eszembe...

1.Milyen iszonyúan jó az új Nemzeti

2.Milyen jó hogy rátok találtam, és hogy egyszer ide nekünk el kell jönni. Hajnalban, sokan, gitárral, nyáron :-)



ja igen, és még valami. Jó fiatalnak lenni :)

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65012 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicafül írta: Mért a Brazilok nyertek??? :evil: Franc, franc, franc! Remélem a koreaiak nem fognak nyerni! (de dög vagyok - de ez van!) Hajrá spanyolok!!!


Cicafül: szívembe zártalak! Valami hasonlót éreztem én is a meccs után. Korea nem lehet ellenfél a spanyoloknak. Espa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65004 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! :D
Végre-végre-végre! A szüleim 10 perce leléptek itthonról a hétvégére, úgyhogy végre kimozdulhatok a négy fal közül! Szeged óta itthon csücsülök, folyton csak a tanulás... :(
Ma este nem szólhat be senki!!! Végre ismét érezhetem a kora-nyári szellőt az illatokat.... Mindenkinek kell egy kis kikapcsolódás! :wink:
Olllyan boldoggá tesz ez a gondolat!
Már el is pályáztam! Üdv!

(Bocs a kirohanásért, de meg akartam osztani ezt az élményt!)

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64985 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HAJRÁ BRAZILOK!!!!!! HAJRÁ BRAZILOK!!!!! :D :D :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64980 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lányok, fiúk!

Én végre ma túléltem az évzárót (az igazgató a melegre hivatkozva csak 10 percet beszélt, és a jutalomkönyveket is az osztályokban osztották ki), ezért én folyton rátok fogok gondolni. Semmi dolgom (csak írnom kéne...), úgyhogy egész jövőhéten nektek járom majd az ungabungákat ezerrel :D

Sok sikert mindenkinek a vizsgákhoz és felvételikhez, meg minden egyéb ilyen szörnyűséghez.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64959 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fin: a Kis Hercegért cserébe rám számíthaszt! :wink: :D Holnap nekiugrom! És a hétvégén kiagyalok valamit jópofit!

Mért a Brazilok nyertek??? :evil: Franc, franc, franc! Remélem a koreaiak nem fognak nyerni! (de dög vagyok - de ez van!) Hajrá spanyolok!!!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64955 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A foci kezd nagyon nem érdekelni. Minden kedvenc csapatom kiesik! :cry: Már nem is merek a spanyoloknak drukkolni!

Más. A segítségeteket szeretném kérni. Egyik órára kell a tanárnak egy logó. Az óra címe a megküzdés pszichológiája. És ehhez kapcsolódóan kéne valami kép, fénykép, grafika akármi. Amit a tanár mutatott az egy gólyát és egy békát ábrázolt. A béka a gólya szájában volt, és a kilógó lábaival folytogatta. Szenzációs jó rajz! :D Nekem is vmi ilyesmi kellene, illetve bármi olyan, ami kifejezi a megküzdést. Ha bárkinek van valami jó képe küldje el nekem légyszi. Nagyon kéne, mert csak ennek fejében ad jegyet. Előre is kössz!

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64936 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
(Hajrá Németország, minden reményem bennetek!!! Az amcsik meg visszamehetnek baseballozni meg rögbizni meg mittomén mit csinálni...
És Anglia kiesett!! hehehe :evil: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64930 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ari: 8) Átérzem a fílinget 8)

Én hülye, most tudtam meg, hogy Anglia 2:1-re elhasalt :(

(Viszont az imént lőtt gólt Németország Amerikának.[size=9:1lygs25q]Az amcsikban kb. annyi a játéktudás, mint Frodóban az öntudat :) [/size])

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64926 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
35,5 Celsius fok. A számítógépek még jobban melegítenek. Ha sokáig ülök itt bizti hogy lebarnulok. Pedig a sötítőfüggönyök be vannak húzva. Hallgatom a Moulin Rouge zenéjét fülhallgatón és Brisával csetelek. Jó a kedvem. Egyszer csak ismerős hang üti meg a fülem. A mellettem lévő gépen a Gyűrűk Urát nézik éppen, és ordít a szöveg. Még jobb kedvem lesz. A film lefut és én még mindig itt ülök. Berakjuk a M Rouget a lejátszóba, és együtt énekli három srác (mindegyikünk egy szál rövidgatyában, mert ami sok az sok). Aztán Linkin Park. Egy kis fejbólogatás jeeeeeeeee! Aztán megint együtt sírunk Robbie: Williams She is the one című számára.
Hát ilyen az amikor én beülök fórumozni veletek.
:D :D :D :D :D :D :D :D 8) 8) 8) 8) 8) 8)

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64925 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos,ha már itt tartunk én sem maradnék ki a jóból!
Szóval mindenkinek jó vizsgázást,utána pedig még kellemesebb nyarat kívánok :D .

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64924 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Srácok, istenek vagytok, komolyan :_)))
*Rayan hasát fogja a röhögéstől*

*sóhaj*
Minden vizsgázónak szurk-szurk!

Más: most gyüttem casa 4 nap Nógrád után, és el nem hiszitek, micsoda érzés frissen, tisztán...Yeeee!
Boroztunk, zuhanyparti volt, minden este danolásztunk, eláztattuk a gravitációs WC-t, ennek ellenére nomád élet rulez 8)

Még másabb: 4 nap kihagyás után évekig fog telni, mire mindent lemaradást behozok, ui. 30 oldalakat kéne átolvasnom...

Csók, Rayan

Ui.: Hajrá Anglia!!
Ui. 2.: Szorri a pongyola szövegért, 4 napja nem ittam kávét. *karikás szemű szmájli*

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64890 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Debornyalmas...nincs itt senki???
:(
De azért jó reggelt,és ha addig valami term.katasztrófa következne be,hát soxerencsét a vizsgázóknak :!:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64887 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Darkman írta: Brisa: milyen túrórudi? Ezt el kell mondanod :roll:


Fogadtunk Svinnel, hogy a cseten ki lesz a legközelebbi belépő. Én rád tippeltem, Svin Frankyre. Erre te meg be sem dugod oda az orrodat. :x Franky viszont igen... Így esett, hogy megfosztottál egy túró ruditól. :cry:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64882 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm nektek a drukkot, Index-átadásnál alig vártam már, hogy sorra kerüljek...gyerekek, életemben nem örültem még ennyire a kettesnek :D
Annának mennek az energia felhőcskék ezerrel, nagy-nagy villámokkal, :wink: ahogy belefér ( csak baleset ne legyen belőle :)
Yavinak és aki még vizsgázik annak kalap szart, jó büdöset :)

Brisa: milyen túrórudi? Ezt el kell mondanod :roll:

Na jók legyetek

Darky

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64868 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Darkman: Én is gratulálok! Bár miattad elestem egy túró ruditól, sőt még nekem kell vennem egyet. :x :roll: :lol:

Anna: Tudod, hogy a hétfőn a tiszteletedre szorgalmasan járni fogom az ungabunga táncát, "Hajrá Anna!" felkiáltásokkal. :wink: :lol:

Cica, Yavanna: A vagonok neketek is időben el lesznek idítva. :D

Franky: A kedvedért kiderítettem Dae hirtelen távozásának okát a csetről. Nos, nyugiban beszélgetett veled, amikor hirtelen egy morcos hang szólt rá (apukája szájából), hogy ideje leszállni a netről. Remélem megnyugodott a kicsi lelkecskéd. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64857 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Anna: én hétfőtől ezerrel szorítok for you!!! :!: :wink:
Yavanna: mivel a szerda nekem is elég gázoska nap lesz (ez a rohadt kémia nem akar összejönni :evil: ) - ezért majd kölcsönösen gondolunk egymásra!
:!: :idea: Ezennel kérnék telepátiában és kémiában jártas emberkéket! Estellel és a matek szigorlattal bejött! :P *Cica a legjobbakat reméli Mindenkinek (és persze magának - fhúj egoista cica :twisted: )*

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64839 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Anna! Megy az ungabunga hétfőn! :D
Darky! Ezexerint jól koncentrálltam! És persze gratula! :D 8)
Minden vizsgázónak: Már csak 1-2 hét! (Kinek hogy...) Ezt már féllábon is kibírjuk! :wink:
Én személy szerint kedden és szerdán venném szívesen, ha Eru kegyelme mellettem állna! Aki esetleg nagyon ráér akkor, az lécci' gondoljon rám, hátha hozzásegít hogy átmenjek! :roll:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 9 hónapja #64780 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha már Darkynak így bejött, nekem is szoríthatnátok hétfőn, felvételizek és nagyon sok múlik rajta.Nagyon fééééééleeeeeek!!! :o

Gratulálok Dark!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64765 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SZABAD VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(azaz:tegnap végre kifújt a ziskola :D )
VAKÁCIJÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :lol:

Darkman!gratula!!!!!!! :D

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.649 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére