BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 10 hónapja #349597 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a Lassi lapzártája ezen a héten vasárnap lesz, már nincs sok idő! kérek minden cikkírót, hogy ezt vegye figyelembe!
még egyszer az e-mailcímek ahová a cikkeket várjuk: dorka @ umann. hu ÉS fraktal28 @ gmail . com
köszönöm

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349591 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Karsa: azt tényleg beowulfnak kell ejteni:)

Történetesen arra akartam kilyukadni, hogy többféle kiejtési mód lévén a "bé()vulf" nem feltétlenül rossz...

"The most common English pronunciation is IPA: /ˈbeɪəwʊlf/, but the "ēo" in Bēowulf was a diphthong, and a more authentic pronunciation would be with two syllables and the stress on the first (IPA: [ˈbeːo̯wʊɫf])."
(az utóbbi szvsz. baromság, hisz a diftongusnak pont az a lényege, hogy nem két szótag... :roll: )

[size=9:2k15f8qb](jah, és még mindig Kar'sa)[/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349590 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Karsa: azt tényleg beowulfnak kell ejteni:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349589 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: (egyébként szörnyű, hogy még az amcsik is ki bírják mondani h "beovulf" (fonetikusan írtam) csak a magyar szinkron lett bévulf. Biztos van ávulf meg cévulf is. )

(esetleg, javaslom, nézz utána a szó etimológiájának... ;) )

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349582 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Erenya) írta: Kedves Nép!

Szeretett Professzorunk által újjáélesztett műnek, a Beowulfnak moziváltozatára hányan jönnének el megnézni? Jelentkezzen, akinek igénye van egy jó hangulatú, közös filmnézésre, s esetleg utána egy teázásra (amihez foglalnánk asztalt is, csak előbb felnérném az igényeket).

Jelentkezéseket várok PRIVIN esetleg IWIWen.


A "Bévulf a legendák lovagja" c izére gondolsz? Erős fenntartásaim vannak...
(egyébként szörnyű, hogy még az amcsik is ki bírják mondani h "beovulf" (fonetikusan írtam) csak a magyar szinkron lett bévulf. Biztos van ávulf meg cévulf is. )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349578 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Artemisz hiányzik egy fontos infó: mikor?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349568 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Nép!

Szeretett Professzorunk által újjáélesztett műnek, a Beowulfnak moziváltozatára hányan jönnének el megnézni? Jelentkezzen, akinek igénye van egy jó hangulatú, közös filmnézésre, s esetleg utána egy teázásra (amihez foglalnánk asztalt is, csak előbb felnérném az igényeket).

Jelentkezéseket várok PRIVIN esetleg IWIWen.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349566 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom. Nem mondtam egy szóval se,hogy Ti lennétek az okai. ;-) Pusztán csak örvendek,hogy újból van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349564 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Azért jó, hogy van újra fórum. Rossz volt a péntek este... :?


Sajnálom, de rajtunk kívülálló okból nem működött a komplett tolkien.hu. Ami ismét felvetni a szolgáltatóváltás kérdését. Ha a T. Vezetőségből ezt olvassa valaki, esetleg beszéljenek róla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349555 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért jó, hogy van újra fórum. Rossz volt a péntek este... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349550 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én mindig megkérdezem mi ami amit a link takar:)

Egyébként nekem se él az msn-s emilcímem, nem használom.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349535 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli: ezt nem tudtam..
Sil: ezt viszont igen és ki is szoktam szedni a pipákat telepítéskor mert sok szoftvernél akarnak behúzni.
általában nem dőlök be semmi ilyesminek de most sikerült, csak azért mert ismerős küldte a linket :P
mindenesetre azért írtam ki mert nagyon sok embertől megkaptam a linket, tehát ők mind megnézték az oldalt..
mellesleg már rég akartam MSN címet váltani pont azért mert a hozzá tartozó e-mail címet nem használtam mégis folyton oda akartak küldözgetni nekem leveleket.. hát most muszáj volt :) egyébként vírus és spyware keresés megvolt, meg rendszervisszaállítási pont létrehozása is és elvileg semmi gáz.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349534 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Orsie: az MSN LIVE Plusz-szal teljesen biztonságosan meg tudod nézni hogy ki törölt téged MSNről a parterlista karbantartó menüpont alatt :wink:

Feltéve, ha odafigyelsz a telepítésekor, a Messenger Plus! ugyanis önmagában is adware-nek számít: ha nem veszed ki a pipát a telepítésekor a megfelelő négyzetből, akkor kapsz mellé mindenféle kis kártevőt is (pl lop.com-ot, ami elég ragaszkodó tud lenni).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349531 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Orsie: az MSN LIVE Plusz-szal teljesen biztonságosan meg tudod nézni hogy ki törölt téged MSNről a parterlista karbantartó menüpont alatt :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349527 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úgy emlékeztem, hogy van egy olyan topic a filmeken belül, hogy díjak de ezt valamiért nem találom. Szóval ide fogom feltenni a kérdésemet...
Megszeretném nézni a 76. Oscar díj átadást, amin a Gyűrűk Ura tarolt. Kérdezném, hogy ez meg van valakinek???
Az interneten is keresgéltem de nem igazán jártam sikerrel. Szóval valaki tudna segíteni :nagyonnagyonszépennéz:

Köszi!!!! :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349519 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #349517 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
új MSN címem van: fraktal28@gmail.com
a régit pls töröljétek pls mert egy egy hülye link amit elküldtek, valószínűleg feltörte a citromailes accountomat - amit mellesleg rég nem is használtam levelezésre mert nem működött és most töröltem is a mail accountot is!

ha esetleg kaptok egy MSN partnertől egy linket erre az oldalra: clicktoforyou.com , akkor NE nyissátok meg és NE jelentkezzetek be az MSN névvel és jelszóval! az oldal állítólag megmutatja ha bejelentkezel, hogy ki törölt ki Téged az MSN partnerei közül. miután én sajnos beléptem, tudtomon kívül más MSN partnereknek is elküldtem a linket. Ulmo szerint ez azt jelenti, hogy az MSN címhez tartozó emailcím használata nem biztonságos többé. ha mégis véletlen a citromailről vagy erről az MSN címről kapnátok valamit tőlem akkor az nem én voltam, épp ezért TÖRÖLJÉTEK az MSN-ből!!
köszi

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349516 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
8 lett. :oops:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349511 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem is tíz lett, de a bézbólt betippeltem, bevallom őszintén.
Megyek ebédelni.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349494 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én kíváncsi voltam :lol:
Egyébként nekem 10 lett. A baseballt én se tudtam.

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349493 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: :lol: :lol: :lol: mindig kimaradt valami, összesen 9 volt

Hehehe... :D

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349491 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:lol: :lol: :lol: mindig kimaradt valami, összesen 9 volt

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349489 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kemény harc lehetett... :D 7 szerkesztés árán, de hősiesen megoldottad... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349487 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
no, megküzdöttem vele, kifehérítettem, csak az látja, aki kíváncsi rá :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349484 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta:

Kar'sa írta:

Remzymama/Tünde írta: hmmm... most esik le :idea: nem is a Mózes miatt írtam egyet sem, hanem, mert hermafrodita állatra gondoltam :oops:

Mér' Mózes nem vihetett magával a bárkán csigákat? :P :roll: :mrgreen:


Mózes? nem :P

Hééé!!! Te mondtad, hogy ne lőjük le a poént! :P

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #349482 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Remzymama/Tünde írta: hmmm... most esik le :idea: nem is a Mózes miatt írtam egyet sem, hanem, mert hermafrodita állatra gondoltam :oops:

:oops:
Mér' Mózes nem vihetett magával a bárkán csigákat? :P :roll: :mrgreen:

Mózes? nem :P


"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349481 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: hmmm... most esik le :idea: nem is a Mózes miatt írtam egyet sem, hanem, mert hermafrodita állatra gondoltam :oops:

Mér' Mózes nem vihetett magával a bárkán csigákat? :P :roll: :mrgreen:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #349480 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

hmmm... most esik le :idea: nem is a Mózes miatt írtam egyet sem, hanem, mert hermafrodita állatra gondoltam :oops:


"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349475 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm... egy kis javítás a fordításban:
"Hány kétnem

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349474 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nekem 10 lett jó :roll:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.387 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére